Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Julianna Morrisová

Zobrazuji údaje o autorce Julianna Morrisová - Morris, Julianna


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/1Polibky96 Y Manželství na zkouškuV městečku Quicksilver na Aljašce už zůstala jediná neprovdaná žena - Hannah Liggettová. Celý život se starala o své sourozence a ovdovělého otce, a najednou zjišťuje, že už je nejvyšší čas založit si vlastní rodinu. Ale kde najde vhodného muže?
Jako na zavolanou se v městečku objeví její přítel z dětství Ross McCoy s neobvyklou nabídkou...
2001/12Polibky129 Y Neobvyklé prázdninyCallii Websterovou už nebaví probouzet se ráno co ráno sama. A v malém městečku ve státě Washington není nikdo, o koho by stála. Ještě že má dobrou přítelkyni a ta má zase bratra Mikea, který byl pro Callii už od malička něco jako hrdina. Je tady ovšem jeden háček: Mike je už hezkých pár let na Aljašce, kde provozuje s několika kamarády leteckou dopravu.Pro půvabnou a schopnou dívku, jako je Callie, není ovšem těžké vymyslet plán, jak Mikea přesvědčit, že ona je ta pravá!
2002/1Polibky130 E Čas na ženěníVe chvíli, kdy vystoupí z letadla a padne do náruče Donovanu Mastersovi, si Jana Richardsová uvědomí, že přesně to je pro ni ten pravý manžel. Vzápětí se však dozvídá, že Donovan není mužem, za kterým přiletěla, aby se za něj provdala. Je to jeho bratr, který je pilotem stejně jako Janin zemřelý manžel. Ona ale touží po muži, který by měl méně nebezpečné zaměstnání. Potřebuje konečně klidné manželství a hodného tátu pro své dvě děti...
2003/1Romance531 C Léčka na šejkaPro: Maggii, Sharon, Jen, Lauren
Od: Julie
Datum: 1. února
Pomoc! Potřebuji radu, jak mám znovu svést šejka Raoula Omana, s nímž jsem se krátce setkala před šesti měsíci a náš vztah nezůstal bez následků. A teď se tu znovu objevil a já zjistila, že je stejně neodolatelný jako tenkrát. Co ale řekne, až zjistí, že jsem těhotná a otcem není nikdo jiný než on?
2003/7Romance Duo557 C BVýlet s miliardářemBeth Coxová vyhraje v soutěži dvoudenní výlet s pohledným a velmi bohatým Kaneem O´Rourkem. Hned od počátku oba cítí vzájemnou přitažlivost, ale ani jeden se nechce vázat. Když se postupem času lépe poznávají, jejich srdce přece jen zahoří láskou!
2004/8Romance Duo622 T BDvojčeMaddie Jacksonová se zklamala v lásce a v den své svatby utekla daleko od domova. Vydala se hledat své biologické rodiče, a při tom našla nejen svou sestru-dvojče, ale i pohledného a velmi milého Patricka O´Rourkea.
2005/1Romance Duo647 T BNesmělý polibekŽena a manželství jsou dvě slova, která Neilu O´Rourkeovi chybí ve slovníku. Ale když se v jeho životě objeví pohledná a velmi milá Libby Dumontová, uvědomí si, že ho to k ní neodolatelně přitahuje. Změní se Neil natolik, aby mohl Libby nabídnout své srdce?
2006/7Romance Duo737 T APřátelství, či sňatek?Kate Douglasové odkáže babička honosný dům pod podmínkou, že se Kate vdá a aspoň rok se svým manželem bude žít na jejím pozemku. Ta přemluví svého přítele, Dylana O’Rourkea, aby jí pomohl tuto podmínku splnit. Stane se nakonec z jejich formální svatby šťastné manželství?
2007/12Romance Duo822 T BSetkání pod jmelímAlex McKenzie, pohledný vysokoškolský profesor, se se svým malým synem Jeremym přestěhuje do Seattlu, neboť doufá, že zde nalezne klid po smrti své manželky. Nová sousedka, půvabná Shannon O‘Rourkeová, však Alexe v klidu nenechá. Svým otevřeným a spontánním přístupem si najde cestu k doposud uzavřenému srdci malého Jeremyho, a odtud je již krůček k srdci jeho otce.
2008/9Romance Duo849 T BNávrat hrdinyNicki se po letech setkává s hrdinou svých dívčích snů Lukem, když přijme práci u jeho dědečka, jejího někdejšího profesora dějin umění. Luke v ní probouzí city, jimž se usilovně brání. Ale je to ona, kdo Lukea přesvědčí, že láska bývá často bolestná, ale život bez ní by byl pustý a prázdný.
2014/7Special na přání243 G ALéčka na šejkaJulie se seznámila s šejkem Raoulem Omanem před šesti měsíci. Jejich aférka byla vášnivá, prudká a… velmi krátká. Teď se Raoul znovu objevil a zdá se, že je rozhodnutý pokračovat tam, kde předtím skončili. I když Juliino srdce touží po jeho dotecích, rozum ji nabádá, aby si s ním nic nezačínala. Jak by mu totiž vysvětlila, že zanedlouho přivede na svět jeho dítě?
2022/12Special na přání446 H ASetkání pod jmelímAlex McKenzie, pohledný vysokoškolský profesor, se se svým malým synem Jeremym přestěhuje do Seattlu, neboť doufá, že zde konečně nalezne po smrti své manželky klid. Nová sousedka, zvláštní a půvabná Shannon O´Rourkeová, však Alexe v klidu nenechá. Svým otevřeným a spontánním přístupem si našla cestu k doposud uzavřenému srdci malého Jeremyho, a odtud je již krůček k srdci jeho otce
2023/10Special na přání466 H BNávrat hrdinyNicki se po letech setkává s hrdinou svých dívčích snů Lukem, když přijme práci u jeho dědečka, jejího někdejšího profesora dějin umění. Luke v ní probouzí city, jimž se usilovně brání. Ale je to ona, kdo Lukea přesvědčí, že láska bývá často bolestná, ale život bez ní by byl pustý a prázdný.

Počet zobrazených záznamů: 13

Na seznam autorek začínajících na Mo

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3503
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 03.12.2023, 13:30:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace