Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 4/1999

Zobrazuji informace o produkci 4 / 1999


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance313 A Day Leclaireová (Leclaire, Day)Zázračná nevěstaPětiletá River Sierrová touží po mamince - mamince právě takové, jako je krásná víla v její pohádkové knížce. A tak když se krásná Jill Randellová objeví ve dveřích, malá River věří, že se její sen stal skutečností. Zbývá už jen jediné - přesvědčit o tom i jejího otce a přimět ho, aby dal lásce ještě jednu šanci!
Romance314 B Elizabeth Dukeová (Duke, Elizabeth)Nemilosrdný svůdceSandra v sobě cítí neskonalý zmatek. Na jedné straně se cítí neodolatelně přitahována k záhadnému cizinci jménem Trent Corbin, na druhé straně ví, že by ho jako hlavního nepřítele svého otce měla nenávidět. Anebo Trent není tak zlý a nemilosrdný, jak o něm všichni říkají?
Romance315 C Rebecca Kingová (King, Rebecca)Dědictví vášněZní to jako sen? Nádherná vila na jednom z malebných řeckých ostrovů má podle poslední vůle jejího dědečka připadnout Catherině. Jenže pak se zničehonic v domě objevuje Nik a tvrdí, že starý pán nakonec všechno odkázal jemu. A Catherině nezbývá, než s Nikem svést boj, na jehož konci... je láska.
Romance316 D Rosemary Carterová (Carter, Rosemary)Kovboj a kráskaByla jednou jedna malá holčička jménem Morgan Muirová, a tu vychovával dědeček, bývalý kovboj. Jeho vyprávění o životě a práci na ranči v ní probudilo sen, který jí vydržel až do doby, kdy už pracovala jako manekýna. Náhoda jí nahrála příležitost strávit měsíc na ranči Six-Gate Corral, a uvést tak dávný sen do skutečnosti. To by ale rančerem nesměl být nebezpečně krásný Jason Delaney, který se zařekl, že na jeho ranči už nikdy žádná žena nemá co pohledávat.
Sladká romance45 F Sandra Martonová (Marton, Sandra)Jarní nevěstaPo smrti svého otce si Kyra konečně může vydechnout. Konečně může být sama sebou a jednat podle vlastní vůle. Jenže ouha! Na scéně se objevuje drsně mužný Antonio Rodrigo Cordoba del Rey, který chce vše - její tělo, srdce i duši. A Kyra cítí, že proti volání krve a vášně nemá šanci...
Sladká romance46 J Grace Greenová (Green, Grace)Tajná úmluvaNick Diamond věří, že Lauru nakonec dokáže přesvědčit. Chce koupit nejen její pozemek s domem, ale očividně chce i Lauru samotnou. Jenže Laura si není jistá, jestli mu může důvěřovat. Chce ji proto, že ji miluje, anebo má jeho svádění skryté motivy?
Galerie romance7 T Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)Rande za miliónDražba nezadaných mužů! bleskne hlavou Kit Deeversové a okamžitě je jí jasné, že je to skvělý nápad. A hlavní cena: "schůzka snů" s Jarrettem Websterem, arogantním a slavným módním návrhářem. K jejímu překvapení Jarrett souhlasí. Ke svému ještě většímu překvapení se Kit nemůže zbavit představy, jak vzrušující by bylo, kdyby tohle "rande za milión" vyhrála právě ona...
Galerie romance8 U Miranda Lee (Lee, Miranda)Noc studuAlex Fairchild se vrátil! Před sedmi lety ji svedl a tehdy se Judith zapřísahala, že se jí už nic takového nestane. Jenže Alex je tu zpět a jejich vzájemné přitažlivosti roky nijak neubraly na síle. Bude se noc studu opakovat?
Desire313 K Sara Orwigová (Orwig, Sara)Náhradní otecTěhotná Katherina Manchesterová je na útěku před svým brutálním exmanželem a každým dnem očekává narození dítěte. Musí najít bezpečné místo, kde by mohla v klidu porodit - a existuje snad lepší útočiště než v drsné, ale zároveň něžné ochranitelské náruči rančera Colina Whitefeathera?
Desire314 L Eileen Wilksová (Wilks, Eileen)Jen tak trochu těhotnáJedna jediná vášnivá noc s přitažlivým policistou Tomem nezůstala pro Jacy bez následků: je těhotná. Potíž je v tom, že Jacy od oné noci Toma neviděla, protože od ní prchnul tak rychle, jako by mu za patami hořelo. A tak Jacy nezbývá nic jiného, než vydat se za ním do kanceláře a sdělit mu, že bude otcem...
Desire315 M Maureen Childová (Child, Maureen)Nejmenší námořníkNámořník Harding Casey má před sebou nejtěžší úkol v životě - být dobrým otcem. Ale nejdřív musí vybojovat svou nejtěžší bitvu - získat ruku nastávající matky Elizabeth. Dokáže ji Harding přesvědčit, že nechce jenom dát jménu jejich dítěti, ale že ji opravdu miluje?
Desire316 N Nancy Martinová (Martin, Nancy)Kovboj z kalendářeOd té doby, co se Carly Cortazzové dostaly do ruky fotografie Hanka Fowlera, nemůže myslet na nikoho jiného než na tohoto přitažlivého, drsného kovboje. A když se s ním setká, zjistí, že ve skutečnosti vypadá ještě mnohem lépe! Carly je Hankem tak okouzlená, že si ani nevšimne, že její "stoprocentní kovboj" neumí ani jezdit na koni...
Special26 G AKathleen Eagleová (Eagle, Kathleen)Čekání na maminkuMájové lásky 1999Sirotek Laurel si krátí čekání na adoptivní rodiče tím, že chodí do obchodu s potřebami pro domácí mazlíčky. Jeho vedoucí Tom a majitelka útulku pro opuštěná zvířata Nora mají tolik pochopení pro její sen mít čtyřnohého mazlíčka! Budou mít i dost pochopení a lásky, aby společně vybudovali Laurel nový domov?
Special26 G BEmilie Richardsová (Richards, Emilie)Cizí dítěMájové lásky 1999Farrell Riley najde v opuštěném domě neznámou holčičku, kterou předá do péče pěstounky Gemmy Hancockové. Copak by byl schopen poskytnout cizímu dítěti lásku a bezpečí, když sám v dětství nepoznal láskyplný domov?
Special26 G CJoan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Dítě k svátkuMájové lásky 1999Jediné, po čem rozvedená spisovatelka dětských knížek Christina Richardsová touží, je být matkou. Proto když si konečně jede do Číny pro svou adoptivní holčičku, nepřikládá žádný význam náhodnému setkání s přitažlivým Danielem Shayem. Ona je přece rozhodnuta vychovávat dítě sama...
Polibky52 E Helen Brooksová (Brooks, Helen)Druhé manželstvíClaire Wilsonová přijíždí do Itálie za svou přítelkyní Grace, která čeká dvojčata. Setkává se tu s jejím ovdovělým švagrem Romanem, který se jí pokouší svést. Mohl by se do ní zamilovat někdo tak dokonalý a bohatý, jako je Romano Bellini? Zvlášť když jeho zesnulá manželka byla neskutečně krásná a Romano po ní nepřestává tesknit? Věci však jsou někdy jiné, než jak se nám jeví...
Polibky53 Y Stephanie Howardová (Howard, Stephanie)Hraběnka z ColoradaCarrie Dunnová je prostá americká dívka, která je zvyklá živit se sama. Proto také přijíždí do Evropy, do malého vévodství San Rinaldo. Chce tady sesbírat materiál pro svoji chystanou knihu o místním proslulém porcelánu. Když se setkává s okouzlujícím vévodovým bratrem Leonem, vzplane mezi nimi láska. Carrie však Leonemu nevěří - je to přece hrabě, a viděl snad už někdo hraběnku z Colorada?
Temptation195 R Vicki Lewis Thompsonová (Thompson, Vicki Lewis)Jak ulovit muže v MontaněProfesionální fotografka Cleo Griffinová potřebuje muže. Jinak po práci se svými svalnatými mužskými modely stráví pod studenou sprchou víc času, než je záhodno. Na ranč Whispering Winds proto odjíždí nejen pracovně, ale zároveň i ulovit manžela. Do oka jí okamžitě padne majitel ranče Tom McBride, ten však nemá nejmenší chuť stát se jejím modelem, natož manželem.
Temptation196 S Leandra Loganová (Logan, Leandra)Past na ženichaKdyž majitelka svatební agentury Ellen Carrolová připravila pro svou přítelkyni nádhernou svatbu, netušila, že se nevěsta zapomněla zeptat ženicha, jestli si ji vůbec chce vzít. Harry Masters se proto nestačí divit, když se dozví, že by se měl ženit. Ellen se mu ani nediví. Je jí jasné, že Harry není ten pravý pro její přítelkyni, zato ten nejpravější pro ni.
Desire na přání43 O Shirley Rogersová (Rogers, Shirley)Nejcennější slibRyderovi McCallovi ještě nikdy žádná žena neodolala. Proto když se rozhodne vzít si za manželku Ashley, vůbec nepočítá s tím, že by ho mohla odmítnout, když navíc čeká jeho dítě. Dokáže sebejistý kovboj přimět Ashley, aby změnila své rezolutní "ne" v poslušné "ano"?
Desire na přání44 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Nevinná TexasankaVeterinářka Samantha byla ve svých osmnácti letech málem znásilněna a od té doby má panickou hrůzu ze všech mužů. Teprve když poznává úspěšného projektanta Nashe Riverse, zjišťuje, že ve vztahu s mužem může zažít také něco jiného než strach. Ale Nash chce žít ve městě, zatímco srdce Sam patří ranči a přírodě...

Počet zobrazených záznamů: 21

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3273
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace