Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Helen Sheltonová

Zobrazuji údaje o autorce Helen Sheltonová - Shelton, Helen


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1999/10Romance338 B Tajná smlouva na štěstíLizzyiny biologické hodiny neúprosně tikají a ona touží otěhotnět. Proto udělá Drewovi nabídku, o které všichni muži sní - nabídne mu sex bez jakýchkoli dalších závazků. Jenže láska na sebe nenechá dlouho čekat, a tak musí Drew Lizzy přesvědčit, že bude nejen skvělým otcem, ale i manželem.
2001/5Polibky106 E Srdce v rozpacíchJames Hyatt je úspěšným londýnským chirurgem, který dostal od života všechno, co si jen člověk může přát. Osud mu odepřel pouze dívku, do níž se zamiloval už jako student. Jeho vyvolená Tessa se provdala za jeho kolegu a odjela s ním do Arábie, kde spolu vybudovali nemocnici.
Když se James dozvídá, že se Tessino manželství rozpadlo, vyhoví její žádosti, aby jí vypomohl v těžkých podmínkách, a zároveň zkusil své štěstí. Jak ho ale Tessa přijme - jako skvělého chirurga, nebo i jako muže?
2001/7Lékařská romance14 S ProcitnutíMark Reynolds je pro Ginny Reidovou nejen nejlepším spolupracovníkem, ale i přítelem. Uvědomuje si, co pro něj Ginny znamená, ale zdá se, že ona ho bere pouze jako přítele. A tak se Mark rozhodne, že musí vymyslet, jak ji přesvědčit. A jeho návrh je pro Ginny skutečně překvapením!
2002/11Lékařská romance duo41 R BSpolubydlícíPo lékaři Joshi Allardovi touží nejméně polovina sestřiček v nemocnici, ale on zůstává zatvrzelým starým mládencem. Až jednou se znovu v Londýně objeví Paige, bývalá přítelkyně jeho kolegy. A protože hledá odpočinek, Josh jí nabídne, aby s ním bydlela... Teď už jen zbývá, aby se pověstná jiskra vášně naplno rozhořela!

Počet zobrazených záznamů: 4

Na seznam autorek začínajících na Sh

Na seznam autorek od písmene S

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 2882
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace