Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Annette Broadricková

Zobrazuji údaje o autorce Annette Broadricková - Broadrick, Annette


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Desire3 M Zařízeno v nebiBrantu Malonemu se náhle změní celý život. Jeho šéf, známý finanční magnát, mu sdělí, že si přeje, aby se oženil s jeho dcerou. Půvabná Denice však nemá na vdavky ani pomyšlení. Ani Brant se nechce ženit. Proč se tedy mocný J. K. Roberts rozhodl spojit osudy těchto dvou naprosto rozdílných lidí?
1993/1Desire16 N Manželství na chvíliJordan ani Lauren nikdy nečekali od života žádný velký vztah. On proto, že jeho práce agenta po samotářství přímo volala, ona si zase myslela, že pro muže není vůbec přitažlivá. Když je ale svedlo dohromady nebezpečné pátrání po unesené ženě amerického senátora, pochopili, jak se oba mýlili...
1993/2Desire18 L Dotek jaraStephanie Bensonová je reklamní agentka, která umí dělat propagaci novým autorům - vlastně autorkám. Jejím novým zákazníkem je však muž! Muž, který chce její tělo - i duši!
1993/4Desire25 K Tam, kde je láskaVe světě lidí, kteří bojují proti nebezpečným pašerákům, se objevují i ženy. Marisa Stevensonová je sice již bývalá agentka, ale nebezpečí, kterým musí čelit, jsou příliš velká, aby si dokázala poradit sama. Musí si přivolat na pomoc posilu …
1993/6Desire34 L Námluvy po texaskuJedna z holčiček ve třídě Janine Talbotové očividně trpí nedostatkem otcovské péče. Janine se rozhodne udělat cosi neobvyklého - vyhledat jejího otce a promluvit mu do duše. Kdyby tak věděla, co všechno z toho vzejde!
1993/11Desire55 M Láska po texaskuÚspěšný a významný muž, Cole Callaway, náhodou potká svého patnáctiletého syna, o jehož existenci nevěděl. Kdo to zavinil? Kdo ho připravil o rodinu? Dokáže svou jedinou lásku z mládí i po letech přesvědčit o svých citech a touze po společném životě?
1994/1Desire63 M Svatba po texaskuKdyž se Carina rozhodne jít o půlnoci varovat Codyho před nebezpečím, které na něho číhá, ani jeden z nich netuší, že za pár dní budou manželé. Může však manželství, které dvěma mladým lidem vnutil nevěstin bratr, vést k opravdové lásce?
1994/4Desire76 N ZekeTony je drsný rančer, který nemá rád novoty, Christina naopak velice nespoutaná a nezávislá žena výstředního zjevu. Je jasné, že ti dva si nemohou v ničem rozumět. Jak si však poradit s tím, že se navzájem tak silně přitahují?
1995/6Special11 G ATajné posláníLetní lásky 1995Zraněný Ryan O´Rourke se po střetnutí s pašeráky drog potřebuje rychle ukrýt. Schová se v opuštěném domě svých rodičů, kde ho překvapí Melody Youndgová, hledající zatoulanou kočku. Melody Ryana dobře zná – jako kluk byl jejím největším nepřítelem v sousedství. Když ji však Ryan přinutí, aby ho převezla do bezppečí, Melody se vůbec nebrání. Najednou poznává, že Ryan je úplně jiný než si představovala.
1996/5Desire176 N Svádění po texaskuI agenti FBI mají svá slabá místa. Některé věci by se jim při akci opravdu neměly stávat! Například zamilovat se do neteře obchodníka, podezřelého z pašování drog. A už vůbec ne se tajně ženit! Ovšem Angela je dívka, kterou pravý muž touží chránit.
1996/7Desire184 N Tajemný horalJake Taggart vede osamělý a spokojený život uprostřed hor západního Texasu. Nikdo a nic nemůže narušit jeho zdánlivý klid a duševní rovnováhu. Rebecca Adamsová, atraktivní dcera jeho bývalého šéfa, před něj postaví jednoznačnou výzvu. Jak si Jake poradí s problémy, do nichž se dostala její firma, a jak si poradí s citem, jaký dosud nepoznal?
1997/5Desire221 K Megan se vdáváMegan má jedinou šanci, jak zachránit svůj ranč. Přijmout nabídku svého souseda Travise – dá jí potřebné peníze za dvanáct měsíců manželství s ním. Megan však netuší, že ji Travis dlouhá léta tajně miluje.
1997/6Desire225 K Náhradní ženichMaribeth se tři dny před svatbou dozví, že se její současný snoubenec oženil s jinou. Hned se ale objeví náhradník. A vůbec není špatný ......
1998/4Special22 G APřekvapení, překvapení!Májové lásky 1998Na prahu chaty, kde Dane tráví dovolenou, se objeví dvě nemluvňata. Daneovi nezbývá, než zavolat na pomoc svou dlouholetou sekretářku...
1999/5Galerie romance9 T Nezapomenutelná nevěstaCasey potřebuje, aby se s ní Bobby Metcalf dočasně oženil. Jen na tak dlouho, než se zbaví vlivu svého panovačného otce a neodbytného snoubence, kterého jí otec vybral. Stane se a všechno je vlastně tak, jak si naplánovala, jen kdyby... Jen kdyby o čtyři roky později nezjistila, že jí na Bobbym nikdy nepřestalo záležet.
2000/7Desire375 M Podivný samotářRafe McClain se naučil žít sám a cítil se tak spokojený. Pak ale najednou obdržel dopis se záhadnou prosbou o pomoc od svého dávného a jediného přítele, a ten zcela změnil jeho dosavadní život!
2000/7Special Na dovolenou6 I BManžel k pronajmutíPrázdninová setkáníPaulinu kariéru může zachránit jen jediné: najít si rychle solidního manžela. Ale bude Brad Anderson ten pravý?
2000/11Desire390 L Láska z mládíDan Crenshaw byl vysoký, tmavovlasý, úspěšný a... neodolatelný. Hluboce jím však otřásla přítelova zrada, a tak se rozhodl ignorovat své přednosti a odsoudil se k samotářskému životu v ústraní. S tím se ovšem nehodlá smířit Shannon Doyleová, která se do něj zamilovala už jako děvčátko a teď tajně spřádá plány, jak Dana znovu probudit k životu...
2001/9Zlatá kolekce2 ZK BSvatba po TexaskuZlatá kolekce 2001 2Když se Carina rozhodne jít o půlnoci varovat Codyho před nebezpečím, které na něho číhá, ani jeden z nich netuší, že za pár dní z nich budou manželé. Může však manželství, které dvěma mladým lidem vnutil nevěstin bratr, vést k opravdové lásce?
2001/12Desire465 M Loď manželstvíStudentka Robin se zcela neplánovaně ocitla na neobydleném, ale nádherném rajském ostrově. Že už dnes nežijí Robinsonové? Právě s jedním z nich, urostlým a osmahlým Stevem, se zde Robin seznámila! Prožila s ním romantickou dovolenou, při které společně objevovali prastarou stezku lásky... Ale budou tyto chvíle stačit Robin na to, aby přijala Steveovu nabídku k sňatku?
2002/4Special43 G BHolka, nebo kluk?Jedna úžasná vášnivá noc a hned má následky! Laura je těhotná. Co tomu asi řekne Rob? A jak Laura skloubí svou kariéru a nároky mateřství? Naštěstí má několik měsíců na to, aby si ujasnila, co je pro ni v životě nejdůležitější!
2002/7Desire Duo503 O ASrdce pod palbouPrvní láska a první zklamání. Teď se vrátila, aby se pomstila. Jenže srdce si nedá poroučet...
Tajná agentka FBI Elena se vrátila do svého rodného města, aby usvědčila muže, který jí tolik ublížil. Jejím úkolem je znovu se s Joem sblížit, poznat všechna jeho tajemství a zradit ho...
2003/1Special54 G CTáta rošťákRadostná událostSkončit v posteli se svým nejlepším přítelem, to je obrovská chyba a Tess je zoufalá, protože má i osudové následky - těhotenství. Jak jen to Craig dělá, že vše vidí z té lepší stránky a v očích mu při tom všem stále svítí veselé jiskřičky?
2003/8Romance Duo561 C AAdamův příběhČas na láskuCaitlin ve svém srubu v horách mívá občas podivné vidiny. A díky nim se jí podaří zachránit muže, jehož totožnost jí zůstává utajena…
2003/8Romance Duo561 C BLáska zůstáváČas na láskuFelicity St. Clairová se vydává hledat s pomocí dávného rodinného přítele Dana Rineholta svého ztraceného bratra Adama a nachází tu pravou a nefalšovanou lásku!
2005/11Desire Duo698 O APředurčeni osudemUž jako malá holčička Ashley všude rozhlašovala, že až bude větší, vezme si ji Jake Crenshaw za ženu. Běhala za ním jako pejsek a Jake se o ni staral, jako kdyby mu patřila. Pak se ale Jake oženil s jinou a jejich cesty se rozešly. Jak je tedy možné, že když se skoro po deseti letech znovu setkali, zasáhla je vzájemná přitažlivost jako výbuch sopky?
2005/11Desire Duo698 O BLíbánky v rájiNa svatbě svého bratra se Jared Crenshaw seznámil s Lindsey, dcerou senátora. Oba si byli navzájem sympatičtí, spřátelili se, ale ani jeden z nich zatím nepomýšlel na sňatek. Senátor využil situace a ošklivou intrikou donutil mladé lidi, aby se proti své vůli a bez lásky vzali. Má manželství, které vzniklo za tak nešťastných okolností, nějakou šanci na úspěch?
2006/4Desire Duo717 O AMuž dvou tváříKdo je Jude Crenshaw doopravdy? ptala se sama sebe Karina Pettersonová. Je to bezstarostný, okouzlující playboy, který se jí dvořil, nebo milý a charakterní chlapík, jež v ní probudil spící vášně, anebo je to bezcitný agent, který ji jen zneužil pro své pátrání? Kdyby tak mohla zapomenout na chvíle strávené v jeho objetí…
2006/10Special104 G ANa skok v rájiPod Vánočním nebemVánoční prázdniny jsou pro Kaylu Parkerovou příležitostí strávit po letech několik dní s nejlepší přítelkyní. Místo ní se ale v luxusním rekreačním středisku na břehu tropického moře setká s jejím pohledným bratrem, do nějž byla kdysi bláznivě zamilovaná. Nebo že by snad byla zamilovaná dodnes?
2007/4Desire Duo753 O ANebezpečná známostLeslie O´Brienová byla ve špatný čas na špatném místě a stala se svědkem vraždy. Místní policie místo aby ji ochránila, byla do všeho zapletena a z Leslie se stal psanec. Na svém útěku narazila na nebezpečně vyhlížejícího Jasona Creshawa, pod jehož drsnou slupkou ale bilo něžné a džentlmenské srdce…
2007/6Desire Duo759 O BHavajské nociBohatý a úspěšný Chase Severin se vrací do rodného města a myslí na jediné:na pomstu. Chce ukázat všem, kteří mu ublížili, kam to chudý syn místního opilce dotáhl, a hlavně chce dostat na kolena Kate, kterou tak miloval a která jej zradila…
2009/4Desire824 L Vdaná, či ne?Na jeden den toho bylo opravdu moc. Sherri nejenže propustili z práce, ale po cestě domů se dostala do hromadné nehody na dálnici. Záchranáři ji ve vážném stavu převezli do nemocnice, kde prodělala těžkou operaci, a pak se tam ke všemu objevil ON - její bývalý manžel Greg, muž, který jí zlomil svým chladem srdce a od kterého musela odejít. Ale zdálo se, že Greg tady je jen pro ni. Že by se změnil?
2011/9Special na přání175 G APředurčeni osudemOsudUž od dětství Ashley všude rozhlašovala, že až bude větší, vezme si ji Jake Crenshaw za ženu. Běhala za ním jako pejsek a Jake se o ni staral, jako kdyby mu patřila. Pak se ale Jake oženil s jinou a jejich cesty se rozešly. Ale když se po deseti letech znovu setkali, zasáhla je vzájemná přitažlivost jako výbuch sopky!
2011/9Special na přání175 G BLíbánky v rájiOsudNa svatbě svého bratra se Jared Crenshaw seznámil s Lindsey, dcerou senátora. Ten využil toho, že se zpřátelili, a intrikou donutil mladé lidi, aby se proti své vůli a bez lásky vzali. Má manželství, které vzniklo za tak nešťastných okolností, nějakou šanci na úspěch?
2015/8Special na přání269 G BMuž dvou tváříZpočátku Caiti považovala namyšleného milionáře Roba Leicestera za nepřítele. Jenže pak se něco změnilo a Caiti se do něj zamilovala. Byla nadšená, když ji požádal o ruku - jenže radost brzy vyprchala… Zjistila totiž, že Rob si ji vzal jen pro své pohodlí, ale rozhodně ji nemiloval! A tak jí nezbývalo než od něj odejít. Jenže Rob se jen tak lehce nevzdává…
2015/11Special na přání276 H BNebezpečná známostLeslie byla ve špatný čas na špatném místě a stala se svědkem vraždy. Místní policie místo toho, aby ji ochránila, byla do všeho zapletena a z Leslie se stal psanec. Na svém útěku narazila na nebezpečně vyhlížejícího Jasona Creshawa, pod jehož drsnou slupkou ale bilo něžné a džentlmenské srdce…

Počet zobrazených záznamů: 36

Na seznam autorek začínajících na Br

Na seznam autorek od písmene B

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 10492
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace