Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 6/2001

Zobrazuji informace o produkci 6 / 2001


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance427 A Dixie Browningová (Browning, Dixie)Půlnoční polibekKdyž John Hale Hitchcock vyzval Cindy Danburyovou na předsvatebním večírku její sestřenice k tanci, rozbušilo se jí radostí srdce. Ona, která byla nechtěným členem vysoce postavené rodiny, bude tančit s nejpřitažlivějším mužem! Splní se tak Cindy její sen o okouzlujícím princi, který ji bude nadále ochraňovat?
Romance428 B Liz Fieldingová (Fielding, Liz)Nevěstina družičkaDaisy Galbraithová od dětství miluje Roberta Furnevala, ale aby mohla zůstat nadále jeho věrnou kamarádkou, musí svou lásku pečlivě skrývat. Když se setkají na svatbě coby družička a mládenec, Robert si najednou uvědomí, že Daisy pro něj není pouze kamarádkou... A když mu její bratr naznačí, že Daisy má tajného milence, rozhodne se, že musí její tajemství odhalit!
Romance429 C Judy Christenberryová (Christenberry, Judy)Kouzelná maminkaKdyž se jednoho dne objevil Josh McKinley s dítětem v náručí a s naprosto beznadějným výrazem ve tváři u Maggie O´Connorové, probudily se v ní mateřské city a nemohla ho jen tak poslat pryč. A teď jí nabízí, aby v jeho životě zaujala stálé místo. Ale nenabízí jí lásku. Mohla by Maggie žít s takovým mužem, aniž by nezatoužila po jeho dotyku?
Romance430 D Terry Essigová (Essig, Terry)Zář jeho očíAž do svých pětadvaceti let se Johana Durbinová starala o šest mladších sourozenců. A teď je konečně volná a potkává toho pravého! Hunter Pace je muž podle jejích představ - silný, citlivý, spolehlivý a sexy. Má však jedinou vadu - rozhodně není volný a bez závazků...
Romance431 T Raye Morganová (Morgan, Raye)Proměna v ženuKyra Symingtonová málem spadla ze své židle asistentky, když ji ředitel pobočky James Redman požádal o ruku, ale současně jí neopomněl zdůraznit, že jde o formální roční manželství bez lásky. Jejich vztah se omezí pouze na letmé, přátelské polibky... A tak Kyra musí svou touhu držet na uzdě, protože James vždycky svým slibům dostojí!
Romance432 U Suzanne McMinnová (McMinn, Suzanne)Proutěná kolébkaGarrett Blakemore se vydává za těhotnou Lanií, aby zjistil, zda dítě, které očekává, je skutečně potomkem jeho zemřelého bratrance, nebo zda chce Lanie pouze získat jeho dědictví. Avšak její láska k nenarozenému dítěti a zranitelnost v očích ho k ní stále více přitahuje. A když poprvé vezme do náručí malé novorozeně, zjistí, že velice rád zastoupí svého bratrance...
Fantazie39 FR ARobyn Donaldová (Donald, Robyn)Podlehnout pokušeníZájem Geraldiny přitahuje jediný muž - Bryn Falconer. Při návratu ze služební cesty společně ztroskotají na pustém ostrově. Podlehne zde Geraldine konečně svému pokušení?
Fantazie39 FR BStephanie Bondová (Bond, Stephanie)Rebel a chladná kráskaJack Stillman je nekonformní rebel, Alexandria Tremontová zase elegantní dcera majitele řetězce obchodních domů. Setkání dvou tak různých lidí připomíná střet vody a ohně...
Sága7 CH Cara Colterová (Colter, Cara)Královské manželstvíKníže Damon z Roxbury se seznámí s Rachel, které se nedávno ztratila sestra Viktorie. Damon si brzy uvědomí, že byla unesena nemanželská dcera vévody Viktora z Thortonburgu; pátrání po ní vedou bezpečnostní služby všech tří států - Wynboroughu, Thortonburgu i Roxbury. Sám se na hledání Viktorie chce podílet také, důležitější se pro něj - alespoň pro tuto chvíli - stává Rachel s dceruškou Carly.
Sága8 V Elizabeth Augustová (August, Elizabeth)Královská misePod rouškou noci kapitán Grayson vysvobodil ze zajetí princeznu Viktorii a odvezl ji do svého bungalovu, kde ji chtěl střežit, dokud se mu nepodaří zadržet únosce. Přestože měl srdce dobře zabezpečené proti všem nástrahám, princezniny oči mu učarovaly natolik, že by jí ho položil k nohám, nebýt toho, že složil přísahu a čest mu přikazovala, aby své city zapřel.
Historická romance37 W Sylvia Andrewová (Andrew, Sylvia)RosabelaRosabela a Annabela Kellandovy jsou k nerozeznání podobná dvojčata, ovšem život každé z nich určil jiný způsob života. Zatímco Rosabela vyrůstala u své kmotřenky v Londýně, Annabela strávila mládí na venkově. Když Rosabela po nevydařeném manželství ovdoví, ujímá se správy jejího majetku bratranec zesnulého manžela, který jí nelehkou situaci ještě více znepříjemní. Při návštěvě své sestry Annabela vidí, že by si její dvojče potřebovalo pobyt na venkově prodloužit, aby se trochu zotavilo, a tak se v její hlavě zrodí plán: obě dívky si prostě vymění své role.
Historická romance38 Z Tori Phillipsová (Phillips, Tori)Rytíř na zabitíKatherine je dvojnásobnou vdovou a s žádným ze svých manželů moc šťastných chvil nezažila. Jaký tedy div, že nejásá nad královým rozhodnutím oženit ji s rytířem Brandonem Cavendishem? Ale jelikož je to žena důvtipná, napadne ji vyměnit si úlohu se svou sestřenicí - ať ta předstírá vdavekchtivou nevěstinku, a Katherine bude mít příležitost svého nastávajícího lépe poznat.
Brandon Cavendish z králova rozhodnutí také nemá radost a se svým přítelem vymyslí léčku. Netuší však, že to bude právě on, kdo do ní spadne...
Desire427 K Maureen Childová (Child, Maureen)Kouzlo nociKdyž se mladá vdova a matka školáka Angela poprvé setkala s přitažlivým seržantem Danem, odhodila veškerý svůj dosavadní ostych. Vždyť už je to tak dávno, co ji někdo držel v náručí, líbal, hladil... Původně plánované dobrodružství na jednu s tímto vzrušujícím námořníkem v ní vyvolalo touhu poznat Dana blíž...
Životem Dana zatím ženy procházely jako přelétaví motýli. Jak je možné, že tento nepolapitelný Casanova v námořnické uniformě zatoužil najednou po trvalém vztahu?
Desire428 L Ann Majorová (Major, Ann)Muž snůClaire, dívka z dobré rodiny, vzdělaná a kultivovaná, má před svatbou a zdá se, že ji čeká ta nejrůžovější budoucnost po boku hezkého a velmi bohatého manžela. Přesto se však utíká ke snům o mužném nespoutaném pirátovi, který by ji unesl na svou loď. Dá se ale skloubit sen a realita?
Desire429 M Kristi Goldová (Gold, Kristi)Nemocní láskouJít se zcela neznámým mužem k němu do bytu a prožít s ním vášnivou noc, to se Mirandě Brooksové stalo opravdu poprvé v životě. Nepočítá tedy s tím, že by v náhodném vztahu mohla pokračovat. Jaké je však její překvapení, když hned druhý den zjistí, že nadřízeným v jejím novém zaměstnání není nikdo jiný než vášnivý milenec z minulé noci!
Desire430 N Katherine Garbera (Garbera, Katherine)Šťastně zmařená reportážÚkolem novináře Reese Howarda je dovést Sabrinu MacFaddenovou do místní spermabanky, ve které ji redakce časopisu zaplatila veškeré výlohy spojené s umělým oplodněním. Na oplátku měl získat pikantní novinky pro svůj článek. Za žádných okolností však neměl s touto rozkošnou ženou navázat nějaký bližší styk, natož ji líbat, stát se otcem jejího dítěte a dokonce ji přinutit, aby si ho vzala!
Desire431 O B. J. Jamesová (James, B.J.)Nebezpečný návratPo letech se Adams Cade vrací na Belle Terre, aby zachránil rodinné plantáže, avšak po shledání s Eden Claibourneovou musí znovu bojovat se svou dávno pohřbenou touhou po ženě, na kterou nikdy nezapomněl.
Svůdná divoška se zatím proměnila ve smyslnou bohyni, jakou vždy toužil vlákat do své ložnice. Avšak Eden si zaslouží víc než muže, který by jí mohl nabídnout jen žhavou, ale rychle pomíjející vášeň. Přesvědčí první dráždivé milencovy polibky tuto rezervovanou samotářku, aby změnila svůj odmítavý postoj k manželství?
Desire432 P Amy J. Fetzerová (Fetzer, Amy J.)Manželka na objednávkuNashovi Rayburnovi se zastaví srdce hned při prvním pohledu na novou hospodyni, kterou mu na jeho žádost poslala agentura na dočasnou výpomoc. Je to Hayley, žena, na kterou nepřestal myslet od okamžiku, kdy ji před sedmi lety beze slova vysvětlení opustil. Nyní se opět objevuje v jeho životě a Nash si neumí vůbec představit, jak s ní přečká čtrnáct dní, aniž by přišel o rozum.
To nejsladší11 F Karen Rose Smithová (Smith, Karen Rose)Popelčino štěstíSvobodná matka Becca si chce postavit restauraci s přispěním peněz nadace bohatého stavitele Luka. Tento pohledný milionář se rozhodne o ni ucházet, aniž by jí prozradil svou pravou totožnost. Když se Becca dozví, kdo Luke ve skutečnosti je, zdá se, že jejich láska skončí dříve, než doopravdy začne!
To nejsladší12 J Carolyn Zaneová (Zane, Carolyn)Ženich k pronajmutíPatsy Brubakerová nedosáhla úspěchu, který jí na střední škole všichni předpovídali. Pracuje jako recepční na ranči pro opuštěné děti, který vede její bratr. Když dostane pozvánku na sraz své třídy ze střední školy, vymyslí si do dotazníku skvělou kariéru, manžela - plastického chirurga a dvě nadané a talentované děti. Podaří se jí sehrát úspěšně komedii před bývalými spolužáky?
Special35 G AJill Barnettová (Barnett, Jill)Staré záležitostiLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se...
Po třiceti letech se Catherine podruhé zamiluje do své první velké lásky, kamaráda z dětství, samotářského Michaela.
Special35 G BDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)Soukromý rájLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se…
Beth, kterou okolnosti přinutí strávit dovolenou s upjatým vědcem Johnem, se musí vypořádat s nečekanými nástrahami nedobrovolného společného soužití...
Special35 G CSusan Wiggsová (Wiggs, Susan)Ostrovní časLetní lásky 2001Na opuštěném ostrově existuje místo, kde se nebe topí v blankytné modři, voda je průzračně čistá a vzduch jiskří touhou...Lidé se zde začínají měnit. Zamilovávají se…
Co se všechno může stát, když se puntičkářsky přesný workholik Mitch setká s temperamentní Brazilkou Rosie, která se zásadně řídí jen "ostrovním časem"?
Special Desire22 H AJayne Ann Krentzová (Krentz, Jayne Ann)Láska na překážkuLetní touhy 2001Katty Randallová o svatební noci zjišťuje, že její manžel ve skutečnosti vůbec na lásku nevěří a potřebuje ji jen jako obchodní partnerku a milenku. Chce se dát okamžitě rozvést, ale nakonec svolí, že s ním zůstane alespoň tři měsíce a pomůže mu rozběhnout nové oddělení jeho firmy. Přesvědčí ji Garrett za tu dobu, že láska existuje?
Special Desire22 H BStella Cameronová (Cameron, Stella)Usmířená minulostLetní touhy 2001Když doktor Andrew Monthaven ztratil maličkou Colleen Beckettovou, vnímá to jako svou osobní ztrátu... to, co cítí k její matce, je totiž také naprosto osobní. Jenže Greer ho nenávidí za to, že nedokázal její dceru zachránit. Podaří se mu láskou překonat její zášť?
Polibky109 E Helen Brooksová (Brooks, Helen)Temná oázaKdyž Kit přistihne svého snoubence s jinou ženou, rozhodne se odjet do Maroka, aby zapomněla na tento další neúspěch ve svém životě. Při prohlídce přístavu je však přepadena a po úderu do hlavy ztratí paměť. V této nepříjemné situaci se jí ujímá Gerard Dumont, který brzy poznává, že její dočasná ztráta paměti není tak zlá, jako to, co přijde potom, až se Kit dokáže rozpomenout na svůj předchozí život...
Polibky110 X Diana Hamiltonová (Hamilton, Diana)Nechtěný manželSebastian Machado, vládce velkého exportního impéria, je Charleyinou první velkou láskou. Setkává se s ním ve Španělsku, kam přijela vyřídit pozůstalost po svých tragicky zahynulých rodičích - a za pár týdnů už je jeho manželkou. V Sebastianově pohádkovém domě si však připadá opuštěná a manželem zanedbávaná. Předivo lží zničí jejich vztah docela a Charley se vrací do Anglie. Po čtyřech letech přijíždí za Sebastianem, aby jí dal souhlas k rozvodu, ale pravda vyplývá jen pozvolna na povrch...
Polibky111 Y Kate Proctorová (Proctor, Kate)Hra na pravduTessa Conwayová, pro přátele Tess, přijímá nabídku své sestřenice asistovat při natáčení filmu, který režíruje Sandro Lambert. Když se jí naskytne příležitost, stává se osobní asistentkou věhlasného režiséra, známého nejen svou prací, ale i nepřátelským postojem vůči novinářům. Jenže Tessa touží právě po tom stát se novinářkou a článek o Sandrovi se jí jeví jako skvělý odrazový můstek. Svůj záměr před ním samozřejmě úzkostlivě tají. Avšak i Sandro, jak se zdá, skrývá nějaké tajemství...
Lékařská romance11 R Meredith Webberová (Webber, Meredith)Morální povinnostNástup nového lékaře Matthieua Lauranta na základnu Letecké záchranné služby vyvolá rozruch mezi ženským osazenstvem. Lucie Delanová, i když jí Matt dává svou náklonnost najevo, se nechce vázat, protože ví, že se Matt musí za rok vrátit do Francie. Ale skutečně si musí odpírat svou lásku, na kterou by jí později zbyly jen krásné vzpomínky?
Lékařská romance12 S Jessica Matthewsová (Matthews, Jessica)Lékařovo dilemaPro Mariah Henningovou je práce ten správný balzám na rozjitřené nitro po smrti jejího snoubence. Teď má před sebou velký úkol: zjistit, co se skrývá za nekompromisním odmítavým postojem doktora Andrewa Prescotta k firmě, kde Mariah pracuje. A zdá se, že k tomu bude muset použít svůj šarm...
Regency1 DL ACarole Dunnová (Dunn, Carole)KavalírDávné lásky 2001Po smrti svého otce je Rowena nucena nastěhovat se jako chudá příbuzná k tetě Hermioně. Sestřenice Millicent jí všemožně znepříjemňuje život a Rowena si nechá vše líbit, než se v sousedství objeví mladý a hezký hrabě. Podaří se Roweně získat jeho lásku, i když musí soupeřit s krásnou a bohatou Millicent?
Regency1 DL BJudith Staffordová (Stafford, Judith)Jak milovat hrdinuDávné lásky 2001Nešťastná Diana chce skoncovat se životem a vrhá se do řeky. Osudově zasahuje lord Rossley, který Dianu požádá o ruku. Ta v šoku souhlasí. Nemá ale vůbec tušení, že manžel jí zanechá na starosti dům a svou tříletou dcerku a odjede do války...

Počet zobrazených záznamů: 32

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3540
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace