Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Debbie Macomberová

Zobrazuji údaje o autorce Debbie Macomberová - Macomber, Debbie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/11Romance5 A Nejdřív svatbaJanine by pro svého dědečka udělala všechno na světě, ale v jednom mu nevyhoví. Nevezme si muže, kterého jí vybral. Děda však trvá na svém. Takže jde vlastně o to, kdo s koho. Bude nakonec svatba?
1993/3Romance22 B Polibky sta chutíCo je víc? Kariéra v zaměstnání nebo rodinný život? Zuzana Simonsová má všechno přesně naplánováno. Jediné, co do jejího plánu nepatří, je láska a její soused Nate. Opravdu nepatří…?
1993/3Special1 G BBláznivé ValentinkyValentinky 1993Děti a matka nutí krásnou (a ne vlastní vinou rozvedenou) třicátnici Dianne, aby si našla partnera. Když už ne pro život, alespoň na slavnostní večeři k Valentýnám.
1993/4Romance27 C Kouzelné svatební šatyKouzelné svatební šaty tety Milly mají tu vlastnost, že když je žena dostane, zamiluje se do prvního muže, kterého pozná. Pověra pro malé děti? Jenže u Jilliny kamarádky Shelly to vyšlo! A teď je zřejmě na řadě sama Jill…
1993/6Romance33 A StefanieV Jabloňovém údolí žijí tři sestry: Stefanie, Valerie a Nora. Jejich otec je přesvědčuje, že se všechny do konce léta provdají. Praví tak tajemná věštba... Stefanie tomu příliš nevěrí, protože Charles Tomaselli, nadaný novinář, do kterého je zamilovaná, o ni přece vůbec nemá zájem... Anebo má?
1993/8Romance42 B ValerieBolestnou starost přináší Valerii Bloomfieldové otcův srdeční infarkt. V těch napjatých dnech nejméně ze všeho očekává, že by mohla myslet na jiného muže. Ale doktor Winston, který otce ošetřuje, nenechává její mysl klidnou. A proč se otec tak snaží je dát dohromady? Umožnil mu snad dotek smrti nahlédnout do budoucnosti?
1994/3Romance72 D Texaská hvězdaRomantická Sherry odjede do malého městečka v Texasu a naváže tady zvláštní vztah s drsným kovbojem Codym. Zatímco Sherry očekává, že její vyvolený se jí bude dvořit, Cody má o chování k ženám úplně jiné představy!
1994/4Special6 G BBytMájové lásky 1994Hilary se snaží vymanit z maminčina vlivu, aby se poprvé v životě postavila sama na vlastní nohy. Vysní si samostatný život v jiném městě. Ale v bytě, který si pronajala, bydlí omylem jeden příliš svůdný mladík, který také touží být sám. Po prvním společném týdnu v bytě je jasné, že se buďto musí navzájem zaškrtit, nebo se stát milenci.
1994/8Romance90 B Připraven na láskuMilostný trojúhelník – to je věčné téma romantických příběhů. A co teprve, když je takový citový propletenec komplikován ohledy na přátelství, dobré rodinné a pracovní vztahy a vzpomínkami na bláznivé pubertální kousky, které kdysi vyváděla jedna čtrnáctiletá dívka!
1996/4Romance170 B Na svatbu připravenMary Jo miluje Evana natolik, že mu nechce stát v cestě. Evan se po vzoru svého otce touží stát úspěšným politikem – a to není ten pravý způsob života pro Mary Jo. Dokáže Evana přesvědčit, aby změnil své plány... nebo se mu nakonec přizpůsobí?
1997/11Special20 G BSplněná věštbaAdventinky 1997 1Věštkyně Carrii předpoví, že už brzy potká muže svých snů. Carrií její věštbě nepřikládá žádný význam. Když se však do domu přistěhuje Philips Lark se svou dcerou, osud se rychle naplňuje…..
1998/1Sladká romance15 F Láska na AljašceMariah chce na Aljašce zůstat, ať si její šéf Christian o tom myslí, co chce!
1998/2Mira8 Q Do roka se vdám!Hallie cítí, že už má nejvyšší čas se vdát, ale smůla se jí lepí na paty. Všechny pokusy o seznámení končí fiaskem. A co soused Steve?!
1998/2Sladká romance17 F Štěstí na AljašceTracy by nikdy nevěřila, že najde své životní štěstí právě na Aljašce. A Duke, nejlepší pilot aljašské společnosti Midnight Sons, by nikdy nevěřil, že s tou emancipovanou právničkou někdy najde společnou řeč.
1998/9BestSeller2 V DPrvní mužSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
1999/5Mira13 Q Svatba v MontaněKdyž se Molly Coganová vrací se svými dvěma malými syny na ranč svého dědečka, čeká ji nemilé překvapení. Nejenže dědeček je vážně nemocen, ale jeho ranč nyní řídí záhadný a přitažlivý cizinec jménem Sam Dakota. Dědeček si navíc nepřeje nic jiného, než aby se s Molly vzali. Z toho, co se zpočátku jevilo jako sňatek z rozumu, se poznenáhlu rodí láska, která překoná všechna protivenství...
2001/6Special35 G BSoukromý rájLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se…
Beth, kterou okolnosti přinutí strávit dovolenou s upjatým vědcem Johnem, se musí vypořádat s nečekanými nástrahami nedobrovolného společného soužití...
2001/8Zlatá kolekce1 ZK BKouzelné svatební šatyZlatá kolekce 2001 1Kouzelné svatební šaty tety Milly mají prý tu vlastnost, že když je žena dostane, zamiluje se do prvního muže, kterého potká...
2001/10Sága15 CH Nevěsty pro bratryAbbey Sutherlandová vždy chtěla žít a pracovat na malém městě. Když se jí to konečně splnilo a ona přijala práci knihovnice v Hard Lucku na Aljašce, zkazil jí náladu pilot Sawyer O'Halloran, který se dokázal chovat přátelsky ke každému kromě ní. Jenže Abbey není z těch, které se tak lehce vzdávají...
2001/10Sága16 V Riskantní svatbaJak se vypořádá Charles O'Halloran, spolumajitel aljašské letecké společnosti, s tím, že Lanni Caldwellová, žena, kterou miluje, je vnučkou ženy, již naopak nenávidí? Dokáže láska překonat letitou nenávist?
2001/11Sága17 CH Malá pomocniceUčitelka Bethany Rossová přijíždí do Hard Lucku nejenom za prací a za vidinou nového začátku; jejím cílem je i vypořádat se s minulostí a seznámit se s otcem, kterého nikdy předtím neviděla. Podaří se jí urovnat vztahy s mužem, který se kdysi provinil na její matce? A jak se vypořádá s vlastním srdcem, v němž jí hluboko uvízne celý Hard Luck, především však místní policista Mitch Harrison a jeho dcera Chrissie?
2001/11Sága18 V Ryzí poutoKdyž se Karen na svatbě své kamarádky a bývalé švagrové Lanni setká s jejím bratrem a tedy i svým bývalým manželem Mattem, kterého už dva roky neviděla, zjistí, že jejich láska ještě nevyhasla. Naopak, hloubka citu oba bývalé manžele až vyděsí. Podaří se však Mattovi přesvědčit bývalou manželku, aby opustila slunnou Kalifornii a vrátila se za ním do aljašského Hard Lucku, kde podniká... a kde lišky dávají dobrou noc?
2001/12Vánoční romance14 BV Vánoční maškarádaPři masopustním reji v New Orleansu potkala Jo Marie Earlyová muže svých snů a hned ho v davu zase ztratila. Od té doby ho neustále hledala a snila o něm. Ani ve snu by ji nenapadlo, že jí ho najednou před Vánocemi její přítelkyně představí jako svého snoubence! Jo Marie i Andrew cítí, že jsou k sobě silně přitahováni, ale jejich lásce brání Andrewovo zasnoubení... Je na Andrewovi, aby nešťastné Jo Marii odhalil překvapující tajemství!
2002/4Special43 G CKolébkaZískat si důvěru a uznání zatrpklého Johna Osborna opravdu není lehké. Ale Deni Beckmanová má dar prozářit svou prosluněnou povahou každé místo, kde se objeví, tedy i Johnův obchod se starožitnostmi. Možná, že pod jejími paprsky roztaje i John...
2003/2Special55 G ABláznivé ValentinkyValentýnské štěstíKdo by měl pomyšlení na lásku, když má plné ruce práce s dětmi? Děti však mají jiný názor než maminka a za každou cenu ji chtějí s někým seznámit. Zoufalá matka prchá - rovnou do náruče krásného neznámého…
2009/7Special142 H ASoukromý rájLetní lásky 2009Vdova Beth Grahamová je se synem pozvána na letní byt k přátelům. Shodou okolností ale přátelé nemohou na ostrov přijet, a tak je Beth přinucena strávit svou dovolenou ve společnosti šarmantního Johna Livingstona a jeho dcery Nikki.
2010/1Hvězdy romance2 F Malí dohazovačiDori Robertsonová vychovávala po smrti milovaného manžela svého synka Dannyho sama a zvládala to docela dobře. V jedenácti letech chlapec ale usoudil, že je na čase, aby se maminka znovu vdala, a začal ji pronásledovat s plány, jak získat nového tatínka. Danny našel mocného spojence v Melisse, dceři bývalého profesionálního hráče fotbalu Gavina Parkera, která si také přála svého otce oženit. Když ti dva malí dohazovači spojili své síly a navzdory přání a předsevzetí dospělých jejich srdce zasáhla láska, osud všech čtyř byl zpečetěn…
2010/5Hvězdy romance6 F Sehraný párJanine Hartmanová hluboce miluje svého dědečka, ale když zjistí, že jí našel a vybral ženicha, je odhodlaná zařídit se po svém. Dědečkovo rozhodnutí se ostatně nelíbí ani potenciálnímu ženichovi Zachu Thomasovi.
Zach nedávno sloučil svoji společnost s rodinnou firmou Hartmanových a po dalším spojování obou jmen ani v nejmenším netouží. Dědeček však hodlá dostát svým zvykům a tradicím. Neochvějně trvá na tom, že manželství Janine a Zacha se vydaří.
Zach i Janine si myslí své. Podle nich tvrdohlavý dědeček dávno zaspal dobu, to je však jediná věc, na níž se shodnou.

(II. přepracované vydání – poprvé vyšlo v roce 1993 pod názvem Nejdřív svatba.)
2010/9Hvězdy romance10 F Nevinné lžiPatnáctiletá Lindsey se svou kamarádkou podají inzerát, aby nalezly partnera pro Lindseyinu matku Meg. Té ovšem zpočátku nic neřeknou a jejím jménem si dopisují se Stevem Conlanem. Ani ten ale o ničem neví, protože místo něho na inzerát odpověděla jeho sestra Nancy, která si myslí, že už by se Steve měl oženit.
První osobní setkání Steva i Meg mile překvapí, ovšem ani jeden z nich nemá touhu na svém současném životě něco měnit. Vydrží jim jejich přesvědčení, nebo má s nimi osud jiné plány?
2011/2Hvězdy romance15 F Získat srdce CarolPatnáctiletý Peter Sommars by uvítal trochu víc volnosti a vzrušení, a proto by potřeboval, aby si maminka Carol konečně někoho našla. Dokonce zná i toho pravého, Alexe Prestona. Je to vdovec a otec jeho nejlepšího kamaráda. Alex se skutečně začne o Carol ucházet, snaží se jí dvořit, ale ona dělá všechno, co je v jejích silách,aby si její srdce nezískal. Předpokládá, že jí v tom vydatně pomůže praxe s dospívajícím synem, na kterého někdy musí jít hodně od lesa.

Počet zobrazených záznamů: 30

Na seznam autorek začínajících na Ma

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7000
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace