Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Metsy Hingleová

Zobrazuji údaje o autorce Metsy Hingleová - Hingle, Metsy


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/10Pokušení lásky4 W BSváděníPokušení lásky 1995Michael Grayson je poručníkem své osiřelé neteře, které velice chybí maminka. Krásná a přitažlivá psycholožka Amanda Bennettová by ideálně doplnila jejich malou rodinu... až na to, že Michaelovi ani trochu nevěří. Asi mu nezbude než ji svést!
1998/1Desire254 L KapitulacePeter Gallagher ji požádal o ruku, ale Aimee se obává říci své ano muži, který nevěří v lásku.
1998/3Desire262 L PomstaChase se po létech vrací do rodného New Orleans, aby se pomstil Charbonnetovi - muži, který zavinil smrt jeho matky. Jeho plány mu však zkříží Charbonnetova dcera Madeline...
1998/12Desire299 M Dítě láskyZnali se jen krátce a ona ho opustila beze slova vysvětlení. Když se po třech letech Jacques s Lizou nečekaně setkává, je jí stále okouzlen, aniž by tušil, že je otcem. Ale může jí dát to, po čem ona touží - lásku a rodinné štěstí?
1999/8Desire329 K Unesená nevěstaLorelei Masonovou ani ve snu nenapadlo, že by ji ze svatby unesl bývalý snoubenec. Jack Storm ji kdysi nechal stát u oltáře, a teď po letech se odvažuje pro ni vrátit! A ještě si myslí, že se mu podaří Lorelei přesvědčit, že jediným mužem jejího života je právě on!
1999/9Desire333 K Nepodařená svatbaAlex Stone nevěří na lásku a manželství, na pohádky a šťastné konce. Proto je zděšen, když zjistí, že jeho mladší bratr si chce vzít herečku, které přece nemůže jít o nic jiného než o jeho peníze! Nejlepší způsob, jak mu zabránit v tom, aby si krásnou Desiree Masonovou vzal, je nalákat ji do vlastní postele...
1999/10Desire337 K Družička pod ochranouPovoláním Ryana Fitzpatricka bylo ochraňovat lidi - ale chránit Cleu Masonovou bylo čiré potěšení. Od prvního okamžiku, kdy poprvé spatřil tu elegantní, chladnou dámu, nebyl schopen myslet na nic jiného. A dokonce se mu podařilo přesvědčit ji, že jediný způsob, jak zajistit její bezpečnost, je předstírat, že jsou snoubenci...
2000/7Desire373 K Kandidát na tátuSean Fitzpatrick zná Katie Malloyovou od dětství, avšak jeden jediný nevinný polibek dokáže všechno změnit. Zvlášť když Katie požádá Seana, aby jí pomohl vybrat správného kandidáta na otce jejího dítěte!
2000/10Desire386 L Tajemné posláníBlake Hunt ztrácí následkem autonehody paměť. Je si jistý jen jednou věcí - zamiloval se do své okouzlující spasitelky - krásné vdovy Josie Waltersové. Jediným klíčem ke zjištění Blakeovy totožnosti je medailónek s tajemným nápisem. Dozví se Josie, co skrývá Blakeova minulost?
2001/5Desire424 N Malá velká odměnaRegan St. Clairová kdysi přišla kvůli intrikám svého otce o milovaného manžela a naneštěstí i o nenarozené dítě. Oddala se práci, tajně však toužila po naplnění svého prázdného života, a proto se nakonec rozhodla pro umělé oplodnění. Sled dalších událostí by ji ale nenapadl ani ve snu...
2002/3Desire481 M Kdo jsi?"Kdo jsi? A kdo jsem já?" To jsou otázky, které trápí Claire, když se probudí se zraněním v nemocnici a hledí do upřených očí okouzlujícího neznámého muže. A proč si na něj, na luxusní dům a na společný život nedokáže vzpomenout, když, jak se dovídá, byli už dva roky manželé? Matt Gallagher si je však jistý - amnézie jeho ženy mu dala druhou šanci a on je odhodlán zachránit jejich vztah a manželství. Pochopil, že nic v jeho životě nemá větší cenu než láska a důvěra jeho ženy...
2003/9Desire565 L Životní výhraKim Lindgrenová už dávno tajně miluje svého šéfa a člena jedné z nejbohatších chicagských rodin Justina Connellyho, který v ní ale vidí jen svou výkonnou a schopnou asistentku… Tedy minimálně do té chvíle, kdy ji zahlédne, jak s rozpuštěnými vlasy a bez saka svého střízlivého kostýmku cvičí strečink. Od toho okamžiku po ní touží jako po žádné jiné.
2004/7Sága59 CH Má vyjímečná láskaŠerif městečka Mission Creek Justin Wainwright toho má na talíři ažaž. Nevyjasněnou vraždu soudce Bridgese, podezřelou rodinu Mercadů s jejími podivnými obchody a hlavně případ únosu malé Leny. Při hledání dívenky mu má pomoci úspěšná policejní psychotronička Angela Masonová, která ještě před pěti lety nosila příjmení Wainwrightová. Jak si má Justin poradit s tím, že svou bývalou manželku pořád miluje?
2005/3Desire654 K Jako Romeo a JulieLásce mezi Mariou Baroneovou a Stevenem Contim brání staré nepřátelství mezi jejich rodinami a kletba, kterou téměř před sedmdesáti lety vyřkla Lucia Contiová. Maria však otěhotněla a musí volit mezi Stevenem a oddaností ke své rodině. Překoná jejich láska všechny nástrahy a podaří se milencům smířit obě rodiny?
2007/9Desire767 L Lady karnevalMilionář Jack Cartwright neměl tušení, s kým vlastně na karnevalu tancoval. Po krásném večeru následovala vášnivá noc, ale ani tehdy mu neznámá žena neřekla, jak se jmenuje. Jack ani nepředpokládal, že by se spolu ještě někdy mohli potkat. Po nějaké době však dostal anonym, ve kterém se mluvilo o nemanželském dítěti, které se má narodit. Jack začal jednat. Chtěl najít neznámou Krásku…

Minisérie Ženská tajemství
2010/1Desire Duo852 O ANemravná sázkaJackson Hawke koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede krásná Laura Spencerová. Laura se rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku. Během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní.
2014/5Special na přání239 G AJako Romeo a JulieLásce Marie a Stevena brání staré nepřátelství mezi jejich rodinami a kletba, kterou téměř před sedmdesáti lety vyřkla Stevenova tetička. Maria však otěhotněla a musí volit mezi Stevenem a oddaností ke své rodině. Překoná jejich láska všechny nástrahy a podaří se milencům smířit obě rodiny?
2016/3Zlatá kolekce51 U Jako Romeo a JulieOd první noci, kterou strávila se Stevenem, Maria ví, že její srdce už nikdy nebude patřit jinému. Chce Stevena jako manžela, milence a otce svých dětí. Může se do něj však zamilovat, když on je Conti a ona Baroneová? Jejich lásce brání staré nepřátelství mezi rodinami a kletba, která se nad nimi vznáší už po sedmdesát let…
Steven nesnese pomyšlení, že by mohl o Mariu přijít, nedovolí, aby před ním stále utíkala. Když ji dostihne v zasněžených montanských horách, stále vidí v jejích očích žár a touhu. A podle zakulaceného bříška pozná, že Maria pod srdcem nosí jeho dítě! Teď už ho nic nezastaví, aby je oba - svou ženu i dítě - přivedl zpátky do Bostonu.
2016/9Zlatá kolekce57 U Životní výhraJustin Connelly je úspěšný a přitažlivý obchodník z jedné z nejbohatších chicagských rodin. Nelíbí se mu, když se musí zúčastnit dražby starých mládenců, ale je to pro něj příležitost, jak získat další peníze. Když si stoupne v obleku na pódium, nabídky se jen hrnou…
Kim už dávno svého šéfa Justina Connellyho tajně miluje, ale on v ní vidí jen výkonnou a schopnou asistentku. Jenže tahle upjatá Kim se jednoho dne promění v prostopášnou ženu a s Justinem prožije vášnivou noc. A když se jí naskytne příležitost vyhrát zarputilého starého mládence Justina v aukci, nezaváhá ani na chvilku a její nabídka je tou nejvyšší!
2016/12Special na přání301 G ANemravná sázkaJackson koupil bankovní směnku a získal tak většinový podíl v hotelu Contessa, který po smrti dědečka vede přitažlivá Laura. Ta se však rodinného majetku nechce vzdát a uzavře s Jacksonem sázku: během třiceti dnů sežene peníze na vyplacení směnky, jinak Jack kromě hotelu získá i noc s ní!

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Hi

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5000
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace