Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Natalie Foxová

Zobrazuji údaje o autorce Natalie Foxová - Fox, Natalie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
2000/8BestSeller7 V CProradná touhaSladká odvetaJejich vztah byl tím nejlepším, co Sarah v životě potkalo - dokud ji Matt nezradil. Jeho polibky teď sice byly stejně spalující jako dřív, ale šlo mu po jedenácti letech o to, aby ji znovu získal, nebo se chtěl jen mstít?
2001/7Polibky113 X Horká SicílieMůj otec žije a je Sicilan! To byla pro dvaadvacetiletou Ninu Parkerovou hned dvě překvapení, když ve stole svých anglických adoptivních rodičů našla pečlivě ukryté dokumenty, a další bylo nasnadě: musí se vypravit na Sicílii a svého otce Gia za každou cenu najít. Když ji však unese přitažlivý Lorenzo Biacci, dozvídá se od něj, že se její otec bude ženit. Lorenzo ji považuje za Giovu bývalou milenku a nemíní ji ze svého zajetí pustit, dokud nebude po svatbě!

Počet zobrazených záznamů: 2

Na seznam autorek začínajících na Fo

Na seznam autorek od písmene F

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2991
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace