Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Zlatá kolekce 2002 4

Zobrazuji údaje o svazku Zlatá kolekce 2002 4


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/4Zlatá kolekce9 ZK ANancy Martinová (Martin, Nancy)Vepsáno ve hvězdáchZlatá kolekce 2002 4Astronom Jack Patterson je vědec každým coulem. Věstkyně Christie je podle jeho názoru obyčejná podvodnice, která z jeho matky tahá peníze. Rozhodne se jí navštívit, aby jí od plic řekl, co si o ní myslí. Jejich setkání však dopadne úplně jinak, než si představoval. Christie ho nejspíš uhranula nebo očarovala - jak jinak si má strohý a upjatý Jack vysvětlit, že na ni nedokáže zapomenout?
2002/4Zlatá kolekce9 ZK BDebra Carrollová (Carroll, Debra)Posedlost láskouZlatá kolekce 2002 4Za vysokými zdmi a železnou branou se skrývá Ema Jordanová - výstřední spisovatelka, která nikdy neopouští své tajemné sídlo. Její kniha uchvátí režiséra a herce Sama Coopera, který se dosud nevzpamatoval z nečekané smrti své milované ženy, natolik, že chce podle ní napsat scénář. Vydá se tedy rovnou za Emou. Jakmile však vstoupí do bran jejího honosného sídla, cítí, že je ztracen... a že udělá všechno proto, aby otevřel i brány do Emina pevně zamčeného srdce!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2468
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace