Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Elizabeth Rollsová

Zobrazuji údaje o autorce Elizabeth Rollsová - Rolls, Elizabeth


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2005/11Historická romance143 W Věrný zhýralecMarcus, hrabě Rutheford je znám po celé londýnské společnosti jako zpustlík a zhýralec. Když se však setká se slečnou Meg Fellowesovou, prokáže se jeho vrozená čest. Aby neposkvrnil pověst této osudem pronásledované dívky, vezme si ji za manželku. Ovšem lásku jí přísahat nedokáže.
Dokáže Meg žít ve svazku bez lásky, zvlášť když ona sama tuší, že se do Marca beznadějně zamilovala?
2005/12Historická romance145 W Rošťák kavalíremJack Hamilton nepřijal svoji sestřenici Cressidu s jejím otcem ve svém domě v nejlepší náladě: měl právě zlomenou klíční kost, což znamenalo konec jeho lovecké sezony. Ovšem ti lidé byli prakticky bez peněz a ze svého domova neodešli dobrovolně…
Když se Jack dozvídá pravý důvod jejich odchodu, rozhodne se, že Cressida potřebuje manžela. A co on? Potřebuje manželku?
2006/6Special100 G CKdes byl tak dlouho?Rodinná slavnostMajor Anthony Lyndhurst se rozhodl uspořádat rodinnou slavnost, ustanovit svého dědice a vrátit se po čtyřech letech do společenského života. Tak dlouho už totiž postrádá svoji manželku, která krátce po svatbě zmizela. Mezi pozvanými členy rodiny a dalšími přáteli i v řadách služebnictva se ale brzy začnou projevovat vášně a intriky a postupem času se rozkrývají nejrůznější tajemství a záhady.
O Anthonyho bohatou svěřenku Cassandru usiluje zchudlý lord Quinlan, Amy v převlečení za služku pátrá po svém bratrovi a narazí na muže, který podobně jako ona tají svoji totožnost, teta Harriet přijíždí s nepřístupnou společnicí, která se straní všech lidí? a do osudů všech míchá své jedovaté přísady jeden z bratranců?
2006/12Historická romance170 Z Milenka jeho lordstvaKdyž se Max, hrabě Blakehurst, setkává s Verity, domnívá se, že je to pouhá služebná. Nepoznává v ní dceru svého velitele, to děvčátko, jemuž kdysi pomohl. Život, jaký teď Verity žije, je nesnesitelný – z toho důvodu jí Max nabídne, ať se stane jeho milenkou.
Ovšem právě v okamžiku, kdy Max zjišťuje, že se do ní začíná zamilovávat, objeví, kdo ta dívka ve skutečnosti je. A to je pro něj nepřekonatelná překážka. Tahle dívka přece jeho milenkou být nemůže!
2008/3Historická romance212 E Zakázaná láskaKdyž lady Mathilda Cavendishová přijíždí jako doprovod své sestřenice na slavnost, kterou uspořádal snoubenec její mladičké sestřenice, má na mysli pouze jeden cíl – v případě, že se snoubenci nemilují, případnému sňatku zabránit. Jaké je však její překvapení, když v osobě sestřenčina snoubence poznává muže, který ji kdysi velice urazil a jehož ona hluboce milovala – Crispina Malverna, vévodu St Ormond.
A aby jejímu trápení nebyl ještě konec, jediný pohled na něj jí prozradí, že vévodu, který nikdy nemůže být její, milovat nepřestala…
Jako vdova už sice není tak bezbranná a slabá jako tehdy, kdy se s ním setkala poprvé, ale jedna noc plná vášně jí obrátí naruby celou budoucnost.
2008/11Special131 G ANeposlušný vikomtUloupené polibkyPohodu Vánoc v sídle lorda z Alderley kalí skutečnost, že se pán domu odmítá podřídit náležitým společenským zvyklostem. Nechce se mu do zásnub s bohatou dědičkou, kdežto kolem skromné a tiché Philippy se točí víc a víc …
2009/5Historická romance253 Z Utajovaný skandálCo Theu Winslowovou změnilo?
Jako dívka překypovala energií a uličnictvím.
Jako žena se ukryla do stínu. Ale Richardu Blakehurstovi neunikla jiskra, která mezi nimi přeskočila, když se dotkl její ruky. Jako by hluboko v ní probudil něco, co tam dlouhou dobu dřímalo.
Když se Thea znovu setkala s Richardem, živě si vybavila, jak spolu tančili na prvním plese při jejím vstupu do společnosti. Musela však zahnat příjemné vzpomínky, protože kdyby se dozvěděl pravdu, ani svým značným jměním by si nedokázala koupit jeho dobré mínění…
2011/3Historická romance313 Z Břemeno původuSlečna Christiana Daventryová je v zoufalé situaci. Aby se zachránila před životem na ulici, přijme nabídku zaměstnání od nesnesitelného lorda Braybrooka.
Julian Trentham, vikomt Braybrook, potřebuje společnici pro svou nevlastní matku a guvernantku pro malého bratra. Náhoda ho svede dohromady s Christy. Ještě nikdy nepotkal ženu, která by byla tak tvrdohlavá a okouzlující jako zlatovlasá Christy. Přestože vztah s chudou guvernantkou hrozí skandálem, nedokáže Julian vzájemné přitažlivosti odolat!
2017/8Historická romance466 W Dívka s houslemiKdyž James, hrabě z Cambourne, v touze po spravedlivé pomstě hledá bezohledného karetního hráče, najde pouze jeho nevinnou dceru Lucy. Ačkoli žije v chudobě, do níž ji přivedl otcův způsob života, Jamesovi neujde, že má dobré vychování, a tak řeší nepříjemnou otázku, jaký bude dívčin osud, pokud předvede jejího otce před spravedlnost.
Přestože Lucy touží po lásce a bezpečném životě, odolává překvapivé nabídce, kterou jí hrabě Cambourne učiní. V okamžiku, kdy je v sázce její čest, se však James stává jediným člověkem, který ji může zachránit.
2018/8Zlatá kolekce80 U Milenka jeho lordstvaKdyž se Max, hrabě Blakehurst, setkává s Verity, domnívá se, že je to pouhá služebná. Nepoznává v ní dceru svého velitele, to děvčátko, jemuž kdysi pomohl. Život, jaký teď Verity žije, je nesnesitelný - z toho důvodu jí Max nabídne, ať se stane jeho milenkou.
Ovšem právě v okamžiku, kdy Max zjišťuje, že se do ní začíná zamilovávat, objeví, kdo ta dívka ve skutečnosti je. A to je pro něj nepřekonatelná překážka.

(1. část nové minisérie Nejčtenější romance Regency)
2022/1Zlatá kolekce121 U Zakázaná láskaKdyž lady Mathilda přijíždí na večírek pořádaný nápadníkem své mladé sestřenice, jde jí o jediné: zabránit plánovanému sňatku. Jaké je však její překvapení, když zjistí, že snoubencem je Crispin Malvern, vévoda St Ormond - muž, jehož kdysi hluboce milovala a který ji urazil. Osud je o to krutější, že jediný pohled na něj jí prozradí, že vévodu, který nikdy nemůže být její, milovat nepřestala…
Jako vdova už sice není tak bezbranná a slabá dívka jako při jejich prvním setkání před lety, ale jedna noc plná vášně probudí její nejtajnější touhy… Mathilda tak stojí před rozhodnutím, zda se řídit rozumem, nebo srdcem.

Počet zobrazených záznamů: 11

Na seznam autorek začínajících na Ro

Na seznam autorek od písmene R

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4075
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 29.01.2022, 19:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace