Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Stephanie Howardová

Zobrazuji údaje o autorce Stephanie Howardová - Howard, Stephanie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/6Desire132 N Pomsta láskyAngela je přesvědčena, že za finanční krach jejího otce je odpovědný finančník Max Fielding. Aby získala proti Fieldingovi důkazy, nastoupí u něj na místo sekretářky. Je však přistižena, když se mu pokouší prozkoumat trezor. Max je ochoten nenahlásit vloupání policii, ovšem pod jednou podmínkou. Angela s ním musí strávit víkend u jeho přátel a vydávat se za jeho snoubenku.
1995/9Romance142 B Lásce neuniknešKdyž Laura zjistí, že si ji jako architektku najal její bývalý muž, je příliš pozdě na to, aby zrušila smlouvu. Navíc Laura před Falcem skrývá jedno velké tajemství.......
1995/10Romance145 A Faraonův polibekKdyž se Harriet hlásí na místo asistentky vedoucího archeologické výpravy, netuší, co ji v Egyptě čeká. Je to tvrdý chlebíček - ani ne tak kvůli práci, ale kvůli vedoucímu výpravy, Dexteru Rossovi. Hariet neví, jestli ho má nenávidět ... nebo milovat!
1996/12Romance202 B Falešná láskaJosh je tím posledním mužem, kterého by chtěla Sally potkat! Když jí navíc nařídí, aby zavřela svůj obchod, rozhodne se, že si to s ním jednou provždy vyřídí!
1997/6Sladká romance1 F Romantická cestaVittorio je pro Kate poslední nadějí - zdá se, že na celém světě jí nemůže pomoci nikdo jiný. To by ovšem ten tvrdý a hrdý muž musel chtít! Kate se rozhodne vsadit všechno na jedinou kartu .....
1998/1Sladká romance16 J Zámecký pánKdyž se Charlotte setká s Jettem Ashtonem, nejasně cítí, že ji čímsi osudově přitahuje...
1999/4Polibky53 Y Hraběnka z ColoradaCarrie Dunnová je prostá americká dívka, která je zvyklá živit se sama. Proto také přijíždí do Evropy, do malého vévodství San Rinaldo. Chce tady sesbírat materiál pro svoji chystanou knihu o místním proslulém porcelánu. Když se setkává s okouzlujícím vévodovým bratrem Leonem, vzplane mezi nimi láska. Carrie však Leonemu nevěří - je to přece hrabě, a viděl snad už někdo hraběnku z Colorada?
1999/5Polibky55 Y Muž jejího srdceLady Caterina je přesvědčena, že přítel jejího bratra, vévody Damiana, je zloděj, lhář a podvodník. To on, zrádný Matthew Allenby, pomluvil u vévody její lásku Orazia, a zlomil jí tak srdce. A jak se zdá, ještě se s ním bude muset stýkat pracovně. Když však Caterina poznává Matthewa blíž, uvědomí si, že je skutečně zloděj - ukradl jí srdce!
1999/6Sladká romance50 J Tajnosti láskyRonni si jede na Sardinii přivydělat vyučováním angličtiny. Hned v prvním okamžiku jí však padne do oka její zaměstnavatel, neskutečně přitažlivý Guido Falcone, do něhož se Ronni nakonec beznadějně zamiluje. Jenže k čemu je to dobré, když on zřejmě chová v srdci lásku k jiné? Jenže jednoho dne se Guido objeví u jejích dveří a...
1999/6Polibky57 Y Vévodova ženaDamiano, sanrinaldský vévoda, ctí nade vše své povinnosti - vladařské i otcovské, ale na svoji krásnou ženu Sofii jako by zapomínal. Sofia je přesvědčena, že si ji vzal pouze proto, aby mu porodila dědice trůnu, a když svou roli splnila, už o ni nejeví zájem. Co si má však počít, když ona ho opravdu z celého srdce miluje?
1999/8Sladká romance54 J To nejlepší nakonec!Poté, co ho Cassandra opustila, považuje ji Damon Grey za chladnou ženskou se srdcem z ledu. Netuší, že ho neopustila kvůli kariéře, jak tvrdila. A Cassandra mu ani po šesti letech za nic na světě nechce prozradit své skutečné důvody. A pokud si Damon myslí, že pod karibským sluncem a v jeho objetí roztaje, zatraceně se plete. Anebo ne...?
2001/8Polibky116 X Kouzlo PařížeGeorgia je úspěšná obchodnice. O její butik v anglickém Bathu ji však chce připravit francouzský konkurent, který se neštítí ani těch nejšpinavějších metod nátlaku. Naštěstí se jí nabízí pomoc v podobě tajemného, nesmírně přitažlivého Jeana-Clauda Lasalla. Georgia je jím okouzlena - jenomže ho zároveň podezírá, že patří k tomu typu donchuánů, kteří pronásledují každou sukni, ale žádné ženě nedokáží být věrní.
2001/11Polibky124 E Hvězdy arabského nebeAmbra Buchananová přijíždí do bohatého šejkátu Ras al-Houth v Arábii, aby připravila místopisnou studii pro svou matku, spisovatelku, která chce do těchto míst zasadit děj svého příštího románu. O její práci se zajímá i šejk Zoltan a nabídne jí nejen pomoc, ale i pohostinnost svého paláce.
Ambra nevěří na lásku na první pohled ani na šťastný společný život až do smrti. A ani ve snu by ji nenapadlo, že ještě existují šejci, kteří mají ve zvyku unést krásnou ženu a odvést ji daleko do pouště…

Počet zobrazených záznamů: 13

Na seznam autorek začínajících na Ho

Na seznam autorek od písmene H

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 4470
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace