Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Diana Palmerová

Zobrazuji údaje o autorce Diana Palmerová - Palmer, Diana


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/12Desire12 N PodvedenáCo se stane, když se mladá dívka rozhodne vypátrat, kým je doopravdy její nový soused? Výsledky pátrání jsou překvapující, protože Maureen objevuje i dosud nepoznané rozkoše. Ale život nejsou jen noci plné lásky…
1993/2Desire17 K Otcem proti své vůliBlake Donovan je zvyklý žít sám, ale během jednoho dne se všechno změní. Před domem najde čtyřletou holčičku, o které se dozví, že je jeho dcerou. Současně se tu objeví i jeho první láska, které kdysi velice ublížil, ale kterou nidky nepřestal milovat. Podaří se mu i znovu získat?
1993/3Desire21 K Případ přísného šéfaTess Meriwetherová touží stát se detektivem. Ve splnění jejího snu jí zdánlivě nic nebrání - pracuje v detektivní agentuře jako sekretářka a její šéf ji má rád. Ale přesto jí to nechce dovolit. A pak se jedoho dne Tess zaplete do případu překupníků drog ........
1993/5Desire32 N Případ ztracené sekretářkyLogan Deverell si váží Kit Morrisové jako dokonalé sektrářky. Teprve když mu Kit po hádce s jeho nejnovější milenkou dá výpověď, pozná, že v ní ztrácí i milovanou ženu........ Podaří se mu přesvědčit ji, že ji má rád?
1993/8Desire42 L Případ přesvědčeného starého mládenceNick Reed je po čertech dobrý detektiv. Se ženami má však smůlu. Proto je opatrný, když ho požádá o pomoc kamarádka z dětství, Tabitha Harveyová. Tabitha se mu vždycky líbila.....
1994/2Desire68 N První láskaKterá láska je opravdu první? Některá z mládí, nebo některá z pozdějších let? Myrlyn je přesvědčená, že tu první prožívá až s bankéřem Cameronem. Ovšem nejdříve musí tohoto poněkud upjatého muže svést a otevřít mu oči, než i on pozná, že láska vchází bez klepání
1994/4Desire73 K Omamné polibkyPo hrozném zážitku znásilnění v New Yorku se Abby vrací zotavit na rodný ranč v Montaně. I když nechce dopustit, aby se jí jakýkoliv muž znovu dotýkal, Cade McLaren je přece jen výjimka. Protože se znají již tolik let a Cade je navíc symbolem ryzího gentlemanství, podaří se Abby nalézt ztracenou životní rovnováhu i lásku.
1994/4Special6 G AMáma do každého průšvihuMájové lásky 1994Studentka Shelly se na prázdninách zakouká do pohledného Faulknera. Nebo se spíš zakouká jeho syn do Shelly? Každopádně se chlapec Ben rozhodne, že Shelly bude jeho maminkou. Co na tom, že dospělým chvíli trvá, než poznají to, co děti instinktivně vycítí?
1994/6Desire82 L Noc láskySteven se s Meg rozešel před čtyřimi lety kvůli velkému nedorozumění. Oba se teď obávají dalšího setkání. Když se navíc objeví tajuplný Arab a události směřují k atentátu, připadají si oba jako v detekvitce.
1995/6Desire129 K Tajemství srdceOd doby, kdy zrušil své zasnoubení s krásnou Kirry Campbellovou, pronásledovaly agenta CIA Langa Pattona výčitky svědomí. Žádala od něj sliby, které nemohl splnit. A teď se Kirry vrátila do jeho života, ať chtěl nebo ne. Zoufale potřebovala jeho ochranu. A tentokrát Lang přísahá,že ji nezklame a nenechá odejít.
1997/7Desire na přání10 P Jako ledDawson a Barrie se snášejí jako pes a kočka. Jejich společní přátelé se je ani neodvažují najednou zvát na stejné večírky. Až jednou se někdo splete …
1998/4Desire na přání22 P Královna rodeaZnámost bohatého obchodníka Todda Burkeho s Jane Parkerovou začíná nepříjemným nedorozuměním. Todd Jane nabízí, že jí pomůže zachránit její ranč. Když se mu to podaří, zbývá jediné: zodpovědět otázku, zda opravdu všechna manželství musí skončit nezdarem.
1998/8Desire283 M Srdeční záležitostDoktor Ramon Cortero narychlo operuje ženu, která zkolabovala na ulici. Netuší, že na operačním stole leží Noreen, osoba, kterou by nejraději vymazal ze svého života. Je totiž přesvědčen, že svou nedbalostí zavinila smrt jeho ženy. A teď zjistí, že Noreenino srdce trpí nejen závažnou chorobou, ale také jeho obviněním, které se ukáže jako nespravedlivé.
1999/1Galerie romance2 U Královská nevěstaJe ztělesněním všeho, po čem Tiffany kdy toužila. Chce s ním zůstat navždy. Potíž je ale v tom, že mužný Kingman Marshall zastává názor, že ženění je jen pro hlupáky. Tiffany si však už jednou umínila, že ho dostane, a i tak tvrdý rančer jako Kingman je na ni krátký.
1999/3Galerie romance5 T APapírový manželManželé na koniKde je psáno, že se rančerova dcera musí vdát za vysokého, převysokého Texasana, jinak přijde o ranč? Přece v poslední vůli jejího otce - a Dana Mobryová právě objevila, že jejím partnerem v tomto svazku z rozumu nemá být nikdo jiný než ten nejúžasnější kovboj v celém Texasu - Hank Grant.
1999/7Romance326 B Láska v zastoupeníZpočátku se horkokrevné a nad pomyšlení krásné Amelii zdá, že je Wentworth Carson chladný jako led. Její vystoupení v roli břišní tanečnice sleduje s chladným vztekem a neobměkčí ho ani její horký polibek. Později však Amelie zjišťuje, že pod jeho maskou zdánlivého chladu se skrývá dřímající vulkán...
1999/8Mira14 Q Kdysi v PařížiKdysi v Paříži Brianne Martinová zachránila ovdovělého Piercea Huttona z hlubin zoufalství a beznaděje. Přestože kromě osamělosti neměli téměř nic společného, stali se z nich dobří přátelé. Nyní však Brianne hrozí nebezpečí a Pierce ji může ochránit, jenom když si ji vezme za ženu. Jenže pak oba uvíznou v síti intrik a mohou mluvit o štěstí, když vyváznou holými životy. ..
1999/9Galerie romance18 U Nelsonova pověst svůdceMužný a přitažlivý Gene Nelson má pověst svůdce a bouřliváka. Když však poprvé spatří kouzelnou Allison, jako by se v něm něco pohnulo. Neodolatelně ho to k ní táhne, i když je Allison úplně jiná než ostatní ženy, které měl kdy příležitost poznat. Její nevinnost a prostota na něj mají nečekaný účinek. Kvůli ní najednou touží být lepším člověkem...
1999/12Desire na přání60 P Svůdný dlouhánZpočátku považuje Simon Tiru za sebevědomou bezcitnou ženu. Odsuzuje její lehkomyslný postoj k manželství a viní ji ze smrti svého přítele. To však jen do chvíle, než pochopí, že si Tira všechnu svou lásku a nevinnost šetřila pro něj!
2000/5Galerie romance33 T Tajemný mužJanine se schová v domě na mexické pláži, aby unikla jistému hrdinovi ze svého oblíbeného sci-fi seriálu. Jako na potvoru se však právě ve vedlejším domě usadí muž, který jako by seriálovému hrdinovi z oka vypadl. Canton Rourke chová mnohá tajemství a Janine to nedá, aby se je nepokusila odhalit...
2000/10Harlequin Trio1 CH ANevídaná proměnaMagická přitažlivostGuy Fenton nemá příliš skvělou pověst. A není divu, neboť s tím, co prožil, není lehké se vyrovnat! Ale najednou se objeví novinářka Candy Marshallová která jednou provždy převrátí jeho život naruby!
2000/10Harlequin Trio1 CH BNepřítel, nebo milenec?Magická přitažlivostLuke je prchlivý starý mládenec, který se v žádném případě nehodlá ženit. A Belinda v něm zpočátku nevzbuzuje žádné sympatie! A navíc mu jdou na nervy její neposední svěřenci!
2000/10Harlequin Trio1 CH CDvojí svatbaMagická přitažlivostChris je muž, který nikdy dlouho nevydrží na jednom místě. Ambiciózní reportérka Della stojí před těžkým rozhodnutím: buď se pustí do vzrušujícího dobrodružství a bude ji čekat skvělá kariéra, nebo se nechá zlákat Chrisovou touhou a zasvětí mu celé své srdce... a celý život.
2001/5Černá růže1 Q Pán pouštěKdyž se Gretchen Brannonová, nenápadná dívka z malého texaského městečka, sblíží s Philippem Sabonem, doslova jí vyrazí dech, když se od něj dozvídá, že je šejkem arabského státu Qawi. A ještě více ji překvapí, když jí tento muž svěří své tajemství a seznámí ji se svým plánem vzít si ji za manželku.
Oslnění z krásy a přepychu jeho paláce u Gretchen brzy vystřídají obavy o Philippeův život a nejistota, zda se jí podaří vzbudit v něm skutečnou lásku. A navíc se tento aristokraticky vyhlížející muž projeví jako skutečný pán pouště...
2001/7Černá růže2 Q Růže z papíruCecily Petersonová a Tate Winthrop k sobě pocítili hlubokou vzájemnou náklonnost, když bylo Cecily pouhých sedmnáct let. Tate byl však pyšný na svůj indiánský původ a za žádných okolností nechtěl uzavřít smíšené manželství. Cecily se po několika letech za dramatických událostí dozvídá tajemství, které by pro Tatea mohlo mít zdrcující následky, zároveň by jí však mohlo pomoci k tomu, aby si ji Tate vzal za manželku. Přesto se rozhodne nic Tateovi neprozradit...
2001/7Special Na dovolenou7 I ANežádoucí vzplanutíLáska na dovolenouAbby Turnerová nikdy nezapomněla na svou první lásku Chayce Derringera, ale chystá se na svatbu s jiným mužem. A právě tehdy se ve městě objeví Chayce a dá jasně najevo, co chce: vést Abby k oltáři jako ženich!
2001/8Zlatá kolekce1 ZK APodvedenáZlatá kolekce 2001 1Co se stane, když se mladá dívka rozhodne vypátrat, kým je doopravdy její nový soused?
2001/12Desire468 P Žena v ohroženíŽivot profesionálního žoldáka je krutý a těžký. To dobře vědělo už tolikrát zraněné tělo i duše Cye Parkse. Snad proto mu sblížení s mladičkou a křehkou Lisou Monreovou připadalo jako zázrak. Stala se smyslem jeho života a balzámem pro jeho bolavé srdce. Jestli však bude mít jejich vztah šanci, rozhodne tvrdý boj se stíny minulosti, které Cyovi stále nedávají spát.
2002/2Special40 G BNavždy svojiSvatební zvonyCallaghan je skálopevně přesvědčen, že manželství není pro něj - dokud se na jeho ranči neobjeví sladce nevinná Tess Bradyová. Callaghan nevěří, že by mohlo fungovat partnerství mezi dvěma lidmi, kteří jsou od sebe vzdáleni téměř o celou generaci. Proto se snaží proti Tess zatvrdit. Jenže Tess se mu stejně dostane pod kůži...
2003/7Desire555 K Pozvání na rančOd prvního okamžiku, kdy smyslný, ale poněkud odměřený Rey Hart spatřil Meredith Johnsovou, byl jí okouzlen. Meredith zneklidnila jeho duši svojí nevinností, ale také pekla lahodné sušenky, které zbožňoval. Poté, co Meredith přijela na pozvání jeho bratra pracovat jako hospodyně na jejich ranč, bylo jeho staromládenectví ohroženo, protože jeden opojný polibek rozhodně nemohl uhasit plamen jeho touhy.
2004/4Kolekce14 U Jediný muž na světěCalhoun Ballenger se před několika lety ujal malé Abby a vychoval z ní mladou dámu. Nemůže se ale smířit s tím, že dospěla. Abby svého pěstouna miluje, ale své city před ním pečlivě tají. Kdy si Calhoun konečně uvědomí, že jejich vzájemný vztah už dávno přerostl v lásku?
2004/5Kolekce15 U Láska je riskPoté, co ho před šesti lety opustila Shelby, zůstal Justin Ballenger zahořklým starým mládencem. Přesto ji však po celou tu dobu stále miloval a nemohl se smířit s myšlenkou, že se Shelby provdá za jiného! Teď najednou zůstala sama, bez střechy nad hlavou, bez prostředků. A Justin má příležitost ji zachránit a přitom jí vrátit všechno to utrpení, které mu ona před tolika lety způsobila...
2004/6Special69 G AJen jedinkrátTenkrát v TexasuToma Walkera do malého městečka Jacobsville v Texasu nezavála náhoda, ale jeho přítel si zahrál na Osud. Usoudil totiž, že šest ztracených let je až dost a že by se Tom měl konečně seznámit se svou milou dcerkou a znovu se sblížit s její krásnou maminkou Elysií…
2004/6Special69 G BMilovat teď a tadyTenkrát v TexasuDoktor Drew Morris je pohledný vdovec, na kterého by si dělalo zálusk spousta žen z Jacobsville. Všichni ale vědí, že doktor stále truchlí po své dokonalé manželce. Naděje si nedělá ani jeho nová asistentka Kitty.
2004/6Special69 G CAsi tě uškrtím!Tenkrát v TexasuJobe a Sandy se věčnými půtkami a hašteřením snaží zamaskovat, že je to k sobě nezadržitelně táhne. Všichni už to dávno tuší, že za jejich nepřátelstvím jsou jiné emoce, ale kdy to dojde jim?
2004/6Kolekce16 U Muž na pravém místěTyler musel po ztrátě vlastního ranče nastoupit jako předák na turistický ranč "Double R" v Arizoně, který vedla mladá majitelka Nell. Nell vypadala na sedmnáct, ale bylo jí čtyřiadvacet, a po bolestné milostné zkušenosti z mládí vůči mužům zahořkla. Nemohla uvěřit, že by takový světák a krasavec jako Tyler mohl zatoužit po ní. A přesvědčit ji o tom, pozvednout její nízké sebevědomí byl pro Tylera a ostatní nadlidský úkol...
2004/7Desire615 L Svatba v bílemUž když bylo Natalii sedmnáct, nesmírně Macka Killaina přitahovala. Byla však tak sladce nevinná a nezkušená, že odolal své touze po ní a jen jí slíbil - až přijde čas, naučím tě všechno o lásce mezi mužem a ženou. Uplynulo pět let, jejich touha přetrvala, ale život se zvláštně zkomplikoval...
2004/7Kolekce17 U Zasněžené štěstíHluboko pod zmrzlým sněhem v horách zimního Wyomingu zůstává zapadané srdce drsného a mrzoutského rančera Quinna Suttona, který nechce nikdy poznat, co to je láska. A vydrží to až do okamžiku, kdy se na scéně objeví krásná zpěvačka Amanda. Jak dlouho se jí podaří před Quinnem tajit, kým je? A kdy se Quinnovi podaří vyrovnat se s tím, že žena jeho srdce je slavná, úspěšná a bohatá?
2004/8Kolekce18 U Nedokončený koncertDokáže se mladičká klavírní virtuózka Arabella vypořádat se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? Určitě mnohem snadněji než s tím, když má předstírat lásku ke svému hostiteli Ethanovi, aby mu tak pomohla odehnat jeho bývalou manželku! Arabella totiž lásku nechce jenom předstírat! Arabella chce dostat vše!
2004/9Kolekce19 U Polibek v JuárezuVýlet do mexického Juárezu skončil pro Connala nečekaným manželstvím, a to i přesto, že se zapřísáhl, že se již nikdy podruhé ženit nebude! Manželství ale není totéž co láska… Penelope, jeho mladičká manželka, ji neumí utajit a Connal ji neumí dát najevo. V Penelopině zásuvce leží oddací list psaný španělsky. Zůstane kusem papíru, nebo bude prvním listem knihy, kterou bude psát jejich společný život?
2004/10Kolekce20 U Slečna z městaHardenu Tremaynovi se v osobním životě příliš nedaří. Zvlášť ne se ženami… Pak však jedna osamělá duše potká druhou. Zdánlivě spolu nemají nic společného, ale… Miranda Warrenová je krásná a zoufalá. Snad proto Hardena od první chvíle tak přitahuje. Jenže touha ještě není láska, a oba to dobře vědí. Dokáže Harden zacelit rány v její duši? A dokáže Miranda vnést slunce do Hardenova okoralého srdce a přimět ho, aby ji miloval?
2004/11Kolekce21 U Závrať z milováníJak má devatenáctiletá Anna přesvědčit čtyřiatřicetiletého obchodníka Evana, že na lásku už dávno, dávno není příliš mladá? Podaří se jí to ? Nebo se bude muset smířit s tím, že její city zůstanou navždy neopětovány a ona sama skončí v "manželství z rozumu" s Randallem, mladičkým studentem medicíny, který se ani nepokouší zastírat, že tímto sňatkem by se dostal k prostředkům, jež potřebuje na otevření vlastní praxe?
2004/12Romance640 C Neohrožené srdceJedenadvacetiletá Janie je naprosto nezkušená, a přesto tajně zamilovaná do rančera Lea. Aby se však on o ni začal zajímat, musí se naučit vařit a starat se o ranč. Vypadá to, že Leo si jí vůbec nevšímá, ale jen do doby, než ji poprvé políbí. Pak se mezi nimi rozhoří žár, který nelze ovládnout, a svatba je nabíledni!
2004/12Kolekce22 U Oheň i chladKdyž se Fay a Donavan setkají, zajiskří to tak, že oba pochopí, že už nikdy nebudou moci žít jako předtím. Je tu ale problém… Donavan bohatým ženám nevěří a Fay je bohatá až k neuvěření! Nebo snad ne? Může se stát něco s několikamilionovým dědictvím, které jí má být vyplaceno za pár týdnů? Na scéně se navíc objeví Donavanův synovec Jeff, jehož šťastná budoucnost může záviset na tom, jestli jeho strýc dokáže vytvořit s Fay fungující a šťastnou rodinu!
2005/1Romance644 B Sladké zajetíLibby Collinsová byla už od střední školy zamilovaná do majitele sousedního ranče, bohatého a pohledného Jordana Powella. Ten ji však spíš škádlil, než aby jí dal najevo city, které k ní choval. Teď se však objevila Julie Merrillová, dcera senátora ze zámožné starousedlické rodiny, a snaží získat Jordana všemi způsoby. Prohlédne nakonec Jordan faleš Julie Merrillové a vrátí se pokorně k Libby?
2005/1Desire645 L Lásky se neodříkej!Alexandr Cobb neměl o ženách nejlepší mínění. Kdyby náhodou někdy uvažoval o ženění, o jedné by věděl - Jodie byla sladká, milá, skvěle vařila, byla mateřský typ a taky byla nejlepší přítelkyní jeho sestry. Ale on o ni nestál, nestál o žádný závazek, i když Jodie se kvůli němu už roky trápila. Až jednou...
2005/1Special79 G AOtec zakladatelPolibek hrdinyJohn Jacobs se rozhodne ze svého malého ranče vybudovat prosperující farmu. K tomu však potřebuje, aby k jeho pozemkům vedla železnice. Jak ale přesvědčit bohatého podnikatele, který železnici do jeho kraje zavádí, aby mu vyhověl? Nejlepší bude dvořit se jeho dceři…
2005/1Kolekce23 U Andělská láskaKdyž nechá Guy, Emmettův syn, utéci Melodyinu kočku, netuší, jakou cenu za to bude muset ve výsledku zaplatit on sám i jeho otec. Strach o kocoura a o děti totiž dosud se navzájem nesnášející dvojici - Melody a Emmetta - sblíží víc než velmi vzdálený příbuzenský vztah. A Guy si bude muset zvykat na nevlastní matku, kterou nenávidí až za hrob... Přežije Melodyina a Emmettova láska i tuto zkoušku?
2005/2Kolekce24 U Pýcha a penízeCoreen nikdy nevadilo, že má Ted Regan ve svých čtyřiceti letech vlasy elegantně prokvetlé stříbrem. Tak proč dává on přednost vznešeným zásadám a odmítá splnit sen mladé ženě, po které sám léta tajně touží? Jen ji dožene do náruče toho nepravého a oba tak ztratí spoustu času, po který se mohli milovat… Život však svede jejich cesty opět dohromady a tentokrát už ani jeden z nich nesmí opakovat stejné chyby.
2005/3Kolekce25 U Lék na smutekZměnit po tragické smrti rodičů bydliště připadalo doktorce Louise Blakelyové jako vhodný lék na smutek. Jenže když začala pracovat na klinice, kde dříve působil i její otec, problémy jí naopak přibyly. Tím nejzávažnějším se stal její nový kolega. Nejenže neopětoval její lásku, ale choval se k ní až nepřátelsky. Jako by za vším byla nějaká rodinná kletba…
2006/3Kolekce37 U V zápalu vášněMaggie se vzpamatovává z těžkého a bolestného rozvodu. Rozhodne se nalézt klid na ranči Colemanových, kam ji i s dcerou Becky pozvala jejich rodinná přítelkyně Janet. Může zde ale dojít vytoužené pohody, když se bude každý den vídat s Janetiným synem Gabem, mužem, kterého už od dětství milovala? Maggie navíc neví, zda se za Gabeovým odtažitým vztahem k ní skrývá nenávist, nebo potlačovaná láska?
2006/6Kolekce40 U Pokoj plný růžíNovinářka Wynn Ascotová má ráda svoji práci stejně jako malé město, kde žije a kde se chce provdat za muže, který jí vyhovuje. To si o něm alespoň myslí do chvíle, kdy se u ní doma objeví její poručník McCabe, přítel jejího zesnulého otce. Je to zahraniční zpravodaj, který právě unikl smrti kdesi v Jižní Americe, a jelikož nemá rodinu, hodlá se u Wynn zdržet, dokud se mu zranění nezahojí. Wynn ho zná odmalička a ve svých pocitech k němu se nevyzná. Jedno však je jisté: její život už nebude takový, na jaký si zvykla, a nakonec si musí přiznat, co k McCabeovi cítí doopravdy.
2006/7Desire725 L Zamilovaná do šéfaJiž déle než rok je Violet Hardyová platonicky zamilovaná do svého šéfa Blakea Kempa. A přestože dělá, co může, aby si jí její šéf všiml, zdá se, že odměřený Blake nebude nikdy její city opětovat. Teprve když zklamaná Violet dá výpověď a z jeho kanceláře zmizí, uvědomí si Blake, jak mu její něžný úsměv a oddaná péče chybějí. Violet však není žena, která by se spokojila s rolí milenky, a Blake jí nechce a nemůže nabídnout víc…
2006/7Special101 G CRajčatová válkaDoteky JihuAgent FBI Curtis vidí zločince všude! I v matčině půvabné sousedce, která přece na zahrádce nemůže pěstovat nic jiného než marihuanu! To, jak se zesměšnil, pochopí, až když se ukáže, že údajná marihuana jsou rajčata a matčina sousedka okresní prokurátorka… Naštěstí dostane Curtis ještě jednu možnost se s půvabnou Mary sblížit! A ona rozhodně nebude mít nic proti tomu, aby rajčatová válka skončila sladkým mírem!
2006/11Kolekce45 U Sousedská výpomocByli jen přátelé a sousedé ve svých letních vilkách na Jamajce. Ovšem jen do té chvíle, kdy Kington požádá Elissu, aby zahrála jeho milenku. Potřebuje totiž naznačit své švagrové, že je zadaný.
Elissa se zpočátku dobře baví, a dokonce jí i dělá dobře, když si všimne, že v Kingovi dokáže probudit vášeň. Potom však zjistí, že si skutečně přeje stát se jeho milenkou. A nejen milenkou…
2007/2Kolekce48 U Žoldák osuduGabby Darwinová má svoje povolání ráda. Pracovat jako asistentka jednoho z nejproslulejších chicagských právníků, který je navíc pohledný, jí dělá jenom radost. Ovšem jen do chvíle, kdy unesou šéfovu sestru, a ten s sebou odveze Gabby do jižní Ameriky, aby mu pomohla při jejím osvobozování. A tady Gabby poznává docela jinou tvář svého zaměstnavatele – i s jeho neblahou minulostí. A zdá se, že i on na ni pohlíží novýma očima…
2007/5Kolekce51 U Návrat do ArizonyAntonia měla s Powellem před svatbou, když ji její nejlepší kamarádka obvinila, že si začala se starším mužem. Powell lžím uvěřil, namísto Antonie si vzal za ženu její bývalou přítelkyni a narodila se jim dcerka.
Po devíti letech se hodně změnilo, až na jedno – Antonia Powellovi neodpustila. Ale když se vrací domů a setkává se s Powellem i jeho dcerkou, musí si přiznat, že její srdce patří stále jen jemu…
2007/8Desire764 L Zkrocený donchuánTellie Maddoxová byla již od svých čtrnácti let beznadějně zamilovaná do J. B. Hammocka, muže okouzlujícího, charizmatického, ale zároveň zapřisáhlého starého mládence. Ani po osmi letech oddané péče a vytrvalého zbožňování to nevypadalo, že by začal její lásku opětovat. Pak však zasáhl osud a nezkrotný donchuán se ocitl v pasti…
2007/10Kolekce56 U V ohroženíSally Johnsonová se do Eba Scotta zamilovala už jako velice mladá dívka. To ovšem ještě neměla tušení, čím si v životě prošel a jaká je vlastně jeho profese. Po šesti letech se Sally se svou slepou tetou a jejím malým synkem dostává do velice nebezpečné situace a Eb je jediný, kdo může pomoci ochránit jejich životy.
Eb lituje, že od sebe Sally před léty odehnal, ale v duchu si přísahá, že jestli tentokrát všechno dobře skončí, už nedopustí, aby mu znovu unikla…
2009/1Romance860 B Ledové květyPřitažlivý a schopný obchodník Stuart York nerad chodí kolem horké kaše. O tom se přesvědčila i kamarádka jeho mladší sestry Ivy Conleyová, když během víkendové návštěvy v jejich rodinné vile neplánovaně skončila ve Stuartově náruči. Vzájemně v sobě zažehli ohňostroj touhy… V bezpečí jeho vroucí náruče si Ivy konečně začala připadat jako dospělá žena - žena, která patří jen jemu.
2009/3Desire821 L Statečná dívkaKdyž se Sara Dobbsová, devatenáctiletá prodavačka knih v malém texaském městečku, poprvé setkala s bohatým rančerem Jaredem a jeho řidičem Tonym, netušila, že tito dva muži tak významně ovlivní její osud. Poklidně nudný venkovský život se rázem změnil v drama, když v okolí začala působit mafie. Ale i v nebezpečných dobách může vykvést květ lásky…
2009/12Hvězdy romance1 F S hlavou v oblacíchLutecia prožila dětství v adoptivní rodině a nevlastní bratr Russell Currie jí byl vším - přítelem, vzorem, ochráncem. Když dospěla v krásnou mladou ženu, začal však jejich sourozenecký vztah povážlivě skřípat - mužný farmář upoutal její dívčí fantazii mnohem víc než její nápadník, mladíček Frank. O patnáct let starší Russell se snažil být rozumný a nechat nevlastní sestru na pokoji, avšak hluboký cit a probouzející se vášeň nedokázal potlačit. Přizná jeden druhému, co k sobě cítí a dají lásce šanci?
2010/1Romance895 A Klenot v srdciSassy Pealeová se snaží zabezpečit svou rodinu, ale její nízký plat na to nestačí. Když se seznámí s Johnem Callisterem, domnívá se, že je to spolehlivý a čestný muž, který jim nezištně pomůže. Brzy však vyjde najevo, že John je jeden z nejbohatších rančerů v Montaně. Sassy si je jistá, že si s ní jenom pohrává… A je na Johnovi, aby ji přesvědčil, že to myslí opravdu vážně!

PLUS BONUS NAVÍC: příběh z historie!
(Bronwyn Scottová: Vídeňský valčík)
2010/3Hvězdy romance4 F Horké chvilky v PařížiIvy si už ani nepamatovala, kdy se vlastně zakoukala do Rydera, své tajné a nedostižné lásky z dětství. Během let se naučila s tím citem žít, před ostatními ho skrývat a sama sobě zakazovat. Pozdě zjistila, že jí nemůže pomoci ani manželství s Benem, kterého považovala za kamaráda. Prožila s ním několik nešťastných roků, a pak měl Ben smrtelnou nehodu. Po nějaké době se v její blízkosti opět objevil Ryder, a Ivy nevěděla, co si počít, když se jí po jeho boku začínaly plnit sny, které dřív považovala za nesplnitelné…
2010/8Hvězdy romance9 F Tygří okoEleanor dobře ví, že v životě nebude nikdy nikoho milovat tak, jako miluje Keegana Tabera, i když on její lásku neopětuje. Po osudném večeru, kdy se o tom přesvědčila, odešla studovat do jiného města, aby si vyhnala z hlavy sen, který se nikdy neuskuteční, protože každý z nich patří do jiné společenské vrstvy. Když se po čtyřech letech vrací domů, je všechno jinak, než si myslela.
2010/12Hvězdy romance13 F Neopětovaná láska?Nicole odjíždí jako sekretářka se svým šéfem Geraldem Christopherem na ranč jeho bratra do Montany. Měsíční Geraldova zdravotní dovolená se však pro Nicole změní v peklo. Poprvé zažije skutečnou lásku i spalující touhu, avšak muž, do něhož se zamiluje, šéfův bratr Winthrop, po krutém životním zklamání všechny ženy bez rozdílu nenávidí. Nicole ho sice silně přitahuje, ale on je pevně rozhodnutý nikdy se neoženit. A Nicole rozhodně nechce lásku na jednu noc…
2011/1Hvězdy romance14 F Oheň a vodaMargie by pro svoji mladší sestru udělala všechno, a tak je ochotna setkat se s bratrem jejího vyvoleného - Cannonem Van Dynem, který s jejich sňatkem nesouhlasí, aby se ho pokusila obměkčit. Setkání dopadne katastrofálně a vypadá to, že ani pozvání do letního sídla Van Dyneů na Floridě na tom nic nezmění.
Osud s nimi má ovšem jiné plány, vždyť pod Margiiným zevnějškem dámy velkého světa se skrývá poraněná duše a za Cannonovou nepřístupností zklamání. Zůstanou oba dál osamělí?
2011/1Special na přání159 G AZkrocený donchuánZtracené vzpomínkyTellur byla už od mládí beznadějně zamilovaná do J. B. Hammocka. Ani po osmi letech oddané péče a vytrvalého zbožňování to nevypadalo, že by tento okouzlující zapřisáhlý starý mládenec začal její lásku opětovat. Pak však zasáhl osud a nezkrotný donchuán se ocitl v pasti…
2011/2Desire889 K Honba za štěstímPoklidným texaským městem Jacobsville otřásla vražda neznámého muže. Krásná soudní vyšetřovatelka Alice Jonesová přijela ohledat místo činu a shromáždit důkazy. Náhoda jí přivedla do cesty Harleyho Fowlera, rázného kovboje, pod jehož maskou drsňáka se skrýval starostlivý muž s neodolatelným šarmem. Alicin případ se brzy zkomplikoval, stejně jako její vztah k přitažlivému kovboji.
2011/5Romance937 A Nezkrotný doktorZvěrolékař Bentley Rydel má pověst zahořklého doktora. Ženy nemá příliš v lásce - do té doby, než se v jeho ordinaci objeví nová kolegyně, která mu na první pohled učaruje. Jeho hradba nedůvěry se začíná pomalu rozpadat a Cappie se mu dostává pod kůži. Nebezpečná situace, do které se oba dostanou, napomůže k tomu, aby si Bentley uvědomil, že Cappie je pro něj tou pravou!
2011/9Romány5 R1 ANedokončený koncertUkryté cityVypořádá se mladičká klavírní virtuózka Arabella se zraněním, které jí může definitivně ukončit kariéru? A dokáže předstírat lásku? Tak, jak to po ní žádá její hostitel Ethan, jenž se tak chce zbavit nepříjemné pozornosti své bývalé manželky… Arabella touží získat vše. Znovu usednout ke klavíru. A moci dát najevo svou skutečnou lásku!
2011/9Romány5 R1 BZávrať z milováníUkryté cityČtyřiačtyřicetiletý obchodník Evan rozhodně odmítá věřit tomu, že by cit, který vůči němu dává najevo devatenáctiletá Anna, mohla být opravdová láska. Vždyť je proti němu tak mladičká! A Anna se musí rozhodnout. Má přesvědčovat Evana o tom, že ho skutečně miluje, nebo má přijmout nabídku sňatku od studenta medicíny Randalla?
2012/4Romány12 S AV zápalu vášněNěžné zkouškyRanč, na němž se Maggie pokouší vzpamatovat z těžkého a bolestného rozvodu, jí vytoužený klid přinést nemůže. Jak by také mohl, když se zde každý den vidí Gabem, mužem, kterého už od dětství milovala? A jak má Maggie vědět, zda se za Gabeovým odtažitým vztahem k ní skrývá nenávist, nebo potlačovaná láska?
2012/4Romány12 S BAndělská láskaNěžné zkouškyPřežije Melodyina a Emmettova láska všechny zkoušky, které před ně osud postaví? Když nechá Guy, Emmettův syn, utéci Melodyinu kočku, netuší, jakou cenu za to bude muset zaplatit on sám i jeho otec! Strach o kočku a o děti totiž Melody a Emmetta sblíží víc než velmi vzdálený příbuzenský vztah…
2014/4Special na přání238 H BLásky se neodříkej!Alexandr neměl o ženách nejlepší mínění. Kdyby náhodou někdy uvažoval o ženění, o jedné by věděl – Jodie byla sladká, milá, skvěle vařila, byla mateřský typ a taky byla nejlepší přítelkyní jeho sestry. Ale on o ni nestál, nestál o žádný závazek, i když Jodie se kvůli němu už roky trápila. Až jednou…
2021/1Special na přání400 H AHonba za štěstímPoklidným texaským městem Jacobsville otřásla vražda neznámého muže. Krásná soudní vyšetřovatelka Alice Jonesová přijela ohledat místo činu a shromáždit důkazy. Náhoda jí přivedla do cesty Harleyho Fowlera, rázného kovboje, pod jehož maskou drsňáka se skrýval starostlivý muž s neodolatelným šarmem. Alicin případ se brzy zkomplikoval, stejně jako její vztah k přitažlivému kovboji.
2021/8Special na přání414 H AKlenot v srdciSassy Pealeová se snaží zabezpečit svou rodinu, ale její nízký plat na to nestačí. Když se seznámí s Johnem Callisterem, domnívá se, že je to spolehlivý a čestný muž, který jim nezištně pomáhá. Brzy však vyjde najevo, že John je jeden z nejbohatších rančerů v Montaně. Sassy si je jistá, že si s ní jenom pohrává? A je na Johnovi, aby ji přesvědčil, že to myslí skutečně vážně!
2022/5Special na přání431 G ANezkrotný doktorZvěrolékař Bentley Rydel nemá ženy příliš v lásce a má pověst zahořklého doktora. Ale jen do té doby, než se v jeho ordinaci objeví nová kolegyně, která mu na první pohled učaruje. Jeho hradba nedůvěry se začíná pomalu rozpadat a Cappie se mu dostává pod kůži. Nebezpečná situace, do které se oba dostanou, napomůže k tomu, aby si Bentley uvědomil, že Cappie je pro něj tou pravou!

Počet zobrazených záznamů: 78

Na seznam autorek začínajících na Pa

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 32931
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 27.05.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace