Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Suzanne Careyová

Zobrazuji údaje o autorce Suzanne Careyová - Carey, Suzanne


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/6Desire84 N Medicina láskyLékařku Dianu neodolatelně přitahuje mladý muž Raf, který je hrdým a až příliš pohledným potomkem slavného indiánského kmene Navaho. Možná, že přitažlivost je způsobena tím, že Diana má v žilách také trochu indiánské krve.
1995/9Desire141 K Vzpomínky z horBývalá hollywoodská hvězda David Vine zachrání v horách dívku, která po úrazu ztratila paměť. David se do krásné a záhadné Kate zamiluje. Má však obavy z jediného. Co se stane, až si Kate vzpomene na svoji minulost?
1997/6Special19 G CParní lázeňLetní lásky 1997Na dobročinné dražbě získá pro Mel její kamarádka víkend s Joe Karbonem – to ovšem netuší, že se do toho připlete dotěrný opilec, úraz a výpadek elektrického proudu.
1999/7Romance325 A Cena za nevěstuMezi Kyrou a Davidem stojí dávná zrada jako zeď. Kyra je však odhodlána Davidovi odpustit, pokud se sám ke všemu přizná a o odpuštění ji požádá. Jenže David se tváří, jako by o ničem nevěděl. A navíc je tu živý sen, ve kterém byli v pradávném indiánském rituálu oddáni a pak prožili noc nadpozemské smyslné extáze. Až příliš živý sen... s až příliš skutečnými následky!
2002/1Polibky131 X Sňatek z pomstySeiji Amundsen vyrůstal v Japonsku v přesvědčení, že největším nepřítelem jeho rodiny jsou američtí příbuzní. Přestože se stal jedním z nejúspěšnějších světových obchodníků, nepřestal toužit po pomstě...
Svést půvabnou modelku Noru Braetovou mu připadá jako dobrý nápad. Bezcitně ji svede, a pak ji chladnokrevně opustí. Nepočítá ale s tím, že by se z dravce mohl lehce stát kořistí v zoufalém boji s láskou, kterou si zakázal.

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na Ca

Na seznam autorek od písmene C

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3754
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace