Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Barbara McCauleyová

Zobrazuji údaje o autorce Barbara McCauleyová - McCauley, Barbara


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/3Desire24 N Muž z divočinyCo se všechno muže stát, když mladá žena z velkoměsta vyrazí do divočiny? Zejména když je jejím průvodcem pohledný muž, pro něhož jsou hory druhým domovem…
1993/12Temptation29 R Manžel pro RáchelRáchel ztratila manžela, ale konečně získala svobodu a samostatnost. Alespoň v to doufá. Potřebuje však někoho, kdo do rodinného života přispěje pouze svou prací a jménem. To je však velký problém.
1995/2Desire114 L Návrat do životaPo rozchodu se svou ženou se Jonáš Whitehorn uzavře před celým světem. Jeho indiánský dědeček Modrý orel požádá o pomoc duchy svých předků. Když se náhle u jejich domu uprostřed pouště objeví krásná Brook Devlinovi, Modrý Orel ví, že nejde o náhodu. Podvolí se Jonáš volbě duchů a podlehne osudové přitažlivosti?
1995/4Desire121 K Temná hrozbaCade Walker, policista z New Yorku, se po zranění zotavuje na venkově. Seznámí se s přitažlivou sousedkou Alexandrou Holingsovou a jejími syny – dvojčaty. Cade a Alexandra po sobě velice touží, ale Alexandra se většímu sblížení brání. Je totiž na útěku před mafiánskými zabijáky.
1996/2Desire163 M Texaská romanceDo drsného prostředí naftařského vrtu v nehostinné oblasti západního Texasu se vrací geoložka Annie Baileyová, křehká, ale rozhodná dívka, aby se vyrovnala s tragédií, jež ji před léty potkala. Její úsilí zpečetí oslnivé vítězství, a to hned několikanásobné.
1996/9Pokušení lásky15 W AHorké létoPokušení lásky 1996Když se kovboj Jaké Stone vydá hledat svou nevlastní sestřičku, netuší ještě, že kromě dítěte najde i to, o co vůbec nestál ženu, která mu jediným úsměvem může zlomit srdce…
1996/9Pokušení lásky15 W BDáma z TexasuPokušení lásky 1996Jessica Stoneova má svou hrdost. Když se jednou rozhodla bydlet uprostřed divočiny, nenechá si to rozmluvit. Ani muž tak přitažlivý jako Dylan Grant ji nezviklá. Je to právě naopak: Jessica přesvědčila jeho, aby s ní začal sdílet její sny…
1997/3Desire215 M Noční můraKane jistě dokáže půvabnou Allison ochránit před únosci. Je to totiž profesionál každým coulem. Jak má ale ochránit sebe před její láskou?
1998/4Desire na přání21 O Půlnoční nevěstaNašel ji za bouřlivé noci zpola utopenou a polonahou. Uzavřeni v odlehlé horské chatě pak zkoumali navzájem svá těla i srdce s vědomím, že jim zbývá jen několik společných dnů. Nakonec všechno dopadlo jinak...
1998/5Desire272 N Váhavý rančerRančer Logan netuší, že na místo guvernantky jeho dcerky přichází známá houslistka Kat. Její prázdninový útěk před povinnostmi velkého světa se postupně proměňuje ve velké dilema: Má Kat podlehnout lásce či vyrazit na plánované světové turné?
1998/9Special Desire10 H ANámluvy na rančiCountry SpeciálJako mladá dívka milovala Kasey marně Hugha Slatera... Jak to, že teď najednou po dlouhých letech, kdy je rozvedená se dvěma syny, se Hugho objeví, aby ji prý ochránil před údajným dalším unáhleným sňatkem?!
1999/1Desire301 K Ostýchavá nevěstaSam McCants je texaský kovboj, který mává lasem nad hlavou a nosí vybledlé, zaprášené džíny. Co ho tedy přitahuje k Faith, která pochází z velkého města, je příliš samostatná a tvrdohlavá? A navíc, podle svatební smlouvy má být jeho ženou pouhé dva měsíce.
2000/2Desire354 L Bezmezná láskaZavržený a všemi nenáviděný... pro Julianu však byl tou jedinou a nejtajnější láskou. Když se Lucas Blackhawk vítězně vrací do svého rodného města, aby pomstil svého otce, je Juliana Hadleyová připravena ochotně přistoupit na jeho šokující návrh...
2000/3Desire360 N Nickovo tajné dítěMaggie Smithová milovala Nicka Santose od svých třinácti let, ale on si jí příliš nevšímal. Po několika letech se znovu setkají při zvláštní příležitosti, ale Nick nepoznal, že se stal jejím prvním milencem na jedinou noc.
Po dalších letech se setkávají v rodném městečku a od prvního okamžiku to mezi nimi jiskří. Avšak Maggie cítí, že mezi nimi stojí velké tajemství - jejich pětiletý syn!
2000/8Desire na přání75 O Vášnivý zachránceCara Sinclairová pátrá po vnukovi filadelfské milionářky, ale zdá se, že se z nějakých důvodů někomu natolik znelíbila, že ji chce zabít. Killianovi však Cara není tak úplně lhostejná,a tak se rozhodne přijít celé věci na kloub!
2001/3Desire414 P Nestoudná ležCallan Sinclair jednoho dne vstoupí do kanceláře a najde v ní místo své spolehlivé sekretářky Abigail Thomasové naprostý zmatek. Na stole ho čeká dopis, jehož prostřednictvím mu slečna Thomasová děkuje za vše dobré a bez vysvětlení dává výpověď. Callan okamžitě zahájí po Abigail pátrání, ale jeho výsledky ho mírně řečeno vyvedou z míry...
2002/2Desire477 N Divoká sázkaReese Sinclair se směle vsadil v pokeru a vyhrál... ženu! Roznášení hamburgerů v drsné atmosféře jeho taverny mělo srazit hřebínek drzé Sydney Taylorové. Žádná žena nemůže otřást věží jeho staromládenectví, ani ta nesnesitelná... a nejrozkošnější princezna společnosti Sydney. Avšak touha mezi nimi prudce narůstala a ta nevinná kráska mu dovolila, aby dělal s jejím tělem, co chce. Po jejich úžasné společné noci už nedokázal rozumně uvažovat a zbyla mu jen palčivá touha...
2003/1Desire530 L Utajená dceraHolly Douglasová, odložená dcera milionáře Camerona Fortunea, našla v aljašském městečku Twin Pines klid, radost a zakotvení, které jí celý život scházelo. Netuší, že její pohodu přichází narušit pilot Guy Blackwolf, kterého zachránila po pádu jeho letadla do místního jezera… a který s ní má tajné plány!
2003/5Desire Duo549 M BZapomenout na lásku?Autonehoda a zranění vymazaly z paměti Luciana Sinclaira dva možná ty nejdůležitější dny v jeho životě. V té době totiž poznal úchvatnou Rainu Sarbanesovou a z jejich vášnivého dobrodružství se narodila okouzlující holčička. Když se po dlouhém čase s Rainou setkává, netuší, co spolu prožili, a že malá Emma je jeho dcera.
2003/10Desire Duo573 O AZkrocený láskouRand Blackhawk dovedl zkrotit jakéhokoliv divokého mustanga, ale žádná z žen se nedostala tak blízko, aby zkrotila jeho. Přesto si mu jedna tvrdohlavá dáma - Grace Sullivanová, troufla zkřížit cestu. Až jejich společný úkol skončí, jejich cesty se rozejdou… nebo si Grace ponechá svého nespoutaného milence do konce života?
2003/10Desire Duo573 O BŽádné slibySeth Blackhawk, osamělý vlk a tajný policista, byl zvyklý na svůj nezávislý život. Život na hraně. Ale teď Hanna Michaelsová svou laskavostí a otevřeností narušila jeho ochranný krunýř a Sethovo srdce je v sázce…
2004/3Desire596 M Chuť zapovězenéhoPo útěku od oltáře, na cestě za její původní rodinou doprovází Clair pohledný soukromý detektiv Jacob. I když si uvědomují, z jak odlišných prostředí pocházejí, nedokáží zabránit, aby mezi nimi vzniklo mocné pouto plné vášní. Oba poznali, jak chutná nebe. Udrží si ho, nebo jsou předurčeni k tomu, aby ztratili svá srdce?
2004/8Desire619 K V ohni láskyEmily Baroneová měla obrovské štěstí, že ji s nasazením vlastního života vynesl z hořící budovy mužný požárník Shane Cummings. To ještě netušila, že se mezi nimi rozhoří oheň vášně a lásky, na který budou oba krátcí. Dokážou však zkrotit svou nedůvěru, pýchu a předsudky? Dají počínajícímu vztahu šanci?
2005/4Desire659 K Dobrá patrieTina je nejmladší ze tří sester Alexanderových, ale zdá se, že všechny zůstanou svobodné, protože jejich otec je přísně hlídá. Pak však se on sám stane nástrojem osudu, když pronajme prostory u nich v domě. Mladý a charismatický Reid Danforth dost dobře nechápe, co ho k rusovlasé Tině táhne, ale nemá sílu ani chuť se tomu bránit…
2005/6Desire670 L Soukromý život hvězdyNenápadná, ale milá Marcy Pruittová na svém image šikovné domácí puťky založila kariéru. Vydávala časopis, v němž radila hospodyňkám, chystala svou vlastní televizní show. Po čtyřech letech bláznivého pracovního kolotoče se rozhodla na tři týdny utéct. To ještě netušila, že si vytouženého klidu moc neužije, protože potká osudového muže, Evana Carvera, který její život obrátí vzhůru nohama.
2007/2Desire745 K Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca Marshallová vrátila do Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky – spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu.
2007/7Special114 G APod pláštěm nociLéto v SavannahStačil jeden krok do setmělé uličky a z manažerky nočního klubu Sophie Alexanderové se stal psanec na útěku. A to ještě netušila, co jí přinesou následující dny po boku pohledného policisty – a že jí změní celý život!
2009/3Desire820 K Tajemná servírkaDo městečka Wolf River přijíždí za podivných okolností mladá Kiera, která úzkostlivě tají svou minulost i pravé jméno. Začne pracovat jako servírka v hotelové restauraci. Hotel patří rodině Blackhawků, o kterou se Kiera nadmíru zajímá. Navíc kouzlu záhadné Kiery neodolá ředitel hotelu, krasavec Sam Prescott, a situace se jen zkomplikuje. Postaví se oba milenci nepřízni osudu?

1. díl minisérie Hříchy minulosti
2009/4Desire823 K Opakovaný senZnámý texaský rančer D.J. Bradshaw se rozhodne pořídit si nového hřebce ze stájí rodiny Blackhawkových. Uchvátí ho nejen kůň, ale i jeho překrásná trenérka Alaina Blackhawková. Ta s prodejem hřebce nesouhlasí a nakonec následuje svého svěřence na Dýdžejův ranč, aby dokončila jeho výcvik. Brzy ale zjistí, že krotit nebude ani tak koně jako spíš přitažlivého a neodbytného milionáře…

Minisérie Hříchy minulosti
2009/5Desire826 K Podivná svatbaAlexis Blackhawková se vrací na rodný ranč, aby se zúčastnila svatby své mladší sestry. Tuší, že se tam potká s mužem, se kterým před osmi lety prožila vášnivý letní románek a se kterým dokonce tajně prchli do Las Vegas, kde se vzali. Alexis ale okamžitě po svatbě požádala o rozvod, takže to vše už byla dávná minulost. Bylo proto nepochopitelné, proč se Alexis při pohledu na Granta zase tak divoce rozbušilo srdce a podlamovala se jí kolena…

Závěr minisérie Hříchy minulosti
2012/8Special na přání197 G BSoukromý život hvězdyNenápadná, ale milá Marcy Pruittová na svém image šikovné domácí puťky založila kariéru. Vydávala časopis, v němž radila hospodyňkám, chystala svou vlastní televizní show. Po čtyřech letech bláznivého pracovního kolotoče se rozhodla na tři týdny utéct. To ještě netušila, že si vytouženého klidu moc neužije, protože potká osudového muže, Evana Carvera, který její život obrátí vzhůru nohama.
2014/12Zlatá kolekce36 U Za žádnou cenuPo pěti letech se Becca vrátila do údolí Napa a Trace Ashton se marně pokoušel přesvědčit sám sebe, že v jeho životě tahle žena už nic neznamená. I po takové době stačilo, aby na sebe pohlédli, a vše bylo zpátky - spalující touha i vzpomínky na žár promilovaných nocí… Trace ani Becca však za žádnou cenu nechtěli riskovat bolest z dalšího možného rozchodu. Tajemství Ashtonovy rodiny je odhaleno. Spencer Ashton teď může odpočívat v klidu. A Becca s Tracym mohou zapomenout na to, že je kdysi tenhle nesmiřitelný patriarcha rodu rozeštval… Jejich láska může konečně dojít naplnění.

(Závěrečný díl minisérie Vinice Ashtonových)
2015/8Zlatá kolekce44 U V ohni láskyMladičkou Peg k dospělé odpovědnosti přivedlo nečekané těhotenství a potřeby její kouzelné dcerušky. Zato otec dítěte, rodeový jezdec Cutter, žil jen sám pro sebe a svůj úspěch, jako kdyby vážný vztah pro něj nikdy neexistoval. Nyní to ale vypadá, že "mistr odjezdů" dospěl a poznal pravé životní hodnoty…

Počet zobrazených záznamů: 33

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7176
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace