Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sophia Jamesová

Zobrazuji údaje o autorce Sophia Jamesová - James, Sophia


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2009/7Historická romance258 W Ashblanská paníLady Madeleine Randwicková se stala jeho rukojmím a on ji využije ke svým účelům. A potom ji zničí stejně jako jejího bratra, který už mnohokrát porušil hraniční dohody a vyplenil vesnice na jeho území.
Alexander Ullyot, pán na Ashblane, však namísto nenávisti cítí k Madeleine obdiv. Nemůže odolat záři jejích vlasů, sametové pleti i její pevné nezávislosti. Obává se nebezpečí. Zamiloval se snad do ženy, která pro něj má být nástrojem pomsty?
2009/11Historická romance271 Z Milostný karnevalVálkou poraněný na duši i na těle Thornton Lindsay, vévoda z Penbornu, nemůže uvěřit zprávě, že do Londýna dorazila krásná cizinka, která o něm tvrdí, že je jeho milenkou. Caroline je zoufalá a na útěku. Její předpoklad, že samotářský vévoda neopustí své domácí útočiště, bere za své, když se před ní náhle objeví na plese.
Thornton se v dívce nedokáže vyznat. Kdo je vlastně Caroline a jak je možné, že jsou k sobě tak neodolatelně přitahováni? A když zjistí, že se z jejich prvního sblížení narodil syn, začne doufat, že by jeho život mohl opět získat smysl…
2010/6Historická romance291 W Skrytá krásaKdyž mu král nařídil, aby se oženil s nepřitažlivou, plachou a rezavou Angličankou Grace Stantonovou, Lachlan Kerr ví, že nemá cenu se zpěčovat. A přesto už cestou do Skotska, kde má své panství, si Lachlan uvědomuje, že na této ženě je cosi obdivuhodného. Celý jeho život provázela zrada a tato žena, která věří, že je v něm mnoho dobrého, je skutečně zvláštní.
Grace také chápe, že svatba s Lachlanem zabezpečí jejímu domovu bezpečí, a navíc jeho síla a překvapující péče se jí velice zamlouvá. Jak snadné je zamilovat se do tohoto muže s tajemnýma očima…
2010/9Historická romance300 W Padlý andělNicholas Pencarrow, vévoda z Westbourne, se zamiloval do ženy, která mu zachránila život, a pak se po ní slehla zem. Po usilovném pátrání zjistí, že to je Brenna Stanhopeová, ale všechny pokusy o bližší kontakt s touto krásnou a tajuplnou dámou končí pokaždé jejím zdvořilým odmítnutím.
Brenna má temné tajemství, které se nesmí nikdo dozvědět, proto si kolem sebe vybudovala úctyhodný, bezproblémový svět, do něhož nevpustí žádného případného nápadníka. Ale tento muž se nenechává její zdrženlivostí odradit a neustále se snaží do jejího světa prolomit. Může Brenna alespoň jednou ve své ostražitosti polevit?
2011/11Historická romance328 W Kouzlo jmelíLillian Davenportová je považována za zářný vzor zdravého rozumu, vytříbeného vkusu a dobrého chování. Odmítá všechny nabídky k sňatku, neboť se chce provdat ze skutečné lásky. Jednoho dne se v její blízkosti objeví tmavý Američan Lucas Clairmont, který se vymyká všem společenským normám a často se pohybuje na hraně práva.
Lillianina dobrotivost a její klidný, korektní život ho fascinují. O to nepochopitelnější je, když ho jednoho dne Lillian požádá o polibek, za který mu chce zaplatit.
2014/6Historická romance390 W Ďáblova jizvaIsobel Dalceannová už léta tvrdošíjně brání domovskou pevnost svého rodu, a při tom nedbá na vlastní bezpečí. Tak proč do jejích zdí vpustila neznámého člověka, jehož zachránila před utonutím? Jeho tělo ošlehané boji jako by zrcadlilo její jizvy a ponouká ji, aby v něj vložila důvěru.
Marc de Courtenay je žoldnéř a samotář. Poznamenaná - a přesto půvabná - Isobel ho však přitahuje. Jenže tím, že mu umožnila nahlédnout za přísně střežené hradby tvrze, mu bezděky odhalila tajemství, díky nimž ji může zradit. Jak by se asi zachovala, kdyby zjistila, co je neznámý cizinec zač…?
2014/10Historická romance398 W Prostopášný manželTaylen Ellesmere, vévoda z Alderworthu, je neblaze proslulý svým zhýralým a nemravným způsobem života. Nikdy si od nikoho nenechá do ničeho mluvit. Jaké je tedy jeho překvapení, když je přinucen ke sňatku! Sotva však zaschne inkoust na svatební smlouvě, opouští vévoda Anglii i svoji novomanželku.
Když se lady Lucinda po třech letech vzpamatuje ze strašlivého skandálu a začne se pomalu vracet do společnosti, její manžel se nečekaně vrátí. A má pro ni nabídku, kterou nelze odmítnout. Co za to? Musí mu porodit dědice!
2016/1Historická romance428 W Jizvy zradyCassandra Northrupová spatří na plese muže, jehož před lety zradila. Úlevu, že ho vidí živého a zdravého, okamžitě vystřídá stud a ožije v ní vše, nač se snažila zapomenout. Nathaniel Lindsay si zase uvědomí, že tu zrádkyni navzdory všemu stále miluje. Může v nich i po letech ožít stará vášeň? Vysvětlí se, jak tomu tehdy ve Francii ve skutečnosti bylo? A kdy Nathaniel konečně zjistí, že ho s Cassandrou spojuje mnohem víc než tehdejší milostný románek a tělesná žádost?
2017/8Historická romance467 Z Štěstí za penízeDaniel Wylde, šestý hrabě z Montcliffe a čerstvý navrátilec z napoleonských válek, se ocitl ve finanční tísni. Sám by se o sebe dokázal postarat, čest mu ale velí, aby zaopatřil také svou matku se zbytkem rodiny a zachránil zchudlé panství. Jako jediné možné řešení se tak jeví sňatek z rozumu s dcerou bohatého obchodníka se dřevem.
Slečna Amethyst Cameronová si před vstupem do manželského svazku klade vlastní podmínky a netají se tím, že není z nečekaných zásnub o nic šťastnější než sám Daniel. Jako života znalé a praktické obchodnici je jí jasné, že za jiných okolností by si ji hrabě z Montcliffe za ženu nikdy nevybral.

(První část minisérie Šlechtici bez groše)
2017/9Historická romance469 Z Nikdy se nevdámAdelaide Ashfieldová ztratila důvěru v muže a rozhodla se, že nikdy nevstoupí do manželství a svůj život věnuje péči o nemocné. Její strýc přesto trvá na tom, aby si našla manžela. Odjíždí proto do Londýna, kde se setkává s lordem Gabrielem Wesleym, vyhlášeným londýnským Casanovou. Nikdo netuší, že Wesley ve skutečnosti pracuje jako vyzvědač a bojuje s mnoha stíny své minulosti. Stane se Adelaide Gabrielovým spásným andělem, který mu pomůže opět najít sama sebe? A najde v sobě Gabriel dost síly, aby jí svěřil všechna svá tajemství a pomohl jí nalézt ztracenou důvěru k mužům?

(2. část minisérie Šlechtici bez groše)
2017/10Historická romance471 Z Láska všemu navzdoryKapitán Lucien Howard je vážně zraněn v bitvě u španělské La Coruni. Na bojišti ho nalezne půvabná a neohrožená Alejandra, dcera vlivného vůdce protinapoleonského odboje.
Během strastiplné cesty do přístavu, odkud má Lucien odplout do Anglie, oba mladí lidé zjistí, že se milují. Čekají je však roky odloučení a není jisté, zda k sobě opět najdou cestu.

(Třetí část minisérie Šlechtici bez groše)
2018/2Historická romance479 Z Spojeni dechemLady Sephora Connaughtová, dokonale vychovaná mladá dáma, považovaná za hvězdu salonů, spadne do Temže a v prudkém proudu se topí. Bez zaváhání ji zachrání Francis St Cartmail, hrabě Douglas. Od té chvíle Sephora tuší, že se v ní ukrývá i jiná stránka osobnosti, která se vymyká společenským zvyklostem.
Francise St Cartmaila považuje londýnská smetánka za násilníka a zpustlíka a pohrdá jím, Sephora ho však začíná poznávat blíž a postupně se přesvědčuje, že Francis je jediný, s kým chce spojit svůj život?

(Závěr minisérie Šlechtici bez groše)
2019/2Historická romance502 W Změnil jí život…Vikomt Winterton má unést pro svého bratrance dámu v rudých šatech, aby ji ochránil před nebezpečím. Omylem ale unese nepravou dívku a od té chvíle společenský život Florencie Hale-Burtonové přestane existovat. Dívka se stáhne do ústraní a věnuje se malování obrazů.
Po několika letech se její únosce objeví v Londýně, a Florencie se tak dozvídá, že při potyčce s jejím otcem nezemřel, jak se obávala. Dokáže ale odpustit a pochopit tohoto složitého muže? A co jí k tomu nakonec dopomůže?
2020/4Historická romance531 Z Následky minulostiStejně jako téměř celá londýnská společnost i lady Eleanor věří, že je vikomt Bromley po smrti. A najednou, po šesti letech, se vrací jako docela jiný člověk. Osudem pronásledovaný Nicholas si nepamatuje na jejich jedinou noc neuvěřitelné vášně - jak by mu tedy Eleanor mohla prozradit své tajemství?
Během času, kdy Nicholas postupně začíná nabývat paměť, dochází mu, proč ho Eleanor tak silně přitahuje. Ale s velkým nebezpečím, které ho už tak dlouho pronásleduje, je na něm, aby svoji znovuobjevenou rodinu ochránil!
2021/10Zlatá kolekce118 U Spanilá pirátkaAsher Wellingham, vévoda z Carisbrooku, se nechal polapit do jejích sítí! Zahlédl ji, jak se koupe nahá v moři, a nemohl si nevšimnout jizvy na jejím stehně. Jizvy, která nemohla být ničím jiným než znamením po meči. Kdo je ta svůdná a nekonvenční dívka, která si říká lady Emma Seatonová? Kdo může být to krásné stvoření plné protikladů? Cosi tajemného v její osobě v něm oživuje vzpomínky na minulost. Ať je ale ta dívka v nemoderních šatech a s tělem anděla urozená dáma, nebo kurtizána, Asher už ví, že ji musí mít!
2023/5Historická romance605 Z Noc plná vášněPřežít v Paříži v době napoleonských válek nebylo vůbec jednoduché. Boj o moc různých frakcí, úskoky, špioni, vraždy… Celeste Fournierová nedůvěřovala vůbec nikomu, jen to jí zaručovalo, že zatím přežila. Ale smyčka už se kolem ní stahovala a Celeste mohla mluvit o štěstí, že prchala z Paříže s nejhledanějším legendárním anglickým špionem, majorem Shayborenem. Čekala je vysilující pouť v převlecích, skrývání před pátrajícími vojáky, ale také noci plné vášně, kdy ve vzájemném objetí nalézali zapomnění před démony minulosti i přítomnosti. Na konci jejich cesty čekalo Celeste těžké rozhodnutí…
2023/6Historická romance607 Z Návrh pro hraběteDlouhých sedm let v manželství s krutým a bezohledným mužem lady Violet Addingtonové naprosto stačilo. Když ovdověla, rozhodla se, že žádného dalšího muže do svého života nepustí. Avšak její soucitná povaha jí nedovolila nechat bez pomoci ležet na ulici zraněného muže, a tak se u ní v domě ocitl tajemný francouzský hrabě Aurelian de Beaumont, a Violet proti své vůli k němu pocítila neodolatelnou přitažlivost. Hrabě byl zahalen tajemstvím, na těle měl spoustu jizev a byl tak mužný! Když Violet začali vyhrožovat nepřátelé jejího zesnulého manžela a ona potřebovala ochranu, předložila hraběti nebezpečný návrh…
2023/7Historická romance609 Z Hraběcí schovankaAnnabellu odložila matka jako velmi malé dítě v klášteře ve Francii. Z dětství si téměř nic nepamatuje, nyní žije s pěstounkou v chudé části Londýna a živí se jako bylinkářka a léčitelka, jejíž pověst se rozšířila i za hranice jejich čtvrti. Když ji jednoho dne navštíví bohatý a přitažlivý Lytton Staines, hrabě Thornton, změní se jí život. Hrabě ji požádá, aby mu pomohla uzdravit nemocnou sestru a Bella se tím pádem dostane do prostředí plného luxusu. Postupně se jí začínají vybavovat útržky vzpomínek z dětství, a nakonec je to právě Lytton, díky kterému se Bella dozví, kým dříve byla a kam doopravdy patří.

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Ja

Na seznam autorek od písmene J

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3443
Denní počet: 1
Počítáno od: 13.07.2009

Poslední modifikace 31.07.2023, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace