Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Christine Merrillová

Zobrazuji údaje o autorce Christine Merrillová - Merrill, Christine


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2010/10Historická romance303 Z Nevhodná vévodkyněZkompromitovaná a ve stejný den ihned provdaná lady Miranda je zklamaná. Jednoho dne se vdát musela, ale netušila, že to půjde tak rychle. Zvolila dobře?
Nerudný a odtažitý manžel Marcus příliš neodpovídá jejím dívčím představám, a k tomu ji hned druhý den po svatbě zanechal ve svém zchátralém sídle a beze slova vysvětlení kamsi odjel. Ale jeho bratr je tak milý… Může být takové manželství vůbec šťastné?
2010/11Historická romance305 Z Necudný návrhKapitán St John Radwell na tom není právě nejlépe. V napoleonských válkách si vedl sice statečně a získal si přízeň prince regenta, který mu přislíbil hraběcí titul a nemalý majetek, ale to je také všechno. Nyní je téměř na mizině a jeho bratr, vévoda z Haughleighu, se ho pro jeho rozmařilý způsob života zřekl. St John si umiňuje, že se napraví a s rodinou se usmíří.
Jeho plány však málem překazí půvabná Esme Canvillová, která trpí v područí tyranského otce. Než by se vdala za starého chlípníka, kterého jí otec vybral za manžela, rozhodne se raději stát milenkou vyhlášeného prostopášníka kapitána Radwella.
2010/12Historická romance306 W Sázka pod jmelímElise Pennyngtonová se objeví mezi hosty svého manžela Harryho, od něhož před několika měsíci odešla k svému příteli Nicholasi Tremainovi. Harry svoji manželku stále miluje a pozval Nicholase s Elise pod záminkou sázky na své panství strávit Vánoce.
K Nicholasovu překvapení sváteční oslavy řídí Harryho nevlastní sestra Rosalind, s níž měl před několika lety milostnou aférku.
Je možné, že by vánoční atmosféra umožnila těmto čtyřem mladým lidem poznat, kdo je jejich skutečná životní láska?
2011/4Historická romance315 Z Útěk slečny WinthorpeovéPenelopa Winthorpeová utíká z domova před svým bratrem, který jí vyčítá její zálibu v literatuře a společenský neúspěch. Ačkoliv si chce najít manžela, který by jí umožnil disponovat s jejím dědictvím, rozhodně nemá v úmyslu vdát se za vznešeného lorda.
Vévoda Adam Felkirk se také ženit nechce, ale Penelopina nabídka mu v jeho svízelné situaci přijde vhod. Co si má ale on, známý svůdce žen, počít se svou panenskou a nespolečenskou manželkou? Nestačí se ale divit, když mu nakonec uštědří lekci jeho svůdná vévodkyně!
2011/7Historická romance321 Z Nepravá společniceSpolečnice Diana Priceová ví, že balancuje na pokraji zmaru. Otec dal před léty totiž v kartách v sázku nejen svůj majetek, ale i její panenství - a prohrál! A to s hazardním hráčem, který se ve městě netěšil právě nejlepší pověsti…
Nathan Wardale má spoustu peněz, za džentlmena už ho ovšem dávno nikdo nepokládá. O splacení dluhu ale nikdy neusiloval. Tedy až do chvíle, než poznal Dianu Priceovou osobně - a začal přemítat, jak dlouho své cti dokáže dostát…

(2. díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
2012/3Historická romance336 W Ve spárech mstiteleLady Verity Carlowová je vyrovnaná, okouzlující mladá dáma, dosud nepolíbená. Rodina si ji hýčká jako drahocenný skvost. Jakého šlechtice jí vyberou, za takového se provdá, i kdyby to měl být nějaký obstarožní suchar. Někdy mívá ale chvíle, kdy si představuje, co kdyby nebyla tak docela vzorná?
Bratři ji poslali na venkov, aby ji ochránili před nebezpečím, které jejich rodině hrozí. Nemohli ovšem vědět, že ji posílají přímo do náruče nepřítele. A když ji cikánský baron Stephano Beshaley unáší, Verity zjišťuje, že jí v jeho náručí vůbec není nepříjemně! A vlastně si ani nepřeje, aby ji někdo zachraňoval.
Kudy vede cesta k odhalení tajemství dávného zločinu? Přes starou rodinnou kletbu, nebo přes lásku…?

(Poslední díl minisérie Skandál mezi smetánkou)
2012/7Historická romance344 W Lord a guvernantkaDaphne Collinghamová je přesvědčena, že její milovaná sestřenice zemřela rukou svého manžela Timothyho, lorda Coltona. Rozhodne se, že se v přestrojení za guvernantku vetře do lordovy domácnosti a pokusí se zjistit pravdu. Daphne ale nepočítá s pocity, jaké v ní vyvolá lordův pronikavý pohled… Lord Colton okouzlující novou guvernantku chová v podezření od samého začátku – ovšem po rodinném skandálu musí být obzvláště opatrný a držet své city na uzdě. Jenže i Timothy Colton je jen muž, a rozkošná slečna Collinghamová je vtělené pokušení…
2012/10Historická romance351 Z Sladká podvodniceEmily se provdala za muže, jehož milovala už jako mladá dívka, a doufala, že Adrian ji bude milovat a zbožňovat stejně jako ona jeho. Namísto toho však Adrien nedlouho po svatbě odjel do Londýna a nechal ji na svém panství samotnou. Tři roky to Emily snášela s důstojností, ale pak se rozhodla ho v Londýně vyhledat.
Když se Emily setká s manželem v putyce nejhrubšího zrna, poznává, proč se před ní skrývá. Zároveň však vytuší, že ho sexuálně přitahuje, a tak se rozhodne stát se jeho milenkou…

(1. část třídílné minisérie Dámy v nemilosti)
2013/1Historická romance357 Z Putování za štěstímS mladšími sourozenci bývá vždycky potíž a ani lady Drusilla Rudneyová není výjimkou. Všichni v jejím okolí ji považují za starou pannu a v životě má jediný úkol - dohlížet na svoji mladší sestru, která jednoho dne uteče s mužem, pro ni naprosto nevhodným. Drille nezbývá než se vydat za ní do Skotska, aby překazila plánovaný sňatek a zachránila čest své sestry a pověst rodiny.
Avšak netuší, že se na cestě setká s mužem, který navždy změní její život…

(2. část minisérie Dámy v nemilosti)
2013/4Historická romance363 Z Ostudné tajemstvíPriscilla, dcera hraběte Benbridge, po svém ostudném útěku z domova téměř nevychází do společnosti a londýnská společnost se na ni dívá skrz prsty. A najednou se objeví Robert, nový hrabě Reighland, a uchází se o ni. Třebaže ji nikdy neviděl, s jejím otcem se na tom už dohodl.
Priss se Robert nelíbí, a navíc z něj má strach - ostatně jako ze všech mužů. Robert si sice není sám sebou jistý, ale Priss na něj natolik zapůsobí, že se rozhodne přesvědčit ji o své skutečné lásce. Bude to ovšem stačit, aby londýnská společnost přijala Priscillu zpátky mezi sebe?

(Závěrečná část minisérie Dámy v nemilosti)
2013/12Historická romance379 Z Vánoční bouřeJsme v Anglii na počátku devatenáctého století, kdy hladovějící, zoufalí tkalci rozbíjeli nové tovární stroje z obav, že je připraví o práci. Bohatý a cílevědomý Joseph Stratford staví moderní továrnu ve vsi Fiddleton, a vyvolává tím odpor místních lidí.
Pouze čtyřiadvacetiletá Barbara Lampettová dokáže rozpoznat pod jeho drsnou slupkou něco jiného: Joseph Stratford měl tvrdé dětství a nyní je sice velmi ctižádostivý, ale rozhodně nepostrádá srdce. Barbařin otec, který stojí v čele buřičů, je však jiného názoru…
2015/7Historická romance417 Z Nejtěžší hříchNespravedlivý osud rozdělil dva bratry v útlém dětství. Jednomu přisoudil roli ctnostného vévody ze St Aldriku, Sam coby trpěný chráněnec bez původu musel v adoptivní rodině dokázat svou cenu studiem lékařství a odvážnými činy na válečných lodích. Na moře jej však vyhnala především zdánlivě hříšná láska k nevlastní sestře lady Evelyn Thorneové, jejíž kouzlo nakonec svede bratry po dlouhých letech dohromady. Evelyn se tak musí rozhodnout mezi "světcem" St Aldrikem a "hříšníkem" Samem. Konečné rozuzlení se však neobejde bez pořádného skandálu…

(1. část minisérie Hříšníci a světci)
2015/8Historická romance419 Z Vévodův poklesekKdyž Michaelovi Poolovi, vévodovi ze St Aldriku, vstoupí do života guvernantka Madeline Cranstonová, s níž čeká dítě, snaží se vévoda vzniklou situaci zachránit sňatkem z rozumu. Půvabná Madeline však ani zdaleka není svědomitou vévodkyní a St Aldric se záhy začne oddávat velmi hříšným myšlenkám… zatímco mu novomanželka slibuje odplatu za to, jak jí obrátil život vzhůru nohama.
(2. závěrečná část minisérie Hříšnici a světci)
2015/11Historická romance425 Z Pravda o lady FelkirkovéKdyž se William Felkirk probere a otevře oči, vůbec si nevybavuje posledních šest měsíců. Co se stalo? A kdo je ta krásná žena, která tvrdí, že je jeho manželka a pečuje o jeho potlučené tělo?
Justine by udělala všechno, aby ochránila svoji sestru, i kdyby kvůli tomu měla předstírat, že je manželkou naprostého cizince. Důvody svého klamu musí střežit za každou cenu.
Ale s každým dnem, který uplyne, William o něco víc otvírá její srdce a Justine ví, že nebude schopná skrývat pravdu navždy…

(1. část minisérie Sestry de Bryunovy)
2015/12Historická romance427 Z Prsten od markýzeStephen Standish, markýz z Fanworthu, vidí v majitelce klenotnictví Margot de Bryunové ideální manželku. Je okouzlující, inteligentní, praktická a ve světě se neztratí. Když se však v jejím klenotnictví objeví ukradené rubíny, které byly po generace majetkem jeho rodiny, Stephen změní plány a požaduje, aby se stala jeho milenkou. Margot má však svoji hrdost. Ať má být milenkou, nebo manželkou, rozhodně se nepoddá snadno!

(2. část minisérie Sestry de Bryunovy)
2017/10Historická romance470 W Nevěsta na prodejGerald Wiscombe odchází do armády jako nezkušený, naivní chlapec, ovšem po válečných bojích, jimiž si prošel, se vrací do svého domova jako skutečný muž. A je rozhodnutý dostat zpátky všechno, co mu patří. Včetně své nevěrné manželky. Lillian se snaží pravého otce svého syna přede všemi utajit, ovšem s návratem jejího hrdinného manžela je jí jasné, že tajemství, které střežila po dlouhá léta, už dál skrývat nemůže…
2018/9Historická romance492 W Svatební hrátkyAmelia Summonerová je londýnskou společností považována za tu druhou, tu s ostrým jazykem, která co se krásy týká, nesahá své sestře Arabelle ani po kotníky. Benjamin Lovell je ovšem hned po jejich prvním setkání jiného názoru. Co si má ale počít, když tak zoufale potřebuje získat místo v parlamentu, a to se může stát jedině tehdy, když se ožení s Belle? Benjamin má totiž sice dostatek peněz, ale poněkud nejasný původ a nepříliš čistou minulost…
2019/10Historická romance519 Z Divoká krevBývalý voják Frederick Challenger je sice spolumajitelem tajného pánského klubu, ale od svého návratu z války si světských radovánek neužívá? ovšem pouze do chvíle, kdy zahlédne na aukci dívek mladou blondýnku, která ho zaujme svou nevinností.
Georgiana Knightová se touží pomstít zvrhlíkovi, který se o ni uchází, ale namísto toho se nechá lapit do pasti prohnaného ďábla, za něhož se musí provdat!

(První část minisérie Spolek rošťáků)
2020/9Historická romance541 Z Skandální polibekLady Hope je tvrdohlavá a má schopnost dostávat sebe i své okolí do prekérních situací. Když se do toho ještě připlete Gregory Drake, vyhlášený odborník na řešení problémů aristokracie, kterého Hope požádá o pomoc při pátrání po ztracených klenotech, začne být brzy jasné, že se to neobejde bez potíží.
Drake je totiž velmi přitažlivý, neodolatelně sarkastický, občas tajemný, nevyzpytatelný a má nejen břitký úsudek, ale i jazyk. Oba se záhy přesvědčí, že cesty lásky bývají ještě spletitější než uličky, v nichž se ukrývá rodinné tajemství.
2020/11Historická romance545 Z Hrabě a diamantyCharity tráví raději čas o samotě v knihovně než před zrcadlem. Jenže panství a titul po dědečkovi zdědil nový hrabě z Comstocku, kterého nikdo z rodiny vlastně nezná. A všichni očekávají, že se za něj Charity provdá…
Jenže ta nic takového nemá v úmyslu! Aby sňatku unikla, musí vypátrat ztracené rodinné klenoty. V tom jí pomáhá pohledný auditor, který Charity velmi přitahuje. Netuší však, že ten cizí člověk je samotný hrabě z Comstocku!
2022/3Historická romance576 W Nepřístupný lord DanforthAbigail je půvabná debutantka s velkým věnem, ale nevalným rodokmenem. Proto je velmi zaskočená, že o její ruku požádal Benedikt Moore, vévoda Danforth. Nechápe, proč stojí právě o ni, když se ve společnosti šušká, že je milencem přitažlivé markýzy Lenory, vdovy Beverlyové.
Benedikt je způsobem, jakým ho Abby odmítla, raněný a uražený. Má však ve zvyku na sobě nedat nic znát, dokonce ani když se dozví, že hlavní zásluhu na tom mají pomluvy. Jenže na tuto krásku nedokáže zapomenout, a když ho s ní náhoda znovu svede dohromady, rozhodne se svou nabídku k sňatku zopakovat.
2023/5Historická romance604 W Zachráněná čestEmma Harrisová, dívka z bohaté středostavovské rodiny, rozhodně nesplňuje představy své ambiciózní a despotické matky na pravou dámu: je příliš vysoká a nemotorná, ve společnosti se neumí pohybovat a vhodní nápadníci se nehrnou. Když se Emma nešťastnou náhodou ocitne v péči pohledného šlechtice ze sousedství, lorda Roberta Gascoynea, rozhodnou se její rodiče využít situace a pod záminkou záchrany dceřiny dobré pověsti přimějí lorda Roberta, aby se s Emmou oženil…
2024/1Zlatá kolekce145 U Nepravá společniceCo všechno se dá vyhrát v kartách…
Společnice Diana Priceová ví, že balancuje na pokraji zmaru. Otec dal před léty v kartách v sázku nejen svůj majetek, ale i její panenství – a prohrál! A to s hazardním hráčem, který se ve městě netěšil právě nejlepší pověsti…
Nathan Wardale má spoustu peněz, za džentlmena ho ovšem už dávno nikdo nepokládá. O splacení dluhu ale nikdy neusiloval. Tedy až do chvíle, než poznal Dianu osobně – a začal přemítat, jak dlouho své cti dokáže dostát…

Počet zobrazených záznamů: 23

Na seznam autorek začínajících na Me

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4153
Denní počet: 1
Počítáno od: 17.10.2010

Poslední modifikace 28.01.2024, 12:20:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace