Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 8/1999

Zobrazuji informace o produkci 8 / 1999


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance329 A Marie Ferrarella (Ferrarella, Marie)Znenadání... svatba!Když se Cheyenne a Grant nečekaně ocitnou na hromadném svatebním obřadu, myslí si, že je to jen součást bujarého karnevalového veselí. Jenže vzápětí se dozvědí, že jsou skutečně manželé. A to se poprvé potkali teprve před pár hodinami. Grant nevidí důvod, proč by ve hře na líbánky neměli pokračovat dál, ale Cheyenne má poněkud jiný názor.
Romance330 B Carol Woodová (Wood, Carol)Stoprocentní vztahKrásná lékařka Lauren se vrací z Afriky do rodné Anglie, aby převzala lékařskou praxi po své matce. S hrůzou však zjistí, že jejím společníkem je právě ten, kvůli kterému před čtyřmi lety utekla do lůna černého kontinentu - okouzlující Eliot Power...
Romance331 C Kathleen O'Brienová (O'Brien, Kathleen)Zapomenuté kouzloŽivot Kelsey Whittakerové se navždy změnil, když se zamilovala do Brandona Traherna. Ale Brandon je bratr jejího snoubence Douglase. A ten zahyne jen několik hodin poté, co Kelsey zrušila jejich zasnoubení, při automobilové nehodě, při níž Brandon ztratí paměť. Takže si teď nevzpomíná na společné chvíle lásky...
Romance332 D Jeanne Allanová (Allan, Jeanne)Ženich pro GwenuJake Stoner s tím svým ďábelským úsměvem a laskavýma očima vypadá, jako by jí ho poslalo samo nebe. Jenže Gwen Ashtonová si není vůbec jistá, jestli mu může věřit, když jí tvrdí, že s ní zůstane, dokud ho bude potřebovat. Podaří se jí ho přesvědčit, že ho potřebuje navždy?
Historická romance19 Z Gayle Wilsonová (Wilson, Gayle)Tajná vévodkyněMary Wintersová po jediném vášnivém milování s vévodou z Vailu porodí syna. Nikdo, dokonce ani vévoda sám, netuší o malém Richardovi pravdu. Až po sedmi letech, kdy je Mary nařčena z vraždy krutého kupce, jemuž dala synka k vychování, se náhle znovu setkává s vévodou, který ji před soudem k údivu všech přítomných prohlásí za svoji manželku.
Mira14 Q Diana Palmerová (Palmer, Diana)Kdysi v PařížiKdysi v Paříži Brianne Martinová zachránila ovdovělého Piercea Huttona z hlubin zoufalství a beznaděje. Přestože kromě osamělosti neměli téměř nic společného, stali se z nich dobří přátelé. Nyní však Brianne hrozí nebezpečí a Pierce ji může ochránit, jenom když si ji vezme za ženu. Jenže pak oba uvíznou v síti intrik a mohou mluvit o štěstí, když vyváznou holými životy. ..
Sladká romance53 F Vivian Leiberová (Leiber, Vivian)Požár láskyKdyž se pětadvacetiletá Mimi rozhodne, že se stane hasičkou, nic ji nezastaví. Ani umíněný Gibson St. James, známý zachránce dětí a odpůrce ženění. Ovšem na požár, který posléze zahoří v jejich srdcích, je i takový požárník jako on krátký...
Sladká romance54 J Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)To nejlepší nakonec!Poté, co ho Cassandra opustila, považuje ji Damon Grey za chladnou ženskou se srdcem z ledu. Netuší, že ho neopustila kvůli kariéře, jak tvrdila. A Cassandra mu ani po šesti letech za nic na světě nechce prozradit své skutečné důvody. A pokud si Damon myslí, že pod karibským sluncem a v jeho objetí roztaje, zatraceně se plete. Anebo ne...?
Galerie romance15 T Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Utajený snoubenecKdyž jí Rand Dubarton dá na vybranou mezí ním a její prací, nezbývá jí než mu dát sbohem. Ani po roce se jí však nedaří na něj zapomenout. A pak se Rand znenadání objeví a chce využít jejích služeb zkušené detektivní vyšetřovatelky. Jenže - chce ji doopravdy jen jako vyšetřovatelku, nebo spíš jako... svou ženu?
Galerie romance16 U Day Leclaireová (Leclaire, Day)SmolařkaNa začátku jejich vztahu stál výbuch. Ostatně jinak by to u chronické průšvihářky Kit ani nemohlo být. A další nehody na sebe nedají čekat. Jenže Stephana to ke Kit neodolatelně táhne a pár nevinných nehod na tom nedokáže nic změnit.
Desire329 K Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Unesená nevěstaLorelei Masonovou ani ve snu nenapadlo, že by ji ze svatby unesl bývalý snoubenec. Jack Storm ji kdysi nechal stát u oltáře, a teď po letech se odvažuje pro ni vrátit! A ještě si myslí, že se mu podaří Lorelei přesvědčit, že jediným mužem jejího života je právě on!
Desire330 L Patty Salierová (Salier, Patty)Nenahraditelný mužElena Martinová si myslela, že největším štěstím v jejím životě bylo, když jí seznamovací agentura vybrala jako ideálního partnera mužného, přitažlivého Garretta Simse. Už po třech schůzkách byla připravena mu říct své "Ano". Ale tehdy Garrett řekl: "Ne!"
Desire331 M Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Láska a vlasaticeRosemary Marchová si vždycky spřádala tajné sny o Willisovi Randomovi - už od gymnázia. Jenže jak by mohla doufat v jejich naplnění, když on ji vždy považoval jen za hloupou, šedivou myš? Její jedinou nadějí je kometa zvaná Bob, která se na obloze objevuje jednou za patnáct let a plní lidem přání...
Desire332 N Lass Smallová (Small, Lass)Přitažlivý cizinecZachary Thomas byl přitažlivý cizinec a stačila jedna jediná noc, aby v jeho náruči ztratila Jessica hlavu i srdce. Protože ji však pronásledují výčitky svědomí, že se mu oddala týž den, kdy tragicky přišel o ženu a syna, rozhodne se neprozradit mu, že jejich milování nezůstalo bez následků...
Polibky60 E Rebecca Wintersová (Winters, Rebecca)Nevěsta naokoSamantha Telfordová souhlasí se sňatkem s Perseem Kostopoulosem výměnou za tři splněná přání. Perseus však není žádný kouzelný dědeček... Je to především velice pohledný a bohatý muž. Jeho dokonalost ruší pouze několikacentimetrová jizva na tváři - památka na jeho bývalou snoubenku, s níž se má po dvaceti letech setkat. Samantha mu má posloužit jen jako důkaz, že už svou dávnou lásku nemiluje. S tím se však Samantha nechce jen tak lehce smířit.
Polibky61 Y Victoria Gordonová (Gordon, Victoria)Opravdový příběhSandra je hrdá na to, jaká je profesionálka, a proto by nikdy nemíchala práci a zábavu. Ovšem jen dokud nepotká Forda Landella, který je natolik neodolatelný, že jdou najednou všechny Sandřiny zásady stranou...
Temptation203 R Alyssa Deanová (Dean, Alyssa)Jak ulovit muže v MiamiMiami skutečně není pro Vicky Sommersetovou-Hayesovou tím pravým místem pro ulovení ženicha. Zvlášť když kvůli přání rodičů musí jeho rodokmen sahat až k prvním osadníkům Států z lodi Mayflower. A tak si najme detektiva Luka, aby jí takového ženicha našel. Konečně by mohla mít klid, tak proč musí pořád myslet na sympatického Luka?
Temptation204 S Donna Sterlingová (Sterling, Donna)Zamilovaný duchKapitán Jesse Garrett se vrací po dlouhé době domů a už se nemůže dočkat. Vždyť se tentokrát vrací k ženě, kterou miluje, a k malému synkovi, kterého ještě neviděl. Netuší však, že Elissa bude tím nejtěžším úkolem, jaký za své vojenské kariéry musel zdolat. Pro ni a pro svého syna by však dokázal pohnout i zeměkoulí.
Desire na přání51 O Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Sestřička PopelkaPro obyčejnou knihovnici z malého města Julianne Bennnetovou byli nádherní a bohatí muži jako Cade Marshall nedostižnými princi z pohádek. Ale když se Julianne začne vydávat za svoji oslňující sestru-dvojče, ocitne se v Cadeově království - a v jeho náruči. Ale co udělá Cade, až objeví, že Julianne není ta, za kterou ji považuje?
Desire na přání52 P Joan Hohlová (Hohl, Joan)Vzpomínky na láskuKdyby se byl Adam někdy v minulosti zamiloval do Sunny, nemohl by na ni nikdy zapomenout. Je přesvědčen, že krásná dívka má iluze o lásce, která nikdy neexistovala. Ale nemůže popřít, že Sunny má velmi přesné znalosti o těch nejtajnějších místech v jeho duši - i na jeho těle!

Počet zobrazených záznamů: 20

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3130
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace