Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Beverly Bartonová

Zobrazuji údaje o autorce Beverly Bartonová - Barton, Beverly


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/12Desire60 N Bonniin návratBonnii a Cartera spojovala v době dospívání láska. Pak je rozdělilo bohatství jeho rodiny. Nyní se Bonnie vrací zpátky do rodného městečka - moudřejší, bohatší a smutnější. Ke Carterovi nedokáže cítit nenávist, má ho stále ráda, co však cítí Carter k ní?
1994/9Desire95 M CameronCameron byl soudem osvobozen, ale pro lidi v Rivertonu je stále vrahem své ženy. Na farmě učitelky Anny Rose však najde azyl i něžnou duši, která navíc umí výtečně vařit. Ti dva potřebují jeden druhého a vzájemně si dávají sílu vyrovnat se s osudem.
1995/3Desire117 K Matka mého dítěteSpencer Rand v mládí utekl z domova před despotickým otcem. Po letech se již jako proslulý spisovatel vrací do rodného města.
Zde se setkává se svojí první láskou. Pattie Cornellová je stále krásná a pro Spencera neodolatelně přitažlivá. Podaří se jim překonat dlouholeté odloučení?
1995/3Desire119 M Navzdory osuduKrásná Lydia Reidová si ani ve snu nedovedla představit, že se její pohodlný život změní během několika okamžiků. V nemocnici se dovídá o těžké havárii svého manžela. Lékař jí sděluje smutnou zprávu. Lydia v tu chvíli ještě netuší, že spolu s jejím manželem zahynula i jeho milenka. Lydii se zřítí svět. Totéž prožívá i Wade Cameron - manžel Reidovy milenky. Městem se nesou pomluvy a Lydia hledá vysvětlení u Wadea. Ten se snaží držet se od krásné a něžné Lydie stranou. Cítí totiž, že ho k ní poutá něco víc, než jen touha...
1996/4Pokušení lásky10 W AGuvernérova láskaPokušení lásky 1996Tallie věčně strká nos do věcí, do kterých jí nic není, a snaží se bojovat proti veškerému bezpráví na světě. Nejrůznější problémy doslova přitahuje. Mužný Peyton Rand se ji snaží chránit ze všech sil; sám sebe však před jejím kouzlem ochránit nedokáže.
1999/3Desire311 M Náruč plná láskyLori Lee si nikdy nedovedla představit nezkrotného a svérázného Ricka jako milujícího otce. Ale když se setkají po patnácti letech, je on stále tak mužný a přitažlivý, a navíc bez manželky, ale zato s roztomilou malou dcerkou. Má však Lori Lee právo vstoupit do jejich života, když Rick sní o nové rodině s kupou dětí, které mu ona nikdy nemůže dát?
1999/6Prázdninový desire2 LP Něžná pastBlythe je přesvědčena, že ji k Adamovi, který má podle ní zastaralé názory na mužskou a ženskou roli v manželství, nic nepojí - až na dítě, které nosí pod srdcem od jejich jediné společné vášnivé noci. Proto nakonec souhlasí s formálním sňatkem. Nechce si přiznat, že ji s Adamem spojuje nejen povinnost vychovat potomka, ale také láska!
1999/7Prázdninový desire3 KP Utajená láskaV náruči Caleba Bishopa se jedné vášnivé noci před mnoha lety Sheila Vanceová stala ženou. Caleb netuší, že téže noci se on stal otcem. Po letech se jako bývalá baseballová superhvězda, miláček žen a zapřísáhlý starý mládenec vrací do rodného města. A od prvního okamžiku, kdy ji uviděl, znovu po Sheile touží. Ta se však snaží jeho kouzlu ubránit, protože tentokrát by mohl ublížit nejen jí, ale i jejímu synkovi...
1999/11Desire343 M Láska, nebo povinnost?Mužný a přitažlivý Hank Bishop dal Susan Redmanové nejkrásnější dárek na světě - dítě. Dítě, které jí její manžel, Hankův nejlepší přítel, nikdy dát nemohl. Ale brzy nato Susan náhle ovdověla. Od této chvíle se Hank, do té doby zapřísáhlý starý mládenec, cítí zodpovědný za její další život. Na devět měsíců, nebo navždy?
2001/10Zlatá kolekce3 ZK ANavzdory osuduZlatá kolekce 2001 3Lydia Reidová si ani ve snu nedovedla představit, že se její bezstarostný a pohodlný život změní během několika okamžiků. Její manžel zahyne při autohavárii a spolu s ním i jeho tajná milenka. Lydii se zhroutí svět. Totéž prožívá i Wade - manžel Reidovy milenky...
2002/7Sága34 V V náručí hrdinyAni tentokrát to nemá hrdina jednoduché. Quinn McCoy má za úkol vysvobodit z ostrova Santo Bonisto, kde vypukla občanská válka, Victorii Fortuneovou, dceru multimilionáře Ryana Fortunea. Nejen že musí čelit armádě povstalců, ale Victoria je odhodlaná dostát svým povinnostem na klinice. Ani trochu mu není vděčná, že ji chce zachránit, a tak mu nezbude nic jiného než ji unést. To je ovšem teprve začátek strastiplné cesty. S povstalci v patách prchají džunglí, kde číhá jedna nástraha za druhou. Není divu, že za těchto vypjatých okolností mezi nimi vzniká pouto, které je spojí navěky.
2003/3Nebezpečné vztahy9 E Tajná zbraňCallie se setkává s Burkem v situaci, kdy mají oba smutek na duši. Jí oznámil snoubenec, že si našel jinou lásku a Burkeovi zemřel otec. Útěchu a úlevu najdou ve společné náruči, což se ovšem neobejde bez následků.
Callie využije toho, že otec jejího dítěte se o ní tehdy nic nedozvěděl, a setkává se s ním až po dvou letech, kdy pro něho začíná pracovat jako jeho asistentka. Chce si prověřit, zda je pravda, co se o něm říká, totiž že jeho obrovský majetek pochází z obchodu se zbraněmi. Je jí však jasné, že mezi ní a Burkem to stále nebezpečně sexuálně jiskří...
2003/8Special60 G AZběsilá jízdaDebutantkyJenna Wilsonová byla do svých jedenadvaceti let hodnou a poslušnou holčičkou svých rodičů, ale teď už toho má dost. Chce konečně dělat zakázané věci, zažít dobrodružství a užít si. Vydává se na zběsilou jízdu ve společnosti nebezpečně okouzlujícího Brenta.
2003/11Sága51 CH Rebelův návratV drahém smokingu od Armaniho, v elegantním černém porsche se do Mission Creeku vrací Dylan Bridges, kdysi černá ovce městečka. Jen ať se všichni podívají, jak úspěšný byznysmen se vyklubal z toho zkaženého kluka, který před sedmnácti lety putoval za krádež auta do polepšovny! Dylan ale netuší, jak hrozný zážitek na něj v rodném městě čeká: jen pár dní po jeho příjezdu zahyne násilnou smrtí jeho otec, s nímž sotva začal obnovovat přerušený vztah. Kdo ví, jak by se se vším vyrovnal, nebýt Maddie Delarueové, dávné lásky z dětství...
2005/8Desire682 N Zázračná chvíleAni Frank Latimer, ani Leenie Pattonová nevěřili na lásku na celý život, a tak jejich románek byl vášnivý, ale krátký. Ani jeden z nich netušil, že nezůstane bez následků, a Frank by se o svém synkovi zřejmě nikdy nedozvěděl, nebýt jedné neblahé události, která je opět svedla dohromady…
2005/10Desire692 N Nalezená dceraTrent Winston se roky snažil zapomenout na jedinou ženu, kterou kdy miloval a pak za tragických okolností ztratil. Nyní je Kate zpátky v jeho městě, v jeho životě a dokonce i v jeho náruči. Její návrat s sebou přinesl nejen bolestné vzpomínky, ale i novou naději. Bude jim osud nakloněn a dá jim druhou šanci, aby s Kate znovu vytvořili šťastnou rodinu?
2005/12Special93 G BNaučím Tě milovatKouzlo bílých VánocFaith Sheridanová otěhotněla po jediné vášnivé noci s mužem, který ji zachránil před nebezpečnými únosci. Přijme Worth zprávu o dítěti se stejným nadšením jako zamilovaná Faith?
2007/10Special117 G CPlná hrst štěstíŽena se známostmiHolt Jackson si vůbec neuvědomuje, jaký poklad má už pět let přímo v kanceláři své stavební firmy. Bennie, jeho schopná asistentka a nejlepší kamarádka, by se ale pro něj ráda stala ještě něčím víc. Jen kdyby šéf konečně pochopil, že se bez ní neobejde nejen ve firmě, ale ani v životě!
2014/12Special na přání253 G BZázračná chvíleAni Frank, ani Leenie nevěřili na nehynoucí lásku, a tak jejich románek byl vášnivý, ale krátký. Ani jeden z nich netušil, že nezůstane bez následků. A Frank by se o svém synkovi zřejmě nikdy nedozvěděl, nebýt jedné neblahé události, která je opět svedla dohromady…

Počet zobrazených záznamů: 19

Na seznam autorek začínajících na Ba

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5994
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace