Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2002

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2002


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance494 A Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Tátou proti své vůliByla to láska na první pohled. Amy Jonesová to okamžitě pochopila, ale Jake Hallam si to odmítal přiznat. A především se nemohl smířit s tím, že po jediné společně strávené noci plné vášně spolu čekají dítě. Byl tou zprávou zděšený a uchvácený zároveň. Nedokázal stát stranou a nepřipouštět si existenci maličké bytosti, kterou pomáhal stvořit, ale na druhou stranu se nechtěl vzdát své kariéry. Stihne se naučit být manželem a otcem, než jejich dítě přijde na svět?
Romance495 B Catherine Spencerová (Spencer, Catherine)Nečekaný svatební darSvatba měla být nejšťastnějším okamžikem jejich života. Byla - až do chvíle, kdy se objevila rudovláska s dítětem, o němž prohlásila, že je to Benův syn. Jak má Ben povědět své nevěstě, že se jejich rodina rozrostla ještě dřív, než stačili odjet na líbánky? Je Juliina láska natolik silná, aby se vyrovnala s tímto "svatebním darem" a stala se matkou Benova syna?
Romance496 C Renee Roszelová (Roszel, Renee)Svatba v rodném městěKdyž Mimi Baptistová narazí v mlze se svým katamaránem do lodi doktora Marca Merita, netuší, čím vším bude muset ještě projít. Protože nemá peníze na opravu lodi, musí si ji odpracovat v Marcově ordinaci jako jeho asistentka. Oba si moc dobře uvědomují vzájemnou přitažlivost, ale zuby nehty se jí brání - jejich životní cíle jsou totiž naprosto rozdílné. Je tento cit natolik silný, že budou následovat hlas svého srdce, nebo uposlechnou rozum?
Romance497 D Sophie Westonová (Weston, Sophie)Rebelka a hraběLisa Romainová je úspěšná mladá makléřka, která pobuřuje své okolí svým provokativním a svérázným chováním. Jednoho rána ji po prohýřené noci probudí zvonek a ona se setká s arogantním, ale velmi pohledným synovcem své bytné.
Nikolaj Ivanov, bohatý hrabě, má vážné pochybnosti o poctivých záměrech tetiny tajuplné nájemnice. Rozhodne se, zjistit si o ní co nejvíce informací, ale místo toho se do ní beznadějně zamiluje. Problém je, že Lisa chová vůči podobným mužům, jako je Nikolaj, silnou averzi...
Romance Duo498 T AMarion Lennoxová (Lennox, Marion)Šťastný domovLuke Grey je skutečně překvapen, když se na jeho prahu objeví malé miminko, které je podle přiloženého dopisu jeho nevlastní sestrou. Povolání makléře mu však nedovoluje se o ni starat, a tak uzavře s Wendy Maherovou obchod: nabídne jí střechu nad hlavou, když se postará o malou Grace...
Romance Duo498 T BKathryn Rossová (Ross, Kathryn)Zásnuby bez prstýnkůAby Emma Sinclairová zabránila bývalému manželovi v pokusech o znovusblížení, představí svého souseda Frazera McClarrana jako svého snoubence. Frazer však trvá na tom, že oznámení o jejich "zásnubách" se nesmí dostat na veřejnost a že oba budou udržovat vzájemný odstup. Ale čas, city a vášně jim pěkně zamotají hlavu...
Černá růže10 Q ANora Robertsová (Roberts, Nora)Noční stínNoční příběhy IIColt Nightshade hledá dceru svých přátel, která utekla z domova a byla unesena. Stopa ho zavede do Denveru, kde se setká se svým starým přítelem, kapitánem na policii. Ten mu přidělí Altheu Graysonovou, aby mu pomohla případ vyřešit. Colt brzy zjistí, že ho Althea přitahuje, ale ta se stálému vztahu brání.
Černá růže10 Q BNora Robertsová (Roberts, Nora)Noční dýmNoční příběhy IIRyan Piasecki vyšetřuje sérii požárů, ohrožujících existenci společnosti, která patří Natalii Fletcherové. Během vyšetřování se Ryan s Natalií sblíží, ovšem je mu jasné, že to je žena zvyklá pohybovat se v naprosto odlišné společnosti než on. Odstraní jeho pochyby další nebezpečný požár, v němž Natalie málem přijde o život?
Historický special47 I Tori Phillipsová (Phillips, Tori)Noc v BenátkáchFrancis Bardolph Cavendish pobývá v Benátkách jako zvěd ve službách lorda Cecila. Když se setká s tajemnou léčitelkou Jessikou, je mu jasné, že tato dívka skrývá nějaké tajemství. Proč jen neustále schovává svoji tvář za maskou? Záhadu však v sobě neskrývá jenom ona... I sám Francis nosí v srdci tajemství o svém pravém otci, které mu svěřila před smrtí jeho lehkovážná matka.
Oba mladí lidé ale k sobě cítí silnou náklonnost a v Benátkách vrcholí čas karnevalu a bujarých oslav, které předcházejí půstu. Proč se jich stranit?
Sexy!11 SE Jamie Dentonová (Denton, Jamie)Noci nepříteleChase Bracken má vyřešit zapeklitý případ svého bývalého kolegy, údajně zrádného agenta FBI. Jediným pojítkem mezi ním a zbytkem světa je jeho přitažlivá sestra, doktorka Dee Romineová.
Chase ví, že jejím prostřednictvím může dosáhnout úspěchu a je pro to odhodlaný udělat všechno... Když zjistí, že jedinou možností je Dee svést, nezaváhá ani na okamžik. Tím spíše, že i Dee má pro nového souseda slabost, takže ho ochotně nechá vstoupit do svého života i do své ložnice. Jak uspěje Chase jako agent? A jak jako milenec?
Sexy!12 SX Tori Carringtonová (Carrington, Tori)Sexuální safariOba se setkají čirou náhodou - to když sexuolog Dylan omylem vstoupí do cizího hotelového apartmá a ve sprše tam nalezne neznámou krásku. Dylan Fairbanks je konzervativec a ctí manželství jako předpoklad kvalitního sexu, jeho profesní kolegyně a neznámá z hotelové sprchy Grace Mattiasová je naopak velmi volnomyšlenkářská a propaguje teorii "sexuálního safari", tedy nezávazného povyražení. Setkání "ohně a vody" zapůsobí na vydavatele, kteří je vyšlou na společné reklamní turné k jejich novým knihám. Asi by ale nikdy nepředpokládali, že oba doktoři budou v závěru turné sdílet společnou ložnici...
Sága31 CH Kasey Michaelsová (Michaels, Kasey)Šejkův tajný synEden Fortuneová - svobodná matka pětiletého syna - pracuje jako právnička ve velké firmě. Když se jednoho dne dostaví do své firmy, kde má čekat veledůležitý klient, zkoprní. Onen důležitý klient je šejk Ramír, kterého před šesti lety potkala v Paříži jako Bena Ramseyho a který je otcem jejího syna, Sawyera. Eden svádí tuhý boj. Má uvěřit, že ji "Ben" stále miluje? Má uvěřit jeho vysvětlení, proč před lety musel tak nečekaně odejít? Neohrozí budoucnost vlastního syna, když ho seznámí s vytouženým otcem?
Sága32 V Stella Bagwellová (Bagwell, Stella)Dědička a šerifGabrielle Carterová se rozjela do Texasu pátrat na vlastní pěst po příbuzných, rodině Fortuneových, o nichž jí matka odmítla cokoli říct. Těsně před cílem cesty ale měla autonehodu, při níž ztratila paměť. Fortuneovi se jí ujali a pečovali o ni, ale šerif Wyatt Grayhawk ji podezíral, že přijela s nekalými úmysly a že může být dokonce zapletená do únosu Bryana, vnuka hlavy rodiny. Přesto se sblížili a Gabrielle se do něho zamilovala. On jí však stále nedůvěřoval, i když po ní nesmírně toužil.
Historická romance61 W Ana Seymourová (Seymour, Ana)Osudové proroctvíAlyce z Sherbornu je po smrti svého otce vystavena nebezpečí, že ji král provdá za muže podle své volby. Král Richard padl na křížové výpravě do zajetí a neoficiálním vládcem se stává jeho bratr Jan, který se rozhodne, že Alyci provdá za svého stoupence. Alyce jeho návrhy odmítá, ale tuší, že dlouho vzdorovat nedokáže. Když se na Sherbornu objeví rytíř Thomas Brand, který inkognito shání pro Richarda výkupné a rozhodne se peníze použít pro její vykoupení z nechtěného sňatku, Alyce tuší, že to nejspíš nebude zadarmo. Pohledný rytíř si totiž vzal v zástavu její srdce...
Historická romance62 Z Ruth Langanová (Langan, Ruth)Mořská čarodějkaRiordan Spencer přísahal umírajícímu kapitánovi Lambertovi, že se postará o jeho tři dcery. Když však spatřil nejstarší z nich, Ambrosii, její krása a statečný duch mu vyrazily dech.
Ambrosia si se sestrami slíbila, že budou pokračovat v otcově poslání a službě králi, a od toho ji nedokáže odradit ani přitažlivý a tajemný kapitán Spencer. Společně tedy vyplouvají na moře a ani jeden z nich netuší, jaké nebezpečí je tam očekává...
Red Dress Ink2 NZ AWendy Markhamová (Markham, Wendy)Tak trochu samaParné léto na Manhattanu by dohnalo k šílenství každého, ale Tracy Spadoliniová, čtyřiadvacetiletá žena, která do New Yorku přišla z malého města na severu státu, se ocitá v ještě horší situaci. Její přítel Will, herec, odjíždí na letní angažmá a ona zůstává ve městě sama... Během Willovy nepřítomnosti dochází Tracy k závěru, že je načase, aby ve svém životě pár věcí změnila. Má ponurý černobílý byt, práci v reklamní agentuře, která ji absolutně neuspokojuje, pár kil navíc, které ne a ne shodit, a po Willovi jako by se slehla zem. A tak na sobě s podporou svých přátel a s pomocí jednoho báječného, hezkého a velmi ochotného muže začíná pracovat. Žena, která se z ní stane, se jí líbí čím dál tím víc.
Desire494 K Penny Jordanová (Jordan, Penny)Nalezený senAnnie má zvláštní, neuvěřitelně živé sny. Vystupuje v nich neznámý okouzlující muž, s nímž se žádný ze skutečného života nemůže rovnat. Annie pak prožije opravdový šok, když se se svou noční fantazií setká v reálném životě. Že by to bylo volání osudu nebo jasnovidné sny? Ale po první radostné extázi přichází bolest a nejistota. Sny jí vyprávěly o vášni a lásce, o čem ale bude jejich realita?
Desire495 L Cathy Williamsová (Williams, Cathy)Dlouhé tápáníJessica má se svou dospívající dcerou Lucy opravdu velké trápení. Na výchovu dcery je sama a nezbývá jí než jednat. Vypraví se za otcem Lucyina přítele Anthonym a světe div se, najde v něm víc než spojence. Zdá se, že se s tímto šarmantním mužem velmi dobře shodnou nejen v názorech na výchovu...
Desire496 M Sheri WhiteFeatherová (WhiteFeather, Sheri)Slíbené manželstvíNick slíbil svému umírajícímu bratrovi-dvojčeti, že se postará o jeho dítě a manželku podle staré indiánské tradice. Slíbil tím, že bude Elainu chránit, opatrovat a že si ji vezme za ženu. Oba dva od tohoto svazku očekávali vzájemnou úctu, respekt a přátelství, věděli, že jejich manželství je jiné, než ta ostatní. Z původní povinnosti se však postupně začíná rodit láska...
Desire497 N Alexandra Sellersová (Sellers, Alexandra)Sultánův dědicJak může být jediný muž ztělesněním nesmírné trýzně a nekonečného pokušení zároveň?
Šejk Najib vtrhl do Rosalindina života jako poryv vichřice a k tomu ještě uplatňoval nárok na jejího syna! Ani to, že chlapcův královský původ popírala, nepomohlo - v odpověď se jí dostalo pouze žhavých polibků...
Desire Duo498 O AMaureen Childová (Child, Maureen)Úspěšná mise"Máš dceru..." Těmito slovy přivítala Kelly při návratu z mise Jeffa Huntera, příslušníka americké námořní pěchoty. Novina, že je otcem, jím otřásla od hlavy až po jeho vojenské boty. Ale když svoji malou dcerku vzal do náručí a pochoval si ji, věděl, že udělá všechno, aby si matku i dceru udržel.
Desire Duo498 O BAmy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Kráska a zvířePro Richarda byla Laura ďábelským pokušením, mohl se potěšit pohledem, ale nesměl se jí dotknout. Občas ale i divocí medvědi mohou ochutnat sladký med... a v pohádkách se stává, že se kráska zamiluje do zvířete. Může tedy Richard, jehož duše je stejně bolestně zjizvená jako jeho kůže, doufat, že ho tato zelenooká bohyně poctí svou přízní?
To nejsladší35 F AStella Bagwellová (Bagwell, Stella)Čekající princeznaOtec princezny Dominiky ze Stanbury zmizel a byl považován za mrtvého. Ona musela zůstat silná a neotřesená kvůli svým nejbližším. Jediným, na koho se mohla obrátit, byl Marcus Kent, osobní rádce jejího otce. Pak mu jednou Dominika odhalila své nejskrytější tajemství - dítě, které jí rostlo pod srdcem. Vždy počestný Marcus ji požádal o ruku. Byla však jeho nabídka způsobena oddaností ke králi... nebo láskou k jeho krásné dceři?
To nejsladší35 F BMartha Shieldsová (Shields, Martha)Ranč na prodejRančer Hank Eden neměl ponětí, že vůně vanilky v sobě může skrývat sexy náboj. Kulinářský um Alexandry Milerové však jeho pozornost upoutal okamžitě. Alexa čaruje nejenom v kuchyni, ale dokáže okouzlit i srdce kovboje. Problém je v tom, že za dva měsíce odjíždí Alexa do Kalifornie, zatímco Hank se nemůže dočkat, až se vrátí k rodeu...
Special46 G AElizabeth Oldfieldová (Oldfield, Elizabeth)Dostaveníčko v RiuLetní Randez-VousJefferson Barssi se rozhodne poněkud svérázným způsobem řešit manželskou krizi. Unese devatenácti měsíčního syna matce rovnou z náruče a doufá, že ji tak donutí k návratu. Přistáním v Riu de Janeiru Christa roztočí řetězec událostí a postupně zjistí, že jejich manželství ještě není zdaleka ztraceno.
Special46 G BHelen Bianchinová (Bianchin, Helen)Vášnivá milenkaLetní Randez-VousPřed sedmi lety odešla Carly od manžela a zametla za sebou stopy tak dokonale, že se Stefano ani nedověděl o narození dcerky. Teď mu opět stanula tváří v tvář a je plná strachu, staré zloby, špatných ale i hezkých vzpomínek... Kdyby ji jen nezrazovalo její tělo, které nemůže zapomenout na nepřekonatelného milence!
Polibky145 E Anne Matherová (Mather, Anne)Dlouhá nocAlly Sloanovou zneklidní, když ji u baru před odletem na Bahamy vyhledá velice pohledný muž a pozve ji na skleničku. Ally je rozvedená, má už dospělé děti a po letech manželství bez lásky nevěří, že by ještě v nějakém muži mohla vzbudit touhu. Vášnivá noc, jakou s Raulem stráví, povzbudí její sebevědomí a připomene jí, že život pro ni ještě nekončí. Druhý den si sice namlouvá, že je dobře, když Raula už nikdy neuvidí, vždyť je přece mladší než ona - ale to ještě netuší, jaké překvapení ji na Bahamách čeká...
Polibky146 X Michelle Reidová (Reid, Michelle)Smlouva s nepřítelemCaroline Newburyová, mladá krásná aristokratka žije se svým otcem, který propadl hazardu a prohrál téměř všechen rodinný majetek. Oba přijíždějí do Španělska, kde sídlí firma, která odkoupila jeho dlužní úpisy. Tady Caroline poznává, že firmu vlastní Luiz Vazquez, muž, jehož před sedmi lety milovala, ale on ji zradil. Teď jí Luiz nabízí manželství s tím, že smaže všechny otcovy dluhy a oběma zajistí pohodlný život. Sám ovšem potřebuje sňatek, aby si pojistil dědictví po svém otci. Caroline si však brzy uvědomuje, že z její strany to není jen chladnokrevná dohoda...
Polibky147 Y Valerie Parvová (Parv, Valerie)Tvrdohlavá princeznaNejvětším snem princezny Adrienne je založit si velký ranč a chovat na něm jezdecké koně. Její dva královští bratři jí to však nechtějí dovolit, a co je nejhorší, s úplně stejným plánem pomáhají mladému americkému rančerovi Hughu Jordanovi. Adrienne má tedy spoustu důvodů, aby Hugha nesnášela. Nebo to bude právě naopak?
Lékařská romance35 R Carol Woodová (Wood, Carol)Trpělivá doktorkaDoktorku Cennu Lloydovou přitahuje její kolega a spolumajitel kliniky doktor Phil Jardine. Po profesionální stránce si velmi dobře rozumí a Cenna se domnívá, že ani ona mu není tak docela lhostejná. Sblíží se, ale Cenna má stále pocit, že mezi nimi stojí stín bývalé Philovy manželky Maggie, která před časem zahynula při lyžování. Dokáže její láska zvítězit nad Philovými vzpomínkami na minulost?
Lékařská romance36 S Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Jen kvůli BenoviPřed osmi lety potkala Claire Shepherdová doktora Seana Fitzgeralda a zamilovala se do něj. Jejich vztah ale skončil, když s ním odmítla odcestovat do Afriky, a tak musela vychovávat svého syna sama. Teď se Sean znovu objevil v jejich životě a Claire stojí před rozhodnutím, zda znovu otevře své srdce a dovolí Seanovi starat se o malého Bena!

Počet zobrazených záznamů: 31

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3365
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace