Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sara Orwigová

Zobrazuji údaje o autorce Sara Orwigová - Orwig, Sara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/6Desire180 N Sokolí hnízdoMinulost Jennifer je zahalena tajemstvím. Poté, co utrpěla v horách nehodu, nezná ani své jméno. Pamatuje si pouze, že má najít Bena Falcona. Ben ji však našel první a hned se do ní zamiloval... Stín minulosti je však přesto dohonil.
1998/3Desire261 K Nevěstina volbaPřišlo to zčistajasna. Juliana Aldrichová vychovává své tři osiřelé synovce a peněz nemá nazbyt. Teď může dědit po své přítelkyni Elnoře, ale má to háček. Podmínkou je provdat se za Elnořina právníka Caleba Duncana, kterého skoro nezná. S Calebem se dohodli, že sňatek bude formální, ale už za několik týdnů je všechno jinak...
1998/9Desire286 L Dům plný dětíZamilovaný Micah Drake si není jistý, kdo je ta krásná žena trpící ztrátou paměti, kterou zachránil po ztroskotání letadla v divokém pralese. Je to Rachel, svobodná a bez závazků, nebo její vdaná sestra - dvojče Rafaela?
1999/2Desire305 K Dokonalé manželství?O Mattii neprojevil do jejích osmadvaceti let žádný muž zájem. Až teď! Její soused, farmář Josh jí nabídne rovnou manželství. Dokázala by s ním Mattie žít pod jednou střechou, když ví, že Josh nehledá lásku, ale chce pouze matku pro svou dcerušku a pomocnici na ranč?
1999/4Desire313 K Náhradní otecTěhotná Katherina Manchesterová je na útěku před svým brutálním exmanželem a každým dnem očekává narození dítěte. Musí najít bezpečné místo, kde by mohla v klidu porodit - a existuje snad lepší útočiště než v drsné, ale zároveň něžné ochranitelské náruči rančera Colina Whitefeathera?
1999/6County Special1 W AV náruči kovbojeKudy kráčí láskaEmily Stocktonová vždy uměla držet své city na uzdě - i co se týče mužů. Její bývalý švagr Zach Durham jí však rozbuší srdce a vžene ruměnec do tváří. Nejraději by zapomněla na pravý důvod své návštěvy u něho a bezhlavě se mu vrhla do náručí. Její pobyt na Zachově ranči je však jen dočasný...
1999/9Desire336 N Neuvěřitelný návrhSvobodná Faith s obavami sleduje, jak se jí kvapem blíží čtyřicítka. Přesto jí připadá zhola nemožné a absurdní, aby se provdala za Jareda Whitewolfa. I když pouhý pohled na tohoto urostlého muže ji uvádí do vytržení, jeho nabídka na manželství z rozumu ji zpočátku neskonale pobuřuje. Ale nakonec se slyší říkat: "Ano!"
2002/3Desire479 K Texaský diplomatTexaský diplomat se přeci nemůže zamilovat do obyčejné učitelky z malého města! - stále si pro sebe opakovala Pamela Milesová. A vzít si ji chce určitě jenom proto, že podlehla jeho kouzlu a v žáru vášně mu odevzdala své panenství a... poněkud neplánovaně otěhotněla. Dokáže Aaron Black Pamelu přesvědčit, že pro něj hodně znamená a že jeho kroky vede láska, a ne povinnost?
2002/7Desire501 M Sňatek z donuceníJeb Stuart byl odhodlán získat za každou cenu svého syna, kterého se jeho bývalá manželka hned po porodu zřekla. Nepočítal ale s tím, že jeho malý synek bude tolik milovat svoji adoptivní matku Amandu. Jeb doufal, že úplnou rodinu může malému Kevinovi zajistit formálním manželstvím s Amandou. Z počáteční povinnosti a odpovědnosti se jejich vztah za horkých texaských dnů a letních nocí pomalu mění...
2003/5Desire548 L Nebezpečná hraBývalý agent CIA, Jason Windover, má za úkol uchránit divokou rudovlásku Merry Silverovou před potížemi. Pro Jasona je svádění něžného pohlaví stejně přirozené jako dýchání, ale elektrizující polibky a úchvatné milování s Merry jej brzy utvrdí v tom, že by ji chtěl mít nablízku po celý život. Dokáže však Merry přesvědčit, že je ochoten vzdát se kvůli ní života plejboje?
2003/12Desire579 K S otevřenou náručíJake Reiner byl jako rozžhavené cejchovací železo - Maggie věděla, že by se ho neměla dotýkat, ale nemohla odolat pokušení, které v ní vyvolaly jeho polibky. Uvědomovala si, že se zamilovala do horkokrevného kovboje, který odmítá zapustit kořeny a toulá se z jednoho místa na druhé. Ale možná, že ona je tou výjimečnou ženou, které se podaří zahřát Jakeovo ztuhlé srdce a přesvědčit ho, aby zůstal… navždy!
2005/12Desire Duo703 O ATajemná neznámáČlen Klubu džentlmenů David Sorrenson se zavázal k tomu, že se postará o bezpečí právě narozeného nemluvněte. Jako bývalý příslušník armády věděl vše o boji a nebezpečí, ale nic o dětech! Marissa Wilderová to s dětmi uměla a souhlasila s tím, že se stane chůvou malé holčičky a bude bydlet na Davidově ranči. Nyní už Davida nebudil pláč miminka, ale touha po svůdné chůvě.
2006/8Desire727 K Nové perspektivyLara Hunterová věděla, že pro ni ta jedna noc plná vášně strávená s cizincem není typická. Její záhadný milenec se podobal starodávnému princi, který se náhle zjevil, aby ji vytrhl z jejího jednotvárného života a probudil v ní takovou touhu, o které dosud jen četla… Ale Eli Ashton nebyl žádný princ – byl to zapuzený syn jejího nenáviděného zaměstnavatele!
2007/3Desire Duo750 O AVášeň nestačíRose strávila s Tomem nezapomenutelnou noc na konferenci v Houstonu, která nezůstala bez následků, a pak si zmizeli z očí. Po pěti měsících se k jejímu údivu objevil u nich na ranči v Royalu. Tom se chce zachovat čestně a Rose si vzít, ta se však bojí, že jen vášeň nestačí, a odmítá manželství bez lásky…
2009/9Desire839 L SpolečníciBrittany Garrisonová přijme v nouzi pomocnou ruku přitažlivého a bohatého Emilia Jefferiese. Postupně zjišťuje, že její nový obchodní společník je nejen neodolatelný, ale i schopný a zábavný a jejich přátelství a vzájemná přitažlivost postupně přerůstají ve vášnivou lásku. Brittany mu důvěřivě svěří nejen půl své restaurace, ale i celé své srdce. Čeká ji však nemilé překvapení. Emilio před ní skrývá zradu. Dokáže mu odpustit? Podaří se Emiliovi opět získat její srdce poté, co ji hanebně oklamal?

Minisérie Rodinné impérium
2009/10Desire841 K Svatba, nebo nicOlivia sice měla tělo, po kterém muži šílí, ale také byla ve třetím měsíci těhotenství, její milenec Jeff se zabil v Himálaji a na ni cenila zuby nejistá budoucnost. Když se jednoho večera v baru, kde pracovala, objevil Jeffův bratr Matt a učinil jí velkorysou nabídku, aby žila a vychovávala Jeffovo dítě na rodinném ranči, Olivia málem přijala. Pak si to však rozmyslela a rozhodla se žádat víc. Buď si ji Matt vezme a dá jejímu dítěti jméno, které mu patří, nebo nic…

1. díl minisérie Odstupné za lásku
2009/11Desire844 K Pozvání na víkendV lásce a obchodu je dovoleno vše. Nick Ransome vyhrál na všech frontách. Porazil svého největšího konkurenta mezi ropnými magnáty a skoupil jeho vrty. A k tomu jako třešnička na dortu se mu ještě povedlo svést jeho vnučku Julii. Zdálo se, že Nick může slavit. Brzy však poznal, že pomsta, majetek a moc mu štěstí a radost nepřinesou. Ty do Nickova života vnášela jen Julie…
Minisérie Odstupné za lásku
2009/12Desire847 K Odhalená tajemstvíKdyž se Cade Logan objevil na dobročinné aukci, kde vydražil společný večer s Katherine Ransomeovou, bylo jasné, že došlo k něčemu nečekanému. Ti dva se znali, a nejen to - měli se dokonce už před devíti lety brát. Cade však tehdy beze slova odešel. Nyní s sebou přináší nejen nabídku práce pro Katherine, ale i osvětlení oné záhady, která vrhla na jejich životy bolest, hněv a trpkost!

Závěr minisérie Odstupné za lásku
2010/6Desire Duo867 O BHra o důvěruPo jednom nezapomenutelném víkendu s Ryanem Warnerem, multimilionářem z Dallasu, Ashley zjistila, že je těhotná. Ve strachu, aby nepřišla o své dítě, tajila těhotenství před právoplatným otcem i svou rodinou. Ale Ryan nemohl na Ashley zapomenout, a jakmile zjistil, že je těhotná, přinutil ji k sňatku.

(1. díl minisérie Zlatí ženichové)
2010/7Desire Duo870 O BMsta na druhouPřestože Abby věděla, že by se měla přitažlivému Nickovi Coltonovi zdaleka vyhnout, neudělala to a strávila s ním několik úžasných romantických víkendů. Teprve pak se dozvěděla, že Nick se tím chtěl jejímu otci, svému největšímu obchodnímu rivalovi, pomstít. Nick ale nepočítal s tím, že poslední slovo bude mít láska.

(2. díl minisérie Zlatí ženichové)
2010/8Desire Duo873 O BDědictví s podmínkouTexaský magnát Jake Thorne může získat dědictví, ovšem pod jednou podmínkou: musí se oženit a založit rodinu. Rychle. Usoudí, že ideální partnerkou bude jeho plachá asistentka Emily, protože jí nejde o jeho peníze ani moc. Navíc má ty nejsvůdnější rty, jaké kdy viděl.

3. díl minisérie Zlatí ženichové
2013/10Desire Duo986 O BBohatí a zkaženíGrace si nedělala žádné iluze. Od členů významné rodiny Raffordových z Dallasu nemohla čekat nic dobrého. Ty zkažené boháče zajímaly jen peníze. Byla proto velmi ostražitá, když ji navštívil Nick Raffaord, strýc jejího adoptivního synka, s tím, že by rád, aby se její malý Michael stal součástí rodiny. Gracein rozum říkal ne, ale její tělo ji zrazovalo. Nicka bylo těžké odmítnout…
2013/11Desire Duo989 O AZakázané milováníCaitlin se musela neustále bránit silné přitažlivosti, kterou k Jakeovi Bentonovi cítila, věděla však, že jejich vztah je předem odsouzen k záhubě - vždyť jejich rodiny se nenáviděly a pronásledovaly po mnoho generací. Okolnosti však byly silnější, a nakonec Caitlin věnovala Jakeovi to nejvzácnější… Jak se zachová on?
2013/12Desire Duo992 O BDávná známáKdyž se Isabelle a Tony setkali poprvé, prožili spolu nádhernou noc plnou vášně. Poté se jejich cesty rozešly. Uplynulo několik let a z Tonyho se stal bohatý podnikatel, který výhodně koupil společnost, pro niž Isabelle pracuje. Nečekané setkání oživilo jejich vzpomínky a Tony se netajil tím, že si přeje navázat tam, kde kdysi skončili…
2014/6Zlatá kolekce30 U Nové perspektivyLara věděla, že pro ni ta jedna noc plná vášně strávená s cizincem není typická. Její záhadný milenec se podobal pohádkovému princi, který se náhle zjevil, aby ji vytrhl z jejího jednotvárného života. Aby zaplašil vzpomínky na pokoření, které jí připravil šéf, a probudil v ní takovou touhu, o níž dosud jen četla…
Ale Eli Ashton nebyl žádný princ - byl to zapuzený syn jejího nenáviděného zaměstnavatele.
Lara už má Ashtonů dost! Co jí zbývá, když si srdce nedá poručit? I když ji rozum nabádá, aby Eliho okamžitě pustila k vodě, táhne ji to k němu. Teď si však bude diktovat podmínky ona!
2014/10Special na přání249 G AS otevřenou náručíJake byl jako rozžhavené cejchovací železo - Maggie věděla, že by se ho neměla dotýkat, ale nemohla odolat pokušení, které v ní vyvolaly jeho polibky. Uvědomovala si, že se zamilovala do horkokrevného kovboje, který odmítá zapustit kořeny a toulá se z jednoho místa na druhé. Ale možná, že ona je tou výjimečnou ženou, které se podaří Jakea přemluvit, aby zůstal… navždy.
2015/7Special na přání267 G AVášeň nestačíRose strávila s Tomem nezapomenutelnou noc na konferenci v Houstonu, která nezůstala bez následků… Jenže pak se jeden druhému ztratili. Po pěti měsících se Tom k jejímu údivu objevil u nich na ranči a chce si Rose vzít. Ta se však bojí, že jen vášeň nestačí, a odmítá manželství bez lásky…
2016/4Special na přání286 H BPozvání na víkendV lásce a obchodu je dovoleno vše. Nick vyhrál na všech frontách: porazil svého největšího konkurenta mezi ropnými magnáty a skoupil jeho vrty. A k tomu jako třešnička na dortu se mu ještě povedlo svést jeho vnučku Julii. Zdálo se, že Nick může slavit. Brzy však poznal, že pomsta, majetek a moc mu štěstí a radost nepřinesou. Ty do Nickova života vnášela jen Julie…
2016/11Special na přání300 H BOdhalená tajemstvíKdyž se Cade objevil na dobročinné aukci, kde vydražil společný večer s Katherine, bylo jasné, že došlo k něčemu nečekanému. Ti dva se znali, a nejen to - měli se dokonce už před devíti lety brát. Cade však tehdy beze slova odešel. Nyní s sebou přináší nejen nabídku práce pro Katherine, ale i osvětlení oné záhady, která vrhla na jejich životy bolest, hněv a trpkost!
2017/8Desire Duo1125 L BKouzlo polibkuZa sněhové kalamity nalezl Josh Calhoun útočiště v poklidném texaském hotýlku. Musel přerušit svůj hektický pracovní program, a to jej nečekaně sblížilo s majitelkou penzionu, Abby. Tajemnou přitažlivost umocnil jejich neplánovaný polibek za úplňku, který podle místní legendy zaručoval lásku na celý život. Navzdory pověsti ani jeden z nich o něco takového nestál…
2017/12Desire Duo1136 O BPouhá náhradnice?Ovdovělý podnikatel Aaron Nichols přijíždí do tornádem poničeného Royalu, aby pomohl s nápravou škod. Těší se na setkání se Stellou, s níž před časem strávil vášnivou noc. Když zjistí, že Stella otěhotněla, nachází znovu chuť do života a chce se s ní oženit. Stella ale odmítá, protože se chce vdát ze skutečné lásky a nechce být pro Aarona jen pouhou náhradnicí…
2018/9Desire Duo1155 O APastorova dceraSierra se vzdala nadějné kariéry v oboru návrhů interiérů a všechnu svou energii a čas věnovala charitě. Když potkala přitažlivého milionáře Blakea Callahana, okamžitě to mezi nimi začalo jiskřit, přestože jejich pohled na svět nemohl být rozdílnější. Mohou cynický Blake a altruistická Sierra vytvořit vztah založený i na něčem hlubším než jen na vzájemné magické chemii?
2018/10Desire Duo1157 O AChůva k pohledáníRančer Cade Callahan je v zoufalé situaci. Ze dne na den se stal poručníkem maličké neteře a je zcela bezradný. Rychle najmout velice schopnou a kvalifikovanou sestru svého přítele Erin jako chůvu mu připadá jako rozumný nápad. Cade se nehodlá oženit ani vázat. Erin je zranitelná kvůli nedávnému těžkému rozchodu, a proto Cade slíbí jejímu bratrovi, že se od ní bude držet dál. Jenže odolávat omračujícímu půvabu chůvy je čím dál těžší…
2022/2Special na přání426 H ASvatba, nebo nicOlivia sice měla tělo, po kterém muži šílí, ale také byla ve třetím měsíci těhotenství, její milenec Jeff se zabil v Himálaji a na ni cenila zuby nejistá budoucnost. Když se jednoho večera v baru, kde pracovala, objevil Jeffův bratr Matt a učinil jí velkorysou nabídku, aby žila a vychovávala Jeffovo dítě na rodinném ranči, Olivia ji málem přijala. Pak si to však rozmyslela a rozhodla se žádat víc. Buď si ji Matt vezme a dá jejímu dítěti jméno, které mu patří, nebo nic…
2022/11Special na přání443 G BZakázané milováníCaitlin se musela neustále bránit silné přitažlivosti, kterou k Jakeovi Bentonovi cítila, věděla však, že jejich vztah je předem odsouzen k záhubě - vždyť jejich rodiny se nenáviděly a pronásledovaly po mnoho generací. Okolnosti však byly silnější, a nakonec Caitlin věnovala Jakeovi to nejvzácnější… Jak se zachová on?

Počet zobrazených záznamů: 35

Na seznam autorek začínajících na Or

Na seznam autorek od písmene O

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7392
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 27.11.2022, 18:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace