Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mary Nicholsová

Zobrazuji údaje o autorce Mary Nicholsová - Nichols, Mary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2007/8Historická romance191 E Kdo je ten pravý?James, hrabě Corringham, a lady Lavinie Stanmoreová spolu kdysi vyrůstali jako bratr a sestra. Nyní, po několika bouřlivých letech, James změnil své světácké způsoby a zmoudřel. Chápe, že jeho city k Lavinii nejsou ani zdaleka bratrské, a touží jí je odhalit.
V cestě mu však stojí nebezpečný soupeř, záhadný lord Wincote. Pohledný cizinec lady Lavinii přitahuje tajemnou silou, s níž oddaný a spolehlivý James sotva může soupeřit. Přesto se do dívčiny mysli začínají vkrádat pochyby. Je lord Wincote skutečně tím, kým se na první pohled zdá být? Čím víc lord Wincote naléhá, tím víc Lavinie váhá…
2008/5Historická romance218 E Záchrana v pravý časLady Charlotte Hobartová je vdova se dvěma malými dcerami, která po smrti manžela žije na sídle svého tchána. Když lord Hobart zemře, zůstává bez prostředků, nemá kam jít a doufá, že mladší bratr jejího manžela a nový dědic, který jako černá ovce rodiny žil dlouhá léta v Indii, ji nevyhodí z domu, ale nechá ji tam, kde to má ráda. Cecil Hobart má ale jiné plány než ona a Charlotte ztrácí naději na šťastný život.
Vévoda Stacey Darton, o němž Cecil tvrdí, že je jeho vzdálený příbuzný, a jehož hostí na svém nově nabytém sídle, Charlotte od prvního okamžiku přitahuje a rád by jí nějak pomohl. Bude to ale v jeho silách?
2009/2Historická romance244 Z Stát se dámouDuncan, markýz Risley, se s přítelem vsadí, že bude mít úspěch u skvělé herečky Madeleine Charronové, která nápadníky většinou odmítá a příslušníky vyšší vrstvy pohrdá. Madeleine jeho nabídku na společnou večeři přijme a Duncan zjistí, že se do krásné herečky zamiloval. Sňatek s ní by ve společnosti ovšem při jeho postavení znamenal skandál.
Madeleine od nepříjemného zážitku v dětství touží být přijata do vysoké společnosti, ale nehodlá se svého postavení dobrat tak, že by se stala něčí milenkou. Stojí tak před těžkou otázkou: co je důležitější – láska, nebo dobrá pověst?
2009/7Historická romance259 Z Vytoužený manželEsme, nejmladší dcera hraběte z Luffenhamu, přijíždí do Londýna, aby si tam našla vhodného ženicha. Hned po příjezdu se setká s Felixem, lordem Pendleburym, kterého však její sestra Rosemary považuje za příliš troufalého a nevhodného nápadníka. Ukáže se také, že se Felix stýká s podivnými lidmi, kteří byli zapleteni do revoluce, k níž došlo v roce 1848 ve Francii.
Lord Pendlebury však jedná z pověření vévody Wellingtona, který využívá toho, že Felixova bývalá snoubenka Juliette je s revolucionáři stále ve spojení. Přestože Felix Esme upřímně miluje, nemůže jí své tajné pověření prozradit …
2012/11Historická romance353 Z Dívka bez pamětiKapitán James Drymore, jehož pohání žal a nesmiřitelná touha po pomstě, má v životě jeden jediný cíl: dopadnout zločince, kteří mu zabili manželku. Když však potká půvabnou mladou dámu v nouzi, vůbec poprvé se od svého poslání odchýlí…
Podaří se mu Amy zachránit, avšak záhy zjistí, že nevyvázla bez úhony – utrpěla ztrátu paměti! A zatímco se rozpolcený kapitán pomalu snaží poskládat střípky minulosti oné krásné neznámé, čím dál naléhavěji si uvědomuje, že se musí oprostit od té své. Mohl by s Amy vybudovat novou, společnou budoucnost?

(1. část minisérie Klub džentlmenů)
2013/1Historická romance356 W Nekonvenční nevěstaJako člen Piccadillského klubu džentlmenů má Jonathan Leinster vypátrat a dovést domů dívku, která náhle utekla z domova. Louise se rozhodla ujet do místa, kde se narodila, a doufá, že tam pozná svoji pravou matku a rodinu. Jonathan je jí ale stále v patách, a třebaže je Louise srdnatá a pevně rozhodnutá svého cíle dosáhnout, musí si přiznat, že bez pomoci Jonathana by to nikdy nedokázala.
A dokáže bez něj poté, až se jejich cesty rozejdou, vůbec žít?

(2. část minisérie Klub džentlmenů)
2013/2Historická romance358 W Tajemství lorda PortmanaV den pohřbu se Rosamunda dozvídá, že ji zesnulý otec zanechal zcela bez prostředků. Jen proto je ochotna brát vážně bratrův nápad, aby se provdala za lorda Portmana.
Ten jí zpočátku připadá jako marnivý floutek, Rosamunda ovšem netuší, že se pod nafintěným zevnějškem skrývá člen Piccadillského klubu džentlmenů, který má obzvlášť spadeno na penězokaze. Harry Portman si sňatkem z rozumu chce zajistit dědice a neočekává, že by manželství mohlo být lékem na bolavé rány z minulosti, které nosí v srdci.

(3. díl minisérie Klub džentlmenů)
2013/3Historická romance360 W Konec sukničkářeSir Ashley Saunders, člen Klubu džentlmenů, kteří stíhají zločince, se rozhodl skoncovat s pašeráctvím v Norfolku a nic mu při tom nesmí stát v cestě! Dokud se ovšem nestřetne s oduševnělou Pippou Kingslakeovou, která je stejně pevně odhodlána hájit zase své vlastní zájmy.
Ash už měl v minulosti lecjaké náročné milenky, a tak je přesvědčen, že Pippu hravě zvládne. Není si sice jistý, na čí straně Pippa stojí, přesto přísahá, že ji bude chránit. Zdá se ovšem, že nezávislost, kterou si Pippa tak pečlivě střeží, nakonec celé Ashovo pátrání zmaří - ledaže by se Ash vzdal svých sukničkářských návyků…

(Závěr minisérie Kub džentlmenů)
2014/6Historická romance391 Z Unesená kráskaUnesená Charlotta Gilpinová se proti své vůli dostala na palubu obchodní lodě mířící do Indie a zoufale hledá možnost, jak ze svého vězení uniknout. Tato bohatá dědička rozhodně neočekává záchranu z té nejméně pravděpodobné strany – od kapitána Alexandera Carstairse, s nímž se už v minulosti dostala do křížku.
Alex si není jistý, co si má myslet o Charlottině tvrzení, že ji unesli - nepřekvapilo by ho, kdyby si tato kurážná dívka celou věc vymyslela, aby se vyhnula otcovým snahám sehnat jí urozeného manžela. Ovšem v omezeném prostoru na palubě lodi zatvrzelý starý mládenec nečekaně zjistí, že se mu Charlotta opět dostává pod kůži…

(Předposlední část minisérie Klub džentlmenů)
2014/7Historická romance393 Z Žena pro zlostKomodoru Johnovi Drymoreovi je jeho úkol jasný. Doplout do Francie, osvobodit hraběte Giradeta z vězení a bezpečně ho i s jeho dcerou dopravit do Anglie. Ale Lisette Giradetová se mu vzpouzí na každém kroku a zanedlouho se mu dostává pod kůži hlouběji než kulka v jeho paži.
Když se komodor rozhodne dovézt do bezpečí i Lisettina bratra, najde ji nečekaně na palubě. V rozběsněné Francii nemá Lisette na vybranou – musí přistoupit na hru a vystupovat jako Johnova manželka!

(Závěr minisérie Klub džentlmenů)
2016/5Historická romance436 W Manžel, nebo švagr?Jane Cavenhurstová se smířila se skutečností, že se nikdy nevdá, a je se svým životem spokojená. Jak se však blíží svatba její mladší sestry s Markem Wyndhamem, začíná si stále více uvědomovat krutou pravdu: miluje Marka mnohem upřímněji než jeho budoucí nevěsta.
Navíc se objeví podlý lord Bolsover, který si nárokuje právo na rodinné sídlo Cavenhurstů a jediná Jane může rodině pomoci, když se za tohoto muže vdá. Uvědomí si Mark včas, že je Jane jeho srdci bližší než její sobecká sestra?
2017/4Historická romance458 W Sňatková sezónaSlečna Sophie Cavenhurstová by si v Londýně ráda našla manžela, kterého by milovala a který by miloval ji. Ovšem hlavní město je pro mladou dívku plné nástrah, a když ji z jedné zachrání neodolatelný vikomt Adam Kimberley, Sophie ví s jistotou, že to je ten poslední muž, který by o ni projevil zájem.
Vdovec Adam nehledá další manželku, zejména ne takovou, která nehledí na dobré vychování. Po setkání s divokou Sophií si však uvědomí, že někoho takového by vedle sebe právě potřeboval.
2018/9Zlatá kolekce81 U Záchrana v pravý časLady Charlotte Hobartová je vdova se dvěma malými dcerami, která po smrti manžela žije na sídle svého tchána. Když lord Hobart zemře, zůstává bez prostředků, nemá kam jít a doufá, že mladší bratr jejího manžela a nový dědic, který jako černá ovce rodiny žil dlouhá léta v Indii, ji nevyhodí z domu. Cecil Hobart má ale jiné plány a Charlotte ztrácí naději na šťastný život.
Vévodu Stacey Dartona, o němž Cecil tvrdí, že je jeho vzdálený příbuzný, a jehož hostí na svém nově nabytém sídle, Charlotte od prvního okamžiku přitahuje a rád by jí nějak pomohl. Bude to však v jeho silách?
2022/8Zlatá kolekce128 U Kdo je ten pravý?James, hrabě Corringham, a lady Lavinie Stanmoreová spolu kdysi vyrůstali jako bratr a sestra. Nyní, po několika bouřlivých letech, James změnil své světácké způsoby a zmoudřel. Chápe, že jeho city k Lavinii nejsou ani zdaleka bratrské, a hodlá jí je odhalit.
V cestě mu však stojí nebezpečný soupeř, záhadný lord Wincote. Pohledný cizinec lady Lavinii přitahuje tajemnou silou, s níž oddaný a spolehlivý James sotva může soupeřit. Přesto se do dívčiny mysli začínají vkrádat pochyby. Je lord Wincote skutečně tím, kým se na první pohled zdá být? Čím víc lord Wincote naléhá, tím víc Lavinie váhá…

Počet zobrazených záznamů: 14

Na seznam autorek začínajících na Ni

Na seznam autorek od písmene N

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4208
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.08.2022, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace