Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Sally Carrová

Zobrazuji údaje o autorce Sally Carrová - Carr, Sally


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1997/3Romance214 B Nezkrotná touhaKdyž Blaize uvízne uprostřed vánice, ani ve snu by je nenapadlo, že ji zachrání právě Cal Smith – muž, kterého se rozhodla zničit! Myslí si, že k tomu má plné právo, postupně však začíná zjišťovat, že Cal je úplně jiný, než tušila….
1998/4Romance265 A Smutná nevěstaPřed Caron stojí těžké životní rozhodnutí, když se jí do cesty připlete kanadský rančer Evan.
1998/9Romance285 A Ukradená nevěstaAž před oltářem si Cara uvědomuje, že Lucu nemiluje. Najednou se stane zázrak - objevuje se muž jejích snů, a nabídne se, že ji unese z její svatby.
1999/9Polibky63 Y Cesta do neznámaSara je nucena strávit se svým šéfem a zároveň nevlastním bratrem několik dní v himálajském Bándhulu a předstírat, že jsou tu na líbánkách. Nebezpečí, které je jako zvídavé novináře obklopuje, je však mizivé ve srovnání s tím, jaké jí hrozí od nebezpečně přitažlivého Jakea Armstronga.

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3198
Denní počet: 1
Počítáno od: 26.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace