Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - Rosalie Ashová

Zobrazuji údaje o autorce Rosalie Ashová - Ash, Rosalie


 měsíc   edice   číslo   název   svazek   Anotace 
1994/10Romance99 C Společné dědictvíTeta Hermione způsobila svou závětí pěknou šlamastiku! Své letní sídlo odkázala napůl oblíbené neteři Cassandre a svému adoptivnímu synovi Jakeovi Northovi. Ti dva se spolu přece o ničem nemohou dohodnout - anebo ano?
1997/1Special17 G ADokonalá přetvářkaValentinky 1997Rodiny Jenny a Rosse se nenáviděly natolik, že se mladí lidé museli se svou láskou skrývat - až se nakonec rozplynula. Po pěti letech se Ross vrací do rodného města a staví tak Jenny před otázku - co bude dál?
1998/3Romance263 C Nebezpečné nociPřed čtyřmi roky tajemný muž Jed Steele odmítl její lásku. Tehdy jí bylo sedmnáct. Nyní se znovu znenadání objevil v jejím životě a ona zjistila, že ji má jako tělesný strážce chránit před hrozbou únosu. Jenže kdo ji ochrání před ním samotným?
2000/8BestSeller7 V BPronásledovaná nevěstaSladká odvetaKdyž Beth znenadání přeruší Rafaelovu svatbu, ještě netuší, že Rafe bude chtít, aby mu nahradila původní nevěstu!
2000/10Polibky88 E Ideální tátaPolly se po čtyřech letech nečekaně setkává s Markem, a začíná pochybovat, zda udělala dobře, když mu zatajila, že je otcem jejího syna. Je jen otázkou času, kdy na to Marco přijde, a Polly navíc cítí, že tento muž je pro jejího syna ideálním tátou...

Počet zobrazených záznamů: 5

Na seznam autorek začínajících na As

Na seznam autorek od písmene A

Na seznam všech autorek


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3499
Denní počet: 1
Počítáno od: 29.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace