Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Francesca Shawová

Zobrazuji údaje o autorce Francesca Shawová - Shaw, Francesca


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2007/5Historická romance182 E Dáma s tajemstvímCamilla Knightová má jedno velké tajemství. To náhodně objeví Nicholas, hrabě z Ashby, když pronásleduje kvůli sázce o nádherného hřebce obdivovanou divadelní divu Lysette Davideovou.
Camilla se sice zapřísahá, že se nikdy nevdá, aby ochránila pověst své rodiny, ale Nicholas na ni má takřka magický vliv: pokaždé když se s ním setká, zapomene na své sliby a nedokáže se ubránit jeho něžnostem. Myslí to s ní ale Nicholas upřímně?
2021/5Zlatá kolekce113 U Dáma s tajemstvímHrabě z Ashby je fascinovaný krásnou divadelní divou Lysette Davideovou, takže přistoupí na sázku s přáteli, že se tahle dívka stane jeho milenkou. Jenže netuší, jaké tajemství před ním skrývá…
Lysette, jejíž pravé jméno je lady Camilla Knightová, se sice zapřisáhla, že se nikdy nevdá, aby ochránila pověst rodiny, ale Nicholas na ni má takřka magický vliv: pokaždé když se s ním setká, zapomene na své sliby a nedokáže se ubránit jeho něžnostem. Myslí to s ní však Nicholas upřímně?

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Sh

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3154
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 23.05.2021, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace