Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - svazek Zlatá kolekce 2002 3

Zobrazuji údaje o svazku Zlatá kolekce 2002 3


 měsíc   edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
2002/3Zlatá kolekce8 ZK AMelinda Crossová (Cross, Melinda)Nebezpečná přitažlivostZlatá kolekce 2002 3Rebeka má jako scenáristka zpracovat pro film příběh Marcuse Flinta, muže, který zavinil smrt svého nejlepšího přítele. Když se ale s Marcusem setká, nechce se jí věřit, že je to takový zloduch. A čím více času s ním tráví, tím víc jí její srdce říká něco docela jiného! Překonat temné stíny Marcusovy minulosti však není tak snadné a jednoduché, i když má Rebeka v ruce tak silný trumf, jako je láska!
2002/3Zlatá kolekce8 ZK BHelen Brooksová (Brooks, Helen)Tajná dohodaZlatá kolekce 2002 3Dohoda, kterou Alina s Cordem pod jeho nátlakem uzavřela, ji tížila na duši. Nedovedla si představit, jak vydrží pracovat celý rok jako osobní asistentka tohoto arogantního multimilionáře. Co jí ale zbývalo, když chtěla zachránit čest svého bratra? Ke svému zděšení po čase zjistí, že není vůbec tak chladný a nepříjemný, jak si o něm myslela - a že v ní začíná probouzet pocity, jaké dosud nepoznala!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam všech svazků


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2451
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace