Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Jessica Hartová

Zobrazuji údaje o autorce Jessica Hartová - Hart, Jessica


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/3Romance117 A Vábivý plamínekGisella, známá novinářka, píše poutavé reportáže ze strašidelných hradů a zámků. Ještě jí zbývá navštívit hrad Kilnacroish, aby mohla sérii článků úspěšně uzavřít, ale hradní pán Strachan McLeod nechce mít s novináři nic společného. Gisella se však nevzdává a při svých marných pokusech o proniknutí do strašidelného hradu se do jeho hrdého majitele zamiluje. Podaří se jí Strachana přesvědčit o nezištnosti své lásky?
1996/5Romance173 A Oáza srdceCairo nutně potřebuje průvodce pouští. Jediný, kdo jí může pomoci, je Max Falconer. Ten se však na ni dívá svrchu jako na hloupou, umíněnou ženskou. Cairo nevadí, co si o ní Max myslí - když ale spolu zůstanou uprostřed pouště sami, začne to mezi nimi pěkně jiskřit!
1996/10Romance194 B Citlivá ženaAnn na cestách přišla o peníze i doklady – a má hlad. Když jí Gil nabídne, aby nějakou dobu hrála jeho ženu, vrhne se Ann nadšeně do nečekaného dobrodružství – až Gilovi občas vstávají vlasy hrůzou!
1997/5Romance221 A Zelená romanceGussie je rozhodnutá chránit přírodu proti všem škůdcům. O tom, že k nim patří i Hunter Scott, vůbec nepochybuje. Střetnutí s ním ji však přiměje k zamyšlení, a když jí Hunter nabídne spolupráci, k překvapení všech svých známých přijímá!
1997/9Sladká romance8 J Muž z ostrovůDrew Tarrant se to nikdy nesmí dovědět! Ve chvíli, kdy Carey souhlasila, že se bude vydávat za svou sestřenici Camillu, netušila, jak těžké bude strávit čtrnáct dní na tropickém ostrově jen s Drewem a tou strašnou lží. A jak snadno jí to může zlomit srdce ....
1998/3Romance262 B Koupená snoubenkaProstořeká Serena nemůže Leo Kerslakea ani vystát. Ze všeho nejvíc mu nemůže odpustit, že ji tak neodolatelně přitahuje. On však potřebuje snoubenku, aby se zbavil vdavekchtivé partnerky, a ona zase potřebuje nutně peníze. A tak na jeho podivný návrh přistoupí. Jenže být falešnou snoubenkou tohoto mimořádně atraktivního muže, to není jen tak.
1999/6Polibky56 E Nevěsta k narozeninámClaudia odlétá do Spojených arabských emirátů, aby tu oslavila třicáté narozeniny. V uplynulém roce se jí příliš nedařilo, a tak doufá, že s nadcházející třicítkou se všechno obrátí k lepšímu. Její spolucestující David v ní rozhodně nebudí velké sympatie a ještě ke všemu havárie letadla přispěje k tomu, že oba musí předstírat, že jsou manželé.
1999/7Prázdninová romance4 BP Nevěsta z pustinyKdyž za ní přijde dávno zapomenutý hrdina jejích milostných snů s návrhem ke sňatku, není to pro Copper snadné rozhodování. Sice ho stále miluje, pro Mala je to ale zdá se hlavně praktické řešení: potřebuje matku pro svou dceru a hospodyni pro svou domácnost. A Copper už dávno není tou nezkušenou dívkou, kterou byla před sedmi lety. Má i své vlastní plány...
1999/10Galerie romance20 U Partner pro láskuKdyž Darcy zjistí, že spolu s usedlostí a ohromnými rozlohami pouště po strýčkovi zdědila i strýčkova partnera Coopera Andersona, není tím nijak nadšená. Cooper se k ní od prvního okamžiku chová odměřeně a vypadá to, že by ji nejradši co nejrychleji vyplatil a poslal zpátky domů. Jenže když se měsíc s měsícem sejde, všechno vypadá najednou jinak...
1999/10Polibky65 Y Osudný dopisSeth Carrington potřebuje přítelkyni a Daisy touží získat lístek na Karibské ostrovy. Zdá se tedy, že se snadno dohodnou. Ovšem když Seth zvolí poněkud nezvyklou metodu vstupního pohovoru, jehož součástí je i líbání, Daisy začíná pochybovat. Udělala dobře, když souhlasila, že bude na veřejnosti vystupovat jako Sethova milenka?
2000/6Sladká romance74 J AManželská dohodaPřed lety ho Rosalind ponížila, a tak by ji Michael rád nenáviděl a ukázal jí, jak je nyní nad věcí. Jenže když za ním přijde a úpěnlivě ho žádá o pomoc, nedokáže ji najednou odmítnout. Zdá se, že jediný způsob, jak ji a jejího malého bratra ochránit, je předstírat, že jsou manželé.
2000/7Galerie romance38 U Hra na lásku?Simon a Polly se znají odjakživa. Ona ho vždycky měla za otravného staršího bráchu a on ji za malou nepořádnou holku. Jenže když se jako dospělí jednoho dne potkají, je všechno najednou úplně jinak. A co teprve když Polly souhlasí, že v zájmu obchodu bude hrát dva týdny jeho snoubenku?
2000/12Vánoční romance12 BV Polibek pro štěstíAmanda má určité poslání: přesvědčit Blaira McAllistera, aby prodal svůj domov společnosti, pro kterou Amanda pracuje. Aby mohla svůj úkol splnit, přijme u něj místo jako chůva. Protože jsou ale Vánoce, změní Amanda své plány!
2002/3Romance480 B Nechtěná návštěvaClare Marshallová se vydává se svou osiřelou neteří na australský venkov, aby vyhledala Alicina otce. Setkává se však s jeho bratrem Grayem Hendersonem, který ji, ač nerad, nechává na své farmě. Během dlouhých večerů se Clare s Grayem sblíží, ale její srdce zůstává chladné po předchozím zklamání. Ani Gray netouží po žádné ženě, i když představa manželského života s Clare a Alice mu není cizí... Clare se však musí zanedlouho vrátit do Londýna. Aby jí zabránil v odjezdu, napadá Graye jedno jediné řešení nabídne jí sňatek!
2002/4Romance485 B Víc než nevěstaEllie Walkerová byla pro Jacka Hendersona vždy jen mladší kamarádkou, které se mohl se vším svěřovat, přestože ona sama ho milovala. Teď po několika letech se znovu setkávají - oba zklamaní láskou! Jack se navíc stará o svou malou dcerku, a tak se zdá, že východiskem pro oba bude jejich společné manželství, ovšem bez lásky. Ellie je nejprve Jackovým návrhem potěšena, ale brzy poznává, že je pro ni stále těžší svou lásku před ním tajit. Jack si však stále nechce připustit, že jeho city k Ellii už dávno nejsou pouze kamarádské...
2002/5Romance490 B Neobvyklý návrhPohledný, ale podle názoru ostatních lidí společensky nepřijatelný milionář Tye Gibson se vrací po smrti svého otce na rodnou farmu, aby si našel vhodnou nevěstu. Lizzy Walkerová je potěšena, když jí Tye nabídne práci, neboť jméno jeho firmy jí může pomoci k vlastní kariéře. Jenže práce, kterou jí Tye nabízí, není tím pravým, co čekala. Jejím úkolem je totiž najít do dvou měsíců pro něj nevěstu, nebo se za něj sama provdat!
2003/2Romance535 B Romantická večeřeGabriel Stearne je vynikající obchodník, ale vůbec nic neví o malých dětech. A tak, když se nečekaně v jeho kanceláři objeví novorozeně, je nucen požádat o pomoc svou asistentku Tess Gordonovou. Oba mezi sebou udržují přísně profesionální vztah, ale během nočního vstávání, krmení a přebalování se cosi pomalu začíná měnit...
2003/10Romance570 C Zděděná dvojčataJeden muž... a dvě děti! Silný, tichý rančer Nat Masterman neví o dětech vůbec nic, a přesto se právě stal poručníkem osmiměsíčních dvojčat a musí letět do Londýna si je vyzvednout. Prue, která pracuje v Austrálii jako kuchařka, se své rodině zmíní, že s sebou na sestřinu svatbu přiveze krásného Australana, i když nikdo takový v jejím životě není. Pak však potká Nata a rozhodnou se jet do Londýna společně...
2004/8Romance619 B Hledá se snoubenec!Phoebe stojí před problémem, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale... nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto, které se jen tak nedá přehlédnout.
2004/9Romance623 A Schůzka bez zárukyKate Savageová je svobodná mladá dívka, pro niž její kamarádky zorganizují schůzku s nápadníkem, jehož existenci před Kate do poslední chvíle tají. Jaké je však Kateino překvapení, když se z něj vyklube Finn McBride, její šéf! Finn má pro Kate zajímavý návrh: nejenže hledá chůvu pro svou dceru, ale navíc potřebuje, aby Kate předstírala, že je jeho snoubenkou!
2004/10Romance628 A Bleskové zásnubyJosh a Bella jsou nejlepšími přáteli už od školy. Není divu, že Bella souhlasí, že bude hrát jeho snoubenku na týdenním pracovním semináři na Seychelách. Avšak jejich předstírání,
že jsou do sebe až po uši zamilovaní, se jim pomalu, ale
jistě začíná vymykat z rukou...
2004/11Romance Duo637 T BLáska v bušiBea, která miluje život ve městě, se náhle ocitla uprostřed pusté buše. Naštěstí tam není sama. Je tu ještě pohledný muž, pro něhož na farmě pracuje. Pro Chasea je Bea výzvou, které se jen těžko odolává. Uteče před ní, nebo se jí chopí jako správný muž?
2005/6Romance669 B Sen o budoucnostiMarta Shawová, svobodná matka osmiměsíčního syna, odjíždí jako chůva stejně staré Violy s Levisem Mansfieldem na kouzelný tropický ostrůvek. V romantickém prostředí se Marta do svého šéfa, zapřisáhlého starého mládence, zamiluje. Ani on neodolá jejímu kouzlu, ale přestože se brzy intimně sbližují, zůstává Levis i nadále odpůrcem rodinného života. Když však od něj Marta odejde, pozná, že mu chybí útulný domov, jaký uměla vytvořit jen ona s dětmi, a žádá ji o ruku.
2005/8Romance679 B Svatba narubyFreya se rozhodla, že změní svůj nudný život sekretářky, a usilovně shání milence. To se však nelíbí jejímu dávnému příteli Maxovi. Když Freya nečekaně vyhraje hlavní cenu soutěže svatebního časopisu - líbánky v Africe - je překvapen, že na místě novomanžela je uvedeno jeho jméno. A protože mu Freya nikdy nebyla lhostejná, přistoupí na její hru a předstírá dokonalého milence…
2006/12Romance759 B Snoubenka na zkouškuThea vyrazila na dovolenou na Krétu s jediným cílem: pořádně si odpočinout od nešťastného vztahu se svým snoubencem. Rozhodně nečekala, že skončí jako falešná snoubenka Rhyse Kingsforda! Pobyt v jeho přítomnosti jí rozhodně nepřináší klid, ale naopak vzrušení, rozjařenost… a vše, po čem kdy toužila!
2007/2Romance768 A BMiliardářovo randaPřichází nevěstaNell se po šestnácti letech setkává se svou dávnou láskou Peterem. Stále to mezi nimi pěkně jiskří, i když se tomu oba dva brání. Osud je však stále svádí dohromady a odolávat vzájemným citům je stále těžší a těžší.
2007/3Romance773 A Sňatek bez láskyMilionář Patrick Farr si užívá svobodného života s krásnými ženami. Jediné, po čem netouží, je manželství a děti. Louisa Dennisonová je schopná asistentka, která sama vychovává dvě děti a přeje si, aby jí někdo pomohl. Zdá se, že východiskem pro oba je manželství, v němž ovšem city nehrají vůbec žádnou roli. Dokážou se ale ubránit lásce, jak si předem slíbili?

Minisérie McIvorovy sestry
2007/12Romance818 A Neobvyklý dárekSophie musí strávit vánoční svátky se svou sestrou, která jí přebrala snoubence a provdala se za něj. A aby všem dokázala, že se s touto situací naprosto vyrovnala, potřebuje nového snoubence… Jediný, kdo jí v tom může pomoci, je její dávný přítel z dětství Bram. Oba si však brzy uvědomí, že jejich přátelství se pomalu mění v lásku.
2008/1Romance823 A Nenechám tě odejítKdysi měla Georgie skvělé místo a milujícího manžela, kterému byla ale přednější kariéra fotografa. Celé čtyři roky žili v odloučení. Všechno se změnilo, když se Georgie ujala malého synovce a opustila Londýn. Dnes touží po stabilitě a bezpečí, po muži, který tady vždy bude pro ni.
Jakmile však Mac obdržel rozvodové doklady, bleskově se za Georgií vypravil. Rozhodl se jí dokázat, že i on se změnil, že dokáže být tím správným manželem a otcem.
2008/4Romance832 A Najatý snoubenecÚspěšná podnikatelka Morgan Steeleová se rozhodne prodat firmu a začít nový život na venkově. Když se tam s ní setká venkovský zvěrolékař Alistair Brown, pokládá ji nejdřív jen za rozmazlenou městskou ženu – jako byla jeho bývalá žena Shelley. Ale jeho dcerky mají jiný názor. Morgan si zamilovaly – i její velký bazén!

Jak se Morgan pozvolna více seznamuje s Alistairem a jeho děvčaty, začíná si uvědomovat, že to, co hledala, má přímo pod nosem – hotovou rodinu!
2008/10Romance851 B Nevěsta na smlouvuTyler Watts je bohatý, pohledný a nesmlouvavý podnikatel, který vždy dosáhne svého. Ale během jeho cesty k úspěchu se poněkud změnila pravidla hry. Nyní je totiž klíčem k prestiži to jediné, co ostatní už mají a on stále postrádá… dokonalá žena a rodina po boku.
Proto si najme profesionálku, aby ho v oblasti vztahů vyškolila. Jenže Mary, svobodná matka, začíná nečekaně ztrácet půdu pod nohama. Čím déle je s Tylerem, tím více si přeje, aby právě ona zaplnila prázdné místo v jeho životě…
2009/10Romance887 B Sňatek v rájiAlice Gunningová odjíždí do tropického ráje, aby zapomněla na zradu svého snoubence, vyrovnala se se ztrátou zaměstnání a promyslela si budoucnost. Na sluncem prozářené pláži potká Willa Axmana, svou nezapomenutelnou bývalou lásku! Nastává čas, aby se rozhodla, zda se Will stane součástí jejího nového života.
2009/12Romance Duo894 T ASetkání před oltářemLucy a Guy měli zvláštní vztah. Seznámili se ve vyprahlém australském vnitrozemí, kde Lucy přiměla Guye, aby se zúčastnil rodea. Guy obstál, a tak, po návratu do civilizace - do Londýna, vyzval zase on Lucy, aby si našla nějakou seriózní práci a dokázala, že umí víc než jen tak se protloukat životem…
2010/3Romance Duo903 T ABáječný šéfPerdita s napětím očekává nového šéfa, ale od počátku si nepadnou příliš do oka. Když se jí však naskytne příležitost poznat Eda mimo pracovní prostředí a setkat se i s jeho třemi báječnými dětmi, začne si uvědomovat, že jediné, po čem opravdu touží, je být manželkou a matkou.
2010/6Romance911 B Okouzlující cukrářkaTilly je něžná, citlivá, vnímavá mladá dívka bez dostatečného sebevědomí, zatímco Campbell je sportovní, odvážný, soutěživý, ambiciózní a málomluvný mladík. Dva protipóly, které se vzájemně přitahují. Svede je dohromady televizní soutěž, jíž se oba nedobrovolně zúčastní. Ačkoliv jejich klání před diváky je úspěšné, proti lásce, která vzklíčila v jejich srdcích, svádí marný boj…
2010/12Special na přání157 G BSnoubenka na zkouškuKdyž padá sníhThea vyrazila na dovolenou na Krétu s jediným cílem: pořádně si odpočinout a  vzpamatovat se z nepovedeného vztahu se svým snoubencem. Rozhodně nečekala, že skončí jako falešná snoubenka Rhyse Kingsforda!
2011/6Romance Duo940 T ALíbánky v tropechMilionář Tom Maddison stráví nečekaně se svou asistentkou Imogen tři týdny na tropickém ostrově. Imogen svého šéfa již dlouho obdivuje, i když on na ni pohlíží jen jako na svou zaměstnankyni… a ne jako na sexy ženu. Bílý písek, palmy a tyrkysové vody kouzelné laguny však mají své neodolatelné kouzlo…
2011/9Romance Duo946 T BPohádková svatbaMiranda Fairchildová dostala nezáviděníhodný úkol: najít pro svého šéfa Rafea Knightona vhodnou nevěstu! Přestože ho stále seznamuje s atraktivními ženami, Rafe má oči jen pro ni. Miranda se jeho svádění dlouho brání, avšak jeho nabídku doprovázet ho na charitativní ples odmítnout nemůže! Jejich první polibek je jen příslibem vztahu, který nemůže skončit jinak než svatbou.
2011/11Special na přání180 H ASchůzka bez zárukyRande naslepoKate je svobodná mladá dívka, pro niž její kamarádky zorganizují schůzku s nápadníkem, jehož existenci před Kate do poslední chvíle tají. Jaké je však Kateino překvapení, když se z něj vyklube Finn, její šéf! Finn má pro Kate zajímavý návrh: nejenže hledá chůvu pro svou dceru, ale navíc potřebuje, aby Kate předstírala, že je jeho snoubenkou!
2012/1Romance Duo954 T AJako den a nocŽe se protiklady přitahují? Na to už Sumer přišla taky… Jen co se v práci objevil její nový šéf Phin, hned mezi nimi lítaly jiskry. Jak se mu ale podařilo, že se najednou Summer – ta upjatá asistentka – cítí tak uvolněně… a zamilovaně?
2012/9Special na přání199 G ANajatý snoubenecÚspěšná podnikatelka Morgan se rozhodne prodat firmu a začít nový život na venkově. Když se tam s ní setká venkovský zvěrolékař Alistair, pokládá ji nejdřív jen za rozmazlenou městskou ženu - jako byla jeho bývalá žena Shelley. Ale jeho dcerky mají jiný názor. Zamilovaly si ji - i její velký bazén!
2013/8Romance991 A Zásnuby s princemCaro je obyčejná dívka s obyčejnými sny. Až do chvíle, kdy ji její nejlepší přítelkyně princezna Lotty požádá, zda by nepředstírala zásnuby s princem Philippem, aby si ho sama nemusela vzít. Caro nedokáže Lottyinu prosbu odmítnout…
Princ Philippe si nemyslí, že by jejich falešným zásnubám někdo uvěřil. Jak by se mohl zamilovat do tak všední dívky neurozeného původu? Copak by se Caro mohla stát princeznou jeho lidu v Montluce? Brzy však zjistí, že je Caro nejen velmi okouzlující, ale že mu ukradla srdce!
2013/8Special na přání221 G BHledá se snoubenec!Phoebe má problém, protože musí jít na svatbu svého bývalého snoubence a předstírat, že je naprosto šťastná! Její nejlepší kamarádky však mají plán: najmout si spolubydlícího Giba jako nového snoubence! Zní to perfektně, ale… nikdo nepočítá s tím, že mezi Phoebe a Gibem vznikne citové pouto.
2013/9Romance993 A Princezna v nesnázíchLotty už unavuje věčný kolotoč večírků a společenských událostí, a tak se rozhodne, že si na nějaký čas od královských povinností odpočine. Vydává se na cestu do Skotska, aniž tuší, jaké nástrahy ji čekají. Když se ocitne bez peněz sama v pustině, nezbude jí nic jiného než nastoupit jako pomocnice na farmě. Jenže to má jeden háček: její nový šéf Corran ji od prvního pohledu přitahuje! Ani ona mu není lhostejná a vědomí, že ji Corran miluje, aniž by věděl, že je princezna, ji těší. Jenže co až se Corran dozví, kdo Lotty doopravdy je?
2014/3Special na přání236 H ASvatba narubyFreya se rozhodla, že změní svůj nudný život sekretářky, a usilovně shání milence. To se však nelíbí jejímu dávnému příteli Maxovi. Když Freya nečekaně vyhraje hlavní cenu soutěže svatebního časopisu - líbánky v Africe - je překvapen, že na místě novomanžela je uvedeno jeho jméno. A protože mu Freya nikdy nebyla lhostejná, přistoupí na její hru a předstírá dokonalého milence…
2017/4Special na přání310 H BLíbánky v tropechMilionář Tom Maddison nečekaně stráví se svou asistentkou Imogen tři týdny na tropickém ostrově. Imogen svého šéfa již dlouho obdivuje, i když on na ni pohlíží jen jako na svou zaměstnankyni… a ne jako na sexy ženu. Bílý písek, palmy a tyrkysové vody kouzelné laguny však mají své neodolatelné kouzlo…
2020/9Special na přání391 G ASňatek v rájiAlice Gunningová odjíždí do tropického ráje, aby zapomněla na zradu svého snoubence, vyrovnala se se ztrátou zaměstnání a promyslela si budoucnost. Na sluncem prozářené pláži potká Willa Paxmana, svou nezapomenutelnou bývalou lásku! Nastává čas, aby se rozhodla, zda se Will stane součástí jejího nového života.
2020/12Special na přání397 G BNeobvyklý dárekSophie musí strávit vánoční svátky se svou sestrou, která jí přebrala snoubence a provdala se za něj. A aby všem dokázala, že se s touto situací naprosto vyrovnala, potřebuje nového snoubence… Jediný, kdo jí v tom může pomoci, je její dávný přítel z dětství Bram. Oba si však brzy uvědomí, že jejich přátelství se pomalu mění v lásku.
2022/9Special na přání439 G BSetkání před oltářemLucy a Guy měli mezi sebou zvláštní vztah. Seznámili se ve vyprahlém australském vnitrozemí, kde Lucy přiměla Guye, aby se zúčastnil rodea. Guy obstál, a tak, po návratu do Londýna, vyzval zase on Lucy, aby si našla nějakou seriózní práci a dokázala, že umí víc než se jen protloukat životem…

Počet zobrazených záznamů: 49

Na seznam autorek začínajících na Ha

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 7013
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 30.09.2022, 22:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace