Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Mary Lyonsová

Zobrazuji údaje o autorce Mary Lyonsová - Lyons, Mary


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1998/1Romance255 C MilovníkKdyž Lauře dá její zaměstnavatel po romantickém víkendu výpověď, nemůže uvěřit vlastním uším. Je Jack opravdu takový padouch?!
1998/4Romance267 C Začalo to polibkemTak strašně jako Luke Cunningham ještě Angeliku Lonsdaleovou nikdo nenaštval. Úplně ji znemožnil coby průvodkyni po londýnské City před turisty. A pak ho nenapadne nic jiného, než udusit její ústa svými rty!
1998/6Polibky33 Y Manžel nežádoucíModelka Flora Johnsonová podepsala lukrativní smlouvu na předvádění kosmetiky. Smlouva ale obsahuje přísné podmínky: žádný sex, žádné skandály a žádného manžela. Flora musí Rose, se kterým se rozvádí, nějak zapřít... Ten má ale docela jiné touhy.
1999/2Romance307 C Láska zamilovanýchKrásná Alex nemá na vybranou. Buď udělá rozhovor s Leo Hamiltonem - známým sukničkářem, který se konečně rozhodl oženit, - nebo přijde o práci. Ale dokáže se setkat s mužem, který jí kdysi zlomil srdce, nebo nevyškrábat oči jeho snoubence žárlivostí ...?
2001/4Polibky105 Y Svedena po italskuVýhrůžné dopisy bývalého hlavního účetního se stanou důvodem k tomu, aby se vedení pojišťovny domnívalo, že se její významný klient, bohatý milánský podnikatel Lorenzo Foscari, nalézá v bezprostředním ohrožení života.
Lorenzo je však velice překvapený a zaskočený, když se mu coby speciální "tělesný" strážce přijde představit Antonia Simpsonová, nejpřitažlivější žena, jakou kdy spatřil.
2002/3Polibky137 X Manželství za úplatekKdyž Antonio Ramirez převezme vedení firmy, s níž její rodinný podnik obchodoval už po celá desetiletí, Gina Brandonová je zděšena. Před osmi roky ji tenhle ďábelsky krásný Španěl urazil a pokořil!
Po létech se znovu setkávají a Antonio o ni projevuje neskrývaný zájem. Gina je sice zpočátku ostražitá, ale po třech společně prožitých dnech a vášnivých nocích netouží po ničem jiném, než aby se stala jeho ženou. Několik málo dní po svatbě se však Gina dozvídá trpkou pravdu - jejich manželství bylo předem dohodnuto a dobře zaplaceno...
2002/5Romance492 D Napravený playboyVysoký, pohledný a nebezpečně přitažlivý Finn Maclean má pověst playboye, kterého nikdy nikdo neviděl bez krásné ženy v náručí. A tak není divu, že Harriet Wentworthová se snaží jeho svodům odolávat! Zakrátko sice bude mít svou vlastní právnickou kancelář, ale co se týče mužů, je naprosto nezkušená. Finn jí nabídne, že ji zaučí, ale Harriet se nechce stát pouhou milenkou z celé řady, kterou velmi brzo zavrhne. Finn se však jen tak lehce nevzdává a je rozhodnut Harriet přesvědčit, že jeho pověst donchuána není pravdivá.

Počet zobrazených záznamů: 7

Na seznam autorek začínajících na Ly

Na seznam autorek od písmene L

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3182
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace