Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 2/1999

Zobrazuji informace o produkci 2 / 1999


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance305 A Ruth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Úprk k oltářiMůže si vzít Dara úplně neznámého muže? A ještě navíc zapřísáhlého odpůrce ženění? Jak se ukáže, tak ano. Aby se dostala ze spárů svého panovačného dědečka, nic jiného jí ostatně ani nezbývá. A láska? Ta může přijít až potom. Přijde ale?
Romance306 B Kate Dentonová (Denton, Kate)Texaský ValentýnTexaské městečko Valentine není jen tak obyčejné místo. Před svátkem svatého Valentýna se tam scházejí pohlednice zamilovaných z celého světa. Řízením osudu se tam ve stejnou dobu sejdou i krásná Jan a neskutečně přitažlivý Clark. A svátek zamilovaných se blíží.
Romance307 C Mary Lyonsová (Lyons, Mary)Láska zamilovanýchKrásná Alex nemá na vybranou. Buď udělá rozhovor s Leo Hamiltonem - známým sukničkářem, který se konečně rozhodl oženit, - nebo přijde o práci. Ale dokáže se setkat s mužem, který jí kdysi zlomil srdce, nebo nevyškrábat oči jeho snoubence žárlivostí ...?
Romance308 D Cathleen Galitzová (Galitz, Cathleen)Větrná romanceKdyž Daniella souhlasila, že pojede jako dozor na skautskou výpravu, zřejmě nebyla při smyslech. Na cestě divočinou musí čelit nejen strašlivým nápadům svých rozdováděných svěřenkyň, ale i kouzlu Codyho Walkera. Ten nemožný kovboj je pro její srdce pravou pohromou, a přitom ji považuje za rozmazlenou městskou slečinku!
Historická romance17 Z Lyn Stoneová (Stone, Lyn)Bláznivá svatbaLaura Middlebrooková žije do svých pětadvaceti let až příliš poklidně. Náhle se dozvídá, že brzy zemře. Rozhodne se, a donutí pohledného a divokého detektiva Seana Wildera, aby se s ní oženil a ukázal jí nevázaný pařížský noční život.
Mira12 Q AJennifer Blakeová (Blake, Jennifer)Láska ve tříčtvrtečním rytmuBez maskyO jedné vlahé jarní noci se v neworleánské zahradní čtvrti pořádá maškarní bál. A uprostřed záře a světel slavnosti tajuplní účastníci, skrytí za maskou, prožívají své vášně a milostná dobrodružství. A všichni s napětím očekávají, jaké to bude, až se o půlnoci náhle ocitnou... bez masky.
Mira12 Q BElizabeth Gageová (Gage, Elizabeth)TapisérieBez maskyO jedné vlahé jarní noci se v neworleánské zahradní čtvrti pořádá maškarní bál. A uprostřed záře a světel slavnosti tajuplní účastníci, skrytí za maskou, prožívají své vášně a milostná dobrodružství. A všichni s napětím očekávají, jaké to bude, až se o půlnoci náhle ocitnou... bez masky.
Sladká romance41 F Trisha Davidová (David, Trisha)Jedině Jack!Jack Morgan se snaží získat zpátky lásku své malé dcerky, kterou nemohl vidět několik let. Vtom se ale na scéně objevuje nádherná a lehce ztřeštěná Bryony, která si srdce jeho dcerky získá jakoby mávnutím kouzelného proutku. Okouzlit i Jacka, však není vůbec jednoduché...
Sladká romance42 J Kathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Když draci sníHilary nemá nejmenší chuť Connerovi pomoci. Je přesně tím mužem, které nemá ráda: příliš sebevědomý, příliš krásný. Pak však zjišťuje, že Conner ji potřebuje, protože Hilary je nejspíš jedinou ženou, která mu může pomoci zapomenout na bolestnou minulost...
Galerie romance3 T Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Falešný snoubenecRidge a Morea, oba právníci, se nedokážou shodnout vůbec na ničem. Jenže shodou okolností Morea potřebuje, aby Ridge naoko zahrál jejího snoubence. A po čase jí dojde, že nechce, aby to všechno byla jen hra. Přeje si, aby byl jejím snoubencem doopravdy.
Galerie romance4 U Emma Darcyová (Darcy, Emma)Manželské táníZvnějšku by se mohlo zdát, že má Gina Tysonová dokonalé manželství - uvnitř však trpí odtažitostí, která se mezi ni a Reida po sedmi letech vkradla. A tak musí Gina vytáhnout do boje. A to rychle. Na obzoru se totiž objevila jiná žena...!
Desire305 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Dokonalé manželství?O Mattii neprojevil do jejích osmadvaceti let žádný muž zájem. Až teď! Její soused, farmář Josh jí nabídne rovnou manželství. Dokázala by s ním Mattie žít pod jednou střechou, když ví, že Josh nehledá lásku, ale chce pouze matku pro svou dcerušku a pomocnici na ranč?
Desire306 L Barbara Boswellová (Boswell, Barbara)Kde zůstal táta?Pohledný a přitažlivý doktor Devlin Brennan je zkušený ortopéd... a také svůdce. Díky svému sex-appealu dokáže získat každou ženu. Výjimkou je Gillian Baileyová - ta jediná, o kterou Devlin skutečně stojí a která mu dluží jedno důležité vysvětlení...
Desire307 M Judith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Smlouva na láskuKdyž Livvy šéf požádá, aby si odložila dovolenou, ona požaduje protislužbu: aby sehrál roli jejího snoubence na rodinné oslavě. Když oslava skončí, ani jednomu z nich se nechce jejich ochotnické představení ukončit...
Desire308 N Carol Graceová (Grace, Carol)Chvilková známostCody nechápe, kde se v Margaretě vzala odvaha vrátit se zpátky do města poté, co mu před šesti lety utekla přímo na cestě k oltáři. Snaží se proto přesvědčit sám sebe, že jediný důvod, proč znovu podléhá jejím půvabům, je touha potrestat ji...
Polibky48 E Anne Matherová (Mather, Anne)Podivné dědictvíMegan Crossová se po létech vrací na ostrov Svatého Filipa, aby se setkala s druhým manželem své matky a jeho rodinou. Největším překvapením se pro ni stane syn její nevlastní sestry. Když Remyho viděla naposledy, byl to devítiletý rošťák. A teď před ní stojí úspěšný a atraktivní právník. Smí se však do něj zamilovat?
Polibky49 Y Jacqueline Bairdová (Baird, Jacqueline)Zdráhavá snoubenkaPřed třemi lety Bea zrušila své zasnoubení s Leonem. Zůstali ovšem stále společníky jedné firmy a Leon se poté, co ho unesli, obává o Beinu bezpečnost. Odveze ji proto do své luxusní vily na Kypru, kde Bea zjišťuje, že jejich vzájemná fyzická přitažlivost stále působí...
Temptation191 R Heather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Jak ulovit muže v MemphisuHayley Parrishová se už vzdává veškeré naděje na to, že kdy potká toho pravého. Ovšem když jí matka začne dohazovat partnery, Hayley nezbyde, než si ženicha vymyslet. Pak ale vyhrává pohádkovou valentinskou svatbu, a ocitá se v prekérní situaci - má svatbu, ale kde vzít ženicha...
Temptation192 S Gina Wilkinsová (Wilkins, Gina)Dokonalá TaraTara McBrideová zažívá svůj první neúspěch. Schovaná před světem, neví jak dál. Vtom na jejím prahu stane Blake, muž jejích snů. Tara se jeho vinou ocitá v ohrožení života. V nebezpečné situaci k sobě rychle najdou cestu. Bude ji ale Blake ještě chtít, až jejich dobrodružství skončí?
Desire na přání39 O Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Nesprávná manželkaPoté, co jeho snoubenka zrušila plánovanou svatbu, hledá Gideon útěchu a zapomenutí v baru. Druhý den se probudí s bolavou hlavou a s Cassandrou, sestrou svého nejlepšího přítele, vedle sebe... Nemůže na nic vzpomenout - jen na to, že Cassandru musel hodinu přemlouvat, než svolila stát se jeho ženou!
Desire na přání40 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Srdeční poutoJako kovboj umí Jesse zkrotit divoké koně a ani v házení lasem se mu nikdo nevyrovná. Dokáže se ale vypořádat s tím, že po dvanácti letech opět potkává svoji první a jedinou lásku? Nejde jen o to, aby znovu získal srdce Mandy, ale je tu také její syn, který se mu až nápadně podobá...

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3453
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace