Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - edice Polibky

Zobrazuji údaje o edici Polibky


 měsíc   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
1995/111 E Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Křehká růžeAngličanka Sarah přijíždí do Paříže, aby splnila slib, který dala umírajícímu otci - setkala se s jeho dlouholetou milenkou a životní láskou. Po seznámení s jejím synem Armandem začne Sarah tušit, že cesta do Francie bude i pro ni osudová.
1995/122 E Anne Wealeová (Weale, Anne)Turecké milováníNicola se těší na dovolenou v Turecku. Velmi nemile ji proto překvapí, že jedním z členů jejich skupiny je Richard Russell, muž, který před třemi lety zničil její kariéru. Během čtrnáctidenního putování však Nicola zjistí, že je Richard úplně jiný, než si představovala!
1996/13 E Angela Wellsová (Wells, Angela)Kouzlo VikingůAngličanka Gina se do Dánska vydava hledat svoji sedmnáctiletou sestru Suzii. Místo ní však nachází urostlého sympatického Runeho Christensena. Bude z toho láska na celý život?
1996/24 E Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)V jeho mociNázory Alexe Theodoroua na postavení žen ve společnosti jsou předpotopní! Svou sestru Sofii drží pod zámkem a odepírá jí veškeré kontakty s okolním světem. Dokáže ho Angličanka Zoe přesvědčit, že menší uvolnění morálky by nebylo na škodu?
1996/35 E Sara Woodová (Wood, Sara)Zdání klameMeredith přijíždí do kouzlených zimních Benátek, aby se pokusila objasnit tajemství své babičky. V tom jí má pomoci bankéř Lucenzo, který se však domnívá, že záměry Meredith nejsou zcela čestné. Přesto nedokáže zůstat k půvabům krásné Angličanky lhostejný.
1996/46 E Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Týden v NorskuKirsten přijíždí do Norska, aby vyhledala své vzdálené příbuzné. Dobrodružství však začne ještě dřív, než se vůbec dotkne nohou břehu. Polibky mužného Nora, s nímž se seznámila na lodi, jsou totiž nezapomenutelné!
1996/57 E Emma Richmondová (Richmond, Emma)Láska mého srdceKam Ellie vkročí, tam vnese radost a pohodu. Okamžitě se s každým spřátelí, všechny okouzlí svou hezkou tvářičkou – jenže Feargal McMahon jí na to divadlo neskočí! Má dost trpkých zkušeností s podvodnicemi. A protože je horkokrevný Ir, nebojí se říct té svůdnici pravdu do očí!
1996/68 E Elizabeth Dukeová (Duke, Elizabeth)Lekce láskyLékařka Gemma se vydává na dovolenou na tropický ostrov poblíž australského státu Queensland. Zcela náhodou ji zde angažuje jako modelku známá módní návrhářka. Při módní přehlídce se Gemma setká s místním lékařem Chadem Riversem, který z neznámého důvodu opovrhuje modelkami. Gemma se mu rozhodne udělit lekci…
1996/79 E Sally Wentworthová (Wentworth, Sally)FrancescaBohatá. Pyšná. Všemi obdivovaná. Hříšně krásná, chladná a nesmiřitelná Francesca, obávaná intrikánka a žena zkažená až do morku kostí. Žila vždy na výsluní, obklopená bohatými a vlivnými muži – a přesto je k uzoufání osamělá. Dokáže někdo někdy v jejím okoralém srdci probudit jiný cit než nenávist?
1996/810 E Joanna Mansellová (Mansell, Joanna)Dotek bohyně láskyNevlastní otec odkáže Emily exkluzivní hotel v letovisku na Kypru. Podmínkou závěti však je, aby Emily rok na ostrově žila a naučila se hotel řídit. V tom jí má pomoci nevlastní bratranec Nikolaos, který však na pohled chladné Angličance nedůvěřuje. Také Emily se mužného a živočišného Nikolaose obává. Na ostrově bohyně lásky Afrodity se však mohou dít zázraky....
1996/911 E Charlotte Lambová (Lamb, Charlotte)NenasytnostTen muž je Keiře v patách. Sleduje ji přes půl světa jako dravec svoji kořist: Gerard Findlay, novinář, který větří senzaci. Zdá se, že zná všechny její chyby, všechna tajemství. Nedokázala před ním skrýt ani to nejhorší: nenasytnost.
1996/1012 E Jayne Baulingová (Bauling, Jayne)Milostné hrátkyProč Bridget v Indii potkala právě Nicholase – známého svou bezohledností a tím, že nenechá žádnou sukni na pokoji? A proč se do něho musela tak hloupě zamilovat? Nezbývá jí než vsadit všechno na jedinou kartu…
1996/1113 E Sophie Westonová (Weston, Sophie)Srdce z leduGáby v žádném případě nechtěla odjet do Švédska a už vůbec ne za tak nemožným člověkem, jako je doktor Sven Hedberg. Sven chce však žalovat jejího otce a Gáby se rozhodne otci pomoci. Jenže ten arogantní švédský doktor ji zvláštním způsobem přitahuje!
1996/1214 E Kate Proctorová (Proctor, Kate)Strážkyně tajemstvíKdyž se Ginny rozhodne pomoci své přítelkyni Libby, netuší, že jí osud postaví do cesty nebezpečnou překážku. Michael Grant je rozhodnutý použít veškerý svůj šarm na to, aby se dozvěděl, jaké tajemství před ním Ginny skrývá!
1997/115 E Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Raulova pomstaDivoké milování a vášnivé hádky - to je vztah, který Penny prožívá s ohnivým Španělem Raulem. V takové bouři citů se však nedá žít dlouho. Když Penny cítí, že už to nevydrží ani den, rozhodne se odejít navždy. V té chvíli však ještě netuší, že v sobě nosí Raulovo dítě.......
1997/216 E Lilian Peakeová (Peake, Lilian)Lásku ti neslíbímKdyž Abigail přijala pozvání na výlet do Švýcarska, netušila, že potká nejpřitažlivějšího muže pod sluncem - a že ten nejpřitažlivější muž bude řídit auto, které ji srazí k zemi!
1997/317 E Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Zajatkyně v džungliKdyž se Nicky rozváděla, nechtěla už nikdy Blakea vidět. Do Malajsie jela na návštěvu za otcem a netušila, jaké dobrodružství jí tam čeká. Nevěděla, že bude unesena a že únoscem bude její bývalý manžel…
1997/418 E Liza Hadleyová (Hadley, Liza)Znovuzrozená láskaKdysi Cathy podlehla Nicolasovu šarmu a skončilo to zlemým srdcem. Dnes je z ní sebevědomá, nezávislá žena. Setkání s Nickem je však pro ni šok. Ten muž se tváří, jako by ona ublížila jemu, a nazývá ji podvodnicí a lhářkou!
1997/519 E Sara Cravenová (Craven, Sara)Snědý ApollónKamila si dokáže poradit skoro se vším – ale Nic Xanreou je tvrdý oříšek. Považuje ji za vyděračku a podle toho s ní také jedná. Ještě štěstí, že Kamila má spojence…
1997/620 E Shannon Waverlyová (Waverly, Shannon)Ten pravýKaylina babička utekla s milencem na Bahamy! Pro celou rodinu je to naprostý šok. A nejhorší na tom je, že jediný člověk, který může Kayle pomoci přivést babičku k rozumu, je Matt Reed. Není to poprvé, co se Kayla musí spoléhat na jeho milosrdenství…
1997/721 E Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Poklady InkůVýprava k vrcholkům And představuje pro Alisu velké nebezpečí, a to nejen proto, že hory mohou být zrádné. Nejvíce ji ohrožuje mužné kouzlo Luca Sancheze – člověka, jehož názory na ženy jsou předpotopní. Právě díky němu však může objevit ten největší poklad: lásku…
1997/822 E Margaret Mayo (Mayo, Margaret)Rovníková romanceAby získala místo ve výzkumném týmu na Galapágách, vydává se Julie za manželku svého bratra. Je však těžké hrát svou roli, když vedoucí týmu Cameron je tak přitažlivý muž.
1997/923 E Charlotte Lambová (Lamb, Charlotte)Neboj se lásky!Měl to být nejšťastnější den v Gabriellině životě – den její svatby. Jenže muž, kterého si měla brát, ji děsí k smrti. A tak místo aby vykročila k oltáři, dala se na útěk. Své vlastní touze však nedokáže uniknout…
1997/1024 E Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Nevěrná ženaLea zoufale touží uniknout z manželství! Výbušný řecký temperament jejího muže ji děsí, jeho chladné a lhostejné odmítání ji zraňuje. Když však odhalí strašné tajemství, s nímž musel Nik celé roky žít, rázem vidí v jiném světle jeho, sebe a také své city....
1997/1125 E Janice Kaiserová (Kaiser, Janice)Osudný cizinecNa své dovolené na Havaji se Christina omylem ocitne v nesprávné posteli. Muž, kterému postel patří, se však ukáže jako ten pravý!
1997/1226 E Rosemary Carterová (Carter, Rosemary)Milostná hraTiffany přijíždí do afrického Zimbabwe ujmout se svého dědictví. Jenže s Markem Rowlandsonem, právníkem, který celou záležitost vyřizuje, jsou jen potíže. Ten chlap je prostě hrozný! Nevěří jí, že své dědictví nabyla poctivě, a přitom s ní klidně flirtuje!
1998/127 E Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Horečka džungleKrásnou Gabrielle doprovází po Brazílii nekompromisní a sebevědomý Doyle. Ten člověk ji už od první minuty jde na nervy. A když pak musí jejich letadlo nouzově přistát uprostřed tropického pralesa z její cesta se stává hotová noční můra.
1998/228 E Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Polibek v pouštiNatalie se chce zbavit nechtěného nápadníka, ale odmítnout důležitého obchodního partnera není jen tak. Což předstírat, že její srdce je už zadané? Plán je málem ohrožen, když místo dlouholetého přítele, který má roli sehrát, se objeví Flynn O'Rourke. Ten žádá za takovou službu jen jediný polibek - odměnu, kterou si vybere, kdy a kde bude sám chtít!
1998/329 E Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Příboj láskyZačalo to jednoho sychravého večera, kdy se na prahu Edeniných dveří objevil neznámý muž. Představil se jako Marcus Cole a jedním dechem ohromenou Eden obvinil, že má poměr s jeho švagrem...
1998/430 E Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Dotek osuduKdyž se Stephanii naskytne příležitost strávit dovolenou v karibské oblasti na ostrově Svaté Lucie se svým milovaným synovcem Jean-Paulem, vypadá to jako sen. Jenže by se tu neměl objevit panovačný Jean-Paulův strýček Christian.
1998/531 E Raye Morganová (Morgan, Raye)Osudná záměnaKdyž se Joe Camden vrací do svého rodného domu na Aljašce, aby tam vyzvedl svého bratra, netuší, že na prahu místo něj najde nádhernou ženu se dvěma roztomilými dětmi. A že ještě ke všemu bude ta žena tvrdit, že podle smlouvy si ji musí vzít...
1998/632 E Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Tygr, tygrKdyž Lecie poprvé zahlédne Keana Pageta, jako by v ní vzplál divoký oheň. Ale ona přece už nechce žádnou lásku, už jednou skončila se zlomeným srdcem...!
1998/633 Y Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Manžel nežádoucíModelka Flora Johnsonová podepsala lukrativní smlouvu na předvádění kosmetiky. Smlouva ale obsahuje přísné podmínky: žádný sex, žádné skandály a žádného manžela. Flora musí Rose, se kterým se rozvádí, nějak zapřít... Ten má ale docela jiné touhy.
1998/734 E Sara Woodová (Wood, Sara)Paprsek nadějeModelka Ginny miluje svoji práci stejně vášnivě, jako svého manžela Lea. Ten však vyžaduje, aby mu věnovala více času a porodila dědice. Je netrpělivý a rozhodne se pro rozvod. Až po dvou letech se setkávají - stejně svůdný Leo za Ginny přijel a ona teď svádí boj, aby mu odolala...
1998/735 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Georgie a magnátZdá se, že všichni muži jsou stejní! Ale Georgie, která si vybudovala kariéru bytové architektky proti vůli svého všemocného otce, nemá ráda muže, kteří mají sklony řídit svým partnerkám život...
1998/836 E Betty Neelsová (Neels, Betty)Miluji tě neustáleAlethea je stále zoufale zamilovaná do Nicka, který ji hluboce ranil a ponížil. Doktor van Diederijk se jí snaží pozvednout sebevědomí a znenadání ji překvapí nabídkou k sňatku. Odcházejí do Holandska - Aletheina vděčnost se pomalu mění v lásku, ale van Diederijk zůstává stále chladný...?!
1998/837 Y Anne Matherová (Mather, Anne)Vášnivá ženaNenápadná blondýnka Helena odjíždí s rodinou, kde pracuje jako chůva, na karibský ostrov Barbados. V sousedství žije atraktivní Američan Matt, muž, který jako jediný poznává, že v navenek chladné dívce se skrývá nespoutaná vášeň.
1998/938 E Susanne McCarthyová (McCarthy, Susanne)Nebezpečná zápletkaKdyž svůdná archeoložka Joanna poprvé spatří arogantního, ale neskutečně mužného Alexe Marshalla, tuší, že to není jen žhavé egyptské slunce, z čeho je jí najednou na omdlení.
1998/939 Y Betty Neelsová (Neels, Betty)Kouzlo bílých nocíZdravotní sestra Annis pomáhá ve výzkumné základně na Špicberkách lékaři Jakovi. Je velmi zklamaná, když náhle zjistí, že její láska, výzkumník Ola, je ženatý. Čeká jí však další překvapení, když ji doktor Jake požádá o ruku.
1998/1040 E Anne Matherová (Mather, Anne)Ztracené iluzeNěkterá tajemství se nedají ukrýt nadlouho. Dominik Redding je přesvědčen, že zjistí, proč se Jaime Harrisová vzdala zajištěné kariéry v Londýně!
1998/1041 Y Jayne Baulingová (Bauling, Jayne)Raněné srdcePřed šesti lety se Marie hluboce dotklo, jakým způsobem ji Luke Sccot vyhodil z jejího prvního zaměstnání. Teď se s ním setkává znovu a Luke opět zraňuje její srdce, když s ní chce mít poměr, ale bez lásky. Bude dost silná, aby mu odolala?
1998/1142 E Alex Ryderová (Ryder, Alex)Tajemný mstitelNikos se vydal za Carrií Stevensovou s plánem neobvyklé, ale o to krutější pomsty, aby vykoupil čest rodiny. Ale proti lásce je bezbranný ...
1998/1143 Y Anne Wealeová (Weale, Anne)Slavičí zpěvCassia pracuje jako recepční v luxusním hotelu. Zde se setká se španělským markýzem Simónem de Mondragónem. Přestože si uvědomuje propastný rozdíl, který je dělí, začne v jejím srdci klíčit láska...
1998/1244 E Alex Ryderová (Ryder, Alex)Břehy láskyAvalona Riversová se zachrání před pašeráky drog na odlehlém skotském ostrůvku, kde jako by se zastavil čas. Hrstka zdejších obyvatel mluví gaelštinou, žije podle zákonů klanu a věří, že jejich náčelníkovi vlny oceánu vyvrhnou na břeh toužebně očekávanou nevěstu...
1998/1245 Y Helen Brooksová (Brooks, Helen)Manželská smlouvaDonato Vittoria miloval svoji ženu Grace, světlovlasou anglickou dívku, od prvního okamžiku, kdy ji spatřil. Když jim zemřel půlroční synáček, Grace uvěřila pomluvám o manželově nevěře a vrátila se do Anglie. Teď přijíždí zpátky do Itálie na pohřeb Donatovy matky. Podaří se Donatovi ji přesvědčit, že on manželskou smlouvu neporušil?
1999/146 E Sara Woodová (Wood, Sara)Nedovolené sváděníDebbie Colleoniová odjíždí na Sicílii na pohřeb svého manžela Giea, i když už ví, že jejich manželství bylo vlastně neplatné. Tam se dozvídá, že se jejich syn má stát dědicem rodinného majetku. Giův bratr Luciano se ji pokouší zastrašováním přimět, aby se vzdala dědictví v jeho prospěch.
1999/147 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Osudová AlexaScott McLaren je majitelem obrovské farmy, kterou s láskou spravuje. Nedokáže pochopit, proč si jeho milovaná Alexa zvolila kariéru primabaleríny v Sydney a opustila ho. Celé tři roky se na ni snaží zapomenout. Náhle však přichází zpráva, že se Alexa vážně zranila.
1999/248 E Anne Matherová (Mather, Anne)Podivné dědictvíMegan Crossová se po létech vrací na ostrov Svatého Filipa, aby se setkala s druhým manželem své matky a jeho rodinou. Největším překvapením se pro ni stane syn její nevlastní sestry. Když Remyho viděla naposledy, byl to devítiletý rošťák. A teď před ní stojí úspěšný a atraktivní právník. Smí se však do něj zamilovat?
1999/249 Y Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Zdráhavá snoubenkaPřed třemi lety Bea zrušila své zasnoubení s Leonem. Zůstali ovšem stále společníky jedné firmy a Leon se poté, co ho unesli, obává o Beinu bezpečnost. Odveze ji proto do své luxusní vily na Kypru, kde Bea zjišťuje, že jejich vzájemná fyzická přitažlivost stále působí...
1999/350 E Elizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Návrat ztraceného otceCass přijela na Praslin, jeden ze Seychelských ostrovů, aby pomohla své příbuzné prodat malý penzion. A taky tady chce zapomenout na zklamání, které jí způsobil Gifford, otec jejího synka, neboť ten se k svému potomkovi nechce hlásit. Jaké je ale její překvapení, když se na ostrově setkává právě s ním...
1999/351 Y Sarah Hollandová (Holland, Sarah)Pouštní osudŠejk Suliman El Khazir je mocný a bohatý muž, který je zvyklý dostat všechno, po čem zatouží. Když spatří anglickou zpěvačku Beth, rozhodne se, že z ní učiní svoji nevěstu. Unese ji do svého paláce uprostřed pouště a Beth si musí přiznat, že odolat šejkovi a svému pouštnímu osudu není ani trochu snadné...
1999/452 E Helen Brooksová (Brooks, Helen)Druhé manželstvíClaire Wilsonová přijíždí do Itálie za svou přítelkyní Grace, která čeká dvojčata. Setkává se tu s jejím ovdovělým švagrem Romanem, který se jí pokouší svést. Mohl by se do ní zamilovat někdo tak dokonalý a bohatý, jako je Romano Bellini? Zvlášť když jeho zesnulá manželka byla neskutečně krásná a Romano po ní nepřestává tesknit? Věci však jsou někdy jiné, než jak se nám jeví...
1999/453 Y Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Hraběnka z ColoradaCarrie Dunnová je prostá americká dívka, která je zvyklá živit se sama. Proto také přijíždí do Evropy, do malého vévodství San Rinaldo. Chce tady sesbírat materiál pro svoji chystanou knihu o místním proslulém porcelánu. Když se setkává s okouzlujícím vévodovým bratrem Leonem, vzplane mezi nimi láska. Carrie však Leonemu nevěří - je to přece hrabě, a viděl snad už někdo hraběnku z Colorada?
1999/554 E Vanessa Grantová (Grant, Vanessa)Setkání v rájiFaith Corsicová se ocitne na týden na malém ostrůvku v Mexickém zálivu, sama s přitažlivým Kanaďanem, jemuž patří ranč v Britské Kolumbii. Faith je vdova, která ještě stále sní o šťastné rodině a o dítěti. Maxe právě zklamala láska. Od prvního okamžiku je mezi nimi silná přitažlivost...
1999/555 Y Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Muž jejího srdceLady Caterina je přesvědčena, že přítel jejího bratra, vévody Damiana, je zloděj, lhář a podvodník. To on, zrádný Matthew Allenby, pomluvil u vévody její lásku Orazia, a zlomil jí tak srdce. A jak se zdá, ještě se s ním bude muset stýkat pracovně. Když však Caterina poznává Matthewa blíž, uvědomí si, že je skutečně zloděj - ukradl jí srdce!
1999/656 E Jessica Hartová (Hart, Jessica)Nevěsta k narozeninámClaudia odlétá do Spojených arabských emirátů, aby tu oslavila třicáté narozeniny. V uplynulém roce se jí příliš nedařilo, a tak doufá, že s nadcházející třicítkou se všechno obrátí k lepšímu. Její spolucestující David v ní rozhodně nebudí velké sympatie a ještě ke všemu havárie letadla přispěje k tomu, že oba musí předstírat, že jsou manželé.
1999/657 Y Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Vévodova ženaDamiano, sanrinaldský vévoda, ctí nade vše své povinnosti - vladařské i otcovské, ale na svoji krásnou ženu Sofii jako by zapomínal. Sofia je přesvědčena, že si ji vzal pouze proto, aby mu porodila dědice trůnu, a když svou roli splnila, už o ni nejeví zájem. Co si má však počít, když ona ho opravdu z celého srdce miluje?
1999/758 E Anne Wealeová (Weale, Anne)Nedočkavá snoubenkaKdyž Anny poprvé potkala Giovanniho Carlislea, byla ještě dítě. Byl o devět let starší a Anny ho brzy začala zbožňovat. Když dospěla, její poblouznění se změnilo v lásku. Snila o tom, že se jednou stane jeho ženou, ale nebyla si jistá, jaké city k ní chová on. Stále k ní přistupoval jako k malé holčičce, o kterou se musí starat, a tak se Anny rozhodla, že mu ukáže, jaká už je žena...
1999/759 Y Daphne Clairová (Clair, Daphne)Nebezpečná mstaOd chvíle, kdy se naposledy setkali, uběhlo už dvanáct let. Tehdy byla Felicia ještě malá - není tedy divu, že ji Joshua Tagger nepoznává. Ona si ho však pamatuje velmi dobře, vždyť zradil lásku její nevlastní sestry. Když jí teď Joshua nepokrytě dává najevo svou náklonnost, neuvědomuje si, že jí tím vkládá do ruky zbraň, s jejíž pomocí se mu Felicia může pomstít.
1999/860 E Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta naokoSamantha Telfordová souhlasí se sňatkem s Perseem Kostopoulosem výměnou za tři splněná přání. Perseus však není žádný kouzelný dědeček... Je to především velice pohledný a bohatý muž. Jeho dokonalost ruší pouze několikacentimetrová jizva na tváři - památka na jeho bývalou snoubenku, s níž se má po dvaceti letech setkat. Samantha mu má posloužit jen jako důkaz, že už svou dávnou lásku nemiluje. S tím se však Samantha nechce jen tak lehce smířit.
1999/861 Y Victoria Gordonová (Gordon, Victoria)Opravdový příběhSandra je hrdá na to, jaká je profesionálka, a proto by nikdy nemíchala práci a zábavu. Ovšem jen dokud nepotká Forda Landella, který je natolik neodolatelný, že jdou najednou všechny Sandřiny zásady stranou...
1999/962 E Sara Cravenová (Craven, Sara)Poslední pokušeníGiulio Falcone potřebuje ochotnou a milou ženu - chůvu pro děti své sestry. Lucy je jeho dlužnicí a bydlí v jeho domě. Volba tedy padla na ni. S dětmi si Lucy dokáže poradit, ale jejich strýček jí nedá spát. Vysoký, tmavý a nebezpečně svůdný Giulio ji uvádí v mnohá pokušení. Dokáže Lucy odolat i tomu poslednímu?
1999/963 Y Sally Carrová (Carr, Sally)Cesta do neznámaSara je nucena strávit se svým šéfem a zároveň nevlastním bratrem několik dní v himálajském Bándhulu a předstírat, že jsou tu na líbánkách. Nebezpečí, které je jako zvídavé novináře obklopuje, je však mizivé ve srovnání s tím, jaké jí hrozí od nebezpečně přitažlivého Jakea Armstronga.
1999/1064 E Patricia Wilsonová (Wilson, Patricia)Temný soumrakMaggie Howardová je úspěšná novinářka, která si může vybírat ty nejzajímavější případy. Není proto příliš nadšena, když jí šéf přikáže, aby napsala článek o bývalém slavném španělském jezdci na koni. Ovšem jen do chvíle, kdy se s ním setká...
1999/1065 Y Jessica Hartová (Hart, Jessica)Osudný dopisSeth Carrington potřebuje přítelkyni a Daisy touží získat lístek na Karibské ostrovy. Zdá se tedy, že se snadno dohodnou. Ovšem když Seth zvolí poněkud nezvyklou metodu vstupního pohovoru, jehož součástí je i líbání, Daisy začíná pochybovat. Udělala dobře, když souhlasila, že bude na veřejnosti vystupovat jako Sethova milenka?
1999/1166 E Lindsay Armstrongová (Armstrong, Lindsay)Nezkrotná manželkaSaffron Shawová se vypracovala v úspěšnou bytovou návrhářku, takže si své zákazníky může vybírat. Pyšného Frasera Rosse, který si od ní přeje zařídit svůj dům na jednom z Whitsundayských ostrovů, nejprve odmítne, ovšem Fraser nepatří k mužům, kteří by se s jejím odmítnutím smířili. Saffron nakonec jeho lákavou nabídku přijme a odjede s ním na jeho ostrov, ovšem Fraser brzy poznává, že s ní nebude lehké pořízení.
1999/1167 Y Rebecca Kingová (King, Rebecca)Ohnivá jeskyněDany je zvídavá dívka, která se vypraví do kolumbijského pralesa a stane se tu svědkem plundrování archeologických památek. Ze spárů lupičů ji zachrání fotoreportér Nick Devlin. Na útěku však havarují s letadlem a čeká je stakilometrová pouť deštným pralesem, během níž Dany zjišťuje, že v ní namyšlený a samolibý Nick probudil touhy a vášně, o jakých dosud neměla tušení...
1999/1268 E Anne Petersová (Peters, Anne)Hledá se rodinaZach Robinson chtěl jen udělat radost své sestře, která pořádá akci Nevěsty pro Aljašku, a přitom se nechal okouzlit Monikou. Ta se však po zkušenosti s prvním manželem odmítá jakkoli citově vázat a její jedinou starostí je ochránit malou dcerku před jejím chamtivým otcem.
1999/1269 Y Alexandra Scottová (Scott, Alexandra)Svatba v pouštiZačít si románek s ženatým mužem bývá vždycky na pováženou. Ale dopustit se podobné nepředloženosti během pouhých několika měsíců dokonce dvakrát po sobě? Georgii Maitlandové se právě tohle přihodilo. Nedokázala však hříšně krásnému Nathanu Trehearnovi odolat, zvlášť když o jeho ženě a dceři neměla nejmenší tušení. Ale proč pro ni potom uspořádal tak romantickou svatbu přímo v poušti?
2000/170 E Anne Wealeová (Weale, Anne)Probdělé nociSarah Andersonová se rozhodne, že konečně musí změnit svůj nudný a jednotvárný život. Využije k tomu cesty do Himálají, kde se setkává s Nealem Kennedym, který se pro ni brzy stává něčím jako princem z pohádky.
Sarah je však přesvědčena, že pohádka musí brzy skončit. Existuje totiž jeden skutečně vážný důvod, proč nemůže doufat v budoucnost po boku muže, na jakého čekala celý život...
2000/171 Y Margaret Barkerová (Barker, Margaret)Kouzlo svatého ValentýnaKatie Mandrakeová je lékařkou a přichází na Maledivy, aby v krásné, exotické přírodě definitivně zapomněla na zradu muže, jemuž důvěřovala. Hned po příjezdu se však nechá okouzlit svým nadřízeným Timem Fieldingem, který také prošel milostným zklamáním. Dokáží oba zapomenout na minulost a otevřít svá srdce nové lásce?
2000/272 E Sara Woodová (Wood, Sara)Cesta za osudemTanya vyrůstala s Istvánem v rodině anglického vikáře a velice ho jako svého bratra milovala. Ovšem až do chvíle, kdy opustil rodinu a odešel do Maďarska. Od té chvíle přináší rodině jen žal a bolest, a Tanya proto Istvána upřímně nenávidí.
Když se s ním po čtyřech letech Tanya opět setkává, István se ji snaží přesvědčit, že není jejím bratrem...
2000/273 Y Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Zkouška pod žhavým sluncemBrett Sanderson je úspěšný bohatý obchodník a jeho luxusní hotel na jednom z Karibských ostrovů skvěle prosperuje. Není proto divu, že nemá nouzi ani o krásné ženy a stačí mu pouze na ně kývnout. Lisa Renshawová to brzy zjistí a nechce být jednou z dlouhé řady žen v jeho posteli. Ovšem Brett se zřejmě rozhodl jinak...
2000/374 E Sally Wentworthová (Wentworth, Sally)Jaro na SicíliiBryony Ferrersová přijíždí na Sicílii, aby své přítelkyni pomohla vést hotel. Poznává se tady s bohatým, úspěšným a nebezpečně sebevědomým Rafem Cavallerim, který je zvyklý, že mu všechny ženy padají k nohám. S Bryony se ovšem zdá, že všechno bude jinak...
2000/375 Y Diana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Formální sňatekJavier Campuzano je přesvědčen, že Cathy je matkou dítěte jeho bratra, který náhle tragicky zemřel. Chce se o svého synovce postarat a Cathy považuje za sobeckou a nemorální ženu, která s radostí přivítá, když se o jejího synka bohatá rodina Campuzanů postará. Javier ji proto odveze do Španělska, a tady si teprve začíná uvědomovat, že Cathy nebude tou, za jakou ji považuje.
2000/476 E Angela Wellsová (Wells, Angela)Bezcitný únosNella Lambertová si zpočátku myslí, že nebude těžké vysvětlit Raúlu Farringtonovi, jak se mýlí. Hrdý Venezuelan s ní však nemá slitování. Je přesvědčen, že ona je tou ženou, která se vdala za jeho bratra a pak zmizela i s penězi, a proto neudělá nic menšího, než že ji unese.
2000/477 Y Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Předstírané manželstvíOlivia Nichollsová sňatkem s Drakem Arundellem sice zajistí budoucnost malému bratrovi, ale zničí svoji vlastní. Na to, aby spolu mohli uzavřít skutečné manželství, mezi nimi leží příliš mnoho lží a záhad. Jednou z nich je i starý portrét neznámé ženy, která jako by byla jejím strážným andělem...
2000/578 E Marjorie Lewtyová (Lewty, Marjorie)Skutečné zasnoubeníDům na jihu Francie spadl Josii do klína jako dědictví po matce. Jaké je však její překvapení, když po příjezdu do Francie zjistí, že je to vlastně jen polovina domu a tu druhou vlastní architekt Leon Kent. Ten je ovšem přesvědčen, že koupil obě poloviny domu. Než se situace vyřeší, Josie s Leonem předstírají kvůli okolí, že tam spolu žijí jako snoubenci...
2000/579 Y Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Byli si souzeniAnet Carruthersová si při setkání s vysokým a urostlým Lucasem Tremainem začíná znovu připomínat svoji minulost, na kterou by nejraději zapomněla. Ale začíná si také uvědomovat, že i přes svoji neobvyklou výšku může na některé muže působit přitažlivě. Smí Lucasovi věřit, že ji opravdu miluje? Možná jí poradí tajemná žena na miniatuře...
2000/680 E Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Pronajatá manželkaSam Rasheed potřebuje někoho, kdo by mu zařídil dům, a Kim potřebuje práci. A navíc Sama milovala už jako dítě. Dohodnou se tedy, že s ním odjede na ostrov Jávu, kde Kim strávila dětství, a aby se vyhnuli pomluvám, budou předstírat, že jsou manželé. Oba však brzy přijdou na to, že si jsou blízcí i jinak než jako zaměstnavatel a jeho společensky atraktivní bytová architektka.
2000/681 Y Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Láska do třeticeKear Lannion je farmář a Jan Carruthersová žena zvyklá na velkoměsto. Když je však náhoda svede dohromady a stanou se na celý měsíc sousedy v divoké novozélandské přírodě, zdá se, že v sobě našli zalíbení. Jakmile se však objeví komplikace, oba zamilované musí zachránit tajemná žena na vzácné miniatuře... Tentokrát už potřetí.
2000/782 E Michelle Reidová (Reid, Michelle)Cena za sňatekKdyž Mia Frazierová souhlasí s požadavkem svého otce, aby se vdala za řeckého milionáře Alexandera Doumase, dobře ví, že oba muži spolu uzavřeli výnosnou smlouvu. Alex dostane zpátky svůj ostrov a její otec vytouženého vnuka. Její důvod, proč podmínkám smlouvy vyhoví, je však jiný, než se domnívá Alex. Jak si má ale svoje tajemství podržet, když v ní její manžel probouzí tak silnou vášeň a po krátkém čase nosí i jeho dítě?
2000/783 Y Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Vypůjčená nevěstaBeth Listerová má před svatbou se svým bratrancem, který si ji jen "vypůjčí", neboť má zdědit velký majetek s podmínkou, že se do třiceti let ožení. Takřka před oltářem však Beth unese falešný fotograf Kell Hallam. Když Beth pozná pravý důvod, proč byla unesena, upřímně s Kellem souhlasí a může se vrátit na svou farmu. Jen kdyby u Kella a jeho malé neteře nenechala srdce...
2000/884 E Sandra Martonová (Marton, Sandra)V jestřábím hnízděJoanna Bennettová je unesena princem Chalílem do jeho horského sídla. Zpočátku doufá, že ji otec rychle osvobodí, ovšem když jí Chalíl sdělí podmínky, za jakých by ji vydal, uvědomuje si, že jí nezbývá než utéct. V době, kdy se k tomu Joanna konečně odhodlá, však už jí začíná být jasné, že Chalíl není tím nemilosrdným "Jestřábem Severu", jak jí ho vylíčil její otec...
2000/885 Y Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Vzala jsem si šejkaKdyž Molly Larkinová zjistí, že její vztah s mužem, který před ní zatajil, že je ženatý, nezůstal bez následků, rozhodne se odejít ze svého dosavadního zaměstnání a odstěhovat se do jiného státu. Její šéf, šejk Kaliq bin Shalik, však její výpověď nepřijme a nabídne jí docela jiné řešení...
2000/986 E Michelle Reidová (Reid, Michelle)Ráno potéCésar DeSanquez se na vlastní oči může po čtyřech letech přesvědčit, že se v modelce Annie nemýlil. Ano, je přesně tak krásná jako v časopisech a ve filmu. Ale také tak zkažená. Zničila v několika okamžicích jeho rodinu. A teď má César příležitost konečně se jí pomstít...
2000/987 Y Anne Wealeová (Weale, Anne)Prodaná nevěstaReid Kennard je úspěšný bankéř, zvyklý obchodovat takřka se vším. Teď má však zálusk na poněkud jiný artikl...
Francesca po smrti otce potřebuje peníze, aby zabezpečila nejen sebe, ale i svoji matku. Reid jí tedy navrhne, že se o ně postará, jestliže si ho Francesca vezme za muže. Ta ovšem není příliš nadšena - může být pro Reida někdy něčím víc než prodanou nevěstou?
2000/1088 E Rosalie Ashová (Ash, Rosalie)Ideální tátaPolly se po čtyřech letech nečekaně setkává s Markem, a začíná pochybovat, zda udělala dobře, když mu zatajila, že je otcem jejího syna. Je jen otázkou času, kdy na to Marco přijde, a Polly navíc cítí, že tento muž je pro jejího syna ideálním tátou...
2000/1089 Y Miriam MacGregorová (MacGregor, Miriam)Konec starého mládenceRyan Ellison je zapřísáhlý starý mládenec, který se jednou provždy zřekl žen. A právě k němu má Judy Arledgeová dovést na prázdniny malého Robina, o němž předpokládá, že je to jeho syn.
Velice brzy je však zmatena: jak je možné, že tak skvělý a charakterní muž až dosud neprojevil o syna zájem?
2000/1190 E Sheila Dantonová (Danton, Sheila)Silnější než osudSerina Grantová netouží po žádné prázdninové romanci, ráda by si jen odpočinula po napjatých dnech, kdy jí umírala matka. Proto přijíždí na návštěvu do Kanady.
Setkává se tu s doktorem Gregem Pardoem, který se přes svůj šarm a neodolatelné kouzlo odsoudil k staromládenectví. Serina brzy poznává, jak ji Gregovo rozhodnutí bolí...
2000/1191 Y Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Trosečníci v rájiMaddy Osborneová se těší na klidné vánoční svátky strávené v Karibském moři. Hydroplán, kterým letí, má však poruchu a musí nouzově přistát na Rajském ostrově. Maddy tak zůstává sama s pilotem Hugo Griffinem uprostřed divoké krásy a panenské přírody. Co by to ale bylo za ráj, kdyby v něm nenašli zakázané ovoce?
2000/1292 E Sandra Fieldová (Field, Sandra)Slunce o půlnociKathrin našla konečně dlouho vytoužený klid v krásné přírodě krátkého arktického léta. Rozhodně se tu netouží setkat s Judem Leightonem, který ji spolu se svým bratrem před léty tak krutě zklamal. Jud ji však doprovází na jejích toulkách tundrou a Kathrin ke svému zděšení zjišťuje, že ve skutečnosti zklamala ona...
2000/1293 Y Sophie Westonová (Weston, Sophie)Šejkova nevěstaAmer el-Barbary je znuděný ženami, které se jedna druhé podobají jako vejce vejci, a tak je pro něj svéhlavá Leonora Groomová svěžím pokušením. Lea však zoufale touží, aby ji někdo miloval pro ni samou, a ne pro peníze jejího otce. Když ji však pod sametovou oblohou na Nilu svádí neodolatelný Amer, postupně zjišťuje, že před ním její chladná póza neobstojí...
2001/194 E Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Utajené štěstíJulie Hallamová se ke své slávě propracovávala několik let, neboť neměla jednoduchou situaci. Nyní je slavnou šansoniérkou a přijíždí do Říma zpívat do nočního klubu. Jaké je její překvapení, když se setkává se svým novým šéfem a poznává v něm svoji životní lásku Rico Forzu! Je to skutečně on, a přitom jako by to byl docela jiný muž...
2001/195 X Anne Wealeová (Weale, Anne)Líbánky na pouštiNicole je svobodná matka, která se kromě výchovy syna snaží být úspěšná ve svém zaměstnání. S radostí proto přijímá výsledek konkurzu, který jí umožní odjet pracovně do Indie. Podvědomě cítí, že mimo jiné potřebuje změnit i životní stereotyp, a kdesi v koutku duše doufá, že se možná potká i s mužem, který ji bude milovat...
Alexi Strathallenovi se Nicole líbí od jejich prvního setkání, ale je přesvědčen, že jí nedokáže nabídnout víc než tělesné uspokojení...
2001/196 Y Julianna Morrisová (Morris, Julianna)Manželství na zkouškuV městečku Quicksilver na Aljašce už zůstala jediná neprovdaná žena - Hannah Liggettová. Celý život se starala o své sourozence a ovdovělého otce, a najednou zjišťuje, že už je nejvyšší čas založit si vlastní rodinu. Ale kde najde vhodného muže?
Jako na zavolanou se v městečku objeví její přítel z dětství Ross McCoy s neobvyklou nabídkou...
2001/297 E Cara Colterová (Colter, Cara)Jak se plní snyPřed Lacey McCadeovou leží budoucnost, jakou by jí mohla závidět každá žena. Slibná kariéra právničky a blížící se svatba s neméně úspěšným kolegou, který ví, jak udělat život velkolepý. Chybí jí však jedno: možnost splnit si dívčí sny. Tahle touha ji zavede na sever, do kanadské divočiny, kde se stává chůvou rozpustilých dvojčat, která dostal načas do péče jejich strýc Ethan Black. Za čtrnáct výjimečných dní, které zde Lacey stráví, nejenže naplní svá dávná přání, ale najde i to, o čem se jí ani nesnilo...
2001/298 X Kate Walkerová (Walker, Kate)Konstantinova pomstaKdyž se Grace po dvou letech opět setkává s řeckým milionářem Konstantinem Kiriazisem, domnívá se, že mohou pokračovat tam, kde kdysi skončili. Konstantin po ní přece touží stále tak jako ona po něm. Ovšem Konstantin nepatří k těm, kdo odpouštějí lehce...
2001/299 Y Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Manželka, nebo milenka?Nicole po roce přijíždí do Venezuely a jako před očima jí běží film vzpomínek na události, které ji tehdy tak těžce zasáhly. Před rokem přijela do této země poprvé a okamžitě si ji zamilovala. Možná k tomu přispělo i okouzlení Marcosem Perazou, který v ní probudil dosud nepoznanou vášeň. Z jejich plánované svatby však sešlo a Nicole nyní doufá, že už jí Marcos odpustil...
2001/3100 E Helen Bianchinová (Bianchin, Helen)Milenka na týdenKdyž jí Nikos Alessandros přednesl svůj nechutný plán, Michelle zkameněla úžasem. On snad opravdu chce, aby mu dělala společnici a předstírala, že je jeho milenkou. Nikos ji ale neskutečně přitahoval a Michelle musela uznat, že ještě nikdy nezažila takovou závrať, jaká se jí zmocňovala, když ji ten arogantní cizinec probodl pohledem. Co když ale bude chtít proměnit předstírání ve skutečnost?
2001/3101 X Lilian Darcyová (Darcy, Lilian)Znepřátelené rodyIsabella Bonnetová přijíždí do Francie, aby nastolila mír mezi svojí rodinou a rodinou bratrance Jacquesa Ransana. Ten je lékařem v nemocnici, kam Isabella nastoupí jako sestřička, a třebaže se spolu setkávají v práci, ona mu dlouho váhá přiznat jejich příbuzenský vztah. Až když se stane jejím milencem, rozhodne se Isabella přiznat mu pravdu. Brzy toho však trpce lituje...
2001/3102 Y Rachel Elliotová (Elliot, Rachel)Zachráněná!Clancy je po návratu ze Súdánu, kde natáčela pro soukromou televizní společnost dokumentární film, vyčerpaná a otřesená. Potřebuje si odpočinout a přijít na jiné myšlenky; proč ne v romantické jezerní oblasti? Tam jistě najde klidný kout. To by ovšem vůdcem tamní horské záchranné služby nesměl být černovlasý, šedooký Luke MacLennan...
2001/4103 E Elizabeth Harbisonová (Harbison, Elizabeth)Annie a princAmerická knihovnice Annie Barimerová přijíždí do alpského království Kublensteinu jako učitelka angličtiny a vychovatelka dvou malých dcer prince Johanna. Její názory na výchovu dětí se značně liší od princových a Annie má dostatek důvtipu a elánu, aby si dokázala prosadit svou. Má však i dostatek sil, aby odolala jeho šarmu...?
2001/4104 X Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Ostrov láskyMaggie žije na malém soukromém ostrově, kde se stará o nemocného dědu a stádo koz. Její poklidný život naruší příchod Devlina Macaffertyho se synkem Dominikem, kterým Maggie zachrání život, když nad ostrovem havarují se svým letadlem.
Po několika málo dnech se Devlinovi zdá jako báječný nápad s Maggie se oženit a nemůže pochopit, že manželství je přesně tím, co už Maggie nehodlá znova riskovat...
2001/4105 Y Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Svedena po italskuVýhrůžné dopisy bývalého hlavního účetního se stanou důvodem k tomu, aby se vedení pojišťovny domnívalo, že se její významný klient, bohatý milánský podnikatel Lorenzo Foscari, nalézá v bezprostředním ohrožení života.
Lorenzo je však velice překvapený a zaskočený, když se mu coby speciální "tělesný" strážce přijde představit Antonia Simpsonová, nejpřitažlivější žena, jakou kdy spatřil.
2001/5106 E Helen Sheltonová (Shelton, Helen)Srdce v rozpacíchJames Hyatt je úspěšným londýnským chirurgem, který dostal od života všechno, co si jen člověk může přát. Osud mu odepřel pouze dívku, do níž se zamiloval už jako student. Jeho vyvolená Tessa se provdala za jeho kolegu a odjela s ním do Arábie, kde spolu vybudovali nemocnici.
Když se James dozvídá, že se Tessino manželství rozpadlo, vyhoví její žádosti, aby jí vypomohl v těžkých podmínkách, a zároveň zkusil své štěstí. Jak ho ale Tessa přijme - jako skvělého chirurga, nebo i jako muže?
2001/5107 X Melissa McCloneová (McClone, Melissa)Legenda o prstenuLegenda praví, že tu dívku, jíž padne zásnubní prsten dědící se z generace na generaci, si princ musí vzít do týdne za ženu... Princ Richard de Thierry je ale jiného názoru. Rád by s tou hloupou legendou skoncoval a vybral si ženu podle svého srdce. Pokouší se o to až do svých třicátých narozenin, ale žádnou lásku nenachází. Pak už není zbytí a rozhodnout musí kouzelný prsten!
2001/5108 Y Tracy Sinclairová (Sinclair, Tracy)Okouzlující cizinecNicole Trentová je zděšena, když se za dveřmi jejího bytu v San Francisku objeví sebevědomý muž, který se představí jako strýc jejího osiřelého synovce, a požaduje chlapce do své péče. To by ovšem znamenalo, že si ho odveze s sebou do Francie, a k tomu Nicole nikdy nesvolí. Philippe Galantoire jí ovšem striktně oznámí, že jiná možnost neexistuje, a zároveň jí nabídne, aby nějaký čas s chlapcem ve Francii pobývala. Nicole se tak ocitá ve světě přepychu, kaviáru a hedvábí na zámku neodolatelně svůdného muže. Otázkou však pro ni zůstává, na jak dlouhý čas ji Philippe k sobě připoutá...
2001/6109 E Helen Brooksová (Brooks, Helen)Temná oázaKdyž Kit přistihne svého snoubence s jinou ženou, rozhodne se odjet do Maroka, aby zapomněla na tento další neúspěch ve svém životě. Při prohlídce přístavu je však přepadena a po úderu do hlavy ztratí paměť. V této nepříjemné situaci se jí ujímá Gerard Dumont, který brzy poznává, že její dočasná ztráta paměti není tak zlá, jako to, co přijde potom, až se Kit dokáže rozpomenout na svůj předchozí život...
2001/6110 X Diana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Nechtěný manželSebastian Machado, vládce velkého exportního impéria, je Charleyinou první velkou láskou. Setkává se s ním ve Španělsku, kam přijela vyřídit pozůstalost po svých tragicky zahynulých rodičích - a za pár týdnů už je jeho manželkou. V Sebastianově pohádkovém domě si však připadá opuštěná a manželem zanedbávaná. Předivo lží zničí jejich vztah docela a Charley se vrací do Anglie. Po čtyřech letech přijíždí za Sebastianem, aby jí dal souhlas k rozvodu, ale pravda vyplývá jen pozvolna na povrch...
2001/6111 Y Kate Proctorová (Proctor, Kate)Hra na pravduTessa Conwayová, pro přátele Tess, přijímá nabídku své sestřenice asistovat při natáčení filmu, který režíruje Sandro Lambert. Když se jí naskytne příležitost, stává se osobní asistentkou věhlasného režiséra, známého nejen svou prací, ale i nepřátelským postojem vůči novinářům. Jenže Tessa touží právě po tom stát se novinářkou a článek o Sandrovi se jí jeví jako skvělý odrazový můstek. Svůj záměr před ním samozřejmě úzkostlivě tají. Avšak i Sandro, jak se zdá, skrývá nějaké tajemství...
2001/7112 E Emma Darcyová (Darcy, Emma)Tajná milenkaVe chvíli, kdy se Shontelle Wrightová dozvídá od matky Luise Angela Martineze, že se Luis chystá oženit s jinou ženou a z cizinky Shontelle chce učinit pouze svoji tajnou milenku, okamžitě jejich vztah ukončí.
Za dva roky ovšem Luis ještě stále není ženatý a zároveň je jediným člověkem, který může vyvést z nebezpečí turistickou skupinu, vedenou Shontelleiným bratrem, která uvízla ve zmatcích bolivijského státního převratu. Má ovšem svoji podmínku. Učiní tak pouze výměnou za noc, strávenou s Shontelle. Ale jaká ta noc vlastně bude? Bude nocí pravdy a lásky, nebo nocí pomsty?
2001/7113 X Natalie Foxová (Fox, Natalie)Horká SicílieMůj otec žije a je Sicilan! To byla pro dvaadvacetiletou Ninu Parkerovou hned dvě překvapení, když ve stole svých anglických adoptivních rodičů našla pečlivě ukryté dokumenty, a další bylo nasnadě: musí se vypravit na Sicílii a svého otce Gia za každou cenu najít. Když ji však unese přitažlivý Lorenzo Biacci, dozvídá se od něj, že se její otec bude ženit. Lorenzo ji považuje za Giovu bývalou milenku a nemíní ji ze svého zajetí pustit, dokud nebude po svatbě!
2001/7114 Y Margaret Barkerová (Barker, Margaret)Tady jsem domaDoktorka Alice Broughtonová se po rozvodu vrací na řecký ostrov Ceres, kde prožívala u své babičky jako malá téměř všechny prázdniny. V té době zbožňovala Nicka Kalodoukase, který pro ni byl víc než jen kamarádem - spíš starším bratrem, kterého si vždycky přála mít.
Teď je Nick šéfem nemocnice, kde Alice začíná pracovat, a zpočátku jí připadá jako naprostý cizinec. Postupem času v něm začíná objevovat zase toho starého známého Nicka, sama si však musí ujasnit, co od něho vlastně očekává...
2001/8115 E Elizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Láska s ručením omezenýmEllen Blanchardová a Jader de Sa Moreira byli kdysi přátelé, před deseti lety se však jejich cesty za dramatických okolností rozešly. O to větší je Ellenino překvapení, když ji Jader pozve do rodné Brazílie. Ellen přijíždí do Ria ve chvíli, kdy vrcholí každoroční festivalová horečka. Zachvácena touto atmosférou Jaderovi záhy podléhá. Aby si však získala jeho srdce, musí udělat mnohem víc - ponořit se zpět do minulosti a odhalit smutnou pravdu...
2001/8116 X Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Kouzlo PařížeGeorgia je úspěšná obchodnice. O její butik v anglickém Bathu ji však chce připravit francouzský konkurent, který se neštítí ani těch nejšpinavějších metod nátlaku. Naštěstí se jí nabízí pomoc v podobě tajemného, nesmírně přitažlivého Jeana-Clauda Lasalla. Georgia je jím okouzlena - jenomže ho zároveň podezírá, že patří k tomu typu donchuánů, kteří pronásledují každou sukni, ale žádné ženě nedokáží být věrní.
2001/8117 Y Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Šejkova odplataPůvabná anglická novinářka Frances Callamová upoutala šejka Aliho Ben Saleema na první pohled takovým způsobem, že by jí snesl modré z nebe. Ona však jeho dary odmítá a chce po něm jen jedno: interview. Ali se nakonec uvolí rozhovor jí poskytnout, ovšem pod podmínkou, že s ním Frances odletí do jeho arabského království. Okouzlující šejk zpočátku Frances připadá jako čestný muž, ovšem pouze do chvíle, kdy ji zavře do svého harému jako svou konkubínu...
2001/9118 E Helen Bianchinová (Bianchin, Helen)Jak ulovit nevěstuJak jen přesvědčí půvabnou Francesku, světově proslulou modelku, aby se za něj provdala? Kdo? Dominic Andrea - potomek řeckých přistěhovalců, elegán klasických rysů a urostlé postavy, úspěšný podnikatel a talentovaný malíř. Odpověď je nasnadě; nic nesmí ponechat náhodě.
V Sydney začíná hon na nevěstu...
2001/9119 X Angela Wellsová (Wells, Angela)Nezvaný hostTřebaže Steel Anastasi od prvního okamžiku Ginny odpuzuje, nemůže jeho nabídku odmítnout. Její otec leží v nemocnici a jí nezbývá, než udělat všechno pro to, aby zachránila rodinnou firmu. Musí tedy předstírat, že je jeho snoubenkou, výměnou za finanční podporu. Proč se však stále nemůže zbavit dojmu, že s ní Steel nehraje čestně?
2001/9120 Y Sandra Martonová (Marton, Sandra)Honba za smaragdemVědecké expedici, které se účastní ambiciózní archeoložka a odbornice na indiánské kultury Brionna Stuartová, se podaří v Peru nalézt posvátný smaragd starých Inků, zvaný Boží oko. Pak však výpravu postihne neštěstí a mladá žena zůstává vystavena děsivým nástrahám amazonského deštného pralesa i nepřátelství divokých indiánských kmenů. Jisté není ani to, zda se může spolehnout na pomoc drsného krasavce Sladea, který se nyní stal jejím průvodcem. Nehodlá ten chlapík a sebevědomý donchuán jenom zneužít situace a získat z ní osobní prospěch?
2001/10121 E Sandra Fieldová (Field, Sandra)Panensky čistáJenessa Reedová má za úkol doprovodit Finna Marstona kanadskou divočinou na místo, kde vyrůstal. Od prvního okamžiku jí tenhle chlapík moc nesedí, a když se dozví, že jeho dědeček zavinil smrt jejího otce, ve svém názoru se ještě utvrdí. Na společné cestě kánoí se však Finnovi podaří v Jenesse probudit ženu a je zřejmé, že po sexuální stránce si oba vyhovují. Jak se má ale tato nezkušená dívka vyrovnat s tím, že Finn odmítá manželství, a dokonce i lásku?!
2001/10122 X Sara Woodová (Wood, Sara)Nedočkavý ženichSophia Charltonová se neočekávaně dozvídá, že je vnučkou italského hraběte a dědičkou pohádkového bohatství. Vzápětí ji odváží benátský princ Rozzano di Barsini do Benátek. Sophia je překvapena silou vášně, která je k sobě přitahuje, a tak souhlasí, že se do měsíce bude konat svatba.
Ona Rozzana hluboce miluje, jeho motivy jsou zřejmě poněkud složitější. A tak si Sophia klade otázku. Bude to sňatek z lásky? Nebo manželství z rozumu, uzavřené hlavně kvůli tomu, aby dala Rozzanovi dědice?
2001/10123 Y Kate Proctorová (Proctor, Kate)Osudová nocMaggie Wallaceová strávila nejvášnivější noc ve svém životě s mužem, jemuž ani neprozradila své jméno. A teď se s ním setkává znovu, má s ním pracovat v jedné laboratoři, a dokonce bydlet v jednom domě...
Nejhorší ze všeho jsou však noci. Cožpak se na ni Slane skutečně nepamatuje? Maggie si není jista, ale občas se v jeho očích objeví záblesk, který svědčí o opaku. Z toho, jak ji líbá, je jasné, že mu připadá stejně okouzlující jako před třemi léty. Ať se však stane cokoli, Maggie je pevně rozhodnuta neudělat stejnou chybu podruhé!
2001/11124 E Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Hvězdy arabského nebeAmbra Buchananová přijíždí do bohatého šejkátu Ras al-Houth v Arábii, aby připravila místopisnou studii pro svou matku, spisovatelku, která chce do těchto míst zasadit děj svého příštího románu. O její práci se zajímá i šejk Zoltan a nabídne jí nejen pomoc, ale i pohostinnost svého paláce.
Ambra nevěří na lásku na první pohled ani na šťastný společný život až do smrti. A ani ve snu by ji nenapadlo, že ještě existují šejci, kteří mají ve zvyku unést krásnou ženu a odvést ji daleko do pouště…
2001/11125 X Helen Brooksová (Brooks, Helen)Rytíř v černém sametuLorne tráví poslední prázdniny po studiích se svými přáteli ve Španělsku a náhle se ocitá sama a v zoufalé situaci. Vysvobodí ji z ní Francisco de Vega, který nejen že jí odborně ošetří zranění, ale dokonce ji zaveze k sobě domů, do luxusní usedlosti, kde si Lorne připadá jako v ráji. Brzy však zjišťuje, že ten přitažlivý a bohatý muž zažil v minulosti tragédii, z níž se nemůže vzpamatovat. Zamilovat se do něj je čiré bláznovství, ale přesně to Lorne udělá…
2001/11126 Y Michelle Reidová (Reid, Michelle)Sňatek s milionářemKlára se rozhodla zanechat studií a po smrti své matky se sama postarat o novorozenou sestřičku. Ve vypjaté situaci, když se ji její teta snaží přesvědčit, aby dala dítě k adopci, objeví se bohatý řecký magnát Andreas Markopulos, který jí nabídne zabezpečení pro dítě i pro ni, ovšem pouze tehdy, když se za něj provdá.
Jeho vysvětlení, že to dělá kvůli své staré a nemocné babičce, která by se ještě ráda dočkala pravnoučete, se Kláře nezamlouvá. Není Andreas podvodník, který aby dosáhl svého, podvádí všechny včetně své mladé nevěsty?
2001/12127 E Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Svatba jako lékDoktor Angus McVie nabídl Lilly Ingerové místo, jaké nemůže odmítnout. Vzhledem k tomu, že sama vychovává malého synka, práce lékařky na ostrově Nooluk s jeho kouzelnou přírodou jí připadá jako splnění snu. Ovšem hned po příjezdu poznává, že jejím kolegou bude doktor Hamish Campbell, otec malého Daveyho. Musí okamžitě odjet! Přísahala přece, že tomu člověku nikdy jeho zradu neodpustí. Bohužel jí nebezpečná epidemie nedovolí odjet a nechat tak Hamishe na holičkách.
2001/12128 X Kate Proctorová (Proctor, Kate)Akutní případ láskyPřed šesti lety mladičkou Beth Millerovou naprosto uchvátil pohledný Jaime Caballeros. Věřila, že Jaime k ní chová stejné city, dokud neobjevila, že je zasnoubený s jinou.
Teď se Beth setkává s Jaimem znovu. Potřebuje jeho pomoc pro svého malého synka. Jaime je proslulý chirurg a malý Jacey se stává jeho pacientem. Jediné, co Jaime netuší, je skutečnost, že malý pacient je jeho synem...
2001/12129 Y Julianna Morrisová (Morris, Julianna)Neobvyklé prázdninyCallii Websterovou už nebaví probouzet se ráno co ráno sama. A v malém městečku ve státě Washington není nikdo, o koho by stála. Ještě že má dobrou přítelkyni a ta má zase bratra Mikea, který byl pro Callii už od malička něco jako hrdina. Je tady ovšem jeden háček: Mike je už hezkých pár let na Aljašce, kde provozuje s několika kamarády leteckou dopravu.Pro půvabnou a schopnou dívku, jako je Callie, není ovšem těžké vymyslet plán, jak Mikea přesvědčit, že ona je ta pravá!
2002/1130 E Julianna Morrisová (Morris, Julianna)Čas na ženěníVe chvíli, kdy vystoupí z letadla a padne do náruče Donovanu Mastersovi, si Jana Richardsová uvědomí, že přesně to je pro ni ten pravý manžel. Vzápětí se však dozvídá, že Donovan není mužem, za kterým přiletěla, aby se za něj provdala. Je to jeho bratr, který je pilotem stejně jako Janin zemřelý manžel. Ona ale touží po muži, který by měl méně nebezpečné zaměstnání. Potřebuje konečně klidné manželství a hodného tátu pro své dvě děti...
2002/1131 X Suzanne Careyová (Carey, Suzanne)Sňatek z pomstySeiji Amundsen vyrůstal v Japonsku v přesvědčení, že největším nepřítelem jeho rodiny jsou američtí příbuzní. Přestože se stal jedním z nejúspěšnějších světových obchodníků, nepřestal toužit po pomstě...
Svést půvabnou modelku Noru Braetovou mu připadá jako dobrý nápad. Bezcitně ji svede, a pak ji chladnokrevně opustí. Nepočítá ale s tím, že by se z dravce mohl lehce stát kořistí v zoufalém boji s láskou, kterou si zakázal.
2002/1132 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Náhrdelník pro nevěstuKdyž Rebecca Huntová souhlasí, že napíše životopis jedné členky majetné rodiny Kinrossů, dostává se do světa bohatého nejen na peníze, ale i na historii a krásu krajiny střední Austrálie. Hned při prvním setkání se dostává do střetu s budoucím majitelem usedlosti Kimbara, Brodem. Ten ji považuje za zlatokopku, která jde tvrdě po penězích jeho otce. Nemůže se však víc mýlit - Rebecca netouží po penězích ani po Brodově otci, jediným jejím přáním je čistá láska...
2002/2133 E Catherine Spencerová (Spencer, Catherine)Falešné podezřeníKdyž se Lily dozvídá, kdo je jejím skutečným otcem, rozhodne se zajet za ním a jeho novou rodinou, do níž patří také jeho nevlastní syn Sebastian. Jelikož Lily nedávno přišla o matku i nevlastního otce, cítí se opuštěná a s radostí zjišťuje, že ji otec, jeho druhá manželka i dcera přijali s radostí mezi sebe.
Jen Sebastian se stále vůči ní nemůže zbavit nedůvěry, a třebaže ho Lily sexuálně velice přitahuje, nechává si prověřit její minulost...
2002/2134 X Catherine Georgeová (George, Catherine)Nebezpečné očiKdyž Georgie přijede do Toskánska učit malou Alessu anglicky, těší se, že příjemně stráví část léta v přepychové vile s milou dívkou a jejím ovdovělým otcem. To by ovšem ve vile nesměl bydlet i Alessin strýc Luca, který ji sice nesmírně přitahuje, ale odpuzuje ji od něj jeho neskrývaná touha jen po jejím těle. A tak se Georgii příjemný pobyt ve vile Toscana brzy mění v nepřetržité váhání - má předstírat, že po Lucovi netouží tak, jako on po ní, nebo riskovat zlomené srdce v jeho náruči?
2002/2135 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Kytice pro AllyUrostlý a pohledný Rafe Cameron při svatebním obřadu nemůže spustit oči z družičky Ally, sestry svého nejlepšího kamaráda, který se právě žení. Rafe s Ally se před pěti lety hluboce milovali a všem bylo jasné, že to budou právě oni, kdo už brzy stanou před svatebním oltářem.
Ally si však toužila splnit svůj sen - být jednou slavnou herečkou. To se jí podařilo, když odešla do Sydney a stala se hvězdou televizního seriálu. Znamenají ale úspěch a popularita skutečné štěstí?
2002/3136 E Sandra Martonová (Marton, Sandra)Magická PařížMiranda Stuartová je v Amsterodamu na stipendiu, aby studovala malířství, a náhoda jí tu přivede do cesty krásného a bohatého Daniela Thorpea, který si o ní od prvního okamžiku nemyslí nic pěkného, ale je pevně rozhodnutý tuto krásnou dívku dostat, ať to stojí, co to stojí.
Miranda sice peníze potřebuje, ale to ještě neznamená, že se nechá od toho nafoukaného Američana koupit. Když jí však nabídne, aby ho s jeho starou tetičkou doprovázela do Paříže, této lákavé nabídce neodolá a rozhodne se o jeho pravých úmyslech nepřemýšlet...
2002/3137 X Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Manželství za úplatekKdyž Antonio Ramirez převezme vedení firmy, s níž její rodinný podnik obchodoval už po celá desetiletí, Gina Brandonová je zděšena. Před osmi roky ji tenhle ďábelsky krásný Španěl urazil a pokořil!
Po létech se znovu setkávají a Antonio o ni projevuje neskrývaný zájem. Gina je sice zpočátku ostražitá, ale po třech společně prožitých dnech a vášnivých nocích netouží po ničem jiném, než aby se stala jeho ženou. Několik málo dní po svatbě se však Gina dozvídá trpkou pravdu - jejich manželství bylo předem dohodnuto a dobře zaplaceno...
2002/3138 Y Margaret Wayová (Way, Margaret)Anglická nevěstaŽít v luxusním sídle na pokojném anglickém venkově, nebo v nehostinném australském vnitrozemí? Pro lady Francescu de Lyle je taková otázka bezpředmětná. Miluje odvážného a drsného Granta Camerona a je přesvědčena, že australská divočina jí poskytne všechno, co potřebuje a co si kdy přála.
Granta však kvůli tomu trápí pochybnosti. Touží po Francesce, ale zároveň se v něm ozývají obavy, že by se mohla při sebemenších nesnázích zaleknout a uprchnout do bezpečí svého privilegovaného světa. Má riskovat a požádat zhýčkanou anglickou dívku, aby se stala jeho nevěstou?
2002/4139 E Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Osudový polibekDen před svatbou navštíví Cat, která si má brát bohatého novozélandského podnikatele Glena, jeho obchodní partner Nick a snaží se jí sňatek s Glenem rozmluvit. Třebaže mladá a nezkušená Cat k Nickovi v tuto chvíli poprvé pocítí sílu vášně, neposlechne ho a za Glena se provdá.
Po šesti letech se s Nickem setkává jako vdova, když od něj potřebuje finanční výpomoc ve složité situaci, do níž se dostala kvůli nemocnému děvčátku, o něž se rozhodla pečovat. Nick má konečně šanci naplnit svou touhu, kterou ke Cat chová už tak dlouho...
2002/4140 X Penny Jordanová (Jordan, Penny)Snoubenka z hoteluSaskie poprvé nezapůsobí na svého nového šéfa nejšťastnějším způsobem, když se ho pokouší svádět v baru. Splete si ho totiž s přítelem své kamarádky. Andreas, její nový šéf a majitel hotelu, kde Saskie pracuje, ovšem nutně potřebuje dívku, která by dokázala předstírat roli jeho snoubenky, jinak ho dědeček donutí oženit se s bohatou starší sestřenicí. Saskie nemá na vybranou, neboť v případě, že tuto nabídku odmítne, čeká ji propuštění ze zaměstnání.
2002/4141 Y Valerie Parvová (Parv, Valerie)Vládce královstvíAlison Carterovou donesl spodní mořský proud přímo k nohám Lornea de Marigny, vládce ostrovního království Carrameru. Mladá Australanka je tady na prázdninách, a když jí princ zachrání a nabídne jí, aby u něj strávila nějaký čas jako společnice jeho malého synka, Allie neodolá. Brzy však poznává, že princ je nejen pohledný, ale také zvyklý dostat vše, o co projeví zájem... Svého synka miluje, ale proč mu nedovolí hrát si s kamarády? A proč nevidí, jak malý Nori postrádá zemřelou matku?
2002/5142 E Sophie Westonová (Weston, Sophie)Půlnoční slibEnergický Jack Aromour neprosazuje svoji rozhodnost jenom ve své práci, která spočívá v organizování záchranných prací během přírodních katastrof. Když potká Holly Dentovou a pozná, v jak nesnadné situaci se nachází, okamžitě jí nabídne jediný možný způsob, jak jí pomoci - svatbu. Třebaže se znají jen pár dní a oba dobře vědí, že jde jen o dočasný svazek, prožijí spolu vášnivou svatební noc. Jejich vztah se tím ovšem značně zkomplikuje...
2002/5143 X Susan Napierová (Napier, Susan)Nalezené štěstíNina ví, že ztratila paměť. Na ostrov poblíž Nového Zélandu dorazila před devíti měsíci a ze svého života si pamatuje všechno, až na dva poslední roky. Když za bouře, která postihne ostrov, zachrání neznámého muže, ten ji poznává, ovšem Nina nemá tušení, kdo by to mohl být. A Ryan Flint není muž, na jakého by mohla žena jen tak zapomenout!
Byli snad dříve milenci? Ryan před ní docela jistě něco tají. Zdá se, jako by na ni měl zlost, ale přitom ji nepřestává svádět. V případě, že Nina podlehne své špatně utajované vášni - jaká tajemství se mohou odkrýt?
2002/5144 Y Valerie Parvová (Parv, Valerie)Princezna z CarrameruCaroline nikdy nezapomněla na den zásnub. Michel Marigny byl tehdy mladší kopií působivého prince, do něhož dozrál. Dychtivě tehdy naslouchala slovům ceremoniálu... jehož součástí však bylo její dvojče, sestra Eleanor. Po celou dobu, která od té události uplynula, však Caroline nepřestala toužit, aby to byla ona, komu se Michel zaslíbil. A teď se může její přání vyplnit...
Když Michel pozve svoji snoubenku na Ostrov andělů, Eleanor požádá Caroline, ať předstírá její totožnost a pokusí se zásnubní dohodu zrušit. Sotva se ale Caroline znovu setká s Michelem, pochopí, že to nebude tak jednoduché...
2002/6145 E Anne Matherová (Mather, Anne)Dlouhá nocAlly Sloanovou zneklidní, když ji u baru před odletem na Bahamy vyhledá velice pohledný muž a pozve ji na skleničku. Ally je rozvedená, má už dospělé děti a po letech manželství bez lásky nevěří, že by ještě v nějakém muži mohla vzbudit touhu. Vášnivá noc, jakou s Raulem stráví, povzbudí její sebevědomí a připomene jí, že život pro ni ještě nekončí. Druhý den si sice namlouvá, že je dobře, když Raula už nikdy neuvidí, vždyť je přece mladší než ona - ale to ještě netuší, jaké překvapení ji na Bahamách čeká...
2002/6146 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Smlouva s nepřítelemCaroline Newburyová, mladá krásná aristokratka žije se svým otcem, který propadl hazardu a prohrál téměř všechen rodinný majetek. Oba přijíždějí do Španělska, kde sídlí firma, která odkoupila jeho dlužní úpisy. Tady Caroline poznává, že firmu vlastní Luiz Vazquez, muž, jehož před sedmi lety milovala, ale on ji zradil. Teď jí Luiz nabízí manželství s tím, že smaže všechny otcovy dluhy a oběma zajistí pohodlný život. Sám ovšem potřebuje sňatek, aby si pojistil dědictví po svém otci. Caroline si však brzy uvědomuje, že z její strany to není jen chladnokrevná dohoda...
2002/6147 Y Valerie Parvová (Parv, Valerie)Tvrdohlavá princeznaNejvětším snem princezny Adrienne je založit si velký ranč a chovat na něm jezdecké koně. Její dva královští bratři jí to však nechtějí dovolit, a co je nejhorší, s úplně stejným plánem pomáhají mladému americkému rančerovi Hughu Jordanovi. Adrienne má tedy spoustu důvodů, aby Hugha nesnášela. Nebo to bude právě naopak?
2002/7148 E Kathryn Rossová (Ross, Kathryn)Papírové manželstvíElizabeth milovala Jaye Hammonda od mládí. S radostí proto přivítala záminku vzít si ho za manžela, aby si udržela dědictví po svém otci. Ovšem po pár měsících musela s lítostí konstatovat, že jí léčka nevyšla. Manželství z rozumu Jayovi zřejmě nevyhovovalo, protože ho přistihla s milenkou, a tak před ním utekla do Londýna.
Teď se na jeho pozvání vrací za ním na Jamaiku a neví, co si má myslet: chce se s ní Jay rozvést, nebo se s ní chce znovu sblížit...
2002/7149 X Helen Brooksová (Brooks, Helen)Nejsou všichni stejní!Sandi pracuje po smrti rodičů a svém nepodařeném manželství v Americe a snaží se najít nový smysl života v práci a budování kariéry. Když její těhotná sestra ovdoví, musí se vrátit domů do Anglie, neboť ona je jediná, kdo se o ni může postarat. Manžel sestry byl Francouz a jeho rodina se k němu po jeho sňatku nechce hlásit.
Jaké je Sandino překvapení, když se jednoho dne za dveřmi zjeví její švagr Jacques, aby ji odvezl i se sestrou do Francie...
2002/7150 Y Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Afrika, má láskaSasha přijíždí do Afriky za dobrodružstvím a zároveň navštívit svoji neteř, která zaučuje zdravotní sestry na severu Ghany. Na letišti ji vyzvedne doktor Ross Grant, který ji překvapí hned dvěma věcmi - ten tmavovlasý, pohledný muž, který zcela neuctivě hodí její zavazadla o terénního džípu, nevypadá ani trochu jako lékař, a navíc je nad vší pochybnost, že z její přítomnosti tady nemá ani trochu radost...
2002/8151 E Lynne Grahamová (Graham, Lynne)Nepravé dvojčeDvojčata Lucy a Cindy se sobě sice podobají, ale povahy mají rozdílné. Bezstarostná a světaznalá Cindy přesvědčí plachou Lucy, aby sehrály nebezpečnou hru. Lucy předstírá, že je svou sestrou, a odjíždí do Guatemaly ošetřovat otce Cindyina zesnulého manžela Fidelia. Joaquin Del Castillo, půvabný multimilionář, který ji do Guatemaly vylákal, se rozhodne věznit ji ve svém přepychovém sídle tak dlouho, dokud nevrátí peníze, které Cindy vyloudila ze starého Fidelia. Lucy se podaří uprchnout, ale mezi ní a hrdým Joaquinem zatím vzplála neuhasitelná vášeň...
2002/8152 X Emma Darcyová (Darcy, Emma)Šejkovo sváděníSára Hillyardová se rozhodne řešit tíživou rodinnou situaci tím, že zajde za šejkem Tareqem al-Khaimou. Setkala se s ním jako děvče a Tareq měl pro ni tehdy porozumění. Proč by jí tedy nyní neměl vyhovět, když žádá pouze to, aby Tareq poskytl jejímu otci ještě jednu příležitost a nechal své závodní koně v jeho trenérské stáji? Šejk Tareq jejímu přání vyhoví, ovšem s podmínkou, že mu Sára bude dělat společnici na jeho obchodních cestách...
2002/8153 Y Emma Richmondová (Richmond, Emma)Láska na druhý pohledJustine se probere po havárii v nemocnici se zlomenou rukou a na nic si nevzpomíná. A aby toho nebylo málo, ještě ke všemu k ní do pokoje vtrhne Kiel Lindstrom a začne ji obviňovat, že odloudila jeho sestře manžela. Tím manželem je Justinin nevlastní bratranec David a spolu s ním zmizely i důležité plány. Justine si nepřeje nic jiného, než ležet v klid nemocničního pokoje a snažit se v tichu rozpomenout, co se vlastně seběhlo. Kiel však má jiný nápad: odváží s sebou Justine na Madeiru, kde spolu budou pátrat po Davidovi!
2002/9154 E Sara Woodová (Wood, Sara)Jaká matka, taková dceraTessa přijíždí do Francie, aby se konečně setkala s matkou, která je oba s otcem před mnoha lety opustila. Jaké je její překvapení, když namísto matky nachází jen dopis, v němž jí matka předává do péče tři zchátralé domy s přáním, aby je nikdy neprodávala Guyovi de Terain.
Guy se ovšem na Tessu snaží zapůsobit svým neodolatelným šarmem - jistě jen kvůli tomu, aby mu Tessa domy prodala a mohl je přidat k rozsáhlému rodinnému majetku...
2002/9155 X Lucy Gordonová (Gordon, Lucy)Dvě místa v srdciJoanne jako studentka výtvarného umění navštívila Itálii, kde prožila nejkrásnější a dosud jediné milostné vzplanutí. To však skončilo s okamžikem příjezdu její sestřenice, do níž se mužný a pohledný Franco na první pohled zamiloval.
Po předčasné smrti své sestřenice, která po sobě kromě zarmouceného Franca zanechala i malého synka, Joanne po létech přijíždí do Itálie pracovat a po počátečním váhání přece jen Franca se synkem navštíví. Oba si ji zamilují, ale společné vzpomínky a sobecká láska Francovy matky jim brání jejich lásku zpečetit...
2002/9156 Y Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Nevěsta s dvojčatyMatt McKay je přesvědčen, že se rozhodl správně. Dnes požádá o ruku ženu, která se k němu nejvíc hodí. Už jí koupil zásnubní prstýnek... Cestu k té pravé mu však naruší požár domku, kde žije Erin Douglasová s dvěma kluky-dvojčaty. Matt je jediný, kdo nejenže oba uličníky zachrání, ale dokonce si je vezme pod vlastní střechu. K svému překvapení se dozvídá, že požár způsobili právě malí darebové, a ještě víc ho udiví, když zjistí, že už si život bez nich nedokáže představit.
2002/10157 E Kay Thorpeová (Thorpe, Kay)Třicet dní chůvouŘecký loďařský magnát Nikos Pandrossos potřebuje chůvu k malému synkovi, a Chelsea je k tomu více než povolaná osoba. Až na to, že Nikos pomýšlí i na něco víc - touží dostat Chelsea do své postele.
Angličanka Chelsea Lovattová si moc dobře uvědomuje, že by mu měla odolat, neboť její aférka s Nikosem nemá budoucnost. Ovšem pak zvítězí myšlenka, že měsíc s mužem, po jakém odjakživa toužila, je lepší než celý život litovat, o co přišla...
2002/10158 X Kate Walkerová (Walker, Kate)Prsten RavenelliůVelice brzy po své ukvapené svatbě zjistí mladičká Amy Redmanová, že benátský boháč Vincenzo Ravenelli si ji vzal jedině proto, aby díky vyhrané sázce získal zpět nesmírně vzácný starožitný prsten, který patříval jeho předkům. Zklamaná a nešťastná dívka se okamžitě vrací do rodné Anglie, kde se jí podaří svůj nerozvážný sňatek přede všemi utajit.
Od té doby uplynuly čtyři roky a Amy se vrací do proslulého italského města na laguně. Chce tu nejen dosáhnout rozvodu, ale přitom podle možností Ravenellimu oplatit příkoří, které jí způsobil...
2002/10159 Y Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Strach z manželstvíKdyž se v jejím malém hotýlku objeví zarostlý a neupravený Jack Millard, Christina je z něj nesvá. Ten muž ji vzrušuje, a zároveň v ní vzbuzuje obavy. Na rozdíl od ní je její dcera přesvědčena, že tenhle muž by mohl vyléčit její matku z nechuti začít si něco s mužským. Na to má Christina příliš špatné zkušenosti z rozvedeného manželství...
Jack je vdovec se dvěma dospívajícími dětmi a na rozdíl od Christiny si uvědomuje svoji samotu. Jak jenom Christinu přesvědčit, že ve dvaačtyřiceti život ještě nekončí?

Počet zobrazených záznamů: 159

Na seznam všech edic


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 13480
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace