Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Lilian Darcyová

Zobrazuji údaje o autorce Lilian Darcyová - Darcy, Lilian


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1995/7Romance136 D Volání srdceVrchní sestra Rosalie Craneová zažije šok, když do nemocnice nastoupí nový lékař, doktor Daniel Canaday. Vášnivé jiskry, které mezi nimi přeskakují, ji přivádějí do rozpaků - hlavně kvůli tomu, že je Daniel o několik let mladší. Rosalie si myslí, že jejich vztah proto nemá perspektivu. Podaří se Danielovi přesvědčit ji o opaku?
1996/7Romance184 D První krokLouise se práce v porodnici opravdu líbí. A kdzž se v nemocnici objeví nový lékař Adam Van Curen, který má o ni zájem, je situace ještě růžovější. V její minulosti se však skrývá stín… pomůže jí ho Adam zaplašit?
1996/10Romance196 D Střet zájmůLékařka Hannah přilétá do Austrálie za prací a je rozhodnutá tu i nový domov. Doktor Eden ji od prvního okamžiku přitahuje, je tu však malý problém - její sestra Gina žije s jeho ženatým bratrem. A tak Hannah a Eden musí řešit problémy svých sourozenců…
1997/7Romance232 D Bolestná láskaZdravotní sestra Susan se rozhodla, že změní radikálně svůj život a začne pracovat v drsném australském vnitrozemí. S doktorem Drewem Kershawem, který je jejím nadřízeným, si sice zpočátku nerozumí, ale s jeho čtyřletým synem ano!
2001/3Polibky101 X Znepřátelené rodyIsabella Bonnetová přijíždí do Francie, aby nastolila mír mezi svojí rodinou a rodinou bratrance Jacquesa Ransana. Ten je lékařem v nemocnici, kam Isabella nastoupí jako sestřička, a třebaže se spolu setkávají v práci, ona mu dlouho váhá přiznat jejich příbuzenský vztah. Až když se stane jejím milencem, rozhodne se Isabella přiznat mu pravdu. Brzy toho však trpce lituje...
2002/1Romance469 A Kdo vychová malou Jane?Hned při prvním setkání Connor Callahan pocítil nutkání Allii Toddovou ochraňovat. Její vnitřní síla a něha ho okouzlí. Proč se však její srdce mění v kus ledu, kdykoliv se Allie ocitne v blízkosti své malé neteře Jane? Connor tuší, že Allie před ním něco skrývá... a hodlá její minulost odhalit. Přestože jeho city k ní jsou stále horoucnější, vzhledem k předchozímu zklamání v lásce se jim brání. Dokáže však odolat malé Jane, když zjistí, že není Alliinou neteří, ale dcerou?
2002/5To nejsladší34 J Sestřino dítěMeg se ještě nevzpamatovala z objevu, že její zesnulá sestra měla dítě, a už musí připravit proti otci své neteře žalobu o opatrovnictví. Ale Adam Callahan ještě nevyložil všechny karty na stůl - to, co se chystá Meg říct, ji šokuje ještě víc než fakt, že tenhle švarný doktor, pro kterého měla dřív jen opovržení, ji začíná nevysvětlitelně přitahovat... Adam rozhodně nehodlá boj o svou dceru vzdát. Aby malou Amy zachránil, v zoufalství se obrací na tu jedinou ženu, která jí může pomoci. Uvědomuje si, že vpustit Meg sobě a Amy do života může být nebezpečné - jenže v tuhle chvíli by bylo mnohem nebezpečnější to neudělat...
2003/1Romance532 D Popelka z FiladelfieMěla pohádkové šaty, boty, šperky... a své tajemství. I když na oslňující ples vůbec nepatřila, měla zde své důležité poslání, které se snažila tak zoufale splnit. Ale jediný pohled na Patricka Callahana dokázal všechno změnit! Přestože opovrhovala takovými muži, jako byl on, tento pohledný a velmi bohatý starý mládenec ji lapil svým upřeným, divokým a jakoby neustále podrážděným pohledem. Odhalí ji, až nastane půlnoc... nebo bude tento kouzelný večer trvat až do úsvitu, či snad ještě déle?
2003/2Romance537 D Zachráněná PopelkaGrayson McCall v Las Vegas v dražbě vyhraje Popelku Jill Brownovou a podstoupí s ní svatební obřad, o kterém si oba myslí, že je jen naoko. Po šesti měsících přijíždí Jill za Graysonem, aby se s ním dohodla na rozvodu. Oba si však uvědomují, že kouzlo setkání v Las Vegas nezmizelo, ale naopak je mnohem silnější...
2003/3Romance540 B Popelka a PrincPrinc Stephen, oddaný službě své vlasti, ochotně souhlasí, že se ožení s krásnou cizinkou, aby zachránil trůn. Není ale připravený na touhu, kterou v něm vzbudily Suzanniny nevinné polibky, na to, že on sám těžko odolává svým citům. Ale jeho vlast od něj očekává, že bude vládnout za každou cenu. I za cenu toho, že ztratí to, po čem jeho srdce nejvíc touží...
2003/7Romance Duo558 D BStřežená láskaBohatá dědička Lauren Van Schuylerová nezná totožnost muže, který zachránil život jí i jejímu ještě nenarozenému dítěti. V jeho náručí se cítila tak klidná a v bezpečí. Když se pak setkává se svým novým osobním strážcem, srdce jí říká, že je to on!
2003/7Lékařská romance duo49 R BDoktorova milenkaDoktor Byron Black před několika lety ovdověl a stará se o malou dcerku. Zatím si však nedovede představit, že by jeho srdce mohla zaujmout jiná žena. Setkání s Hayley Kennettovou ho pomalu, ale jistě přesvědčuje o opaku... Bude jejich cit natolik hluboký, aby se Byron odhodlal Hayley nabídnout manželství?
2003/12Romance579 B Mořská PrinceznaKrál říše Pacifiky Loucan se vydává hledat princeznu Thalassu, poslední ze ztracených královských sourozenců. Hodlá s ní uzavřít manželství, aby sjednotil říši, zkoušenou několikaletými boji o moc, a nastolil znovu mír. Proto v jeho poslání láska nemá své místo. Odolá však jemné a nezkušené Thalasse, která se postupně odhodlává v zájmu Pacifiky jejich manželství naplnit?
2005/6Lékařská romance duo72 R AÚžasný doktorPro porodní asistentku Kit McConnellovou je dost těžké celé dny pomáhat dětem na svět, když ví, že sama vlastní mít nemůže. Navíc na první schůzce s úžasným doktorem Gianem Di Luziem zjistí, že on si přeje mít děti - a tak přece musí celý románek ukončit, ještě než vůbec začne… Dokáže jejich láska překonat nepřízeň osudu?
2005/7Lékařská romance duo73 R APoctivá sestřičkaLékaře Petea a porodní asistentku Emmu to k sobě neodolatelně přitahuje. V cestě jim však stojí bývalá Peteova žena a ve hře jsou jejich malá dvojčata. I když to Emmě láme srdce, musí se smířit s tím, že budoucnost těchto malých holčiček je důležitější než její. Ale Pete se nevzdává myšlenky, že s Emmou spojí svůj život…
2005/8Lékařská romance duo74 R AMilostná terapieLaborantka v nemocnici Caroline Archerová sama vychovává jedenáctiletého syna. Přestože se rozhodla, že s muži už nechce mít nic společného, její nový kolega doktor Declan McCulloch ji stále víc a víc přitahuje. Ani ona jemu není lhostejná, a tak Declan stojí před rozhodnutím, zda se vrátit do Anglie, nebo zůstat v Austrálii a požádat Caroline o ruku…
2005/9Lékařská romance duo75 R ALékařské tajemstvíV osmnácti byla Nell donucena vzdát se své první lásky Brena. Teď, po sedmnácti letech, se na kliniku, kde Nell pracuje, vrací jako chirurg i Bren.
Nell má pověst ledové královny, ale jakmile mezi bývalými milenci přeskočí jiskra, zjistí Bren, že pod chladným povrchem se skrývá tatáž vášnivá žena, na kterou nikdy nezapomněl…
2007/3Romance Duo777 T ASvobodný mládenecSiera si náhodou přečte článek ve společenském magazínu, z jehož první stránky se na ni usmívá svobodný mládenec roku milionář Ty Garrett. Má to ale jeden háček. Přestože se Siera a Ty osm let neviděli a ani spolu nemluvili, jsou pořád ještě manželé! Siera se rozhodne svého manžela navštívit a konečně se s ním rozvést.
2007/5Lékařská romance duo95 R BJeho dítěChristina a Joe jsou již dva roky kolegové a víc než to – týden v měsíci spolu žijí. Pak se Joe vrací na Nový Zéland k životu, o kterém Christina nic neví. Jenže Christině to nestačí, chce mít Joea napořád a navždy!
2009/3Romance865 A Záměna sesterGino di Bartoli si najme Rowenu, odbornici na úpravu zahrady, která se z náhlé cesty do Londýna vrátí jako vyměněná. Je veselejší, plná energie a života. Pak vyjde najevo, že Rowenu nahradila její sestra-dvojče Roxanna. Přestože se Gino svým citům brání, přitažlivost Roxanny ho stále víc a víc pohlcuje. A najednou si uvědomí, že tahle vetřelkyně pod jeho střechou je tou pravou ženou, která může jeho dům proměnit ve skutečný domov.
2013/10Special na přání225 G BPopelka a princPrinc Stephen, oddaný službě své vlasti, ochotně souhlasí, že se ožení s krásnou cizinkou, aby zachránil trůn. Není ale připravený na city, které v něm vzbudily Suzanniny nevinné polibky. Ale jeho vlast očekává, že bude vládnout i za cenu toho, že ztratí to, po čem jeho srdce nejvíc touží…
2016/5Special na přání287 G BZáměna sesterGino di Bartoli se nestačil divit, jak se Rowena po návratu z Londýna změnila. Byla veselejší, plná energie a života… Jenže brzy vyšlo najevo, že Rowenu nahradila její sestra-dvojče Roxanna. Přestože se Gino svým citům bránil, přitažlivost Roxanny ho stále víc a víc pohlcovala. Záhy si uvědomil, že tahle vetřelkyně pod jeho střechou je tou pravou ženou, která může jeho dům proměnit ve skutečný domov.

Počet zobrazených záznamů: 22

Na seznam autorek začínajících na Da

Na seznam autorek od písmene D

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 5053
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace