Na obsah stránky Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Hlavní stránka Mapa stránek na tomto webu

Katalog knih Harlequin - produkce měsíce 9/1998

Zobrazuji informace o produkci 9 / 1998


 edice   číslo   příjmení   název   svazek   Anotace 
Romance285 A Sally Carrová (Carr, Sally)Ukradená nevěstaAž před oltářem si Cara uvědomuje, že Lucu nemiluje. Najednou se stane zázrak - objevuje se muž jejích snů, a nabídne se, že ji unese z její svatby.
Romance286 B Anne Wealeová (Weale, Anne)Nejmladší sestraMít slavnou matku a úspěšné sestry není žádný med. Cressy žije v jejich stínu a na muže tak oslnivého jako Nicolas by se neodvážila ani pomyslet. Nicolas však není z těch, co nerozeznají zlato od pozlátka. Dobře ví, jak vzácná je dívka, která věří v lásku.
Romance287 C Miranda Lee (Lee, Miranda)Oheň a ledDivoká a nespoutaná Jade si o lásce a manželství myslí své. Nikdy nedovolí žádnému muži, aby ji ovládal! Avšak setkání s chladným a přitažlivým Kyleem Armstrongem obrátilo naruby celý její život.
Romance288 D Heather Allisonová (Allison, Heather)Přitažlivý TexasanKrásná návrhářka Claire má svůj velký životní sen: jet studovat do Paříže a stát se slavnou. Jenže je tu ještě přitažlivý Texasan a dědečkova závěť, která ji zavazuje zůstat rok na jeho ranči.
Svatby de Wilde9 W Margaret St. Georgeová (George, Margaret St.)Tajemství rodinyDeníky prababičky a jejího manžela otevírají Grace DeWildeové oči! Odhalené tajemství mělo šokující důsledky pro její děti i pro jejího manžela, kterého nikdy nepřestala milovat.
Sladká romance31 F Eva Rutlandová (Rutland, Eva)Tančím jen pro tebeKrásná a jemná Terri zoufale potřebuje peníze, aby mohla zachránit umírající matku. Přivydělává si jako exotická břišní tanečnice. Když jí okouzlující Mark nečekaně nabídne peníze, Terri přece nebude váhat...!
Sladká romance32 J Emma Richmondová (Richmond, Emma)Kudy chodí štěstíKdyž ji potkala nehoda a zranění, myslela si, že nastal konec světa. Když však potkala Jareda Lowea a jeho synka, bylo to ještě horší: aby se kvůli nim naučila vařit a uklízet domácnost...!?
Desire285 K Susan Crosbyová (Crosby, Susan)Nový životMickey má za sebou těžké období. Jedinou radostí je teď baseball. Když na jednom utkání potkává pohledného, ale nešikovného hráče Jacka, stane se jeho trenérkou. Je však zaskočena jejich vzájemným citem...
Desire286 L Sara Orwigová (Orwig, Sara)Dům plný dětíZamilovaný Micah Drake si není jistý, kdo je ta krásná žena trpící ztrátou paměti, kterou zachránil po ztroskotání letadla v divokém pralese. Je to Rachel, svobodná a bez závazků, nebo její vdaná sestra - dvojče Rafaela?
Desire287 M Kathryn Taylorová (Taylor, Kathryn)Kdo s koho?Ian Bradford má všechno: peníze, moc, obletují ho ženy. On však nehodlá podlehnout žádné z nich, nejméně Shannon Mooreové, která je poručnicí jeho malé nevlastní sestry.
Desire288 N Peggy Morelandová (Moreland, Peggy)Návrat ztracené sestryPřed deseti lety chtěla sedmnáctiletá Reggie, aby s ní utekl a vzal si ji. Když odmítl, opustila domov sama. Teď se však vrátila a Cody má pocit, že by nepřežil, kdyby ji nechal znovu odejít!
Special Desire10 H ABarbara McCauleyová (McCauley, Barbara)Námluvy na rančiCountry SpeciálJako mladá dívka milovala Kasey marně Hugha Slatera... Jak to, že teď najednou po dlouhých letech, kdy je rozvedená se dvěma syny, se Hugho objeví, aby ji prý ochránil před údajným dalším unáhleným sňatkem?!
Special Desire10 H BPamela Ingrahmová (Ingrahm, Pamela)Jak zkrotit kovbojeCountry SpeciálLeah již dávno vyškrtla ze svého seznamu mužů, o nichž snila, kovboje. Chce moderního, galantního partnera, který by ji byl oporou. Její zásady se však začínají hroutit jako domeček z karet, když pozná Wadea, který si ji najme na uspořádání svatby své dcery a který je kovboj každým coulem!
Láska a smích5 X Judy Griffith Gillová (Gill, Judy Griffith)Dáma má navrchJakmile si Ali Kozinská uvědomí, že příliš zabředla do stereotypu, přihlásí se do kursu asertivity a uloží si několik úkolů. Ten nejdůležitější zní: svést Keitha Devona!
Polibky38 E Susanne McCarthyová (McCarthy, Susanne)Nebezpečná zápletkaKdyž svůdná archeoložka Joanna poprvé spatří arogantního, ale neskutečně mužného Alexe Marshalla, tuší, že to není jen žhavé egyptské slunce, z čeho je jí najednou na omdlení.
Polibky39 Y Betty Neelsová (Neels, Betty)Kouzlo bílých nocíZdravotní sestra Annis pomáhá ve výzkumné základně na Špicberkách lékaři Jakovi. Je velmi zklamaná, když náhle zjistí, že její láska, výzkumník Ola, je ženatý. Čeká jí však další překvapení, když ji doktor Jake požádá o ruku.
Temptation181 R Janice Kaiserová (Kaiser, Janice)V ohrožení životaTeď, kdy se ocitla ve vážném nebezpečí, poznává redaktorka Adriana Hamiltonová, že její snoubenec Mark Lindsay, se kterým se chtěla rozejít, je vlastně nejen statečný, ale i velice pohledný a svůdný.
Temptation182 S Heather MacAllisterová (MacAllister, Heather)Nevěsta přes palubuCo si má Blair počít, když těsně před uzavřením sňatku na palubě luxusní jachty zjistí, že její ženich je podvodník? Skočí přes palubu! Naštěstí se kolem plaví, ten nejpřitažlivější muž, jakého kdy potkala...
Desire na přání33 O Cindy Gerardová (Gerard, Cindy)Jezero touhyKdyž se úspěšná modelka Maggie vrací do míst, kde bývala nejšťastnější, potkává svého tehdejšího obdivovatele Bluea. Bude to právě on, který Maggii naučí, jak překonat strach z lásky?
Desire na přání34 P Cathie Linzová (Linz, Cathie)Plamen láskyOd prvního setkání s Kaylou má Jack divný pocit, že tahle mladá dáma nadělá v jeho příjemném staromládeneckém životě víc škody než užitku.
Desire na přání35 T Joan Elliott Pickartová (Pickart, Joan Elliott)Dívka z TexasuBram Bishop chce najít svoji životní lásku a oženit se s ní. Jenže půvabná doktorka psychologie, Glory, nechce o vdávání ani slyšet.
Desire na přání36 U Elizabeth Bevarlyová (Bevarly, Elizabeth)Roxy a bohatý mužBohatý Spencer Melbourne pátrá po svém sourozenci-dvojčeti. Ideální bude soukromá vyšetřovatelka Roxy, která kromě profesionálních schopností oplývá i jinými přednostmi. Jenže Roxy nemá bohaté muže v oblibě, a už vůbec ne ty s černými vlasy a modrýma očima...
BestSeller3 CH Sharon Schulzeová (Schulze, Sharon)Dračí srdceBritánie ve 13. století je zemí rytířských soubojů a žhavých vášní. Tak to prožívá i osamělá Lily, kterou ochrání statečný rytíř Ian.
BestSeller2 V ABarbara Brettonová (Bretton, Barbara)Ano, ano!Sázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
BestSeller2 V BRita Clay Estrada (Estrada, Rita Clay)Nevěsta na útěkuSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
BestSeller2 V CSandra Jamesová (James, Sandra)Ženich s otazníkemSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.
BestSeller2 V DDebbie Macomberová (Macomber, Debbie)První mužSázka na láskuPrvní tři příběhy hovoří o láskách na druhý pokus. V posledním příběhu se naopak Shelly provdá, díky svatebním šatům od tety Milly, za prvního muže, kterého potká.

Počet zobrazených záznamů: 27

Na seznam všech měsíců


Kam dál? Seriál Ošklivka Katka sice už skončil, ale v televizi se vysílají i další romantické seriály, a na DVD vyšly filmy Harlequin.
Počet přístupů: 3384
Denní počet: 1
Počítáno od: 27.12.2007

Poslední modifikace 14.01.2020, 09:00:00

Zásady ochrany osobních údajů
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace