Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 12/2000

Zobrazuji informace o produkci 12 / 2000


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance393 A Patricia Knollová (Knoll, Patricia)Dcera na zapřenouGarrett je přesvědčen, že jeho láska k Mary Jane skončí manželstvím. Nečekaně však opustí své rodné město a Mary Jane se provdá za jiného! Teď je však Mary Jane vdovou s třemi dospělými dcerami a Garrett se vrací pro vysvětlení, které mu Mary Jane už dlouho dluží!
Romance394 B Rebecca Langová (Lang, Rebecca)Skvělá pověstLékařka Abby Gibsonová je nadšená, že může spolupracovat s primářem oddělení, Blakem Continim, jehož pověst v nemocnici je skvělá. I když jí Blake dává najevo svou náklonnost, Abby tuší, že před ní skrývá nějaké tajemství!
Romance395 C Moyra Tarlingová (Tarling, Moyra)Diamanty pro KateKate Turnerová přijme práci osobní ošetřovatelky Marshalla Diamonda, který se zotavuje po autohavárii, a vychovatelky jeho pětileté dcery. Netuší však, že v ní Marshall pozná svoji první lásku, kterou kdysi opustil - ale na kterou nikdy nezapomněl!
Romance396 D Laura Martinová (Martin, Laura)Bláhové srdceSimone Walkerová ve svém novém zaměstnavateli poznala muže, který před pěti lety nesmazatelně poznamenal její život. Neodolatelný, ženami obletovaný Travis Steele ji sice nepoznal, ale zdá se, že se snaží stůj co stůj ji získat. Simone je pevně rozhodnutá, že si tímhle přitažlivým mužem nenechá podruhé zkazit život.
Fantazie27 FR Maris Souleová (Soule, Maris)Bouřlivé pokušeníBabička úspěšného obchodníka Randalla Watsona se bez ohledu na věk rozhodne znovu provdat. Vnuk se jí v tom s pomocí její společnice Giny pokusí zabránit, avšak hon na babičku nečekaně uvázne ve chvíli, kdy jsou oba pronásledovatelé sněhovou bouří uvězněni v jediném motelovém pokoji. Dokážou alespoň oni odolat pokušení?
Fantazie28 FS Elda Mingerová (Minger, Elda)Penzion láskyByla krásná štědrovečerní noc a v penzionu bylo ticho, nikde se nic ani nepohnulo... Až na obvykle upjatou profesorku Eve Vaughnovou a nádherného cizince, s kterým se před chvílí seznámila. Ti spolu prožívali nejvášnivější noc, jakou kdy zažili. Ráno ale Eve beze stopy zmizela, rozhodnuta toho muže už nikdy nevidět…
Vánoční romance11 AV Emma Richmondová (Richmond, Emma)Ztracený manželPřed čtyřmi měsíci Sébastien Fourcard políbil svou ženu a malého synka a zmizel. Gellis byla nešťastná, ale nakonec se musela smířit s tím, že ji manžel opustil. Teď ho náhodně potká, ale Sébastien se chová jako úplně cizí muž!
Vánoční romance12 BV Jessica Hartová (Hart, Jessica)Polibek pro štěstíAmanda má určité poslání: přesvědčit Blaira McAllistera, aby prodal svůj domov společnosti, pro kterou Amanda pracuje. Aby mohla svůj úkol splnit, přijme u něj místo jako chůva. Protože jsou ale Vánoce, změní Amanda své plány!
Vánoční desire11 KV Zena Valentineová (Valentine, Zena)Milenci mezi hvězdamiMěli se rádi už jako děti. Tragická nehoda a kruté nedorozumění je rozdělily na celých dvanáct let. Najednou vpadl Kale Noble znovu do Jessiina života. Byla to opravdu láska, která překoná bolest a zlobu, nebo jen sen, který se jim zdál?
Vánoční desire12 LV Leanne Banksová (Banks, Leanne)Loganovo prokletíLoganové byli profesionálně vždy velmi úspěšní, ale nad jejich osobním životem jako by visela kletba - žádný Logan si nedokázal udržet milovanou bytost. I Brock Logan už na lásku dávno rezignoval, a tak ho ani ve snu nenapadlo, že by se někdo jako Felicity chtěl s jeho neradostným osudem poprat…
Historická romance26 Z Elizabeth Henshallová (Henshall, Elizabeth)Láska nad hrdostLady Madselin de Breuville přijíždí do Anglie za svým bratrancem Richardem d´Aveyron, aby si od něho vyžádala souhlas ke sňatku s mužem, jehož si zvolila za manžela. Než se Richard stačí rozhodnout, je odvolán do války v Normandii a Madselin pošle do nedaleké pevnosti, aby pečovala o těhotnou ženu jednoho z vojáků. V tak nejisté době je však pro ni potřeba doprovod, a pro ten Richard zvolí svého věrného poddaného Edwina Elwardsona. Madselin ale o žádný doprovod nestojí, zvlášť ne o tak drzého a nafoukaného muže, jakým je Edwin…
Sladká romance85 F Kate Dentonová (Denton, Kate)Hlavní výhraCara Breedonová se musí starat o dva mladší sourozence, a tak od osmnácti let nezná nic jiného než práci. Jaké je však její překvapení, když se o ni začne zajímat nejžádanější muž ve městě Wyatt McCauley. A že Wyatt svůj zájem myslí vážně, se Cara přesvědčí ve chvíli, kdy vyhraje hlavní cenu na aukci starých mládenců!
Sladká romance86 J Natalie Patricková (Patrick, Natalie)Nejlepší řešeníKdyž nešťastná Becky Taylorová potká Clarka Winsteada, myslí si, že její princ se konečně objevil! Proč je ale Clark tak zarytým odpůrcem manželství, přestože touží po dědici?
Galerie romance47 T Betty Neelsová (Neels, Betty)Nevinná dědičkaKatrině Gibbsové zbude po smrti tety Thirzy malý domek na anglickém venkově a oči pro pláč. Netuší však, že zdědí i Simona Glenvilleho, lékaře, který se o tetičku staral do poslední chvíle!
Galerie romance48 U Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Jedna z tisíceCaleb Tanner je milionářský playboy, který nevěří ani na lásku, ani na manželství. Přesto se však těší značné pozornosti půvabných, vdavekchtivých dívek. Sabrina Saundersová je však zcela jiná!
Desire393 K Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Statečný otecVznešený a hrdý Jesse Hawk se stal největší vášní mladé Patricie Boydové. Společně poznali lásku, která je spojila nerozlučným poutem. Do jejich štěstí však zasáhl Patriciin nesmlouvavý otec a Patricii nezbývá než doufat, že se k ní Jesse jednoho dne vrátí…
Desire394 L Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Osamělý princPrincezna Anna von Oberland vyrůstala v přepychu rodinného paláce, sledována objektivy fotografů a zvídavými pohledy novinářů. Zůstat pouhou loutkou však nechtěla, ani se nemínila vdát podle přání urozených rodičů. Kde má ale hledat prince svých snů?
Desire395 M Maureen Childová (Child, Maureen)Jmelí s vůní mořeMarii Santiniovou obě sestry i matka přemlouvají, aby si více všímala svého nápadníka - seržanta Davise Garveyho. Marii se zprvu daří odolávat rodině i Davisovi, ale stačí jeden polibek pod jmelím a všechno je jinak…
Desire396 N Kathleen Korbelová (Korbel, Kathleen)Nebezpečná plavbaMěl tvář filmové hvězdy, na sobě smoking a v ruce kovbojský klobouk. Lilly netušila, kdo je záhadný trosečník, kterého jí moře přineslo. Věděla jen, že mu musí pomoct. Jak se ale zachová neodolatelný cizinec, až se uzdraví a vrátí se mu zrak? Bude se chtít znát k nepříliš pohledné Havajce?
Láska a smích24 X Lori Copelandová (Copeland, Lori)Drobečky z perníkuBeth Davisová má jediné vánoční přání: aby se zbavila starostí o starou popletenou tetičku a mohla cestovat po celém světě. To se jí nečekaně splní, když vyhraje v loterii, a tak hned odlétá do Londýna, do Paříže i do Říma. Vysněné štěstí tam ale nenalézá. Teď, když se Russ Foster vrátil do jejich městečka, Beth začíná měnit názor: nejhezčím dárkem pod stromeček by byl on...
Polibky92 E Sandra Fieldová (Field, Sandra)Slunce o půlnociKathrin našla konečně dlouho vytoužený klid v krásné přírodě krátkého arktického léta. Rozhodně se tu netouží setkat s Judem Leightonem, který ji spolu se svým bratrem před léty tak krutě zklamal. Jud ji však doprovází na jejích toulkách tundrou a Kathrin ke svému zděšení zjišťuje, že ve skutečnosti zklamala ona...
Polibky93 Y Sophie Westonová (Weston, Sophie)Šejkova nevěstaAmer el-Barbary je znuděný ženami, které se jedna druhé podobají jako vejce vejci, a tak je pro něj svéhlavá Leonora Groomová svěžím pokušením. Lea však zoufale touží, aby ji někdo miloval pro ni samou, a ne pro peníze jejího otce. Když ji však pod sametovou oblohou na Nilu svádí neodolatelný Amer, postupně zjišťuje, že před ním její chladná póza neobstojí...
Desire na přání83 O Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Zachráněný senJake je známý donchuán, jehož šarmu podlehla již nejedna kráska. On ale zůstává láskou nedotčen. Ovšem jen do doby, než se mu stane věc neslýchaná - půvabná Bel o něj nejeví zájem a pečlivě si před ním chrání svoji nevinnost.
Desire na přání84 P Cait Londonová (London, Cait)Dokonalá dvojiceBabička Nicka Palladina se domnívá, že její vnuk a Silver Tallchiefová jsou prostě dokonalá dvojice. Silver však hledá toho, kdo má podle starého proroctví získat její lásku žhnoucím pohledem a perlami v dlani. A Nick zrovna nevypadá na muže, který by jí chtěl darovat perlový náhrdelník...

Počet zobrazených záznamů: 24

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3455
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace