Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Margaret Wayová

Zobrazuji údaje o autorce Margaret Wayová - Way, Margaret


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/9Romance93 A Osudné létoShelley Stuartová přicestuje do Austrálie, protože hledá otce, kterého od rozvodu svých rodičů neviděla. Nejdříve se však setká s jeho společníkem Rafem Conwayem, jenž ji podezírá z vypočítavosti. Ať Shelley dělá, co dělá, nemůže ho přesvědčit, že se mýlí... Mrzí ji to, protože Raf je velmi přitažlivý muž!
1998/3Romance264 D Faulknerovo děvčeMladá a krásná učitelka Roslyn Earnshawová dostane od pohledného Marshe Faulknera návrh ke sňatku. Háček je ovšem vtom, že Marsh je dědicem rodinného impéria, zatímco ona je chudá, málem jako kostelní myš. Podaří se jí překonat nástrahy Marshovy rodiny?!
1998/7Polibky35 Y Georgie a magnátZdá se, že všichni muži jsou stejní! Ale Georgie, která si vybudovala kariéru bytové architektky proti vůli svého všemocného otce, nemá ráda muže, kteří mají sklony řídit svým partnerkám život...
1998/7Special Na dovolenou2 I AMuž z Jižního křížeJak si vzít kovbojeKrásné právničce Roishin se podaří nejen překonat strach rančera Davida z lásky a manželství, ale díky ní se David také smíří s matkou.
1999/1Polibky47 Y Osudová AlexaScott McLaren je majitelem obrovské farmy, kterou s láskou spravuje. Nedokáže pochopit, proč si jeho milovaná Alexa zvolila kariéru primabaleríny v Sydney a opustila ho. Celé tři roky se na ni snaží zapomenout. Náhle však přichází zpráva, že se Alexa vážně zranila.
1999/3Galerie romance5 T BČekání na láskuManželé na koniKrásná Carolyn Donovanová si nedělá žádné naděje. Jeden z nejvlivnějších a nejúžasnějších rančerů v severní Austrálii by se s ní jistě nezahodil. Postupně se však ukazuje, že je všechno trochu jinak.
2000/3Galerie romance29 T OdplataNicka Konradse kdysi vyhnali z města, protože se dopustil strašlivého zločinu: zamiloval se do křehké a nevinné dcery nejmocnějšího muže v okolí Suzannah. Nyní se Nick vrací zpět a je rozhodnutý přimět Suzannah, aby za svou zradu zaplatila. Jenže co má dělat s láskou, která stále dřímá v jeho srdci, a s náklonností, která se v něm probouzí při pohledu do očí šestileté holčičky, v níž neomylně poznává svou dceru?
2000/6Galerie romance35 T Láska na inzerátPo letech strávených usilovnou prací na pohádkově krásném místě zvaném Jabiru je Matthew připraven oženit se a založit rodinu. Kde ale vzít ženu? Podá si tedy inzerát, na něž mu mezi jinými odpoví i krásná dívka jménem Cassandra. Proč se proboha dívka jako ona chce stát jeho ženou? vrtá mu hlavou a nedá mu, aby to nezjistil.
2001/4Special Desire21 H ALáska jménem CarradineMájové lásky 2001Rachael Munroová se do Curta Carradinea, pohledného vlastníka sousedních pozemků, zamilovala už jako dívenka. Teď po něm zatoužila jako opravdová žena a sní o tom, že se za něj provdá. Curt se však až příliš zajímá o její nevlastní matku...
2001/11Special36 G BVánoce v OutbackuAdventinky 2001 1Mít okouzlujícího a neodolatelného manžela je sice příjemné, ale že to má i své stinné stránky, o tom se na vlastní kůži přesvědčí Rowena Warrenderová.
2002/1Polibky132 Y Náhrdelník pro nevěstuKdyž Rebecca Huntová souhlasí, že napíše životopis jedné členky majetné rodiny Kinrossů, dostává se do světa bohatého nejen na peníze, ale i na historii a krásu krajiny střední Austrálie. Hned při prvním setkání se dostává do střetu s budoucím majitelem usedlosti Kimbara, Brodem. Ten ji považuje za zlatokopku, která jde tvrdě po penězích jeho otce. Nemůže se však víc mýlit - Rebecca netouží po penězích ani po Brodově otci, jediným jejím přáním je čistá láska...
2002/2Polibky135 Y Kytice pro AllyUrostlý a pohledný Rafe Cameron při svatebním obřadu nemůže spustit oči z družičky Ally, sestry svého nejlepšího kamaráda, který se právě žení. Rafe s Ally se před pěti lety hluboce milovali a všem bylo jasné, že to budou právě oni, kdo už brzy stanou před svatebním oltářem.
Ally si však toužila splnit svůj sen - být jednou slavnou herečkou. To se jí podařilo, když odešla do Sydney a stala se hvězdou televizního seriálu. Znamenají ale úspěch a popularita skutečné štěstí?
2002/3Polibky138 Y Anglická nevěstaŽít v luxusním sídle na pokojném anglickém venkově, nebo v nehostinném australském vnitrozemí? Pro lady Francescu de Lyle je taková otázka bezpředmětná. Miluje odvážného a drsného Granta Camerona a je přesvědčena, že australská divočina jí poskytne všechno, co potřebuje a co si kdy přála.
Granta však kvůli tomu trápí pochybnosti. Touží po Francesce, ale zároveň se v něm ozývají obavy, že by se mohla při sebemenších nesnázích zaleknout a uprchnout do bezpečí svého privilegovaného světa. Má riskovat a požádat zhýčkanou anglickou dívku, aby se stala jeho nevěstou?
2002/4Romance Duo488 T BNelehké rozhodnutíGenni vyrůstala na farmě spolu s Blainem a během těch let se do něj zamilovala. Pak však rodné městečko opustila. Teď má těsně před svatbou s mužem, kterého jí vybrala matka. Je však mile překvapena, když se Blaine nečekaně objeví. Stačí jen jeden jediný polibek a Genni začne váhat, zda její rozhodnutí provdat se za muže, kterého nemiluje, bylo správné. Nakonec ale neváhá a požádá Blaina, aby ji k oltáři dovedl místo otce...
2003/11Romance575 C Nepravá milenkaKdyž Lang Forsyth přistihl svého společníka u večeře, jak si vychutnává přítomnost krásné mladé dívky, rozezněl se mu v hlavě výstražný signál. Šok se změnil v odsouzení, když si uvědomil, že sám není k dívce imunní... Eden Sinclairová jistě není tak nevinná, jak vypadá. Musí se k té záhadné krásce co nejvíce přiblížit, a poznat všechna její svůdná tajemství!
2005/1Romance Duo647 T AČarovný andělJake McCord, jeden z nejžádanějších ženichů v Austrálii, chce uspořádat na své farmě vánoční večírek. Na jeho organizaci si najme zkušenou specialistku Angeliku De Campovou. Brzy se ukáže, že Angelika je skutečný Anděl. Nejenže svou práci perfektně zvládne, ale s jejím příchodem se dosud ponurý dům rozjasní…
2005/7Romance675 C Nevinná milenkaKdyž právník Jude Conroy oznamuje Cate Costellové, že se stala díky dědictví jednou z nejbohatších žen v Austrálii, myslí si, že byla tajnou milenkou jeho klienta. Ale Cate trvá na tom, že muže, který jí zanechal takové peníze, téměř nezná. Postupně vyjde najevo, že pravda leží hluboko v minulosti. A pokud by Cate měla být něčí milenkou a ženou, tak Jude si nepřeje nic jiného, než aby byla jeho!
2005/9Romance684 B Manželka na útěkuLaura Grahamová je nucena utéct od násilnického manžela Colina, uznávaného kardiologa. Ukryje se v malém městečku v australském vnitrozemí. V sousedním domě žije v ústraní Evan, který byl kdysi zahraničním dopisovatelem v krizových oblastech. Oba se spolu brzy sblíží. Evan pomůže Lauře najít ztracenou sebedůvěru a ochrání ji před manželem, který ji posléze našel a odmítal dát jí volnost.
2005/11Romance694 B Australský ženichChristine se vrací do rodného městečka na pohřeb své babičky. Setkává se zde se svou velkou a jedinou láskou, Mitchem Claydonem, kterého před lety musela opustit. Mitch, přestože ho Christine stále silně přitahuje a v hloubi duše ji miluje, je vůči ní zahořklý a nemůže překonat křivdu jejího odchodu. Ale jejich vzájemná láska je natolik horoucí, že jí ani jeden nemůže odolat!
2006/1Romance703 A Australský žárBrock Tyson se vrací do rodného městečka, aby převzal dědečkovu farmu. Láska do jeho života nepatří, ale jen do té doby, než se setká se svou bývalou spolužačkou Shelley Loganovou. Ta mezitím vyrostla v krásnou a velmi přitažlivou ženu a Brockovo srdce touží po tom, aby se stala jeho ženou. Sdílí ale stejné pocity i Shelley?
2006/5Romance723 A Australská princeznaOlivii Linfieldovou opustil den před svatbou její snoubenec Jason Corey kvůli jiné ženě. Po sedmi letech se Olivie vrací do rodného Queenslandu a je pro ni nemilým překvapením, že Jason znovu pracuje na farmě, kterou právě zdědila. A navíc se svou malou dcerkou! Stojí teď před rozhodnutím, zda Jasona okamžitě propustit, nebo odhalit tajemství, které tenkrát jejich svatební plány překazilo…
2006/8Romance739 B Znovu v rájiNadějná herečka Bronte hledá v australské divočině útočiště před bohatými a sobeckými muži. Na rodinné farmě však místo pratety najde záhadného cizince Stevena. Netrvá dlouho a on jí předloží obchodní nabídku. Budou z nich partneři, anebo něco mezi nimi vzplanou city? Vzájemná přitažlivost je nepopiratelná, dokáže ale přemoci stíny minulosti? Zvlášť když oba mají co skrývat…
2007/4Romance778 A Australské dědictvíDarcy je šokována obsahem otcovy závěti. Přestože s otcem žila sama a pečovala o něj do poslední chvíle, má polovinu její farmy zdědit dávno ztracená sestra. A navíc kontrolu nad všemi výdaji má dostat Curt Berenger, muž, za kterého se Darcy před deseti lety téměř provdala!
2007/5Romance783 A Svatba v bušiCasey McGuireová nečekaně zjistí, že její otec byl nepředstavitelně zámožný dobytkářský král, což jí rázem vnese do života naději lepších časů. Musí však udělat jediné – vydat se po stopách svých kořenů do hlubokého australského vnitrozemí.
Stejně jako Casey neznala peníze, neznala ani lásku. A právě to by chtěl neodolatelný Troy Connellan změnit. Dokáže se však ostražitá Casey odpoutat od trpké minulosti a oddat se budoucnosti s bohatým, mocným, ale především milým mužem?

Minisérie McIvorovy sestry
2008/6Romance838 A Panovačný ženichDivočina v srdci severní Austrálie není tím pravý místem pro noblesní krásku z města – Samanthu Langdonovou. Kdyby Ross Sunderland věděl, že se výpravy do buše zúčastní i ona, nikdy by se nestal jejím vůdcem. Byli však obklopeni nebezpečím a divokou nádherou přírody a nedokázali už dál odolávat pulsující touze, která je oba spalovala od prvního okamžiku, kdy se poprvé spatřili…
2008/7Romance842 B Ve tvém objetíNa první pohled vypadá Sandra příliš mladičká a křehká na to, aby zdědila rozsáhlou farmu, ale je odhodlaná všemu se naučit a vše zvládnout. Daniel Carson, který farmu spravuje, je pohledný a přitažlivý muž, v němž se spojuje síla s něžností, které Sandra nedokáže odolávat. Australská buš je nebezpečné prostředí a Daniel moc dobře ví, že Sandra jeho pomoc bude velmi potřebovat…
2009/4Romance869 B Inzerát na nevěstuClay Cunningham se vrací na zchátralou rodinnou farmu, aby se usadil v místech, odkud jeho rodiče kdysi uprchli před bídou i nepřátelskými sousedy. Rád by si založil vlastní rodinu, ale přestože je velmi přitažlivý, je stále sám. Krásná a nevinná Carrie McNevinová mu připadá jako ztělesnění jeho snů, ale je tu jeden háček. Má totiž těsně před svatbou s místním krasavcem Scottem …
2009/11Romance Duo891 T AKrásná vychovatelkaMarissa se vydává spolu s bratříčkem Rileyem do divokého australského vnitrozemí, aby si našla práci. Osud jí do cesty přivádí bohatého Holta McMastera, který hledá vychovatelku pro svou svéhlavou dceru Georgii. Marissa si musí nejen získat důvěru malé Georgie, ale také překonat nástrahy, které jí klade nádherná, i když nebezpečná příroda.
2010/2Romance898 A Žena do nepohodyRančer Rory Compton nehledá lásku, ale ženu, s níž by mohl založit rodinu a které by nevadily drsné podmínky australského vnitrozemí. Nezdá se, že by Allegra Sandersová byla tou pravou … Její krása je oslňující, a taková žena určitě bude milovat jen záři a ruch velkoměsta. Přesto Rory shledává, že jeho myšlenky se stále jen točí kolem ní!
2010/8Romance916 A Blažená snoubenkaGuy Radcliffe je úspěšný majitel farmy, jehož předci patřili mezi nejváženější rodiny australského vnitrozemí. Alana Callaghanová sice také vlastní malé hospodářství, ale nedosahuje úrovně těch úžasných a rozmazlených dívek, které soupeří o Guyovu pozornost. I když ho potají už léta miluje, myslí si, že on si ji nikdy za svou ženu nevybere. Guy má však oči jen pro ni…
2010/10Romance923 B Utajovaný dědicGina Romanová miluje Cala celou svou duší, ale protože ví, že se do jeho rodiny nehodí, raději beze slova zmizí. Jejich krátký románek však nezůstane bez následků. O narození syna Cal vůbec nemá tušení… Pravda nakonec vyjde shodou náhod najevo a Cal nevidí jinou možnost než sňatek. Gina ale touží po skutečné lásce a nestojí o soužití z povinnosti… Až když ji Cal zachrání a drží ji v náručí, uvěří, že jsou spolu z lásky!
2010/10Special na přání153 G AZnovu v rájiZamiluj se do Austrálie!Nadějná herečka Bronte hledá v australské divočině útočiště před bohatými a sobeckými muži. Na rodinné farmě však místo pratety najde záhadného cizince Stevena. Netrvá dlouho a on jí předloží obchodní nabídku!

(2. vydání)
2010/11Special na přání156 H AAustralský ženichVzpomínáš si na mě?Po návratu do rodného městečka Christine znovu potkává svou velkou a jedinou lásku Mitche, kterého před lety musela opustit. Zdá se, že on stále nedokáže Christine její odchod odpustit…
2011/2Special na přání161 G CAustralské dědictvíZávěť s podmínkouDarcy je šokována obsahem otcovy závěti. Přestože s otcem žila sama a pečovala o něj do poslední chvíle, má polovinu její farmy zdědit dávno ztracená sestra. A navíc kontrolu nad všemi výdaji má dostat Curt Berenger, muž, za kterého se Darcy před deseti lety téměř provdala!
2011/6Romance939 A Vytoužená láskaCtižádostivý Boyd Blanchard už brzy stane v čele prosperujícího rodinného podniku. Všichni o něm vědí, že je nejbohatším svobodným mužem v celé Austrálii. Ví to i Leona, která ho zná od dětství. A nejen zná, ale i tajně miluje! Boyd je však zvyklý na ženy jiného postavení, a tak Leona své city k němu maskuje prostořekou jízlivostí.
2012/1Special na přání183 G BManželka na útěkuSoused k nezaplaceníLaura je nucena utéct od násilnického manžela Colina, uznávaného kardiologa. Ukryje se v malém městečku v australském vnitrozemí. V sousedním domě žije v ústraní Evan, který byl kdysi válečným zpravodajem. Oba se spolu brzy sblíží. Evan pomůže Lauře najít ztracenou sebedůvěru a ochrání ji před manželem, který ji posléze najde a odmítne jí dát volnost.
2012/5Romance Duo962 T ADívka s tajemstvímCorin je úspěšný mladý muž, který dokáže rozbušit srdce nejedné ženě. Ani Miranda není výjimkou! Tajně ho miluje, ale ví, že jako chudá venkovská dívka se sotva hodí k nejžádanějšímu svobodnému mládenci v Austrálii. Tak proč zrovna ji pozval na romantický výlet do Benátek?
2013/10Sladký život Duo113 J AAustralská výchovaPro Olivii znamenalo rozhodnutí jejího otce, že musí odjet do Austrálie, ten nejhorší trest. Sice se provinila proti rodinným pravidlům, ale přece jenom – vyhnanství až u protinožců?! Tím spíše, že jejím "opatrovníkem" se v zemi klokanů má stát Clint, bohatý farmář, současně ale i zemitý Australan každým coulem. Muž, kterého Olivia od prvního okamžiku nesnáší… Muž, který ji od prvního okamžiku přitahuje!

(Poslední díl cyklu o nevěstách rodiny Balfourových)
2015/1Special na přání255 G BAustralský žárBrock Tyson přijíždí do rodného městečka, aby převzal dědečkovu farmu. Vztahy však do jeho života nepatří! Ale jen do té doby, než se setká s bývalou spolužačkou Shelley. Ta mezitím vyrostla ve velmi přitažlivou ženu a Brockovo srdce touží po tom, aby se stala jeho manželkou. Sdílí ale stejné pocity i Shelley?
2019/8Special na přání366 H BPanovačný ženichDivočina v srdci severní Austrálie není tím pravý místem pro delikátní krásku z města - Samanthu Langdonovou. Kdyby Ross Sunderland věděl, že se výpravy do buše zúčastní i ona, nikdy by se nestal jejím vůdcem. Byli však obklopeni nebezpečím a primitivní nádherou přírody a nedokázali už dál odolávat pulzující touze, která je oba spalovala od prvního okamžiku, kdy se poprvé spatřili…
2021/10Special na přání417 G BKrásná vychovatelkaMarissa se vydává spolu s bratříčkem Rileyem do divokého australského vnitrozemí, aby si našla práci. Osud jí do cesty přivádí bohatého Holta McMastera, který hledá vychovatelku pro svou svéhlavou dceru Georgii. Marissa si musí nejen získat důvěru malé Georgie, ale také překonat nástrahy, které jí klade nádherná, i když nebezpečná příroda.

Počet zobrazených záznamů: 41

Na seznam autorek začínajících na Wa

Na seznam autorek od písmene W

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 6407
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 28.10.2021, 21:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace