Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 11/2001

Zobrazuji informace o produkci 11 / 2001


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance457 A Sharon Wirdnamová (Wirdnam, Sharon)Specialista v láscePoppy Hendersonovou už nebaví jednotvárná práce vizážistky. Chce dělat něco zajímavějšího a užitečnějšího. Proto přijme místo sekretářky na oddělení dermatologie v nemocnici. Už od prvního okamžiku jí je jasné, že vyjít s novým šéfem, Fergusem Brownym, nebude vůbec jednoduché. Poppy se však jen tak nevzdává a snaží se stůj co stůj přesvědčit Ferguse o svých přednostech schopné, výkonné a také přitažlivé ženy.
Romance458 B Teresa Southwicková (Southwick, Teresa)Vyžádaná nevěstaDana Hewittová se má co otáčet: je sama, stará se o tříletá trojčata a vede malý obchod. Quentin McCormack cítí hned při prvním setkání s ní a jejími dětmi, že mu nejsou lhostejní. A když vyjdou najevo Daniny problémy o opatrovnictví dětí, podá jí pomocnou ruku a nabídne jí sňatek. A městečko Storkville má o čem povídat... Podaří se Quentinovi a Daně překonat všechny překážky, které jim jejich láska nastražila?
Romance459 C Roxann Delaney (Delaney, Roxann)Rachelin zachránceRachel a její malý synek Cody jsou na cestě ke kamarádce, když je zastihne bouře a donutí je zastavit na ranči Lucase Callahana. Lucas jejich návštěvou není příliš nadšen, ale poskytne jim přístřeší. Něco se mu ale na chování Rachel nezamlouvá, a proto se začíná zajímat o podrobnosti z jejího života. Podvědomě totiž cítí, že když odhalí Rachelino tajemství, překoná i své vlastní problémy - a získá šanci na lásku a opravdový vztah!
Romance460 D Cathy Forsytheová (Forsythe, Cathy)Manželský slibÚspěšný Jace Farrell vždycky dostane to, co chce... Danielle Simmonsová mu před jedenácti lety zlomila srdce, a přesto Jace po ní touží tak jako po žádné jiné ženě. Danielle má před svatbou a tak Jace musí vymyslet plán, jak ji získat pro sebe - a to hodně rychle! Bude však stačit, aby odhalil nedorozumění, které je kdysi rozdělilo, k tomu, aby jejich vztah byl trvalý?
Romance461 T Laura Martinová (Martin, Laura)Svádění milionářeMilionář Daniel Hamilton našel dokonalou nevěstu! Cathy je naprostý protiklad žen, s nimiž se obvykle setkával a které toužily jen po jeho penězích. Problém je v tom, že tato pracovitá, nezávislá svobodná matka ho pokládá za stejně chudého, jako je ona sama. Daniel jí chce říci o svém bohatství, ale než se k tomu dostane, Cathy zjistí pravdu sama. Nyní Daniel musí znovu získat její důvěru a přesvědčit ji, že jeho největším bohatstvím je ona sama!
Romance462 U Nora Robertsová (Roberts, Nora)Pokušení láskyPo smrti svého otce se Eden Carlboughová musí postavit na vlastní nohy. Společně s kamarádkou vede letní tábor pro děvčata. Po všech životních zklamáních však není ochotná komukoliv otevřít své srdce. Chase Elliot se do ní na první pohled zamiluje a nehodlá se jen tak lehce vzdát! Pochopí Eden, že láska je v životě víc než vlastní nezávislost?
Černá růže4 Q ABarbara Delinsky (Delinsky, Barbara)Lži a léčkyJenna McCueová, bohatá majitelka řetězce obchodních domů, není zvyklá o něco podobného žádat - a už vůbec ne bratra své nejlepší přítelkyně. Až do poslední chvíle je napjatá - udělá pro ni Spencer Smith tu malou laskavost? Když se to tak vezme, nebude to pro něj žádná velká oběť. Spencer je přece profesionální dobrodruh, a mohl by to tedy brát jako jedno z dalších dobrodružství. Pustí se do něčeho, co ještě nikdy v životě nepodnikl... a zabere mu to jen pár minut se zkumavkou v lékařské ordinaci...
A ona se pak konečně dočká - dítěte!
Fantazie44 FR AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Muž s instinkty dravceJudd Raven věří pouze v peníze a v to, že dohody se mají plnit. Uvěří Honor Knightové, která se obává o svůj život, protože se nechtěně stala nepohodlným svědkem nezákonného obchodu, a přijme roli jejího neohroženého ochránce?
Fantazie44 FR BJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Dovolená na HavajiMít čtyřiadvacet hodin denně za zády bodyguarda, tak si Sabrina dovolenou na Havaji nepředstavovala. Zvlášť když ji její tělesný strážce proti všem logickým předpokladům, životním zkušenostem a dobrým předsevzetím neuvěřitelně přitahoval. Jake také nečekal, že svou klientku bude bránit proti všem, aby ji nakonec získal jako trofej.
Perla4 PR Nora Robertsová (Roberts, Nora)Magická chvíleRyan Swanová je dcerou úspěšného podnikatele v oblasti zábavního průmyslu a v agentuře svého otce se stará o smlouvy s umělci. Teď však má před sebou příležitost stát se producentkou prvního televizního vystoupení slavného eskamotéra a iluzionisty Pierce Atkinse. Záhadný a tajemný kouzelník Pierce okouzlí nejen publikum, ale i Ryan. Ta si však není jistá, jestli jeho láska je natolik skutečná, aby vydržela na celý život, nebo je to také jen iluze, která nakonec zmizí.
Sága17 CH Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Malá pomocniceUčitelka Bethany Rossová přijíždí do Hard Lucku nejenom za prací a za vidinou nového začátku; jejím cílem je i vypořádat se s minulostí a seznámit se s otcem, kterého nikdy předtím neviděla. Podaří se jí urovnat vztahy s mužem, který se kdysi provinil na její matce? A jak se vypořádá s vlastním srdcem, v němž jí hluboko uvízne celý Hard Luck, především však místní policista Mitch Harrison a jeho dcera Chrissie?
Sága18 V Debbie Macomberová (Macomber, Debbie)Ryzí poutoKdyž se Karen na svatbě své kamarádky a bývalé švagrové Lanni setká s jejím bratrem a tedy i svým bývalým manželem Mattem, kterého už dva roky neviděla, zjistí, že jejich láska ještě nevyhasla. Naopak, hloubka citu oba bývalé manžele až vyděsí. Podaří se však Mattovi přesvědčit bývalou manželku, aby opustila slunnou Kalifornii a vrátila se za ním do aljašského Hard Lucku, kde podniká... a kde lišky dávají dobrou noc?
Historická romance47 W Paula Marshallová (Marshall, Paula)Dotek ohněKate Schuylerová brzy po sňatku ovdoví a stává se z ní bohatá komtesa z Otmooru. Odjíždí inkognito do Benátek a tady se poznává s Richardem Havillandem, s nímž prožije krásný a vášnivý letní románek.
Po osmi letech se setkává s Richardem v londýnské společnosti. Z něho se stal úspěšný diplomat a z ní samostatná, sebevědomá a úspěšná žena. Najdou k sobě znovu cestu, když Kate před Richardem celých osm let ukrývá tajemství?
Historická romance48 Z Ruth Langanová (Langan, Ruth)Meč proti mečiNejmladší z rodu O´Neilů, Briana, má od malička velký sen - vykročí ve stopách otce a bratrů a bude se, třeba i s mečem v ruce, po celý život bít za svobodu rodného Irska proti nenáviděným Angličanům. Ani klášter, kam ji rodina z "výchovných" důvodů poslala, nedokáže její rozhodnutí změnit.
Když zatrpklý Keane O´Mara najde zraněnou Brianu na svém panství, je přesvědčen, že jde o další oběč marného boje proti anglickým vojákům. Její zázračné uzdravení v něm však zažehne jiskřičku naděje. Začíná tušit, že po boku této ženy by mohl vyhrát i bitvu sám nad sebou...
Desire457 K Caroline Crossová (Cross, Caroline)Manžel nebo nepřítel?Černá ovce rodiny Fortuneů - Riley, překvapí všechny včetně sebe, když se zachová jako čestný muž a ožení se dívkou, kterou přivedl do jiného stavu. Jeho vzrušující novomanželka Angelika si ale od něho udržuje odstup a nedůvěřuje mu. Riley, který nikdy žádnou ženu nemusel dobývat, se najednou musí učit trpělivosti... Dokáže se ale řídit příslovím, že trpělivost růže přináší?
Desire458 L Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Navždy v jeho náručiMark Remington miloval Lauru McKenziovou už od dětství. Ona se však vdala za jeho bratra. Nyní, osamělá po smrti svého muže a zdrcená jeho náhlým odchodem, je překvapená, když se Mark objeví u jejích dveří. Vidí se po sedmi letech a zdá se, že nic z jejich dřívější vzájemné lásky nepohaslo. Pomůže Mark Lauře najít ztracenou radost ze života?
Desire459 M Fayrene Prestonová (Preston, Fayrene)Nevěsta v úzkýchPůvabná a energická Kit Baronová se ocitla v nezáviděníhodné situaci. Obvinili ji z vraždy a ona musí dokázat svou nevinu. Navíc má po boku právníka - nevlastního bratrance Dese, který ji neustále vyvádí z míry a na kterého přesto musí stále myslet. Kit celá situace připadá jako zlá noční můra a moc by si přála, aby to byl jen zlý sen...
Desire460 N Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Odvážný nápadShelby snila o tom, že se provdá z lásky...
A v jistém smyslu se jí to podařilo. Troy Jacobs byl pro ni úplný cizinec, kovboj, kterého požádala o ruku v dálničním motorestu. Těhotná dcera pastora přece potřebuje manžela! K jejich oboustrannému údivu se však jejich původně formální manželství začíná měnit v hlubší vztah.
Desire461 O Cait Londonová (London, Cait)Léčivé dotykyKylie se po rozpadu nevydařeného manželství vrací do rodného města. Z malé divošky vyzrála v okouzlující ženu, která se stala středem zájmu snad všech svobodných mužů z městečka. Nejvíce se o ni stará kamarád z dětství Michael, ale k tomu, aby vyjádřil své city se stále nemá... Je na Kylie, aby potlačila svou hrdost, a udělala první krok k jejich vzájemnému sblížení!
Desire462 P Mary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Láska je láskaCo bylo na té ženě, že ho nutila toužit po intimním sblížení? Bryce už skoro úplně vzdal myšlenku, že ještě někdy zakusí ten pocit, že přeskočí jiskra vzájemné přitažlivosti. A přece se tak stalo. Hned, když Katherine poprvé uviděl, byl ztracen. Katherine se však zdá, že jsou jako oheň a voda, nikdy se nespojí... a jejich vztah asi nemá budoucnost. Bryce je z Katherine zoufalý, protože cítí její vášnivé tělo, ale její srdce zůstává chladné!
To nejsladší21 F Robin Wellsová (Wells, Robin)Manželkou na měsícTmavooký, mužný a také i bohatý Richard Chandler byl vše, o čem kdy Kate McCormicková snila. Ale její šéf na ni nikdy jako na ženu ani nepomyslel. Až jednoho dne jí rovnou nabídl manželství - ale manželství jen na oko, aby si mohl splnit svůj dávný sen z dětství a koupit hotel.
To nejsladší22 J Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Dva bratři a nevěstaDo bezstarostného života Joleen vstoupili náhle dva muži - bratři Carl a Jake Landonovi. A ona tak musí řešit dilema:který z nich je ten pravý? Jeden jí nabízí manželství, jistotu a pohodlný život, ten druhý má pověst dobrodruha. A právě o něm začíná Joleen snít... a nejsou to ani zdaleka nevinné sny. Rozhodnout se, zda dát přednost rozumu, nebo citům, není zdaleka tak jednoduché, jak se Joleen zpočátku zdálo!
Special36 G ABetty Neelsová (Neels, Betty)Vánoční příběhAdventinky 2001 1Bezprostřední Theodosie vnese závan čerstvého vzduchu do konzervativního života profesorem Bendincka. Může od něj ale očekávat víc než přátelství?
Special36 G BMargaret Wayová (Way, Margaret)Vánoce v OutbackuAdventinky 2001 1Mít okouzlujícího a neodolatelného manžela je sice příjemné, ale že to má i své stinné stránky, o tom se na vlastní kůži přesvědčí Rowena Warrenderová.
Special36 G CRebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Sářiny první VánoceAdventinky 2001 1Setkání tří osamělých bytostí zrovna na Štědrý den je jakoby znamením osudu. Toto setkání je i jejich velkou šancí na nový společný život.
Special36 G DCatherine Georgeová (George, Catherine)Požehnání VánocAdventinky 2001 1Právě o Vánocích hrozí, že téměř ideální manželský pár se málem rozejde kvůli závažnému rozhodnutí: mít, či nemít potomka?
Special Desire23 H AMary Lynn Baxterová (Baxter, Mary Lynn)Překvapivá nadílkaAdventinky 2001 2Na vánočním večírku se po letech setkají dávní přátelé Shane a Julie. Shane Julii vždycky miloval a kvůli ní se ani neoženil. Ona je čerstvě rozvedená a těhotná. Jejich setkáním se spustí lavina dramatických událostí, které navždy změní jejich životy - k lepšímu!
Special Desire23 H BMarilyn Pappano (Pappano, Marilyn)Vánoční usmířeníAdventinky 2001 2Spokojené manželství Rebeccy a Stevea jako blesk z čistého nebe ohrozí odhalené dávné tragické tajemství. Vyrovná se Steve s tím, že mu Rebecca zatajila, že v sedmnácti letech otěhotněla a narozené dítě přenechala k adopci?
Special Desire23 H CChristine Flynnová (Flynn, Christine)Vánoční dárekAdventinky 2001 2Lucas si namlouvá, že k tomu, aby nabídl manželství své sekretářce, ho vedou čistě rozumové důvody: chce jí pomoci vyřešit nesnadnou životní situaci. Sarah čeká miminko a její snoubenec ji proradně opustil.
Polibky124 E Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Hvězdy arabského nebeAmbra Buchananová přijíždí do bohatého šejkátu Ras al-Houth v Arábii, aby připravila místopisnou studii pro svou matku, spisovatelku, která chce do těchto míst zasadit děj svého příštího románu. O její práci se zajímá i šejk Zoltan a nabídne jí nejen pomoc, ale i pohostinnost svého paláce.
Ambra nevěří na lásku na první pohled ani na šťastný společný život až do smrti. A ani ve snu by ji nenapadlo, že ještě existují šejci, kteří mají ve zvyku unést krásnou ženu a odvést ji daleko do pouště…
Polibky125 X Helen Brooksová (Brooks, Helen)Rytíř v černém sametuLorne tráví poslední prázdniny po studiích se svými přáteli ve Španělsku a náhle se ocitá sama a v zoufalé situaci. Vysvobodí ji z ní Francisco de Vega, který nejen že jí odborně ošetří zranění, ale dokonce ji zaveze k sobě domů, do luxusní usedlosti, kde si Lorne připadá jako v ráji. Brzy však zjišťuje, že ten přitažlivý a bohatý muž zažil v minulosti tragédii, z níž se nemůže vzpamatovat. Zamilovat se do něj je čiré bláznovství, ale přesně to Lorne udělá…
Polibky126 Y Michelle Reidová (Reid, Michelle)Sňatek s milionářemKlára se rozhodla zanechat studií a po smrti své matky se sama postarat o novorozenou sestřičku. Ve vypjaté situaci, když se ji její teta snaží přesvědčit, aby dala dítě k adopci, objeví se bohatý řecký magnát Andreas Markopulos, který jí nabídne zabezpečení pro dítě i pro ni, ovšem pouze tehdy, když se za něj provdá.
Jeho vysvětlení, že to dělá kvůli své staré a nemocné babičce, která by se ještě ráda dočkala pravnoučete, se Kláře nezamlouvá. Není Andreas podvodník, který aby dosáhl svého, podvádí všechny včetně své mladé nevěsty?
Lékařská romance21 R Barbara Hartová (Hart, Barbara)Otec neznámýTrudi pracuje jako zdravotní sestra a rozhodne se pomoci své sestře tím, že donosí a porodí její dítě. Když ale sestra s manželem zahynou při autohavárii, Trudi musí vychovávat malou Grace sama... Při prvním setkání s dětským lékařem Danem Donovanem mezi nimi přeskočí pověstná jiskra, ale Dan si myslí, že je Trudi vdaná. Podaří se jim přes všechny těžkosti vytvořit skutečnou rodinu?
Lékařská romance22 S Gill Sandersonová (Sanderson, Gill)Neklamné zdáníJmenováním primářem gynekologicko porodnického oddělení jako by Christopher Firth vstoupil do jámy lvové. Jeho předchůdce byl obviněn z podvodu, ale nemůže k tomu podat žádné vysvětlení, neboť leží v komatu. Podezření padlo i na mladou lékařku Megan Taylorovou. Christopher je však přesvědčený o její nevině a rozhodne se, že ji naučí, jak se obhájit. Teprve když Megan pochopí, že Christopherova láska k ní je opravdová, začne podnikat ty správné kroky…
Zlatá kolekce4 ZK ACaroline Crossová (Cross, Caroline)Ženich ze zákonaZlatá kolekce 2001 4Mladá učitelka Victorie je důležitým svědkem v závažném kriminálním případu. Proto je jí předělen osobní strážce, svůdný policista Dare, který v rámci utajení začne vystupovat jako její manžel. Hra na lásku se však stává skutečností...
Zlatá kolekce4 ZK BMiranda Lee (Lee, Miranda)Nebezpečné manželstvíZlatá kolekce 2001 4Juliana si brala Blaka z rozumu. Proto ji šokuje, když zjistí, že ho miluje! Dobře ví, že její manžel nesnáší výlevy citů. Čeká ji nelehké rozhodování: má svou lásku skrývat, nebo otevřeně vyjádřit to, co k němu cítí?

Počet zobrazených záznamů: 36

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3687
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace