Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Anne O'Brienová

Zobrazuji údaje o autorce Anne O'Brienová - O'Brien, Anne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2006/12Historická romance169 W Svatba pod palbouFrancis Mansell se vrací do sídla, kde prožil své mládí a které mu má po smrti jeho bratrance znovu připadnout. Necítí ale žádnou radost - kolem něho zuří občanská válka a on sám přednedávnem ztratil otce, bratra, a především milovanou manželku s ještě nenarozeným dítětem.
Jaké je však jeho překvapení, když zjistí, že jeho o mnoho starší a nespolečenský bratranec se tři týdny před svou smrtí oženil a na Brampton Percy po něm zůstala mladá půvabná vdova…
2007/6Historická romance183 W Láska a intrikyMarcus, vikomt Marlbrooke, touží získat sídlo, které dříve patřilo rodině Harleyových. Ti o něj přišli po nástupu krále Karla a jako zapřísáhlí roajalisté byli zbaveni svého majetku. Nejschůdnější cestou, jak získat Winteringhamské převorství, je oženit se s Kate Harleyovou, dcerou posledního majitele. Ta se ovšem zaslíbila svému bratranci a před Marcusem se snaží uprchnout v přestrojení za chlapce. Na útěku má však nehodu a zachrání ji právě Marcus, který je krásou dívky v mužských šatech nebývale zasažen…
2007/9Special116 G CBitva o nevěstuVe jménu srdceTři ženy se zraněným srdcem, tři muži se zraněným tělem… A láska, která se snaží vybojovat si své místo na slunci!
Za válek mezi Lancastery a Yorky se zrodila a hned zase zemřela láska krásné Beatrice a udatného sira Richarda. Když otec Beatrice rozhodl, že se jeho dcera provdá za starého sira Williama, musela dívka souhlasit. Vše změnila až osudová bitva, v níž Yorkové porazili Lancastery a Beatricin manžel padl rukou sira Richarda. Může ale mladá vdova padnout do náruče vrahovi svého manžela?
2008/11Historická romance235 Z Markýza na útěkuOsiřelá Frances Hanwellová vyrůstá u svého strýce, hraběte Torringtona. Ten ji doslova vězní ve svém sídle, a ještě ke všemu ji chce proti její vůli provdat za svého syna Charlese. Tají před ní, že je dědičkou značného jmění, jehož se chce po sňatku zmocnit. Zoufalá Frances unikne svým věznitelům v kočáře sousedního šlechtice, markýze Aldeborougha.
Tím se však před očima společnosti zkompromituje a markýz jí navrhne jediné východisko, jak všechno napravit: sňatek. A to sňatek z rozumu.
2010/8Historická romance297 W Divoký jestřábRosamunda nevidí jiné východisko jak uniknout nepřijatelnému ženichovi, než že se uchýlí na pohraniční hrad, který zdědila po svém otčímovi. Ten se ovšem rozhodl nabýt zpátky do svého majetku Gervase Fitz Osbern, a tak se střetávají dva silní protivníci.
Zvítězí zelené oči, zářící rozhodností, nebo snad ty šedé, nesmlouvavě tvrdé, v nichž se ale občas objeví záblesk pochopení a soucitu? Gervase je pevně rozhodnutý získat zpět, co mu patří – a možná nádavkem k tomu i nevěstu…
2020/12Zlatá kolekce108 U Markýza na útěkuKdyž si Hugh v noci splete lady Frances s kuchařkou a vezme ji k sobě do kočáru, uvědomí si svou chybu až druhý den. Je mu jasné, že tenhle jejich noční výlet nezůstane ve společnosti bez povšimnutí. Nezbývá mu než Frances nabídnout manželství, i když ji nemiluje.
Postupně se však dozvídá, jak krutě si s touhle mladou dámou osud pohrál, a jeho názor na ni se pomalu mění… Teprve až když hrozí, že mu Francis zmizí ze života, si přizná, že jeho srdce hoří jen pro ni.

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Ob

Na seznam autorek od písmene O

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3555
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.12.2020, 16:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace