Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Angela Wellsová

Zobrazuji údaje o autorce Angela Wellsová - Wells, Angela


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/1Polibky3 E Kouzlo VikingůAngličanka Gina se do Dánska vydava hledat svoji sedmnáctiletou sestru Suzii. Místo ní však nachází urostlého sympatického Runeho Christensena. Bude z toho láska na celý život?
2000/4Polibky76 E Bezcitný únosNella Lambertová si zpočátku myslí, že nebude těžké vysvětlit Raúlu Farringtonovi, jak se mýlí. Hrdý Venezuelan s ní však nemá slitování. Je přesvědčen, že ona je tou ženou, která se vdala za jeho bratra a pak zmizela i s penězi, a proto neudělá nic menšího, než že ji unese.
2001/9Polibky119 X Nezvaný hostTřebaže Steel Anastasi od prvního okamžiku Ginny odpuzuje, nemůže jeho nabídku odmítnout. Její otec leží v nemocnici a jí nezbývá, než udělat všechno pro to, aby zachránila rodinnou firmu. Musí tedy předstírat, že je jeho snoubenkou, výměnou za finanční podporu. Proč se však stále nemůže zbavit dojmu, že s ní Steel nehraje čestně?
2002/2Zlatá kolekce7 ZK AKouzlo vikingůZlatá kolekce 2002 2Angličanka Gina se do Dánska vydává hledat svoji sedmnáctiletou sestru Suzii. Místo ní však nachází urostlého sympatického Runeho Christensena. Bude z toho láska na celý život?

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na We

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3248
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace