Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rebecca Wintersová

Zobrazuji údaje o autorce Rebecca Wintersová - Winters, Rebecca


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1992/10Romance4 D Princezna PohádkaVšechny děti zbožňují krásnou televizní princeznu, která umí tak nádherně zpívat a vyprávět pohádky! Dva malí bratři, Peter a Michael, začnou doufat, že by jim princezna mohla nahradit jejich dávno ztracenou matku. Jak o tom ale přesvědčit tvrdohlavého tatínka?
1993/2Romance19 C ProhlédnutíKdyž Libbyin mužný, přitažlivý manžel přijde o zrak, je to pro něj dvojnásobně kruté: oženil se teprve před několika dny a domnívá se, že své krásné žene teď bude jen na obtíž. Proto se ji snaží od sebe odehnat. Zbývá ještě nějaká naděje?
1993/9Romance45 A Svatební náramekPodle rómské tradice znamená svatební náramek, který ženich připne nevěstě, osudové pouto na celý život. Ale učitelka angličtiny Heather je zaskočena, když se tento nádherný klenot octne na jejím zápěstí. Přece si nevezme sedmnáctiletého mladíčka Branka!
1993/9Romance48 D Všechno nebo nicCassie se stará o svého malého synovce, ale je jí čím dál jasnější, že dítě zřejmě vyměnili v porodnici. Konečně se jí podaří najít pravého otce dítěte, ale situace se tím jen zkomplikuje: Cassie se nechce roztomilého chlapečka vzdát a jeho otec, bohatý a vlivný bankéř Trace Ramsey, také ne.
1994/5Romance79 C Rančer a rudovláskaSkupinka pubertálních mladíku nelegálně prodává fotografie neznámé krásné rudovlásky. Zackery Quinn, bohatý rančer a jeden z nejmocnějších můžů ve státe, se rozhodne vypátrat, kdo je ta neznámá žena, která tak zneužívá mladé hochy. Když zjistí pravdu, odmítá jí nejprve věřit…
1994/6Romance81 A Hrdina na volné nozeAndrea Meyersová byla členkou poroty, která soudila maklére Lucase Hastingse za zpronevěru. Od začátku si však nebyla jistá jeho vinou. Zůstal v ní vůči Lucasovi provinilý pocit. A možná ještě něco víc, musí si připustit Andrea, když se Lucas po propuštění z vězení objeví v její blízkosti…
1995/3Romance118 B Mořská pannaLindsay je středem pozornosti mužů všude, kde se objeví. Ona však o jejich obdiv nestojí. Chce být v životě samostatná a nezávislá. Díky své kráse a plaveckému umění dostane roli mořské panny v televizní reklamě. Při tréninku v moři ji objeví pohledný guvernér Nevady Andrew Cordeli… a na chvíli si není jistý, zda nevidí skutečnou mořskou vílu. Lindsay také není Andrew lhostejný, ale touha po nezávislosti je silnější. Je odhodlána nepřipustit, aby ji někdo uvěznil v síti vztahů, obav a závislosti tak, jak to dělali její rodiče…
1996/4Superromance35 X Nejsem tvá ženaAbby Clarková čeká dítě, nemá zaměstnání a nemá manžela. Kellie, její dvojče, se naopak před nedávnem provdala. Kellie navrhuje své sestře, aby se alespoň na pár týdnů přestěhovala na ranč jejího manžela Maxe. Ten však o její existenci Abby nemá tušení, stejně tak, jako ona Maxe nikdy předtím neviděla. Max se předčasně vrací ze své služební cesty na ranč. Ve své ložnici nachází těhotnou ženu, která pouze vypadá jako jeho Kellie. Ta však záhadně zmizela…..
1996/5Superromance36 X Slib láskyKathleen se ocitá v New Yorku sama, bez přátel a těhotná. Marně pátrá po svém snoubenci Patrikovi, se kterým si ještě v Irsku slibila věčnou lásku. Nemůže pochopit, že by ji opustil. Po mnoha životních tragédiích se s Patrikem náhodně setkává. Je vůbec možné, že by Kathleen, se kterou si osud tak ošklivě zahrál, mohla zapomenout a odpustit?
1996/12Romance201 A Princ z pohádkyAnna má ráda pohádku o Louskáčkovi. Když ji maminka vezme na balet napsaný podle ní, je Anna jako u vytržení. A ještě víc ji překvapí, když ji o přestávce osloví muž, který se princi Louskáčkovi nápadně podobá. To ještě netuší, že je to její otec!
1997/7Romance229 A Pod žhavým sluncemRachel přijíždí do Španělska, aby našla svého bratra. Místo něho ji čeká mužný Vincente de Riano, který se k ní nechová právě nejvřeleji. Rachel se však nevzdává!
1998/7Romance280 D Hledá se manželXan toužila po muži, který by ji miloval jen pro ni samu. Zdá se však, že nemá štěstí, protože Judde Coltrain jako by se po svatbě proměnil v její nejčernější můru.
1998/10Romance290 B Manželky netřeba!Maxe hořká zkušenost naučila, že bez ženy se lze obejít. Když se však setká s Lacey Westovou, začíná pochybovat. Lacey je totiž žena, které podle jeho názoru žádný muž nemůže odolat.
1998/11Sladká romance35 F Italská krevProč jen se Gaby tak rychle zamilovala do Lukea, když má být vysvěcen za kněze?! Ale je tu ještě Lukeův bratr, který z krásné Gaby nemůže spustit oči...
1999/8Galerie romance15 T Utajený snoubenecKdyž jí Rand Dubarton dá na vybranou mezí ním a její prací, nezbývá jí než mu dát sbohem. Ani po roce se jí však nedaří na něj zapomenout. A pak se Rand znenadání objeví a chce využít jejích služeb zkušené detektivní vyšetřovatelky. Jenže - chce ji doopravdy jen jako vyšetřovatelku, nebo spíš jako... svou ženu?
1999/8Polibky60 E Nevěsta naokoSamantha Telfordová souhlasí se sňatkem s Perseem Kostopoulosem výměnou za tři splněná přání. Perseus však není žádný kouzelný dědeček... Je to především velice pohledný a bohatý muž. Jeho dokonalost ruší pouze několikacentimetrová jizva na tváři - památka na jeho bývalou snoubenku, s níž se má po dvaceti letech setkat. Samantha mu má posloužit jen jako důkaz, že už svou dávnou lásku nemiluje. S tím se však Samantha nechce jen tak lehce smířit.
1999/10Galerie romance19 T Utajený nápadníkWhitney je rozhodnutá pomstít se podlému svůdci své sestry. Přihlásí se proto na stejný poznávací zájezd a vyhlíží podezřelého. Do oka jí okamžitě padne šarmantní, galantní a neuvěřitelně svůdný učitel francouzštiny Hank Smith. To musí být on! Jenže poznenáhlu se ukazuje, že Hank vůbec není tím, za koho se vydává...
1999/12Galerie romance23 T Utajená náklonnostDiana Rawlinsová si po nešťastném pádu nepamatuje vůbec na nic. Ví jedině, že to dítě, které našli v jejím náručí, jí patří. Její manžel Cal, kterého Diana nepoznává, je odhodlán přijít záhadě na kloub. A ještě víc chce získat Dianu zpět, i kdyby měl kvůli tomu pohnout nebem i zemí.
2001/8Romance443 T Věrnost nadevšePřed deseti lety se Janet zhroutila, když Wade zrušil jejich svatbu, neboť její žárlivý spolužák o ní prohlašoval, že byla Wadeovi nevěrná. Janet to šokovalo, vždyť Wade byl vždycky jediným mužem jejího života! Teď po deseti letech je osud znovu svedl dohromady. Janet je přesvědčena, že tentokrát si Wadea již nenechá utéct. Ale nechce být nevěstou, kterou ženich podezřívá z nevěry! Wade musí poznat, že je pro něj skutečně manželkou, které může stoprocentně věřit!
2001/10Romance453 C Jediná láskaPřed necelým rokem Blaire Reganová milovala doktora geologie Alika Jarmana celým svým srdcem, a přesto ho ze záhadných důvodů před svatbou opustila. Teď se však rozhodla, že ho musí seznámit s jejich novorozeným synem Nickem a dát mu šanci, aby mu byl řádným otcem. Když Alika poprvé uvidí s miminkem v náručí, je jí jasné, že jako otec nezklame. Ale bude po všem tom utrpení, kterým musel projít po zrušení zásnub, i laskavým a milujícím manželem?
2001/11Special36 G CSářiny první VánoceAdventinky 2001 1Setkání tří osamělých bytostí zrovna na Štědrý den je jakoby znamením osudu. Toto setkání je i jejich velkou šancí na nový společný život.
2002/1Romance471 C Táta k pohledáníZane Broderick nevěří svým očím, když najde ve sněhové vánici na kolejích malé miminko. Neváhá ani chvilku a uhání s ním do nemocnice, aby ho zachránil. Tam ho položí rovnou do náruče přitažlivé a velmi příjemné zdravotní sestřičky Meg... Ta sama ze zdravotních důvodů mít děti nemůže, a tak není divu, že se rozhodne malého chlapce adoptovat. Nároky na něj si však dělá i jeho zachránce Zane. Zdá se, že řešení je nasnadě: Zane nabídne Meg manželství, aby mohli pro Johnnyho vytvořit šťastnou rodinu. Může se ale Meg provdat za zcela neznámého muže?
2002/2Romance Duo478 T BManželství na rokManželství Gabea a Stefanie, které uzavřeli na jeden rok, je u konce a teď oba stojí před rozhodnutím, co dál. Dohodnou se, že Stefanie bude cestovat po Evropě a Gabe se na nějakou dobu uchýlí na svůj ranč v Montaně. Stefanie však najednou zjistí, že cestování bez Gabea ji nebaví a že se jí po něm stýská. Proto se jednoho dne k velkému překvapení Gabea objeví na ranči. Teprve čas odloučení je donutí k zamyšlení, zda je skutečně správné jejich manželství anulovat!
2002/7Romance499 A Cože, miminko!?Při ošetřování Heather Sandersové po nehodě provedl doktor Raul Cardenas běžný těhotenský test a výsledek byl překvapivý: pozitivní! A ani se jí nemusel ptát, kdo je otcem. Věděl, že je to on sám. Teď je na něm, aby jí oznámil nejen to, že je těhotná, ale zároveň ji požádal o ruku!
2002/10Romance Duo518 T BSladké štěstíHannah Carrová se stará o malou dcerku své sestry, která se jí vzdala, a za žádnou cenu nechce otevřít své srdce nějakému muži. Až do té doby, dokud se neobjeví Dominic Giraud! Ten se na první pohled zamiluje nejen do Hannah, ale i do malé Elizabeth, kterou něžně nazývá svým sladkým štěstím.
2003/2Romance534 A Vysněná svatbaKdysi dávno Dimitrios Pandakis přísahal, že se nikdy nenechá zatáhnout do manželství tak jako jeho starší bratr. Ale teď se mu jeho nová sekretářka Alexandra pomalu dostává pod kůži, i když své city pečlivě skrývá. Dokáží však oba odolat svým citům, když spolu budou trávit dlouhé chvíle při realizaci nového projektu?
2003/5Romance547 A APrincova volbaSvatba Jeho VeličenstvaRaoul Mertier se má jako následník trůnu oženit s dívkou, které byl zaslíben již při narození. Avšak Sophie miluje jiného, a tak na schůzku s Raoulem vyšle svou nejlepší přítelkyni Lee Greshamovou…
2003/7Romance Duo557 C ANeuvážený činPhilippe a Kellie byli právě měsíc šťastnými novomanželi, když je zasáhlo nepříjemné odhalení. Žena, kterou Philippe kdysi znal, prohlašuje, že je otcem jejího dítěte. A co víc, nevinné dítě potřebuje domov. Kellie se ocitá před závažným rozhodnutím…
2004/4Romance598 A Nevěsta pro princeNicco Tescotti je nesmírně pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když díky soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka, a to dvojče Callie Lassiterová. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?
2004/5Romance603 A Vynucené manželstvíJediná žena, která kdy odmítla Rileyovo pozvání na večeři, je oslnivá hollywoodská herečka Ann Lassiterová. Přesto se nečekaně setkají v Itálii a shodou neuvěřitelných náhod se ocitnou před oltářem! Jejich manželství však asi nadlouho zůstane nenaplněno...
2004/9Romance624 B Zakázané manželstvíMichelle Howardová souhlasí s tím, že bude ošetřovat Zaka Sadlera, který se zotavuje po nehodě. Není si však jistá, zda dokáže skrývat něžné city, které k němu chová již delší dobu...
Jejich vztah je totiž velmi důvěrný: vyrůstali spolu v jedné rodině, když oba dva ztratili v dětství rodiče. I pro Michelle je velkým překvapením, když se Zak vyzná ze své lásky k ní a navrhne jí manželství!
2004/11Romance634 B Muž mých snůManhattanský milionář Payne Sterling je zvyklý, že svou fotku vídá denně v novinách. Jaké je ovšem jeho překvapení, když z obálky knihy romantického nakladatelství se na něj dívá jeho kopie! Krásná a talentovaná malířka viděla milionáře jen na fotce, ale natolik jí učaroval, že neustále naplňoval její mysl. Jejich první setkání změní oběma život...
2005/2Romance650 C Francouzova nevěstaHallie je rozhodnutá, že se už nikdy nezamiluje. V Paříži se setká s dvojčaty, která jsou v internátní škole, a stará se o ně. Monika a Paul jí vyprávějí o otci, který je sám vychoval, a o domově - malém zámečku uprostřed vinic. Když se Hallie s jejich otcem Vincentem osobně setká, nemůže jeho kouzlu odolat! Ale láska je příliš složitá a komplikovaná a Hallii by změnila život zcela od základů...
2005/10Romance688 A Důvod pro manželstvíMallory přijíždí na návštěvu kamarádky do Portugalska a netuší, že zde najde to nejcennější, co jí může život dát. Lianořin ovdovělý bratr Rafael se svou desetiletou dcerou Apolonií si ji natolik oblíbí, že jí před odjezdem nabídne manželství! Je však jeho láska k ní natolik silná a opravdová, aby Mallory tuto nabídku mohla přijmout?
2005/12Romance698 A Plavba za štěstímKdyž se Terri dozví, že její bývalý manžel leží zraněný kdesi v Jižní Americe, ihned se vydá na cestu za ním. Brzy však zjistí, že nejde o jejího exmanžela, ale o zcela neznámého muže. Tento cizinec ji od prvního pohledu nesmírně přitahuje a Terri neodolá jeho šokujícímu návrhu. Ben ji totiž požádá, aby se stala jeho osobní sekretářkou a manželkou zároveň!
2006/3Romance713 A Poslechni své srdceAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Je to bláznivý plán, který nemůže vyjít? Nebo se Gabeovi podaří přesvědčit ji, že každé slovo svého manželského slibu myslel naprosto vážně a že je pro něj už dávno tou vyvolenou a jedinou?
2006/7Romance733 A Záhadný přívěsekGreer a její sestry zdědily po otci nějaké peníze - avšak pod jednou podmínkou: musejí je použít k hledání manžela! Nikdy neslyšely nic tak směšného - jenže jak uctít přání zesnulých rodičů a zároveň si užít trochu legrace? A tak se nakonec rozhodnou utratit je za dovolenou na italské riviéře!
Greer rozhodně neočekává, že by si tam našla ženicha - ale potom se seznámí s úžasným italským šlechticem Maxem di Varano…
2006/8Romance738 A Honba za láskouOlivia Dutchessová a Luc de Falcon si na první pohled padnou do oka. Oba však za sebou mají neblahou vzpomínku na lásku, a tak se jí brání. Navenek to vypadá, že když jsou spolu, srší mezi nimi jen blesky a hromy. Jejich snaha nepustit do svých srdcí vroucí cit ale vyjde naprázdno a Olivia i Luc přijdou na to, že jsou si souzeni…
2006/9Romance743 A Manželství z povinnostiPiper Duchessové se zdá, že zůstala na ocet. Obě její sestry jsou šťastně provdané za skvělé muže a užívají si života plnými doušky. Piper zůstala sama v New Yorku a vypadá to, že na ni čeká jen samá práce.
Piper má jasný plán. Existuje jediný muž, po kterém touží: urozený aristokrat Nikolas de Pastrana. Jako na zavolanou přišla chvíle, kdy Nik potřebuje pomoc – a právě jen od ní!
2006/11Special105 G CNabídka od princeSrdce pod stromečkemKristin si už dlouhá léta přála k Vánocům jedno – podívat se zase do Evropy, odkud její rodina pocházela. Nemohla ale tušit, že tyhle svátky budou na neobvyklé dárky obzvláště bohaté a že nejdůležitějším dárkem se pro ni stane nabídka k sňatku od prince!
2007/2Romance768 A ASvatba v přímém přenosuPřichází nevěstaReese se rozhodne ukončit svou roli v nekonečném televizním seriálu, protože se zamilovala do představitele hlavního hrdiny Alexe, jenž ale její lásku neopětuje. Její poslední natáčecí scénou je právě svatba s ním…
2007/6Romance788 A Manžel na vyžádáníPřed rokem musela Dominika opustit svého manžela, kterého velmi milovala. Teď, po roce, kdy vybojovala sama se sebou bitvu o život, udělá cokoli, aby ji Andreas znovu pustil do svého domova i srdce. A protože Andreas si moc dobře pamatuje, jak mu s Dominikou bylo krásně, souhlasí s měsíčním manželstvím na zkoušku.
2007/10Romance808 A Švýcarská romanceJeden zapomenutý dopis připomene po dvanácti letech Trisu Monbrissonovi jeho vášnivý románek na lodi, na nějž zapomněl po úrazu hlavy. A teď najednou zjišťuje, že má jedenáctiletou dceru a její matka Rachel je stejně krásná a přitažlivá, jako kdysi bývala. Společně strávené letní prázdniny ve švýcarských horách jim snad pomohou vzkřísit lásku, kterou tehdy sdíleli…
2008/3Romance829 A Spící srdceYellowstonský národní park je to pravé místo pro Gilly Kingovou. Potřebuje klid a pohodu, aby se přenesla přes problémy, které ji nedávno potkaly. Setkává se zde s přírodovědcem Alexem, který ji znovu učí milovat. Oba tak dostávají druhou šanci změnit své dosavadní životy… a život problematického chlapce, který potřebuje někoho, kdo by se o něj s láskou staral. Osud svede tuto trojici dohromady a každý se stane těm druhým oporou na cestě ke štěstí…
2008/5Romance835 A Stvořeni pro manželstvíSydney Taylorová okouzlila Jaroda Kendalla na první pohled. Během roku se jejich přátelství upevnilo a přerostlo v lásku. Oba však své city museli pečlivě tajit, neboť Jarod byl knězem. A tak se Sydney raději rozhodla z městečka odejít. Jarod stál před nejtěžším rozhodnutím svého života: má se vzdát celibátu, vyhledat Sydney a přesvědčit ji o svých citech, nebo dál sloužit lidem v kněžském rouchu…
2008/8Romance844 A Romance mezi vinicemiRachel Valentinová se vydává do Francie nakupovat víno pro rodinné restauranty Bella Lucia. Její přísně obchodní vztah k okouzlujícímu vinaři Lucovi se rychle změní v něco silnějšího… Rachel podléhá nejen kouzlu alsaských vinic, ale hlavně přitažlivosti jejich majitele. Po jediné vášnivé noci však následuje šokující odhalení Lucovy minulosti. Rachel se vrací domů se zlomeným srdcem - a zároveň zjišťuje, že čeká Lucovo dítě…

(1. díl minisérie Nevěsty z Bella Lucia)
2009/2Romance862 A Vévodova nevěstaKdyž se Ally Parkerová vydala do Evropy, aby udělala tlustou čáru za minulostí i za svým nešťastně krátkým manželstvím, ani ve snu by ji nenapadlo, že ji zde čeká osudový muž. Je pravda, že jejich setkání zavinilo dramatické nedorozumění a Ally skončila dokonce na čas ve vězení… Ale to byl jen začátek všech událostí, na jejichž konci čekala na Ally hřejivá náruč milujícího manžela a šťastná rodina.
2009/5Romance871 A Manželka pro králeAlex je dobrý a uvážlivý panovník, ale jedné magické noci před dlouhými lety pozapomněl na svůj urozený původ… Prázdninový románek nezůstal bez následků a Alex teď zjišťuje, že má potomka. Tato novinka v základech otřese jak Alexovou rodinou, tak zcela určitě i celou monarchií. Alex ovšem nejdřív musí přesvědčit krásnou, svéhlavou Darrell, která vychovává jeho syna Phillipa, že má všechny předpoklady k tomu, aby se stala jeho královnou!
2009/7Romance878 B Pod řeckým sluncemJméno Tracey von Axelová zná z bulvárního tisku snad každý. Všichni vědí, jak tato vnučka bohatého podnikatele vymetá jeden večírek za druhým. Teď, když zdědila rodinný koncern, je Tracey nucena obrátit se na řeckého milionáře Nikose Lazaridise, aby ji naučil podnik řídit. Namísto školení v klidné kanceláři ji Nikos odveze na opuštěnou řeckou farmu, kde postupně zjišťuje, že Tracey je úplně jiná, než jak ji zná …
2009/11Romance890 B Ve stínu legendyLance Malbois, vévoda Du Lac a drsný voják z elitních jednotek, ví, že vlastní děti mít nikdy nebude, a přesto touží jen po jednom jediném – aby mohl držet v náručí potomka, který by mu říkal tati. Andrea Fallonová je těhotná vdova, pevně rozhodnutá dát svému dítěti otce a rodinu, kterou sama nikdy neměla. Nabízí se perfektní řešení: sňatek z rozumu. Jenže do čistě obchodní transakce se vkrade láska…
2010/3Romance901 A Italská aférkaKdyž se Massimo stane novým tatínkem svému osiřelému synovci Nickymu, potřebuje pomoc. Proto mu připadá jako dobrý nápad vzít s nimi do Itálie i Nickyho krásnou tetu jako chůvu. Julii tento neodolatelný muž od prvního setkání velmi přitahuje. Kouzelná atmosféra italského městečka a dny strávené v jeho přítomnosti brzy prolomí její zábrany!
2010/6Romance910 A Zázračná terapieCesar Villon de Falcon je úspěšný automobilový závodník a playboy. Jeho život však ztrácí smysl ve chvíli, kdy má těžkou autohavárii… Sarah Priestleyová, s níž se Cesar setkal před sedmi lety a prožili spolu krátký románek, je jediná, která mu může pomoci. Má totiž pro něj překvapení, které ho jistě probudí z letargie a vlije mu novou krev do žil - syna Johnnyho!
2010/9Romance919 A Španělský šlechticAmeričanka Jillian přijíždí do Španělska, aby tu začala novou etapu svého života. Hrabě Remigio Alfonso de Vargas y Goyo, proslulý výrobce olivového oleje, ji od prvního pohledu přitahuje. Nehoda je svede dohromady a Jilly je nucena strávit měsíc v jeho sídle. I když se tomu oba brání, jejich vzájemné porozumění je stále hlubší. Jillian si brzy uvědomí, že hrdý a neodolatelný Španěl jí ukradl srdce…
2010/11Special na přání155 G AZáhadný přívěsekOsudové dědictvíGreer a její dvě sestry zdědí po otci peníze pod podmínkou, že je musejí použít k hledání manžela! Ale ony se rozhodnou utratit je za dovolenou na italské riviéře - a tam se Greer seznámí s italským šlechticem Maxem…
2010/11Special na přání155 G BHonba za láskouOsudové dědictvíNavenek to vypadá, že mezi Olivií a Lucem srší jen hromy a blesky. Sice si na první pohled padnou do oka, ale oba se seč mohou brání sblížení…
2010/11Special na přání155 G CManželství z povinnostiOsudové dědictvíPiper má jasný plán. Existuje jediný muž, po kterém touží: urozený aristokrat Nik. Jako na zavolanou přijde chvíle, kdy Nik potřebuje pomoc - a právě od Piper!
2011/1Special na přání160 H BManžel na vyžádáníManželství po řeckuPřed rokem musela Dominika opustit svého milovaného manžela. Nyní udělá cokoli, aby ji Andreas odpustil a přijal ji zpátky. Proto se dohodnou na měsíčním manželství na zkoušku.
2011/5Romance Duo938 T BKrálovská snoubenkaRegina byla do Dizza zamilovaná už od dětství. Jenže to by nesměla být princezna a on syn zahradníka. Teď se má Regina provdat za následníka trůnu a stát se královnou. Je postavena před těžké rozhodnutí: má zaujmout místo po boku nemilovaného muže a vládnout lidu, nebo zrušit zasnoubení a jít za tím, koho si její srdce zvolilo?
2011/6Special na přání169 G BPoslechni své srdceV opojení šampaňskýmAndrea se svěří svému šéfovi, že musí podstoupit operaci, po níž by už nikdy nemusela mít děti. Je velice překvapena, když jí Gabe navrhne, aby se za něj provdala! Může tak bláznivý nápad vyjít?
2011/7Romance941 A Francouzovo vyznáníLaura přijímá pozvání svého dávného přítele Guye a přijíždí na krátkou dovolenou do sídla Larocheů v Provence. Od chvíle, kdy vystoupí z letadla, z ní Guyův bratr Raoul nespustí oči. Je přesvědčen, že tato blonďatá Američanka je jen další zlatokopka, která je chce obrat o majetek. Lauřino zvláštní kouzlo si však dokáže podmanit i Raoulovo zatvrzené srdce.
2011/12Special na přání181 G ANevěsta pro princeDvojí úsměvNicco Tescotti je pohledný Ital urozeného původu a potřebuje se oženit jen proto, aby dostál svým povinnostem. Ve skutečnosti ale ještě nenašel ženu svého srdce. Když v soutěži získá nevěstu, nečekaně se ve hře ocitne druhá kandidátka - dvojče. Která z nich doprovodí Nicca k oltáři?
2011/12Special na přání181 G BVynucené manželstvíDvojí úsměvZapřísáhlý starý mládenec a donchuán Riley měl kolem sebe vždy dost okouzlujících krásek, které mu zobaly z ruky… Ale jediná žena, která odmítla jeho pozvání na večeři, byla oslnivá hollywoodská herečka Ann Lassiterová. Přesto se později nečekaně setkali v Itálii a shodou neuvěřitelných náhod se ocitli před oltářem!
2012/3Romance Duo958 T BŘecká idylkaKdyž se Gabi rozhodne, že by měla vyhledat otce svých synovců, o něž se stará, netuší, jak se jí převrátí život vzhůru nohama. Řecký podnikatel Andreas Simonides, strýc dvojčat, jí dokonale poplete hlavu. Kéž by jejich společně strávený čas v nádherném prostředí řeckých ostrovů s plážemi z bělostného písku omývané průzračnými vodami blankytného moře nikdy neskončil…
2012/4Romance Duo960 T AŠtěstí po italskuPřed dvěma měsíci strávila Irena s Vincenzem opojný týden v Itálii. Jejich vzplanutí bylo vášnivé a prudké, avšak Irena se musela vrátit do Atén… Co má teď ale dělat, když zjistila, že je těhotná? Může vůbec doufat, že by ji Vincenzo chtěl navždy?
2012/4Special na přání190 H BDůvod pro manželstvíKdyž Mallory přijíždí do Portugalska navštívit kamarádku Lianor, netuší, co zde najde! Lianořin ovdovělý bratr Rafael si ji i se svou desetiletou dcerkou Apolonií oblíbí natolik, že jí nabídne manželství! Je ale Rafaelova láska opravdu tak silná, aby Mallory tuto nabídku mohla přijmout?
2012/8Special na přání198 H BMuž mých snůManhattanský milionář Payne Sterling je zvyklý, že svou fotku vídá denně v novinách. Jaké je ovšem jeho překvapení, když z obálky knihy romantického nakladatelství se na něj dívá jeho kopie! Krásná a talentovaná malířka viděla milionáře jen na fotce, ale natolik jí učaroval, že neustále naplňoval její mysl. Jejich první setkání změní oběma život…
2012/10Romance972 B Známost ze školyDobrodruh Valentino se po letech vrací do rodného městečka a doufá, že jeho dávná přítelkyně ze školy na něj stále čeká. Clara je sice svobodná a na obzoru není žádný nápadník, ale… Kam se poděla ta veselá dívka plná života? Proč je najednou tak smutná? Valentino musí stůj co stůj zjistit, co se tady stalo!
2012/10Special na přání201 G AVysněná svatbaKdysi dávno Dimitrios přísahal, že se nikdy nenechá zatáhnout do manželství tak jako jeho starší bratr. Ale teď se mu jeho nová sekretářka Alexandra pomalu dostává pod kůži, i když své city pečlivě skrývá. Dokážou oba odolat vzájemné přitažlivosti, když spolu budou trávit dlouhé chvíle při práci na novém projektu?
2012/10Special na přání201 G BFrancouzova nevěstaHallie je rozhodnutá, že se už nikdy nezamiluje. V Paříži se setká s dvojčaty, která jsou v internátní škole, a stará se o ně. Obě děti jí vyprávějí o otci, který je sám vychoval, a o domově - malém zámečku uprostřed vinic. Když se Hallie s jejich otcem Vincentem osobně setká, zcela propadne jeho šarmu!
2013/6Romance987 A Vábení pouštěLauren se rozhodla navštívit Nafudskou poušť, kde její babička našla své štěstí a kde leží kořeny jejich rodiny. Ocitá se však v písečné bouři a jejím zachráncem je pohledný cizinec… Princ Rašád tuší, že okouzlující Američanka, jíž pomohl, něco skrývá - musí se jí přiblížit a přijít jejímu tajemství na kloub. Nečeká však, že mu Lauren učaruje… Úžasná noc v Arábii, kterou spolu stráví, odhalí pravdu. Nebude ale budoucnost pro Lauren a jejího prince jen fatou morganou?
2013/12Romance999 A Vánoce v AlpáchMezi Crystal a Raoulem to vždycky pořádně jiskřilo! Jenže tenhle pohledný Francouz je bratrem jejího zesnulého manžela a Crystal se rozhodne, že si od něj musí udržovat odstup. Raoul se ale jen tak snadno nevzdává: Vánoce klepou na dveře, zasněžená alpská krajina láká k romantickým projížďkám na saních a příjemné teplo praskajících polen v krbu je znovu svede dohromady… Crystal si brzy uvědomí, že Raoul je muž, který už dávno ovlivnil její život.
2016/8Special na přání294 H BPod řeckým sluncemJméno Tracey von Axelová zná z bulvárního tisku snad každý. Všichni vědí, jak tato vnučka bohatého podnikatele vymetá jeden večírek za druhým. Teď, když zdědila rodinné impérium, je Tracey nucena obrátit se na řeckého milionáře Nikose Lazaridise, aby ji naučil podnik řídit. Namísto školení v klidné kanceláři ji Nikos odveze na opuštěnou řeckou farmu, kde postupně zjišťuje, že Tracey je úplně jiná, než jak ji zná…
2016/10Special na přání297 G BVe stínu legendyLance Malbois, vévoda Du Lac ví, že vlastní děti mít nikdy nebude, a přesto touží jen po jediném - držet v náručí potomka, který mu bude říkat tati. Andrea je těhotná vdova, pevně rozhodnutá dát svému dítěti otce a rodinu, kterou sama nikdy neměla. Nabízí se tedy perfektní řešení: sňatek z rozumu. Jenže do čistě obchodní transakce se vkrade láska.
2017/12Special na přání326 H AVánoce v AlpáchMezi Crystal a Raoulem to vždycky pořádně jiskřilo! Jenže tenhle pohledný Francouz je bratrem jejího zesnulého manžela a Crystal se rozhodne, že si od něj musí udržovat odstup. Raoul se ale jen tak snadno nevzdává: Vánoce klepou na dveře, zasněžená alpská krajina láká k romantickým projížďkám na saních a příjemné teplo praskajících polen v krbu je znovu svede dohromady…
2020/6Special na přání386 H AFrancouzovo vyznáníLaura přijímá pozvání svého dávného přítele Guye a přijíždí na krátkou dovolenou do sídla Larocheů v Provence. Od chvíle, kdy vystoupí z letadla, z ní Guyův bratr Raoul nespustí oči. Je přesvědčen, že tato blonďatá Američanka je jen další zlatokopka, která je chce obrat o majetek. Lauřino zvláštní kouzlo si však dokáže podmanit i Raoulovo zatvrzené srdce.
2021/2Special na přání401 G BZázračná terapieCesar Villon de Falcon je úspěšný automobilový závodník a playboy. Jeho život však ztrácí smysl ve chvíli, kdy má těžkou autohavárii… Sarah Priestleyová, s níž se Cesar setkal před sedmi lety a prožili spolu krátký románek, je jediná, která mu může pomoci. Má totiž pro něj překvapení, které ho jistě probudí z letargie a vlije mu novou krev do žil - syna Johnnyho!
2021/7Special na přání412 H ARomance mezi vinicemiRachel Valentinová se vydává do Francie nakupovat víno pro rodinné restauranty Bella Lucia. Její přísně obchodní vztah k okouzlujícímu vinaři Lucovi se rychle mění v něco silnějšího…
Rachel podléhá nejen kouzlu alsaských vinic, ale hlavně přitažlivosti jejich majitele. Po jediné vášnivé noci však následuje šokující odhalení Lucovy minulosti. Rachel se vrací domů se zlomeným srdcem - a zároveň zjišťuje, že čeká Lucovo dítě…
2022/6Special na přání433 G BStvořeni pro manželstvíSydney Taylorová okouzlila Jaroda Kendalla na první pohled. Během roku se jejich přátelství upevnilo a přerostlo v lásku. Oba však své city museli pečlivě tajit, neboť Jarod byl knězem. A tak se Sydney raději rozhodla z městečka odejít. Jarod stál před nejtěžším rozhodnutím svého života - vzdát se svého celibátu, vyhledat Sydney a přesvědčit ji o svých citech, nebo dál sloužit všem lidem v kněžském rouchu.

Počet zobrazených záznamů: 78

Na seznam autorek začínajících na Wi

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 15396
Denní počet: 2
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.06.2022, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace