Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Melissa McCloneová

Zobrazuji údaje o autorce Melissa McCloneová - McClone, Melissa


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2001/5Polibky107 X Legenda o prstenuLegenda praví, že tu dívku, jíž padne zásnubní prsten dědící se z generace na generaci, si princ musí vzít do týdne za ženu... Princ Richard de Thierry je ale jiného názoru. Rád by s tou hloupou legendou skoncoval a vybral si ženu podle svého srdce. Pokouší se o to až do svých třicátých narozenin, ale žádnou lásku nenachází. Pak už není zbytí a rozhodnout musí kouzelný prsten!
2001/10Romance455 T Překvapivá svatbaLaurel Worthingtonová a Brett Matthews se seznámili díky svému společnému příteli, který patřil do společnosti bohatých a zhýralých mladíků a který jen tak z rozmaru pro ně uspořádal svatbu se vším všudy! Teď po nějaké době se Laurel objevila znovu v Brettově životě s tím, že jejich svatební noc nezůstala bez následků... Pochopí ale Brett, že Laurel nejde jen o jeho peníze, ale skutečně o jeho lásku?
2003/6Romance Duo554 D ASnubní prstenKelsey Armstrongová-Watersová připravuje ty nejdokonalejší svatby, a přesto nevěří tomu, že jsou to sňatky na celý život. Své přesvědčení nikdy nevstoupit do manželství získala díky mnohokrát rozvedeným rodičům. Pak ale potkala Willa Addisona…
2003/10Romance569 B V hlubokých vodáchKayla Watertonová nastupuje na průzkumnou loď kapitána Bena Mendozy, aby mu pomohla vypátrat vrak lodi Isabella, který leží v hlubinách už přes tři sta let. Ben ji ale považuje za vetřelce, který všechny je rozptyluje a zdržuje od práce… Podaří se Kayle získat posádku i Bena na svou stranu? Během krátké doby projde Kayla obrovskou proměnou, s níž se jen velmi těžko oba vyrovnávají.
2004/7Romance Duo617 T BDobrodružství svatebního dneCade Waters a Cynthia Sterlingová se stanou výherci neobvyklého dobrodružství, které pro ně připravil jejich společný kamarád Henry. Musí totiž přežít čtrnáct dní na opuštěném ostrově bez jakýchkoli vymožeností moderního světa...
2005/12Romance699 B Sváteční překvapeníReed Connors se vrací do rodného městečka na svatbu svého nejlepšího přítele. Netuší však, jaké tu na něj čeká překvapení. Nejen že se setkává se svou dávnou školní láskou Samanthou, ale navíc zjišťuje, že s ní má osmiletého syna! Je těžké se rozhodnout, co je pro něj přednější: věnovat se nadále své pracně budované kariéře, nebo se stát otcem na plný úvazek?
2007/2Romance Duo772 T BPlán na svatbuGabriel Logan má představu o ideální manželce už od mládí a Faith Starrová do nich nezapadá. Je příliš krásná, příliš velkoměstská a příliš svůdná. Společná práce na přestavbě domu je ale sblíží a Faith se Gabrielovi pomalu vkrade do srdce.
2008/3Romance Duo831 T BLáska srdce uzdravujePodle barmanky Jane patří příběhy se šťastným koncem jen do pohádek. Když se ve snaze uspořádat dobročinnou akci pro nemocnou malou dceru své přítelkyně seznámí s přitažlivým milionářem, nepovažuje za možné, aby se zajímal o obyčejnou ženu, jako je ona. Ale její dobrota a ochota pomáhat druhým je pro něj jako závan svěžího vzduchu.
2009/4Romance Duo870 T AManželský reparátJared a Kate žijí odděleně a čekají na rozvod. Ale kvůli nečekanému úmrtí přátel se náhle stávají opatrovníky malé holčičky. Ovšem za podmínky, že budou i nadále manželi. V této chvíli se zdá nejlepším řešením formální manželství…
2009/12Romance Duo894 T BLáska před kamerouKdyž Millie dostane košem od Jacea v přímém přenosu reality show Vem si mě, rozhodne se, že už se v životě nedá takhle ponížit. Bohužel za pár měsíců na Jacea narazí znovu v jiné reality show, a navíc s ním musí soutěžit v jednom týmu v závodu kolem světa. Staré city vzplanou, ale oba tápají v tom, co je pravé a co je určeno divákům.
2010/12Special na přání158 H ASváteční překvapeníDárek k VánocůmReed se vrací do svého rodiště, kde ho čeká překvapení. Nejen že potká svoji dávnou školní lásku Samanthu, ale navíc zjišťuje, že s ní má osmiletého syna!
2011/2Romance Duo932 T BSchůzka s milionářemBryce Delaney podezírá jednu klientku na svém seznamovacím serveru za podvodnici. Aby zjistil pravdu, co je zač, dá si s ní rande. Danica sice o vážnou známost nestojí, ale Bryce se jí líbí. Když zjistí pravou příčinu, proč ji pozval na schůzku, zlomí jí to srdce. Dostane Bryce druhou šanci, aby začali znovu?

Minisérie www.rande.com
2011/12Romance Duo952 T BMagické kouzlo VánocCarly Vánoce neslaví už šest let - od té doby, kdy tragicky zahynuli její snoubenec a bratr. Letos se však její dávný přítel Jake, který ji tajně miluje, rozhodne, že tohle už musí skončit. Pozve ji na vánoční vyjížďku na saních a Carlino srdce začíná pomalu jihnout…
2012/4Romance959 A Žena z fotografiePoté, co dal Jayne její snoubenec košem těsně před svatbou, vyrazila se svými třemi kamarádkami na dámský víkend do Las Vegas. Vrátila se domů odpočinutá, uvolněná… a rozhodnutá už žádného muže do svého srdce nepustit.
Jenže teď jí hrozí nebezpečí, že se zamiluje! Nejlepší přítel jejího ex-snoubence Tristan je zpátky ve městě a zdá se, že je odhodlaný Jayne přesvědčit, že ne všichni muži jsou stejní.

(Závěr minisérie Víkend v Las Vegas)
2014/7Special na přání244 H BV hlubokých vodáchKayla nastupila na průzkumnou loď kapitána Bena Mendozy, aby mu pomohla vypátrat vrak lodi Isabella, který leží v hlubinách už přes tři sta let. Ben ji ale považuje za vetřelce, který všechny jen rozptyluje a zdržuje od práce… Podaří se Kayle získat posádku i Bena na svou stranu?
2015/4Special na přání262 H BPlán na svatbuGabriel má představu o ideální manželce už od mládí a Faith do nich nezapadá. Je příliš krásná, příliš velkoměstská a příliš svůdná. Společná práce na přestavbě domu je ale sblíží a Faith se Gabrielovi pomalu vkrade do srdce.
2021/11Special na přání419 G AMagické kouzlo VánocCarla Vánoce neslaví už šest let ? o té doby, kdy tragicky zahynul její snoubenec a bratr. Letos se však její dávný přítel Jake, který ji tajně miluje, rozhodne, že tohle už musí skončit. Pozve ji na vánoční vyjížďku na saních a Carlino srdce začíná pomalu jihnout…
2023/12Special na přání470 H BLáska srdce uzdravujePodle barmanky Jane patří příběhy se šťastným koncem jen do pohádek. Když se ve snaze uspořádat dobročinnou akci pro nemocnou malou dceru své přítelkyně seznámí s přitažlivým milionářem, nepovažuje za možné, aby se zajímal o obyčejnou ženu, jako je ona. Ale její dobrota a ochota pomáhat druhým je pro něj jako závan svěžího vzduchu.

Počet zobrazených záznamů: 18

Na seznam autorek začínajících na Mc

Na seznam autorek od písmene M

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3461
Denní počet: 1
Počítáno od: 28.12.2007

Poslední modifikace 31.12.2023, 18:40:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace