Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sally Wentworthová

Zobrazuji údaje o autorce Sally Wentworthová - Wentworth, Sally


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1993/4Romance28 D Ozvěny minulostiJe hrozné, když muž, kterého milujete, si o vás nedopatřením myslí jen to nejhorší. Když vás dokonce nenávidí! A právě to se stalo Purdey. Podaří se jí přesvědčit Jareda, jak krutě se mýlí?
1996/7Polibky9 E FrancescaBohatá. Pyšná. Všemi obdivovaná. Hříšně krásná, chladná a nesmiřitelná Francesca, obávaná intrikánka a žena zkažená až do morku kostí. Žila vždy na výsluní, obklopená bohatými a vlivnými muži – a přesto je k uzoufání osamělá. Dokáže někdo někdy v jejím okoralém srdci probudit jiný cit než nenávist?
1997/6Romance227 C Zrcadlení mořeAlys se rozhodla, že Tita už nechce nikdy v životě vidět. Co má však dělat, když se s ním nečekaně potká na lodním výletě jako s průvodcem?
1999/11Vánoční romance5 AV Noční kouzlo VánocParis se s Willem, svou největší láskou, rozešla před třemi lety za nepříliš šťastných okolností, a tak není divu, že ji vyhlídka na Vánoce, které s ním bude nucena strávit, nijak netěší. Jenže když ho znovu spatří, dojde jí, že roky její lásce nijak neubraly na síle. A tak jí nakonec nezbývá, než svého bývalého milence svést...
2000/3Polibky74 E Jaro na SicíliiBryony Ferrersová přijíždí na Sicílii, aby své přítelkyni pomohla vést hotel. Poznává se tady s bohatým, úspěšným a nebezpečně sebevědomým Rafem Cavallerim, který je zvyklý, že mu všechny ženy padají k nohám. S Bryony se ovšem zdá, že všechno bude jinak...
2000/8Romance379 C Manželčina vinaLucie má všechno. Skvělého manžela, zbožňovaného syna a další dítě na cestě... Jenže stíny minulosti jí najednou nedají spát. Celých pět let ji manžel zbožňoval jako nejdokonalejší ženu na světě, tak jak se mu teď může svěřit, aniž by ztratila jeho lásku?

Počet zobrazených záznamů: 6

Na seznam autorek začínajících na We

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3584
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace