Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Miranda Jarrettová

Zobrazuji údaje o autorce Miranda Jarrettová - Jarrett, Miranda


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/8Historická romance7 Z Desire, má láskoZabil v boji jejího bratra – špiona. A ji potřebuje pouze jako volavku pro své tajné poslání. Také Desire s ním nehraje zcela čistou hru. On anglický kapitán válečné fregaty, ona bohatá Američanka. Ve svých plánech však nepočítají s láskou.
2004/12Historická romance121 W AVzácnější než všechny dárkyPřekvapení k VánocůmSara poznala Revella před léty v Indii a tragické události ji od něj na dlouhá léta oddělily. Smířená s životem chudé guvernantky nedoufá, že by se ještě někdy setkali…
2005/4Special83 G CVliv úplňkuRomance za úplňkuHarry Burton, vévoda z Atherwallu, si rád zpestřuje nudný život šprýmovnými kousky. Jednu noc si zahraje na lupiče a přepadne kočár, v němž cestuje dívka, kterou kdysi miloval. Bude však mít Sophie pro jeho vysvětlení dostatek pochopení?
2006/3Special97 G CZasnoubení ve třetím dějstvíRomantické zásnubyLord Ross Howland si najme divadelní společnost, aby sehrála jako svatební dar pro jeho sestru divadelní hru Vítězství lásky. I když on sám věří spíš na vědecké důkazy než na lásku, temperamentní herečka Cordelia má jiný názor…
2008/2Historická romance209 E Vysoká sázkaVévoda z Guilfordu je častým návštěvníkem herny Penny House, kde vládne krásná Amaria, jedna ze tří sester, které tento dům zdědily. Amaria, ač nejstarší, zbyla už jediná neprovdaná a zdá se, že na této skutečnosti nic nezmění ani Guilfordova sázka, že se nikdy nevdá.
Ovšem kromě této sázky uzavřel vévoda ještě jednu sázku, a to tajnou. Kdyby o ní měla Amaria tušení, nikdy by ke Guilfordovi nezačala cítit obdiv a přátelství. Ale je to pouze jen přátelství, nebo to snad může být i láska?
2008/12Historická romance239 E Dva strážní anděléLady Mary Farrenová je inteligentní a praktická dívka z venkova. Na své cestě do Evropy je však rozhodnuta prožít nějaké dobrodružství, a když se jí hned na začátku cesty podaří koupit obraz, na němž ulpívá tajemství, je nesmírně vzrušená. A navíc k ní tajemná malba připoutá společnost zajímavého muže.
Lord John Fitzgerald se nejprve domnívá, že Mary je další z řady rozmazlených anglických slečinek, postupem jejich společné cesty však poznává její inteligenci a důvtip. Velmi dobře ví, že jako chudý irský lord nemá u dcery vévody žádnou šanci, ale nedokáže se od Mary odpoutat. Nebo mu snad tolik záleží na tom obrazu?
2009/4Historická romance250 Z Římské prázdninyLady Diana Farrenová je dcerou pravého anglického vévody, v žilách jí ale koluje vášnivá krev, která se k jejímu postavení příliš nehodí. Přivede ji až do dočasného vyhnanství v Evropě a hrozí jí, že si už nikdy nebude moci vybrat sobě rovného nápadníka.
V Římě však nečekaně potká plavovlasého džentlmena, lorda Edwarda, který se jeví jako velmi vhodná partie; cestu jí ovšem zkříží též zcela neanglický, snědý a divoký Antonio di Randolfo a uzavře nehoráznou sázku. Diana musí volit mezi dvěma světy: mezi svou anglickou důstojností a skutečnou láskou.
2009/9Historická romance266 E Dáma v ohroženíBethany Pennyová se sice pohybuje mezi bohatou smetánkou a elegantními lordy, nejraději ze všeho ale pomáhá londýnské chudině. Když se ve frontě na polévku mezi jejími žebráky objeví neznámý voják, ihned pochopí, že pod chladným chováním a starým kabátem skrývá bohatou osobnost a mnohá tajemství…
Major William Callaway se vrátil z války zmrzačený, ale plný odhodlání. Aniž by odhalil svoji pravou totožnost, spojí síly s rezavou kráskou Bethany, aby se společně pokusili vyřešit záhadné vraždy, které zasahují do života jich obou. Brzy se oba ocitnou v ohrožení… a odhalení pravdy je může rozdělit navždy.
2009/11Special145 G CNámořníkova nevěstaSvatební zvonyLord James Richardson má za sebou těžkou námořní bitvu, ve které sice zvítězil, avšak z bojů nevyšel bez hlubokých šrámů na duši. V Neapoli se setkává s mladou a nevinnou Abigail Laytonovou a zjišťuje, že ona je jedinou ženou na světě, která by snad mohla vyléčit jeho poraněné srdce …
2023/3Zlatá kolekce135 U Dva strážní anděléLady Mary Farrenová je inteligentní a praktická dívka z venkova. Na své cestě do Evropy je však rozhodnuta prožít nějaké dobrodružství, a když se jí hned na začátku cesty podaří koupit obraz, na němž ulpívá tajemství, je nesmírně vzrušená. A navíc k ní tajemná malba připoutá společnost zajímavého muže. Lord John Fitzgerald se nejprve domnívá, že Mary je další z řady rozmazlených anglických slečinek, postupem jejich společné cesty však poznává její inteligenci a důvtip. Velmi dobře ví, že jako chudý irský lord nemá u dcery vévody žádnou šanci, ale nedokáže se od Mary odpoutat. Nebo mu snad tolik záleží na tom obrazu?
2023/9Zlatá kolekce141 U Dáma v ohroženíOdhalí vraha společnými silami?
Bethany Pennyová se sice pohybuje mezi bohatou smetánkou a elegantními lordy, nejraději ze všeho ale pomáhá londýnské chudině. Když se ve frontě na polévku mezi jejími žebráky objeví neznámý voják, ihned pochopí, že pod chladným chováním a starým kabátem skrývá bohatou osobnost a mnohá tajemství…
Major William Callaway se vrátil z války zmrzačený, ale plný odhodlání. Aniž by odhalil svoji pravou totožnost, spojí síly s krásnou zrzkou Bethany, aby se společně pokusili vyřešit záhadné vraždy, které zasahují do života jich obou. Brzy se oba ocitnou v ohrožení… a odhalení pravdy je může rozdělit navždy.
2023/10Zlatá kolekce142 U Vysoká sázkaJaká je výhra v tajné sázce?
Vévoda z Guilfordu je častým návštěvníkem herny Penny House, kde vládne krásná Amaria, jedna ze tří sester, které tento dům zdědily. Amaria, ač nejstarší, zbyla už jediná neprovdaná a zdá se, že na této skutečnosti nic nezmění ani Guilfordova sázka, že se nikdy nevdá.
Ovšem kromě této sázky uzavřel vévoda ještě jednu sázku, a to tajnou. Kdyby o ní měla Amaria tušení, nikdy by ke Guilfordovi nezačala cítit obdiv a přátelství. Ale je to pouze jen přátelství, nebo to snad může být i láska?

Počet zobrazených záznamů: 12

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3710
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 03.12.2023, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace