Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/2000

Zobrazuji informace o produkci 4 / 2000


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance361 A Lisa Kaye Laurelová (Laurel, Lisa Kaye)Neodolatelný princKaždá žena sní o svém princi z pohádky, jenže princ Lucas Hansson ví, že jen jedna je vhodná jako jeho královská nevěsta. Jenže kde ji najít... Naštěstí je tu Annah Laneová, zkušená dohazovačka, která mu určitě pomůže najít tu pravou.
Romance362 B Gill Sandersonová (Sanderson, Gill)Skoncuj s minulostíJakmile se s půvabnou sestřičkou Laurou nový pediatr John Hawke seznámí, je mu jasné, že Laura v sobě skrývá cosi, co jí brání užívat života tak, jak by si zasloužila. A umiňuje si, že té záhadě přijde stůj co stůj na kloub...
Romance363 C Kristin Morganová (Morgan, Kristin)Dokonalý ženichJack Kincaid byl jejím nejlepším přítelem už od dětských let. Beth Trahanové je proto jasné, že pokud si chce jeho přátelství udržet, nesmí se do něj zamilovat. Zároveň ale ví, že se může na Jacka ve všem spolehnout. Určitě jí pomůže i v jejím záměru co nejdříve otěhotnět. Co by pro svou nejlepší kamarádku neudělal?
Romance364 D Pat Montana (Montana, Pat)Pohádková rodinaKdysi Ellie možná věřila na pohádky, z toho ji však život vyléčil. A tak když se v jejím životě objeví oslnivě mužný Mitch Kole jako nějaký rytíř v zářivé zbroji, nehodlá se nechat unést neuskutečnitelnými sny. Dokud ji ovšem život nepřesvědčí, že i sny se někdy mohou uskutečnit...
Fantazie11 FR Jennifer Drewová (Drew, Jennifer)Princ a falešná nevěstaReportérka Leigh Donovanová nemůže uvěřit svému štěstí! Nedostupný princ Max, s nímž touží udělat interview, ji zatlačil s autem do příkopu, a teď jí udělal životní nabídku: jeden exkluzivní rozhovor výměnou za to, když Leigh bude předstírat, že je jeho snoubenkou. Zahrát si na Maxovu snoubenku, to je pro Leigh hračka, ale jak ho jen přesvědčit, že by dokázala být i skutečnou princeznou...
Fantazie12 FS Pamela Burfordová (Burford, Pamela)Nejlepší milenecCat Seabrightová už má dost čekání na toho pravého muže. Chce otěhotnět, a to hned; své dítě je rozhodnuta vychovávat sama. Sjedná si proto schůzku s mužem, kterého téměř nezná a který pak nebude vznášet na její dítě nároky. Jenže právě v osudný večer vypadne proud a ve tmě dojde k neuvěřitelné záměně.
Historická romance22 Z Lyn Stoneová (Stone, Lyn)Nevěsta z TrouvilleKdyž Edouard Gillet, hrabě z Trouville, dorazí do Skotska a ožení se tu s lady Annou, domnívá se, že našel svoji životní lásku. Lady Anna má ale jediné přání - aby se Edouard co nejdříve vrátil na své panství ve Francii. Třebaže v ní vzbuzuje dosud nepoznanou vášeň, Anna si velmi dobře uvědomuje, že čím déle se Edouard zdrží, tím větší je riziko, že odhalí pravdu o jejím synovi. A hrabě z Trouville se nesmíří s ničím, co není naprosto dokonalé.
Sladká romance69 F Myrna Mackenzieová (Mackenzie, Myrna)Návrat muže snůKdyž se Cassii Prattové po jedenácti letech náhle vrátí do života muž jejích dívčích snů Gray Alexander, jímá ji neblahá předtucha. Gray totiž chce stůj co stůj získat svého syna, o kterém až donedávna neměl ani ponětí. A Cassie váhá. Jenže která matka by dokázala odolat nezvratnému odhodlání v očích otce jejího dítěte...
Sladká romance70 J Patti Standardová (Standard, Patti)Špión láskyCuttera si Adriana Rhodesová najala, aby jí přestavěl koupelnu, a ne aby škádlil její matku, radil její baculaté dcerce nebo snad dokonce léčil její zlomené srdce! Přesto nemůže odolat vřelosti jeho polibků a pocitu bezpečí v jeho objetí. Jenže Cutter má tajné poslání, o němž nemá Adriana ani ponětí.
Galerie romance31 T Barbara McMahonová (McMahon, Barbara)Návod na láskuKerry neodolatelného Jakea miluje už mnoho let, on ji však dosud ostentativně přehlížel. A tak ho pouští z hlavy a rozhoduje se najít si toho pravého někde jinde. Pak se jí ale dostává do rukou deník její prababičky, obsahující spoustu dobrých rad, jak okouzlit muže svých snů. Kerry se rozhoduje si babiččiny rady vyzkoušet v praxi, a kdo jiný se nabízí jako pokusný králík než Jake?
Galerie romance32 U Day Leclaireová (Leclaire, Day)Snoubenec k pronajmutíAby získala vysněné místo viceprezidentky otcovy společnosti, musí Taylor Danielsová získat jisté důvěrné informace o letovisku Bride's Bay. A tak jí nezbývá, než si coby falešného snoubence najmout drsně mužného J. T. Richmonda. K čemu to ale povede, o tom nemá zpočátku ani tušení...
Desire361 K Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Zamilovaná sekretářkaAudrey Finneganová je sice krásná a okouzlující žena, ale od narození pěkná smolařka. Na co sáhne, to se jí nepovede. A teď má najednou pracovat jako sekretářka v reklamní agentuře Wheelera Rushe. Podaří se pomocí lásky ke svému šéfovi Audrey překonat svoje smolařské prokletí?
Desire362 L Dixie Browningová (Browning, Dixie)Texaský milionářTexaský milionář Hank Langley zápasí s velkým problémem. Potřebuje se v téměř čtyřiceti letech usadit a založit rodinu. Usiluje o něho mnoho žen, ale stále nemůže najít tu pravou. Dokud do jeho života nevstoupí Callie Rileyová jako jeho nová sekretářka. Nechá se Hank okouzlit Callií natolik, aby si ji chtěl vzít za manželku?
Desire363 M Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Ženichova pomstaMollie Shawová celý svůj život miluje Graye McGuira. A když ji Gray požádá o ruku, zdá se, že se jí splnil její sen. Ale nic není tak, jak se zdálo... Když Mollie zjistí pravý důvod, proč si ji Gray vzal za ženu, zůstane s ním i nadále?
Desire364 N Kelly Jamisonová (Jamison, Kelly)Odhalené tajemstvíPro Charlottu Haywoodovou je Centrum pro postižené děti vším. Tady může zapomenout na svou minulost a skrýt svého syna před těmi, kteří ho nenáviděli. Pak se ale najednou objeví Neal Corrigan se svými dotěrnými otázkami a Charlotta se znovu dostává do nebezpečí.
Special30 G AMerline Lovelaceová (Lovelace, Merline)Tatínek na přáníMájové lásky 2000Alyxandřino odvážné pátrání po tatínkovi zavede její matku, Jessiku Taylorovou, zpět do náruče Tonyho Parettiho - její bývalé letní lásky.
Special30 G BCarole Bucková (Buck, Carole)Milování na jedničkuMájové lásky 2000Může se prázdninová láska proměnit v opravdový vztah? Odpověď Maddy Maloneové a Evana Blakea zní rozhodně "ano"!
Special Desire17 H AJule McBrideová (McBride, Jule)Svatební zvony vyzvánějíKapky štěstíJackovi a Jillian už zdáli vyzvánějí svatební zvony, když nevěsta překvapí ženicha svým nečekaným rozhodnutím svatbu zrušit. Jackovi zbývá pouhých sedm hodin na to, aby získal zpět nejen srdce své milované, ale i život, který nosí pod ním.
Special Desire17 H BRuth Jean Daleová (Dale, Ruth Jean)Déšť fialekKapky štěstíCarrie Duncanová se na poslední chvíli rozhodne, že si neustále zaneprázdněného novináře Hanka nevezme. Když se pak o čtyři měsíce později setkají, udělí Carrie svému bývalému snoubenci pořádnou lekci: ona totiž nepatří k ženám, které jsou ochotné mužům donekonečna odpouštět!
Special Desire17 H CKate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Ona je ta praváKapky štěstíChase Donnelly zajisté neměl v úmyslu uvěřit proroctví své babičky, že spojí svůj život s ženou, kterou uvidí ve snu. Jak je však zaskočen, když Natalii Hillyardovou následujícího dne skutečně potká!
Láska a smích16 X Kristine Rolofsonová (Rolofson, Kristine)Falešný hraběZdědit zámek a stát se lady Elizabeth Longfordovou s sebou může přinést i spoustu starostí, jak takovou velkou a pomalu chátrající budovu udržovat. To Sam Martin, který doprovází matku na dovolené v Anglii, dobře chápe. Čemu ale nerozumí, je náhlá nevolnost jeho jinak velice svěží matky, která je donutí strávit na zámku Longley celý víkend a z něho udělá hraběte Longforda.
Polibky76 E Angela Wellsová (Wells, Angela)Bezcitný únosNella Lambertová si zpočátku myslí, že nebude těžké vysvětlit Raúlu Farringtonovi, jak se mýlí. Hrdý Venezuelan s ní však nemá slitování. Je přesvědčen, že ona je tou ženou, která se vdala za jeho bratra a pak zmizela i s penězi, a proto neudělá nic menšího, než že ji unese.
Polibky77 Y Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Předstírané manželstvíOlivia Nichollsová sňatkem s Drakem Arundellem sice zajistí budoucnost malému bratrovi, ale zničí svoji vlastní. Na to, aby spolu mohli uzavřít skutečné manželství, mezi nimi leží příliš mnoho lží a záhad. Jednou z nich je i starý portrét neznámé ženy, která jako by byla jejím strážným andělem...
Desire na přání67 O Judith McWilliamsová (McWilliams, Judith)Šejkovo tajemstvíŠejk Hassan Rashid nemá vůbec v úmyslu oženit se s dívkou ze Západu. Alespoň do té doby, než pozná Kali Whitmanovou, snoubenku svého bratra-dvojčete, které má sdělit, že bratr své zasnoubení ruší. Ale přece nemůže Kali zarmoutit!-
Desire na přání68 P Dixie Browningová (Browning, Dixie)Rytíř v zašlé zbrojiKdyž se Travis Holiday dozvěděl, že má s bývalou manželkou syna, rozhodl se, že postaví dům, stane se tátou a usadí se. Počítal s tím, že na všechno zůstane sám. Ale když se setkal se záhadnou cizinkou Ruannou Robertsovou, která uvízla v bouři na pobřeží, prostě jí musel pomoct. Tušil, že před něčím utíká...

Počet zobrazených záznamů: 25

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3561
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace