Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Terri Brisbinová

Zobrazuji údaje o autorce Terri Brisbinová - Brisbin, Terri


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/3Special97 G ANámitky Lady JoannyRomantické zásnubyO lordu Bradenovi a jeho rodu kolují strašidelné historky. Proč právě Joanna musí být jeho nevěstou? Nikdy! To raději uteče za provdanou sestrou, která jí poskytne útočiště.
Lord Braden si svou snoubenku ale najde a jen tak se jí vzdát nehodlá…
2006/12Special106 G BLáska na první krokVánoční setkáníSkotský rytíř Gavin MacLeod při prvním spatření mladé ženy, o níž mu jeho přítel prozradil, že se u něho na panství živí jako prostitutka, pocítí zvláštní neklid. Rozhodne se ji poznat blíže, ale není to tak jednoduché, jak očekával…
2008/5Historická romance216 W Cesta do jeho srdceJocelyn MacCallumová věřila, že se vdá z lásky. Musí však zachránit bratra, a tak jí nezbývá nic jiného než se stát ženou Connora MacLerieho, přezdívaného Bestie Vysočiny. Přijde o život stejně jako jeho první žena? Anebo se do něj dokáže zamilovat a získá lásku náčelníka jednoho z nejmocnějších klanů skotské Vysočiny?
Connor MacLerie má pověst krutého a zlého člověka. Všichni se ho bojí a po straně o něm mluví jako o Bestii.
Jocelyn by ani ve snu nenapadlo, co ji může potkat. Musí se za Bestii vdát a opustit muže, jehož skutečně miluje. Zvládne nelehkou životní situaci? A jaký je Connor MacLerie ve skutečnosti?
2008/9Historická romance229 Z Hrabě v utajeníHrabě z Treybourne si nemůže dovolit prohrát veřejnou diskuzi s neznámým skotským novinářem, kterou spolu vedou na dálku už delší čas. Proto se vydává do Edinburghu, přestrojený za obyčejného pana Archera, aby odhalil anonymního pisatele. Zdá se to být vynikající plán, dokud hraběte nerozptýlí krásná slečna Anna Fairchildová.
Zapřisáhlá modrá punčocha Anna nemá v úmyslu se vdát, ale s temperamentním a tajemným panem Archerem cítí zvláštní spřízněnost. Třebaže i ona má vlastní tajemství, rozehraje nebezpečnou hru, která může ohrozit tenké pouto mezi nimi. Je možné, aby mezi lží a vášní vznikla pravá láska?
2008/10Historická romance231 W Nepřítel před branamiCoby dědička MacDougallova klanu si Lara uvědomuje, že až se bude vdávat, nepůjde o sňatek z lásky – nikdy by ji však nenapadlo, že se nakonec bude jednat o trest. Když nad jejím rodným hradem převezme vládu Robert Bruce, Lara se proti své vůli musí provdat za jeho stoupence Sebastiena Cleishe. Zároveň je však věrnou dcerou svého klanu, a tak přísahá, že tomuto smělému válečníkovi nepodlehne.
Pod brněním a drátěnou košilí se však skrývá srdce ušlechtilého a statečného rytíře, odhodlaného učinit z Lary svou skutečnou manželku ve všech ohledech. Může jí muž, který ji připravil o nevinnost, domov i rodinu, nabídnout i budoucnost ve svém náručí?
2009/9Historická romance264 W Dvě tajemstvíPůvabná Margriet Gunnarsdottir se vrací k otci a před svým doprovodem ukrývá dvě tajemství. Jejím ochráncem na dlouhé a nebezpečné cestě na sever Skotska je sebevědomý a pohledný Rurik Erengislsson, který dívce nahání od samého začátku hrůzu. Pro pocit bezpečí se proto rozhodne převléknout se za jeptišku.
Rurik přísahal Margrietinu otci, že ji dopraví v pořádku domů. Dívku, která vstoupila do služeb Boha, by měl ochraňovat a ctít, a ne po ní toužit. Ať se však Rurik snaží ovládat sebevíc, touhu po ní v sobě uhasit nedokáže.
2010/5Historická romance288 W Marianino tajemstvíMarian Robertsonová zachránila dítě a zničila si pověst. A nyní si kvůli rodině musí vzít za muže strohého, nemilosrdného, tmavookého bojovníka, který vyjednává příměří mezi jejich klany; musí dát v sázku srdce, aby chránila pravdu.
Duncan Smiřovatel z klanu MacLerieů je přinucen vzít si běhnu Robertsonku a zjišťuje, že jeho nová žena má odvahu i ducha, a nedokáže jí odolat. Dokáže se však zpronevěřit své cti a lhát, aby Marian osvobodil od minulosti – a navždy si tak získal její lásku?
2023/1Zlatá kolekce133 U Hrabě v utajeníHrabě z Treybourne si nemůže dovolit prohrát veřejnou diskusi s neznámým skotským novinářem, kterou spolu vedou na dálku už delší čas. Proto se vydává do Edinburghu, přestrojený za obyčejného pana Archera, aby odhalil anonymního pisatele. Zdá se, že je to vynikající plán, dokud však hraběte nerozptýlí krásná slečna Anna Fairchildová. Zapřisáhlá modrá punčocha Anna nemá v úmyslu se vdávat, ale s temperamentním a tajemným panem Archerem cítí zvláštní spřízněnost. Třebaže i ona má vlastní tajemství, rozehraje nebezpečnou hru, která může ohrozit pouto mezi nimi. Je možné, aby mezi lží a vášní vznikla pravá láska?

Počet zobrazených záznamů: 8

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4598
Denní počet: 1
Počítáno od: 31.12.2007

Poslední modifikace 31.01.2023, 03:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace