Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/1998

Zobrazuji informace o produkci 12 / 1998


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance297 A Susan Meierová (Meier, Susan)Táta jako na zavolanouNebezpečně přitažlivý Gabriel chce udělat radost své nemocné babičce, a tak svou sousedku Kassandru požádá, aby si ho na Vánoce naoko vzala. Kassandra souhlasí, ale po nějaké době neví, co je naoko a co je doopravdy. A je si jist Gabriel?!
Romance298 B Lauryn Chandlerová (Chandler, Lauryn)Vánoce s tulákemNa který z inzerátů se objevil pohledný Sam McLean? Na ten, který podala Dani, aby získala manžela a otce pro svého syna, anebo na inzerát, který podal její otec na pomocného dělníka na farmě?
Romance299 C Miranda Lee (Lee, Miranda)Skandály a tajemstvíNečekané události je znovu svedly dohromady. Celeste se snažila nenávidět Byrona více než dvacet let, ale když se uviděli, všechno je jinak. A je tu ještě jejich dcera, sladká a nevinná Gemma, která teprve teď má poznat svou pravou matku a otce... !
Romance300 D Jeanne Allanová (Allan, Jeanne)Svatba v jehličíJustin Valentin měl nejen ranč, ale i velký sexappeal. Přesto od něho manželka Cait před dvěma roky utekla. Nyní se však Cait vrací a chce jediné: získat znovu jeho lásku.
Svatby de Wilde12 W Jasmine Cresswellová (Cresswell, Jasmine)Šperky pro láskuZáhada zmizení šperků rodiny DeWildeů je vyřešena. Poslední vypátrané šperky doručuje Grace DeWildeová Jeffreymu DeWildeovi a Jeffery si s konečnou platností uvědomuje, že svou ženu nikdy nepřestal milovat.
Sladká romance37 F Betty Neelsová (Neels, Betty)Princezna z kavárnyCo naplat. Vedle své krásné a exkluzivní sestry nemá nenápadná a skromná Mary Jane u doktora Thomase Latimera šanci, i kdyby ho milovala sebevíc. Jenže doktor Latimer vyznává jiné hodnoty...!!
Sladká romance38 J Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Táta, který zachránil VánoceKdyž jí Nick navrhl manželství, bylo Faith jasné, že jde jen o to, zachránit Jakieho před adopcí. Jenže s přibývajícím časem touží Faith stále víc, aby ji Nick přijal za svou ženu po všech stránkách.
Desire297 K Maureen Childová (Child, Maureen)Nečekaný dárekBýt přistižena v posteli se svou velkou láskou z dětství Jakeem poté, co ji její snoubenec nechal stát před oltářem samotnou - to opravdu není Caseyina představa šťastných Vánoc. A ke všemu Jake tvrdí, že ji nemiluje...
Desire298 L Kate Littleová (Little, Kate)Zvonky štěstíVypadalo to na uplakaný Štědrý večer u televize, ale najednou se život Jessie Maloneové obrátil naruby! Nejprve najde košík s miminkem a vzápětí přijde ze zasněžené noci ten nejhezčí muž...
Desire299 M Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Dítě láskyZnali se jen krátce a ona ho opustila beze slova vysvětlení. Když se po třech letech Jacques s Lizou nečekaně setkává, je jí stále okouzlen, aniž by tušil, že je otcem. Ale může jí dát to, po čem ona touží - lásku a rodinné štěstí?
Desire300 N Shawna Delacorteová (Delacorte, Shawna)Dobrovolně uvězněná?Může za to sněhová bouře, že se Samantha ocitla na neznámém ranči ve Wyomingu. Nikdy by se nenadála, že bude zvažovat, zda by se dokázala zříct pohodlného městského života a žít s člověkem jako je Jace mezi honáky, koňmi, slepicemi a stády krav.
Polibky44 E Alex Ryderová (Ryder, Alex)Břehy láskyAvalona Riversová se zachrání před pašeráky drog na odlehlém skotském ostrůvku, kde jako by se zastavil čas. Hrstka zdejších obyvatel mluví gaelštinou, žije podle zákonů klanu a věří, že jejich náčelníkovi vlny oceánu vyvrhnou na břeh toužebně očekávanou nevěstu...
Polibky45 Y Helen Brooksová (Brooks, Helen)Manželská smlouvaDonato Vittoria miloval svoji ženu Grace, světlovlasou anglickou dívku, od prvního okamžiku, kdy ji spatřil. Když jim zemřel půlroční synáček, Grace uvěřila pomluvám o manželově nevěře a vrátila se do Anglie. Teď přijíždí zpátky do Itálie na pohřeb Donatovy matky. Podaří se Donatovi ji přesvědčit, že on manželskou smlouvu neporušil?
Temptation187 R Lyn Ellisová (Ellis, Lyn)Vánoční rytířT.J. Amberlyová nemá náladu slavit vánoční svátky. Nemá ani s kým. Jejího bratra zastřelili policisté, a ona se s nimi musí napřed vypořádat a bratra pomstít. Když konečně najde hlavního viníka, bývalého policistu Nicka DeSalvo, poznává, že není policista jako policista...
Temptation188 S Leandra Loganová (Logan, Leandra)Dárek pod závějíAlec Wagner si přeje strávit klidné Vánoce v penzionu, aby mu nic nepřipomínalo jeho životní neúspěch. Ale události naberou jiný a dost tajuplný směr, když náhodou zachrání svůdnou Sáru a její malou dcerku před zmrznutím...

Počet zobrazených záznamů: 15

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3238
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace