Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Alexandra Scottová

Zobrazuji údaje o autorce Alexandra Scottová - Scott, Alexandra


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/7Romance278 B Cesta do rájeKdyž Leigh před pěti lety přišla o svoji velkou lásku, trvalo dlouho, než nabyla opět duševní rovnováhy. A teď se s NÍM znovu potkává!
1999/12Polibky69 Y Svatba v pouštiZačít si románek s ženatým mužem bývá vždycky na pováženou. Ale dopustit se podobné nepředloženosti během pouhých několika měsíců dokonce dvakrát po sobě? Georgii Maitlandové se právě tohle přihodilo. Nedokázala však hříšně krásnému Nathanu Trehearnovi odolat, zvlášť když o jeho ženě a dceři neměla nejmenší tušení. Ale proč pro ni potom uspořádal tak romantickou svatbu přímo v poušti?
2000/3Sladká romance67 F Nečekané shledáníKdyž Ellie Osborneová po dlouhých sedmi letech potká Bena Congrevea, zabolí ji, že si na ni zřejmě vůbec nevzpomíná. Je pak v pokušení usilovat o odplatu za to, jak ji kdysi Ben bezohledně opustil. Uvědomuje si však, že to nejlepší, co může pro svoji nádhernou dcerku Charlii udělat, je udržovat jejího otce - pokud jde o minulost - v sladké nevědomosti...
2000/11Vánoční romance9 AV Nevěsta pod stromečkemPoslední slova Zacharyho McGuireho, která řekl Abbi Gervaisové před pěti lety, byla slibem, že se k ní co nejdřív vrátí a pak už je nic nerozdělí. Tehdy ovšem netušila, že ho hodně dlouho neuvidí1 Teď ji však najednou nutí, aby za ním a jeho dcerou letěla tisíce kilometrů a strávila s ním Vánoce!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Sc

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3013
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace