Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2000

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2000


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance369 A Renee Roszelová (Roszel, Renee)Manželství na týdenIsabel má dojem, že svoji osobnost vedle svého šarmantního šéfa Gabriela Parishe potlačovala už dost dlouho. Teď se z výkonné asistentky hodlá proměnit v živoucí a hlavně svůdnou ženu z masa a kostí. Zvlášť když ji její šéf proti jejímu přesvědčení přinutil, aby na týden předstírala jeho manželku...
Romance370 B Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Když se partneři berouJames Sinclair, který po jejím otci nastoupí na místo všeobecného lékaře v jejich venkovském středisku, není Elizabeth hned od začátku příliš po chuti. Jenže časem si Elizabeth musí přiznat, že za její nechutí je ve skutečnosti strach z lásky, a uvědomuje si, že pro lásku přece jen stojí zato riskovat...
Romance371 C Doreen Robertsová (Roberts, Doreen)Kurs sebeobranyMužný Tyler Jackson je už dlouho sám, a to pro výkonného policistu není dobré. Jeho šéf to moc dobře ví, a tak se rozhoduje trochu napomoci osudu a nařizuje Tylerovi zaučit krásku Megan do umění sebeobrany. Tylerovi nezbývá než šéfa uposlechnout, i když je mu při pohledu do jasných očí Megan jasné, že ho čekají nemalé potíže...
Romance372 D Maris Souleová (Soule, Maris)Tatínkovská lekceHned od začátku je Tylerovi Corwinovi jasné, že zemitě krásná Shaunna má v sobě jakési kouzlo. Jak jinak by se jí podařilo zkrotit divokého mustanga Magica, který byl zpočátku naprosto nezvladatelný? Tyler doufá, že mu Shaunna pomůže i s jeho vzdorovitou dcerkou Lanií, že si však nakonec získá i jeho srdce, o tom nemá zpočátku ani zdání...
Fantazie15 FR Karen Templetonová (Templeton, Karen)Svatba napočtvrtéPro bohatou Charlotte Westwoodovou je naprosto nepochopitelné, jak ji mohl okouzlit jen obyčejný tapetář Gabe Szulinski. A navíc v době, kdy se rozhodla, že s muži už nikdy nechce mít nic společného. Vždyť ji právě opustil už třetí snoubenec! Když jí ale Gabe tvrdí, že on už s ženami také skoncoval, Charlotte to bere jako osobní výzvu...
Fantazie16 FS Kate Hoffmannová (Hoffmann, Kate)Byla jsem tu prvníCarrie Reynoldsová touží po jediném: po Devlinu Rileym. Tento pohledný, úspěšný obchodník a starý mládenec hraje hlavní roli v jejích nejskrytějších snech a fantaziích. Ovšem na to, aby si jí vůbec všiml, by se z nenápadné Carrie musela proměnit na ženu znalou světa. Pomůže jí k tomu dobrodružná dovolená, kterou pro ni potají naplánuje její kolegyně?
Prázdninová romance5 1 Val Danielsová (Daniels, Val)Proměna vyvolenéhoCindy svého vysněného prince z pohádky Parkera tajně miluje mnoho let. A tak když ji požádá, aby mu pomohla změnit se v toho pravého pro její sestru, zraní ji to do hloubi srdce. Jenže Parker je její nejlepší přítel už od školních let, tak jak by ho mohla odmítnout?
Prázdninová romance6 2 Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Ukradené líbánkyCo se nestane, když se Ryan Henry po letech vrátí do Safírové zátoky. Nešťastnou náhodou srazí z kola svou velkou kamarádku z dětství Abbey Wittnerovou. A pak se o ni musí starat a pomáhat jí, což mu nepříjemně naruší líbánky s jeho nastávající. Je mu to ale opravdu tolik nepříjemné?
Historická romance23 Z Anne Ashleyová (Ashley, Anne)Tajemství lady KnightleyovéSňatek byl pro sira Richarda Knightleyho jediným řešením, když díky pletichám zlomyslné Evadne strávil noc s její půvabnou sestrou Elisabeth zavřený ve sklepení. Richard se s ní oženil rád, neboť Elisabeth se od doby, kdy ji znával, změnila v sebevědomou, rozhodnou a neobyčejně krásnou mladou ženu. Zato Elisabeth není z tak náhlého sňatku nadšená; Richarda už sice dávno miluje, ale je tu něco, co mu nemůže prozradit...
Sladká romance73 F ASally Carleenová (Carleen, Sally)Ztracená nevěstaNevěsta mu zmizí těsně před svatbou, najednou se však ve městě objeví dívka, která jeho nastávající jako by z oka vypadla. Zpočátku Lucas neví, kde mu hlava stojí, postupně ale - spolu se Sárou - začíná přicházet záhadě na kloub...
Sladká romance74 J AJessica Hartová (Hart, Jessica)Manželská dohodaPřed lety ho Rosalind ponížila, a tak by ji Michael rád nenáviděl a ukázal jí, jak je nyní nad věcí. Jenže když za ním přijde a úpěnlivě ho žádá o pomoc, nedokáže ji najednou odmítnout. Zdá se, že jediný způsob, jak ji a jejího malého bratra ochránit, je předstírat, že jsou manželé.
Galerie romance35 T Margaret Wayová (Way, Margaret)Láska na inzerátPo letech strávených usilovnou prací na pohádkově krásném místě zvaném Jabiru je Matthew připraven oženit se a založit rodinu. Kde ale vzít ženu? Podá si tedy inzerát, na něž mu mezi jinými odpoví i krásná dívka jménem Cassandra. Proč se proboha dívka jako ona chce stát jeho ženou? vrtá mu hlavou a nedá mu, aby to nezjistil.
Galerie romance36 U Leigh Michaelsová (Michaels, Leigh)PokoušeníKdyž si Cheyenne Lassiterová přečte dětský inzerát hledající maminku, neváhá ani minutu a rozjíždí se na místo, aby zjistila, jak to s tím dítětem vypadá. A kromě malého chlapce toužícího po lásce nalézá i přitažlivého Thomase Steelea, jenž lásku potřebuje také, ale zatím o tom nemá ani ponětí...
Desire369 K Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Podruhé a navždyMarco Esposito až donedávna žil jen svými výzkumnými výpravami a touláním po světě. Nyní ale pochopil, že život, po kterém touží, není někde ve světě, ale v náručí sladké Sophie Morellové, kterou kdysi opustil. Teď jen musí Sophii přesvědčit, že se změnil!
Desire370 L Caroline Crossová (Cross, Caroline)Nevěsta bez věnaMěstečko Royal je celé vzhůru nohama ze zprávy, že významný obchodník Sterling Churchill se oženil s knihovnicí Susan Wilkinsovou. Zjevně to byly námluvy o síle a rychlosti smršti! Že by snad důvodem překvapivého sňatku dalšího člena Klubu správných mužů bylo dítě?
Desire371 M Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Záhadný únosceKdyž Garrett James poprvé uviděl Emmu DuPreeovou, bylo mu jasné, že žádnou jinou už nikdy milovat nebude. Dnes, po desetiletém manželství, se však začínají jeden druhému vzdalovat. Ale Garrett nechce ztratit svou rodinu, a tak se rozhodne k šílenému a riskantnímu kousku.
Desire372 N Lass Smallová (Small, Lass)Zkusíme to znovu?Josephine Morrisová neviděla svého bývalého manžela skoro čtyři roky. Nikdy by si nemyslela, že ho ještě někdy uvidí, ale náhoda je znovu svedla dohromady. Dokáže se Josephine vyrovnat s láskou, kterou k ní Cad Wilkins stále chová?
Special31 G ABetty Neelsová (Neels, Betty)Láska na první pohledLetní lásky 2000I malá automobilová nehoda může mít nedozírné následky. Mladá a nezkušená Sára Beckwithová, která je s rodiči na dovolené v Holandsku, okouzlí ošetřujícího lékaře Litrika ter Breukela. Ale láska na první pohled není tak jednoduchá, jak se zdá!
Special31 G BCarole Mortimerová (Mortimer, Carole)Muž, které ho si vezmuLetní lásky 2000Merry Bakerová se jako svobodná matka pomalu smiřuje s osudem, že manželství není pro ni. Do jejího života však zčista jasna vstoupí Zack Kingston, který je odhodlaný učinit Merry šťastnou!
Special31 G CPenny Jordanová (Jordan, Penny)Ohňostroj láskyLetní lásky 2000Když se Belle neočekávaně setká se svým bývalým manželem Lucem, je z toho trochu vyvedená z míry. Při vzpomínkách najednou dávno uhaslý plamen jejich lásky znovu vzplane a promění se v ohňostroj plný vášně a neutuchající touhy.
Special Desire18 H ALynne Grahamová (Graham, Lynne)V žáru pouštěLetní touhy 2000Aby zabránila svému vyhoštění z exotické arabské země Dataru, tvrdí Bethany, že je blízkou přítelkyní mocného korunního prince Razula - muže, kterého před dvěma lety odmítla. Teď za to musí zaplatit: Razul chce, aby se stala jeho ženou!
Special Desire18 H BEmma Darcyová (Darcy, Emma)Srdce v plamenechLetní touhy 2000Ashley vůbec nešlo na rozum, proč se v káhirském kasinu stala středem pozornosti tajemného šejka. Ještě neuvěřitelnější však bylo, že od prvního okamžiku k němu cítila neodolatelnou přitažlivost... Bude to stačit na to, aby mu odpustila, že ji unesl, aby ji měl sám pro sebe?
Prázdninový desire5 3 Dixie Browningová (Browning, Dixie)Poslední příležitostAnnie Summersová je potěšena, že její stará tetička konečně našla svou lásku. Ale zdá se, že ženichův syn Tucker Dennis rozhodnutím svého otce příliš potěšen není. Na lásku a manželství přestal totiž už dávno věřit! Ale Annie je tak krásná a nezkušená!
Prázdninový desire6 4 Anne Eamesová (Eames, Anne)Purpurový palácNicole Bedderová musí přede všemi chránit své tajemství. Dokonce i před Michaelem Phillipsem, do něhož se vášnivě zamilovala. Ale i Michael má svá tajemství, která se snaží rozluštit. Podaří se těmto dvěma lidem překonat svá trápení a vydat se konečně po cestě štěstí a lásky?
Láska a smích18 X Kimberly Rayeová (Raye, Kimberly)Taxíkem za štěstímLucky Myersová je taxíkářka. A zatraceně dobrá a poctivá taxíkářka. Proto jede až za hranice státu, aby vrátila peněženku naditou penězi a kreditními kartami původnímu majiteli. Najde ho ráchat se nahého v potoce a jistá část jeho těla jí naprosto učaruje. Když ji pak majitel svůdného pozadí Tyler Grant požádá, aby u něj zůstala jako guvernantka jeho dcery, Lucky neví, co ji láká víc - vidina rychle vydělaných peněz, nebo sám Tyler?
Polibky80 E Karen van der Zee (Zee, Karen van der)Pronajatá manželkaSam Rasheed potřebuje někoho, kdo by mu zařídil dům, a Kim potřebuje práci. A navíc Sama milovala už jako dítě. Dohodnou se tedy, že s ním odjede na ostrov Jávu, kde Kim strávila dětství, a aby se vyhnuli pomluvám, budou předstírat, že jsou manželé. Oba však brzy přijdou na to, že si jsou blízcí i jinak než jako zaměstnavatel a jeho společensky atraktivní bytová architektka.
Polibky81 Y Robyn Donaldová (Donald, Robyn)Láska do třeticeKear Lannion je farmář a Jan Carruthersová žena zvyklá na velkoměsto. Když je však náhoda svede dohromady a stanou se na celý měsíc sousedy v divoké novozélandské přírodě, zdá se, že v sobě našli zalíbení. Jakmile se však objeví komplikace, oba zamilované musí zachránit tajemná žena na vzácné miniatuře... Tentokrát už potřetí.
Desire na přání71 O Naomi Hortonová (Horton, Naomi)Pirát mého srdceDohoda je celkem jasná: sňatkem se C.J. Carruthersovou získá Garrett Jameison hlavní podíl akcií ve společnosti Parsons Industrial, kterou vlastní její prateta Bertie. Ale zůstane skutečně jen u manželství z rozumu, zejména když Garrett je vysoký, tmavý a přitažlivý muž?
Desire na přání72 P Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Texaské slunceI kdyby Alayna McCloudová byla to nejkrásnější stvoření na západ od Mississippi, Jack Cordell se netouží nikde usadit. Ale žhavé texaské slunce si zahrává s jeho ztrápeným srdcem!

Počet zobrazených záznamů: 29

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3440
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace