Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rosemary Carterová

Zobrazuji údaje o autorce Rosemary Carterová - Carter, Rosemary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/12Polibky26 E Milostná hraTiffany přijíždí do afrického Zimbabwe ujmout se svého dědictví. Jenže s Markem Rowlandsonem, právníkem, který celou záležitost vyřizuje, jsou jen potíže. Ten chlap je prostě hrozný! Nevěří jí, že své dědictví nabyla poctivě, a přitom s ní klidně flirtuje!
1998/5Sladká romance24 J Něžná zajatkyněFraser obviní Stephanii, že zavinila zranění jeho zaměstnance - průvodce v africké buši. Šokovaná Stephanie nakonec souhlasí s tím, že než se průvodce uzdraví, bude zastávat jeho povinnosti. Její úloha je o to těžší, že Frazer je muž, kterého lze jen nenávidět - nebo milovat!
1999/1Romance304 D Jak miluje kovbojFlynn Henderson je kovboj každým coulem. Navíc je nesmírně přitažlivý a sexy. Kaitlin na něm může oči nechat. Jenže je hýčkanou dcerou bohatých majitelů ranče a pro její rodiče není Flynn dost dobrý. Ten však přísahá, že se za pět let vrátí a získá nejen ranč, ale i Kaitlin.
1999/4Romance316 D Kovboj a kráskaByla jednou jedna malá holčička jménem Morgan Muirová, a tu vychovával dědeček, bývalý kovboj. Jeho vyprávění o životě a práci na ranči v ní probudilo sen, který jí vydržel až do doby, kdy už pracovala jako manekýna. Náhoda jí nahrála příležitost strávit měsíc na ranči Six-Gate Corral, a uvést tak dávný sen do skutečnosti. To by ale rančerem nesměl být nebezpečně krásný Jason Delaney, který se zařekl, že na jeho ranči už nikdy žádná žena nemá co pohledávat.
2000/8Sladká romance77 F AKřehká krásaKdyž Sterling Sáru spatří poprvé, její křehké kouzlo ho zasáhne až do hloubi srdce. Jenže Sára má svá tajemství, kterých se jen těžce vzdává. A navíc se zdá, že se k smrti bojí mužů a jakéhokoliv sblížení, a Sterling si není jist, zda se mu ji někdy podaří tohoto strachu zbavit...
2001/2Romance403 A Láska plná překvapeníMůžu věřit svému manželovi? ptala se Samanta Andersonová sama sebe, když před rokem od něj odcházela. Teď však stojí před těžkým rozhodnutím: aby její dcera získala dědictví, musí se Samanta na půl roku vrátit k Maxovi a pokusit se obnovit své manželství. Ostražitá Samanta Maxovi stále nevěří, ale on se rozhodl, že svou ženu získá zpět - a ne jenom na čas, ale navždy!

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3733
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace