Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Caroline Crossová

Zobrazuji údaje o autorce Caroline Crossová - Cross, Caroline


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/2Desire115 M NebezpečnýKdyž Gloryanne Rossiterová přijede na horský ranč, jeho část zdědila, zjistí, že zde není vůbec vítána. Logan Bradshaw, který zde žije a sám vychovává svého malého syna a dospívajícího synovce, má totiž dosti vyhraněný názor na ženy. Logan je sice ke Glory neodolatelně přitahován, ale ze strachu před dalším zklamáním se bojí svým citům podlehnout. Získá si Glory jeho důvěru?
1996/2Desire161 K Ženich ze zákonaMladá učitelka Victorie je důležitým svědkem v závažném kriminálním případě. Na ochranu je jí přidělen osobní strážce – policista Dare, který v rámci utajení začne vystupovat jako její manžel. Hra na lásku se však stává skutečností …
1996/6Desire178 L Operace MámaVdovec Alex má tři syny a spoustu práce. Jeho nejstarší syn Brady se rozhodne, že je čas najít novou mámu. Jako vhodnou kandidátku vybere Shay, která je v blízkosti Alexova domu na prázdninách. Jak však donutit tátu, aby se načas přestal věnovat obchodu a mohl se seznámit se Shay? Existuje jediné řešení, zbavit se nepohodlné vychovatelky. Tajná operace Máma začíná.
1997/2Pokušení lásky20 W ARaffertyho andělPokušení lásky 1997Maggie má všechny důvody Chase Raffertyho nenávidět – a přesto ho zachránila tím, že u soudu svědčila v jeho prospěch. Nyní se setkávají znovu. A jak se zdá, i tentokrát Maggie Chase zachrání. Kdo však ochrání ji před Chaseovou přitažlivostí?
1997/3Desire213 K Gavinův synAnnie a Gavin se po tříletém odloučení opět setkávají. Gavin zjišťuje, že je otcem dva a půl ročního syna, a je rozhodnut mu vynahradit vše, co zameškal. Anne se obává dalšího zklamání. Domek, který společně obývají, je příliš malý, než aby si mohla namlouvat,ž e ji Gavinova přítomnost nechává chladnou…
1999/5Desire318 L Zkouška otcovstvíVe škole byla Jessica hubená a nemotorná dívka. Teď je z ní přitažlivá mladá žena, která neočekávaně vpadne do života osamělého a zatrpklého vdovce Shanea. Srdce jeho dvouleté dcerky se jí podaří získat ihned. Ale prolomí i Shaneovu masku lhostejnosti a probudí jeho skrytou vášeň?
1999/9Desire334 L Podivná závěťTéměř čtyřiatřicetiletá knihovnice Norah Brownová je stále ještě nevinná a bez jakýchkoliv vyhlídek na sňatek. Jedině Eliáš Wilder tuší, co se skrývá za jejím upjatým chováním. Netuší ale, že právě on řekne Norah své ano při svatebním obřadu, který se koná, aby kvůli podivné závěti výstředního dědečka nepřišla o to, co jejímu srdci bylo až do této chvíle nejbližší...
2000/6Desire370 L Nevěsta bez věnaMěstečko Royal je celé vzhůru nohama ze zprávy, že významný obchodník Sterling Churchill se oženil s knihovnicí Susan Wilkinsovou. Zjevně to byly námluvy o síle a rychlosti smršti! Že by snad důvodem překvapivého sňatku dalšího člena Klubu správných mužů bylo dítě?
2001/11Desire457 K Manžel nebo nepřítel?Černá ovce rodiny Fortuneů - Riley, překvapí všechny včetně sebe, když se zachová jako čestný muž a ožení se dívkou, kterou přivedl do jiného stavu. Jeho vzrušující novomanželka Angelika si ale od něho udržuje odstup a nedůvěřuje mu. Riley, který nikdy žádnou ženu nemusel dobývat, se najednou musí učit trpělivosti... Dokáže se ale řídit příslovím, že trpělivost růže přináší?
2001/11Zlatá kolekce4 ZK AŽenich ze zákonaZlatá kolekce 2001 4Mladá učitelka Victorie je důležitým svědkem v závažném kriminálním případu. Proto je jí předělen osobní strážce, svůdný policista Dare, který v rámci utajení začne vystupovat jako její manžel. Hra na lásku se však stává skutečností...
2002/2Desire Duo478 O BZakázané touhyEva Chandlerová se s Johnem MacLarenem zná od svých sedmnácti let. V té době pracoval na ranči jejího dědečka. Už tehdy se jí zdálo nepatřičné, jak na něj její tělo reagovalo a jak ji přitahoval. To bylo před osmi lety. Teď se situace obrátila, z Johna je bohatý rančer a Eva ho žádá o místo hospodyně a chůvy. Jediné, co se nezměnilo, je ta silná, nepřiznaná vzájemná přitažlivost.
2003/6Desire551 K Šejkova vyvolenáUrostlý, pohledný šejk Kaj al bin Russard má starosti s poslední vůlí svého otce, podle níž se má k určitému datu oženit s pannou královské krve. Setkání s Její Jasností Catherine "Ledovou princeznou" jej ujistí, že ona je ta pravá. Catherine však nemá na vdavky ani pomyšlení, ví totiž, že podmínkou šťastného manželství je láska, kterou nevyváží ani všechno zlato světa.
2004/5Desire604 K Peníze nebo láskaStačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci Gavin O´Sullivan tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?
2007/9Desire Duo768 O ADávný milenecShodou náhod se Lilah Cantrellová, bohatá dědička obrovského majetku, dostala do vězení v zemi, která byla nedávno přidána na seznam teroristických režimů. Stěží si dokázala ve svém životě představit něco hroznějšího… a pak se ve vedlejší cele ocitl muž, v němž poznala svou první lásku. Co tady dělal? A proč?
2007/10Desire Duo771 O AVlna láskyTři měsíce se spolumajitel bezpečnostní agentury John Taggart Steele honil za Genevieve, která mu unikala, jako kdyby prošla speciálním výcvikem. Když ji konečně dostihl, tak místo aby ji dopravil do vězení, stal se jejím vězněm sám!
2009/7Desire Duo834 O AZkroť mě!Mallory, rozmazlená dívka z vyšších kruhů, během jediného okamžiku přišla o vše, o majetek, postavení a tím i o přátele. Najednou se musela o sebe začít starat sama. Musela si najít práci, bydlení a počítat každý haléř. Když se objevil rytíř Gabriel, aby ji zachránil, Mallory nevěděla, zda může svůj život vložit do jeho rukou…
2013/1Special na přání208 H AŠejkova vyvolenáCharizmatický šejk Kaj al bin Russard má starosti s poslední vůlí svého otce, podle níž se má k určitému datu oženit s pannou královské krve. Setkání s Její Jasností Catherine, "Ledovou princeznou" jej ujistí, že ona je ta pravá!
Catherine však nemá na vdavky ani pomyšlení. Ví totiž, že podmínkou šťastného manželství je láska, kterou nevyváží ani všechno zlato světa…
2015/5Zlatá kolekce41 U Peníze, nebo láska?Pomsta bude sladká…
Od chvíle, kdy se Baroneovi od Gavina O’Sullivana odvrátili, přísahal, že se jim jednou pomstí. Nechali ho padnout až na samé dno, ale teď po letech se Gavin vrátil!
Stačil jediný tanec se sladkou Colleen Baroneovou a všechna vášeň, kterou ve svém srdci tak dlouho dusil, vyvřela na povrch jako mohutný proud žhavé lávy… Najde v sobě tolik odvahy, aby se pokusil znovu získat tu, která mu již jednou zlomila srdce?

(2. část minisérie o zmrzlinovém impériu rodiny Baroneových z Bostonu)
2016/6Zlatá kolekce54 U Šejkova vyvolenáCharizmatický šejk Kaj al bin Russard svým uhrančivým pohledem donutí každou ženu, aby před ním padla na kolena. Jenže teď musí využít všech svých možností, aby si získal srdce Její Jasnosti Catherine a dostal ji před oltář. Ne nadarmo má totiž takhle aristokratka přezdívku "Ledová princezna".
Catherine však nemá na vdavky ani pomyšlení. Ví totiž, že podmínkou šťastného manželství je láska, kterou nevyváží ani všechno zlato světa…
2022/4Special na přání429 G BZkroť mě!Mallory, rozmazlená dívka z vyšších kruhů, během jediného okamžiku přišla o vše, o majetek, postavení a tím i o přátele. Najednou se musela o sebe začít starat sama. Musela si najít práci, bydlení a počítat každý haléř. Když se objevil "rytíř" Gabriel, aby ji zachránil, Mallory nevěděla, zda může svůj život vložit do jeho rukou…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Cr

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5506
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.04.2022, 22:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace