Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 7/2000

Zobrazuji informace o produkci 7 / 2000


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance373 A Laura Martinová (Martin, Laura)Dokonalá partnerkaPřed šesti lety Jean-Luc Manoire opustil Rachel Shawnovou téměř bez ohlédnutí. Nikdy mu neodpustila. Ale teď se Jean-Luc vrací a nabízí pomoc. Velké zchátralé sídlo, které zdědila, může zachránit před zkázou jen spousta peněz - a Jean-Luc je má! S jeho finanční pomocí a jejími obchodními znalostmi tvoří dokonalý tým - jen co francouzský milionář pochopí, že být jejím tichým společníkem mu ještě nedává právo na její postel!
Romance374 B Jennifer Taylorová (Taylor, Jennifer)Naše nová maminkaDoktor David Ross se zvolna smiřuje se smrtí svojí milované ženy, na nový vztah se však stále necítí připraven. A tak si neví rady, když se do jeho sousedství znenadání přistěhuje krásná a vřelá dětská lékařka Laura. Jiskření mezi nimi je zřejmé od prvního okamžiku, David si však není jist, zda svými probouzejícími se city k Lauře nezrazuje svou předchozí lásku...
Romance375 C Rosemary Hammondová (Hammond, Rosemary)Mezi dvěmi láskamiNečekané setkání s ním způsobí Sheile Waringové takový šok, až má na chvíli strach, že snad omdlí. Co kdyby Ross Calvert zjistil, že to byla právě ona, kdo seděl ve druhém autě při nehodě, v níž zahynula jeho žena a dcera byla těžce zraněna? Neměla by se mu přiznat? Zvlášť když cítí, že je to k sobě táhne silou, jíž se nedá odolat?
Romance376 D Grace Greenová (Green, Grace)Nečekaná rodinaBrodie Spencer miloval Kendru už jako mladík. Nyní by jí jako vdově a osamělé matce rád pomohl. Jenže Kendra se bojí pustit si ho příliš k tělu. Co kdyby se dozvěděl, že nikdy žádného manžela neměla a že si dokonce kvůli nehodě nemůže vzpomenout, kdo je otcem jejího dítěte?
Fantazie17 FR Karen Templetonová (Templeton, Karen)Svatba pro mě neníZoe se potřebuje zbavit naléhání matky a vdaných sester, aby se už konečně vdala. Když jí vnucují schůzku naslepo s jedním mladíkem, z něhož jsou sestry nadšené, přikývne. Snad se tak dokáže zbavit i vzpomínek na muže, do něhož se zcela marně zamilovala - ten má totiž v hlavě jen svou reklamní agenturu...
Fantazie18 FS Stephanie Bondová (Bond, Stephanie)S kým voní nocNastávající nevěsta Janine Murphyová nechce vstupovat do manželství jako panna, a proto se rozhodne, že si svého budoucího manžela vyzkouší ještě před svatbou. Při svém rozhodnutí však ještě netuší, jak jí její záměr zkomplikuje podivná choroba, která vypukne v hotelu, kde je její snoubenec ubytován. Než se vyšetří, o jakou chorobu jde, v hotelu je vyhlášena karanténa a Janine zůstává uvězněna v jednom pokoji a v jedné posteli se svědkem svého nastávajícího - s tmavovlasým Derekem Stillmanem...
Prázdninová romance7 1 Helen Brooksová (Brooks, Helen)Zmatené srdceOd prvního setkání s Henriettou Jared Vincent ví, že je to žena jeho života. Jenže Henriettu není snadné získat. Stíny její minulosti ji totiž stále drží ve svých spárech a vysvobodit ji z nich dokáže jen opravdová a hluboká láska.
Prázdninová romance8 2 Elizabeth Augustová (August, Elizabeth)Svatba z rozumuMinerva a Judd se vezmou, aby ochránili Juddovy děti před jejich tyranskou matkou. Jejich manželství z rozumu se však pomalu začíná měnit, když si Minerva uvědomí, že se zamilovala nejen do dětí, ale i do jejich mimořádně ochranářského otce. Bude ji někdy Judd také milovat, anebo jí nezbývá než žít v manželství bez lásky?
Mira19 Q Laura Van Wormerová (Wormer, Laura Van)Hollywoodské létoMary Liz Scottová rozhodně není žádná naivní dívenka. Má už za sebou více než deset let ve světě tvrdého byznysu, kde nejen ve zdraví přežila, ale dosáhla i pozoruhodného úspěchu. Žádná zkušenost jí však není nic platná, když se na jedno léto ocitne v East Hamptonu, letovisku hollywoodské smetánky. Mary Liz brzy zjistí, že hovory místního osazenstva se točí hlavně kolem jednoho tématu - totiž nenadálé smrti Alfreda Hoffmana, slavného a hlavně bohatého hollywoodského producenta. A časem nemůže přehlédnout, že všichni ti napohled krásní a šťastní lidé kolem skrývají pod povrchem tajemství, která by neměla spatřit světlo světa.
Sladká romance75 F ASally Carleenová (Carleen, Sally)Dárek pro snoubenceTakovou klientku, jako je Analise Brewsterová, soukromý detektiv Nick Claiborne ještě nezažil. Nejenže trvá na tom, že mu "pomůže" s pátráním, ale navíc ohrožuje jeho těžce nabytý duševní klid, až skoro zapomíná na své předsevzetí nezaplétat se s žádnou potrhlou ženskou, která je navíc tak... neodolatelná.
Sladká romance76 J AKate Dentonová (Denton, Kate)Tatínkovské dilemaKdyž si jeho bývalá manželka najednou usmyslí, že ho připraví o dceru, přivodí tím Gordonovi několik bezesných nocí. Co čert nechce, její advokátkou je Mackie Smithová, žena, která ho od prvního okamžiku neodolatelně přitahuje.
Galerie romance37 T Day Leclaireová (Leclaire, Day)Ženichem z donuceníPřed sedmi lety doslova vyhnali Sama Beaumonta z rodného ostrova. Nyní se vrací a všichni, kteří měli s jeho vyhnáním něco společného, musejí počítat s pomstou. V případě krásné Annie, jeho dávné lásky, to ovšem bude pomsta dozajista sladká...
Galerie romance38 U Jessica Hartová (Hart, Jessica)Hra na lásku?Simon a Polly se znají odjakživa. Ona ho vždycky měla za otravného staršího bráchu a on ji za malou nepořádnou holku. Jenže když se jako dospělí jednoho dne potkají, je všechno najednou úplně jinak. A co teprve když Polly souhlasí, že v zájmu obchodu bude hrát dva týdny jeho snoubenku?
Desire373 K Metsy Hingleová (Hingle, Metsy)Kandidát na tátuSean Fitzpatrick zná Katie Malloyovou od dětství, avšak jeden jediný nevinný polibek dokáže všechno změnit. Zvlášť když Katie požádá Seana, aby jí pomohl vybrat správného kandidáta na otce jejího dítěte!
Desire374 L Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Oči barvy smaragduForrest Cunningham je zaskočen zjištěním, že krása Becky Sullivanové, jeho věrné kamarádky z dětství, mu bere dech a její smaragdově zelené oči ho připravují o srdce. Podaří se mu postarat se o to, aby ji k oltáři nevedl nikdo jiný než on sám?
Desire375 M Annette Broadricková (Broadrick, Annette)Podivný samotářRafe McClain se naučil žít sám a cítil se tak spokojený. Pak ale najednou obdržel dopis se záhadnou prosbou o pomoc od svého dávného a jediného přítele, a ten zcela změnil jeho dosavadní život!
Desire376 N Dixie Browningová (Browning, Dixie)Podívej, co přinesl čápSophie Bayardová je přesvědčena, že ví všechno o tom, jak přivést dítě na svět. Nečekaná návštěva muže, kterého nikdy před tím neviděla, ji však dokonale vyvede z míry. Joe Dana však má zcela jiný úkol, než pomáhat Sophii v její těžké hodince!
Prázdninový desire7 3 Audra Adamsová (Adams, Audra)Osudová přitažlivostFotograf Lucas Stratten je bohatý a známý po celém světě. Kdo by však nevyužil takové šance objevit Alexandru Beckovou, dceru věhlasného milionáře, ve velmi choulostivé situaci, a vydělat si pěkné peníze?
Prázdninový desire8 4 Anne McAllisterová (McAllister, Anne)Pohádkový snoubenecSedmiletý Jake Malone zdědí po svém otci ranč, který však obhospodařuje jeho bratr Riley Stratton. Když se Jake se svou matkou Dori přestěhují na ranč, nastanou Rileyovi nečekané komplikace!
Láska a smích19 X Lori Copelandová (Copeland, Lori)Sladký psí životJenny McNeillová je úspěšnou majitelkou obchůdku s báječným nugátem a malé pudlice Princess. Když se vedle ní nastěhuje pohledný Dave Kasada s buldokem Jakem, Jenny je odhodlaná věnovat se jen rozšíření svého obchodu a na muže nemyslet. Její fenka Princess je však jiného názoru a svůj zájem o statného Jakea neskrývá...
Polibky82 E Michelle Reidová (Reid, Michelle)Cena za sňatekKdyž Mia Frazierová souhlasí s požadavkem svého otce, aby se vdala za řeckého milionáře Alexandera Doumase, dobře ví, že oba muži spolu uzavřeli výnosnou smlouvu. Alex dostane zpátky svůj ostrov a její otec vytouženého vnuka. Její důvod, proč podmínkám smlouvy vyhoví, je však jiný, než se domnívá Alex. Jak si má ale svoje tajemství podržet, když v ní její manžel probouzí tak silnou vášeň a po krátkém čase nosí i jeho dítě?
Polibky83 Y Marion Lennoxová (Lennox, Marion)Vypůjčená nevěstaBeth Listerová má před svatbou se svým bratrancem, který si ji jen "vypůjčí", neboť má zdědit velký majetek s podmínkou, že se do třiceti let ožení. Takřka před oltářem však Beth unese falešný fotograf Kell Hallam. Když Beth pozná pravý důvod, proč byla unesena, upřímně s Kellem souhlasí a může se vrátit na svou farmu. Jen kdyby u Kella a jeho malé neteře nenechala srdce...
Desire na přání73 O Anne Marie Winstonová (Winston, Anne Marie)Žena mých snůDeirdra Pattenová podlehne svádění pohledného nájemníka Ronana Sullivana, známého spisovatele. Bude ale Ronanova láska k ní natolik silná, aby překonal svůj odpor k manželství a vzal si ji za ženu?
Desire na přání74 P Lass Smallová (Small, Lass)Výhra v lásceGeri Jonesová už přestala doufat, že by potkala muže, s nímž by si rozuměla a do něhož by se zamilovala. Pak do jejího života vstoupil Frank, který se jí dvoří vskutku originálním způsobem!
Special Na dovolenou6 I AJanice Kaiserová (Kaiser, Janice)V zajetí snůPrázdninová setkáníNadějná scenáristka Britt Kingsleyová spřádá sny o tom, že jednou prorazí v oblasti filmu. Při své důmyslné strategii se však najednou ocitá v začarovaném kruhu. A jediný, kdo jí může pomoci, je neodolatelný režisér Derek Redmond!
Special Na dovolenou6 I BAnnette Broadricková (Broadrick, Annette)Manžel k pronajmutíPrázdninová setkáníPaulinu kariéru může zachránit jen jediné: najít si rychle solidního manžela. Ale bude Brad Anderson ten pravý?
Special Na dovolenou6 I CElizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Sázka o manželstvíPrázdninová setkáníButterworthové a Hogana Faradaye uplynul už rok a najednou se znovu setkávají při práci. Pomohou jim společné hledání potopeného vraku v Karibiku a neobvyklá sázka k tomu, aby si konečně přiznali své city?

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3273
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace