Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Kate Proctorová

Zobrazuji údaje o autorce Kate Proctorová - Proctor, Kate


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1996/11Romance199 C Prameny láskyLucy se Mark odmalička líbil – ale vždycky se před ním dokázala dokonale znemožnit. Proč jen si ji teď vybral jako svou sekretářku?
1996/12Polibky14 E Strážkyně tajemstvíKdyž se Ginny rozhodne pomoci své přítelkyni Libby, netuší, že jí osud postaví do cesty nebezpečnou překážku. Michael Grant je rozhodnutý použít veškerý svůj šarm na to, aby se dozvěděl, jaké tajemství před ním Ginny skrývá!
1999/5Sladká romance47 F Princ temnotMinulost Ros Bryantové skrývá temná tajemství a Ros je odhodlána přijít jim na kloub. Do cesty se jí však postaví Damian Sheridan, vysoký, temný a nebezpečný muž, který drží klíč ke všemu, co Ros potřebuje vědět... a navíc má i klíč k jejímu srdci.
2001/6Polibky111 Y Hra na pravduTessa Conwayová, pro přátele Tess, přijímá nabídku své sestřenice asistovat při natáčení filmu, který režíruje Sandro Lambert. Když se jí naskytne příležitost, stává se osobní asistentkou věhlasného režiséra, známého nejen svou prací, ale i nepřátelským postojem vůči novinářům. Jenže Tessa touží právě po tom stát se novinářkou a článek o Sandrovi se jí jeví jako skvělý odrazový můstek. Svůj záměr před ním samozřejmě úzkostlivě tají. Avšak i Sandro, jak se zdá, skrývá nějaké tajemství...
2001/10Polibky123 Y Osudová nocMaggie Wallaceová strávila nejvášnivější noc ve svém životě s mužem, jemuž ani neprozradila své jméno. A teď se s ním setkává znovu, má s ním pracovat v jedné laboratoři, a dokonce bydlet v jednom domě...
Nejhorší ze všeho jsou však noci. Cožpak se na ni Slane skutečně nepamatuje? Maggie si není jista, ale občas se v jeho očích objeví záblesk, který svědčí o opaku. Z toho, jak ji líbá, je jasné, že mu připadá stejně okouzlující jako před třemi léty. Ať se však stane cokoli, Maggie je pevně rozhodnuta neudělat stejnou chybu podruhé!
2001/12Polibky128 X Akutní případ láskyPřed šesti lety mladičkou Beth Millerovou naprosto uchvátil pohledný Jaime Caballeros. Věřila, že Jaime k ní chová stejné city, dokud neobjevila, že je zasnoubený s jinou.
Teď se Beth setkává s Jaimem znovu. Potřebuje jeho pomoc pro svého malého synka. Jaime je proslulý chirurg a malý Jacey se stává jeho pacientem. Jediné, co Jaime netuší, je skutečnost, že malý pacient je jeho synem...

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na Pr

Na seznam autorek od písmene P

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3446
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace