Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Betty Neelsová

Zobrazuji údaje o autorce Betty Neelsová - Neels, Betty


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/11Romance6 B Osudová výšinaBeatricin život uprostřed anglického venkova se zdá klidný a idylický. Ale jen do okamžiku, kdy se objeví dva muži: zábavný mladý Colin a spolehlivý, i když o něco starší Oliver. Pozná Beatrice, který z nich je ten pravý?
1994/11Romance102 B ANečekaný návrhDvě cesty za štěstímFrancescu Haleyovou a Kristinu Mabryovou, hrdinky dvou romantických příběhů o lásce, spojuje vysoká citlivost a pevné odhodlání vyřešit nelehkou životní situaci, ve které se ocitly. Obě neúnavně hledají svou vlastní cestu za štěstím!
1995/6Romance129 A Jedna z milionuMarius van Houben je bohatý, atraktivní a nadmíru přitažlivý muž. Mohl by mít každou dívku, které by se mu zachtělo, přesto však zůstává sám. Caroline Frisbyová nemá žádnou šanci - anebo že by přece jen ona byla tou vyvolenou, na kterou se usmálo štěstí?
1995/10Romance146 B Šance na láskuJane je pevně rozhodnutá řešit si své problémy vlastními silami. Když se však ocitne opravdu v úzkých, přijde jí na pomoc Nikolaas. Je bohatý, vzdělaný a krásný - má ji však opravdu rád?
1996/5Romance176 D Probuzené srdceSophie má v nemocnici práce nad hlavu. Rozhodně nemá čas poslouchat obdivné řeči ostatních sester o šikovném a krásném holandském doktorovi Rijkovi. Rijk si však vždycky najde příležitost, aby se nějak dostal do její blízkosti - a Sophii to rozhodně není nepříjemné!
1997/3Romance216 D Miluju tě, Daisy!Doktor Valentine Seymour je určitě výborný dětský lékař, ale Daisy ho nemá ráda od prvního okamžiku, kdy ho uviděla. Nedůvěřuje mu, bojí se ho - a obdivuje ho. Proč si jí vůbec všímá? Proč se jí snaží pomáhat?
1997/5Romance224 D Má nejdražšíDoktor Titus Taverner se rozhodně nemíní nikdy oženit. A Arabella to chápe a respektuje. Co si má počít, když ji Titus nečekaně požádá o ruku?
1998/8Polibky36 E Miluji tě neustáleAlethea je stále zoufale zamilovaná do Nicka, který ji hluboce ranil a ponížil. Doktor van Diederijk se jí snaží pozvednout sebevědomí a znenadání ji překvapí nabídkou k sňatku. Odcházejí do Holandska - Aletheina vděčnost se pomalu mění v lásku, ale van Diederijk zůstává stále chladný...?!
1998/9Polibky39 Y Kouzlo bílých nocíZdravotní sestra Annis pomáhá ve výzkumné základně na Špicberkách lékaři Jakovi. Je velmi zklamaná, když náhle zjistí, že její láska, výzkumník Ola, je ženatý. Čeká jí však další překvapení, když ji doktor Jake požádá o ruku.
1998/10Vánoční romance2 BV Polibek pod jmelímSkromná a milá Emmy miluje profesora Mennolta, ale jaképak si může dělat naděje, když si profesor má zanedlouho brát pyšnou a zářivou Anneliesu? Anebo je to všechno trochu jinak?!
1998/12Sladká romance37 F Princezna z kavárnyCo naplat. Vedle své krásné a exkluzivní sestry nemá nenápadná a skromná Mary Jane u doktora Thomase Latimera šanci, i kdyby ho milovala sebevíc. Jenže doktor Latimer vyznává jiné hodnoty...!!
1999/5Galerie romance10 U Polibek pro JuliiOd prvního dne se k Julii její nový šéf, profesor Simon van der Driesma, chová s chladnou odtažitostí. Nezdá se, že by si zrovna padli do oka. Tak proč Julii profesor stále nejde z hlavy? A proč se profesor nemůže pořádně soustředit na práci a stále před sebou vidí svoji krásnou sekretářku?
1999/12Galerie romance24 U Pouze čirou náhodouŽivot se s milou a přátelskou dívkou Henriettou nijak nemazlí. V krátké době přijde o práci i střechu nad hlavou. Ještěže se čirou náhodou seznámila s Adamem Ross-Pittem. Adam ani neví jak, a najednou má potřebu Henriettu všemožně chránit a pomáhat jí. A postupně zjišťuje, že si život bez ní neumí představit...
2000/1Sladká romance64 J ASetkání v parkuDen pro láskuNáhodné setkání s neznámým pohledným mužem v parku přineslo Francesce naději na změnu jejího dosavadního monotónního života. Francesku však nepřestávají trápit pochybnosti: copak by se vážený lékař mohl zajímat o docela obyčejnou dívku, jako je ona?
2000/6Special31 G ALáska na první pohledLetní lásky 2000I malá automobilová nehoda může mít nedozírné následky. Mladá a nezkušená Sára Beckwithová, která je s rodiči na dovolené v Holandsku, okouzlí ošetřujícího lékaře Litrika ter Breukela. Ale láska na první pohled není tak jednoduchá, jak se zdá!
2000/12Galerie romance47 T Nevinná dědičkaKatrině Gibbsové zbude po smrti tety Thirzy malý domek na anglickém venkově a oči pro pláč. Netuší však, že zdědí i Simona Glenvilleho, lékaře, který se o tetičku staral do poslední chvíle!
2001/11Special36 G AVánoční příběhAdventinky 2001 1Bezprostřední Theodosie vnese závan čerstvého vzduchu do konzervativního života profesorem Bendincka. Může od něj ale očekávat víc než přátelství?
2003/1Romance529 A ANevýrazná dívkaManželství bez zásnubKdyž doktor James Forsyth potká Philomenu Selbyovou, je to láska na první pohled! Philly ale ví, že James je zasnoubený a že se této okouzlující ženě nikdy nemůže rovnat. James však pozná Phillyinu vnitřní krásu a rozhodne se přesvědčit ji, že jedině ona je tou správnou ženou pro něj!
2003/4Romance Duo545 C AVypočítavá nevěstaEmma přišla o otce a spolu s ním o veškerý majetek a život v přepychu. Na rozdíl od zhýčkané matky se však dokáže poprat s osudem. Setkání s doktorem Roelem van Dykeem se pro ni stane osudným a Emma si musí sama sobě přiznat, že se pomalu, ale jistě zamilovala!
2007/10Romance810 C Svatební kytičkaPo smrti svého strýčka zůstane Matilda sama, bez prostředků a bez střechy nad hlavou. Ale jejich rodinný přítel, holandský doktor Rauwerd van Kempler, jí nabídne sňatek, který bude výhodný pro oba. Matilda jeho nabídku přijímá, ale je jí jasné, že život po Rauwerdově boku v pro ni neznámém Holandsku nebude snadný. A zvlášť když si uvědomí, že se do tohoto pohledného a přitažlivého doktora zamilovala…

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam autorek začínajících na Ne

Na seznam autorek od písmene N

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5419
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace